Felipe Caicedo

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Felipe Caicedo

Post autor: Piekarz »

Sprawa jest poważniejsza, niż się niektórym może wydawać: to pierwszy Ekwadorczyk w Interze, dzięki czemu możemy się poszczycić, że mieliśmy już w teamie dokładnie 2/3 południowoamerykańskich narodowości. Witamy!
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Felipe Caicedo

Post autor: IlCapitano »

Ekwadorski Tomasz Rocchi!
Piękne to były czasy kiedy sprowadzaliśmy Rocchiego. Nie zapomnę ich nigdy, dlatego cieszy mnie niezwykle, że zhangowizna nawiązuje do tych chlubnych tradycji.

Dziękujemy zhangowizna, gołodupcu, biedaku.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Felipe Caicedo

Post autor: Odet »

Bardzo się cieszę.
Obserwuję Caicedo od czasu Lazio i bardzo go lubię. Poukładany, fajny facet, który jak na boisko wejdzie robotę potrafi zrobić.
Doskonale zna się z trenerem, nic nie kosztował, sam zredukował zarobki, byle dostać się do mistrza Włoch.
Mam nadzieję, że kilka bramek strzeli (strzały ma zwykle inteligentne, nie na pałę) i dopisze sobie w CV Mistrzostwo Italii.
Forza Caicedo !!!
Pozdr.
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Felipe Caicedo

Post autor: VVujek »

Nic na tym wypożyczeniu nie tracimy możemy tylko zyskać.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Felipe Caicedo

Post autor: Orzeu »

IlCapitano pisze: 30 sty 2022, 10:38 Ekwadorski Tomasz Rocchi!
Piękne to były czasy kiedy sprowadzaliśmy Rocchiego. Nie zapomnę ich nigdy, dlatego cieszy mnie niezwykle, że zhangowizna nawiązuje do tych chlubnych tradycji.

Dziękujemy zhangowizna, gołodupcu, biedaku.
znowu odklejony komentarz. Przypominam Rocchi przychodził w momencie, gdy mieliśmy do dyspozycji tylko jednego napastnika (Palacio, bo kontuzjowani byli Milito i Cassano, a Livaję oddano do Atalanty), natomiast Caicedo jest graczem numer 4 do ataku (nie licząc Correi).

Poza tym Caicedo może spokojnie odpalić, bardzo groźny pod bramką przeciwnika "zadaniowiec".
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Felipe Caicedo

Post autor: Dzyl »

Jako napastnik nr 5 do wejścia z ławki na końcówki meczu, zna się z trenerem, dobry ruch.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Felipe Caicedo

Post autor: Wybraniec »

Niesłychane wzmocnienie klubu. Jak do tej pory na jego koncie 2 spotkania w których rozegral 4 minuty.

Mam nadzieję, że zostanie wykupiony i będzie stanowić trzon zespołu w przyszłym sezonie.
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Felipe Caicedo

Post autor: Yascarr »

Szkoda już nawet słów na ekspertów fcinter :lol:
Wspaniały joker. Najlepszy transfer obok wybitnego technika Correi.
Jvcore
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2019, 00:51

Re: Felipe Caicedo

Post autor: Jvcore »

Został ściągnięty jako ostateczna alternatywa, to że nie był potrzebny to całe szczęście i oby tak zostało do końca sezonu
ODPOWIEDZ