Robin Gosens

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Robin Gosens

Post autor: Dzyl »

Jest oficjalka, Robin w Interze. Jakie oczekiwania? myślicie, że po powrocie z kontuzji szybko wskoczy do pierwszej 11?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Robin Gosens

Post autor: Mora »

Cieszy ten transfer, w końcu konkretny grajek na lewym wahadle. Świetnie radził sobie w układance Gasperiniego, notował świetne liczby, więc na papierze powinien być solidnym wzmocnieniem, a Perisic jego zmiennikiem. Kontuzja Niemca jednak stawia mały znak zapytania przy tym transferze, oby wrócił do dawnej formy i nie było żadnych powikłań po urazie.

Cena myślę adekwatna, ale podoba mi się sposób, w jaki Marotta kontraktuje graczy. Ledwo pojawiły się pierwsze pierdnięcia Romano i Di Marzio o transferze, a tu cyk - testy medyczne i oficjalka. Brawo, tak to powinno wyglądać.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Robin Gosens

Post autor: maverik »

Te pięć, a w zasadzie cztery miesiące bo zapewne na przełomie lutego i marca wróci do gry, ma na spokojne wdrażanie się do gry po kontuzji bo liczę, że Perisić nadal będzie dawał jakość, a zapewne z Ivanem się pożegnamy latem, więc fajnie że już mamy o 5 lat młodszego następcę, który od kilku lat gra na najwyższym poziomie. Od sezonu 2022/23 to już będzie ogień. Inzaghi Dumfriesa w miarę ogarnął, Lazzarri u niego śmigał, to z takim Gosensem będzie niszczył. Szkoda, że nie było im dane razem zagrać z Hakimim, mogli stworzyć najlepsze wahadła na świecie.
Notabene jedna rata z Lukaku zostanie wykorzystana na wykup Gosensa, całkiem nie najgorzej ;)
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Robin Gosens

Post autor: Odet »

Bardzo się cieszę z tego transferu. Zarówno piłkarz, jak i warunki transferu i kontraktu świetne. Chciałem transferu latem, wtedy nie było szans, dobrze że udało się teraz (transfer Bogi pomógł).
Forza Robin.

Pozdr.
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: Robin Gosens

Post autor: nicolas80 »

Czakamy na ten ogień na lewym wahadle bo jak na razie to porusza się jak stary diesel. Ivan nawet jak był w słabszej dyspozycji to wyglądał dużo lepiej.
Jak teraz nie odpali to pomału trzeba się rozglądać za jakimś dynamicznym następcy.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Robin Gosens

Post autor: Jaszczu91 »

Jestem mega rozczarowany postawą Gosensa w spotkaniu z Vctorią. Był po prostu nie obecny na boisku. Kompletnie nic nie dawał w grze do przodu. Jeśli otrzymał podanie to w większości robił zwrot do tyłu i oddawał piłkę do Bastoniego czy Acerbiego. Drybling nigdy nie był jego domeną, no ale litości. Masz jakiegoś pepika 1 na 1 to chociaż raz spróbuj go ograć. Gosens nie podejmował żadnego ryzyka w grze.
Koledzy też jakoś nie mają do niego przekonania, bo kojarzę kilka sytuacji, w których można było zagrać długą piłkę na dobrze wchodzącego w pierwszą linię Gosensa, ale nikt tego nie robił.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Robin Gosens

Post autor: Dzyl »

Śmiem twierdzić, że nawet Dimarco obecnie na wahadle daje więcej niestety.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Robin Gosens

Post autor: Speaker »

Dzyl pisze: 14 wrz 2022, 14:26 Śmiem twierdzić, że nawet Dimarco obecnie na wahadle daje więcej niestety.
Gosensa dopiero poznaje, nigdy się mu za bardzo nie przyglądałem ale póki co mam wrażenie, że Dimarco jest lepiej wyszkolonym technicznie zawodnikiem niż niemiec. Tak czy inaczej trzymam nadal kciuki za niego, bo lewy wahadłowy to chyba najbardziej newralgiczna obecnie pozycja u nas, o ile na prawym jest kilka opcji bo Denzel, Darmian i Bellanova jakoś to ogarną.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Robin Gosens

Post autor: CzarodziejCzasu »

Niestety, ten chłopak się tu nie podniesie. Zwyczajnie nie ten mental, nawet nie jest to kwestia umiejętności. Tutaj nie dojechała głowa, w Interze jest skończony.

Sprzedać, oddać, zapomnieć.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Robin Gosens

Post autor: Towarzysz »

Akurat po bramce na Camp Nou i ostatnim meczu Fiorentiną widać światełko w tunelu. Nie ma żadnej gwarancji, że się obudzi, ale nie jest jeszcze skończony. Zgoda, że chodzi tylko o mental.
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Robin Gosens

Post autor: Jaszczu91 »

Też zauważyłem symptomy przebudzenia Gosensa. W szczególności we Florencji wyglądał dobrze. Liczę, że po błędach Dimarco, Inzaghi zdecyduje się dać szansę Gosensowi od pierwszego gwizdka. Właśnie mental jest kluczem. Wydaje mi się że bramka na Camp No dużo Gosensowi dała. Oby teraz poszło z górki
ODPOWIEDZ