Strona 1 z 1

Federico Dimarco

: 12 maja 2022, 12:01
autor: Speaker
Dla mnie cichy bohater wczorajszego meczu. (PW:Juve-Inter 2-4).
Po jego wejściu zaczęliśmy naciskać rywala nie do wytrzymania, nakręcał większość akcji z Ivanem. Potem jak został zmieniony to jeden komentator powiedział że on dostał wędkę od trenera, to w ogóle tak nie było, bo on został zmieniony z przyczyn taktycznych - on nie jest środkowym obrońcą.
Zyskał mnóstwo sympatii w moich oczach tym sezonem, ma odpowiednie cechy by reprezentować te barwy, w tej chwili mam na myśli zwłaszcza cechy charakterologiczne.
Także mocno bym się zastanowił nad jego oddawaniem do jakiegoś Torino. To tyle chciałem powiedzieć.

Re: Federico Dimarco

: 12 maja 2022, 12:06
autor: zoniek
Również nabrałem sympatii do tego gościa. Braki techniczno/taktyczne nadrabia sercem i głośnym przywiązaniem do barw. Szkoda by było go oddawać, zwłaszcza, że to wychowanek. Na ławkę idealny.

Re: Federico Dimarco

: 12 maja 2022, 12:10
autor: domin98
zoniek pisze: 12 maja 2022, 12:06 Również nabrałem sympatii do tego gościa. Braki techniczno/taktyczne nadrabia sercem i głośnym przywiązaniem do barw. Szkoda by było go oddawać, zwłaszcza, że to wychowanek. Na ławkę idealny.
Technicznie to on akurat jest bardzo dobrze wyszkolony

Re: Federico Dimarco

: 12 maja 2022, 18:05
autor: Raffal
Świetny zadaniowiec, robi różnicę w sytuacji gdy trzeba gonić wynik + wychowanek z sercem. Oby grał tak dalej.

Re: Federico Dimarco

: 12 maja 2022, 18:22
autor: Jaszczu91
Dimarco to fajny chłopak i do tego wychowanek ale dla mnie za słaby jak na Inter. Atmosferowicz na zmianę i tyle.

Re: Federico Dimarco

: 26 sie 2022, 21:37
autor: CzarodziejCzasu
Obrzydliwy zawodnik

Re: Federico Dimarco

: 26 sie 2022, 21:47
autor: kibix
Wyjątkowo muszę się zgodzić z tym wiecznym malkontentem pseudo magikiem. Dimarkowi zawsze będę wypominać, że celebrował bramkę przeciwko nam. Szkoda ze Gosens póki co nie dojeżdża i trzeba oglądać gracza z numerem 32

Re: Federico Dimarco

: 26 sie 2022, 22:05
autor: Kebo
Na lewej stronie musi zacząć grać Darmian, Di Marco czy Gosens to trupy.

Re: Federico Dimarco

: 27 wrz 2022, 10:37
autor: Speaker
Cóż, krytykowany przez niektórych osobników jako wahadłowy Dimarco wbił do kadry Italii i robi furorę. Inzi już wiesz co masz robić. :)

Dla porównania po wejściu Gosensa na boisko, 22 minuty, w tym czasie Anglia wbiła Niemcom 3 gole. Przypadek?

Re: Federico Dimarco

: 27 wrz 2022, 11:10
autor: mebel
Speaker pisze: 27 wrz 2022, 10:37 Cóż, krytykowany przez niektórych osobników jako wahadłowy Dimarco wbił do kadry Italii i robi furorę. Inzi już wiesz co masz robić. :)
Szkoda, że wybitny taktyk Inzi woli na lewym wahadle grać trupem Darmianem, ewentualnie Gosensem. Dimarco na starcie sezonu jest dla tego taktycznego geniusza trzecim wyborem na lewe wahadełko. Inzi woli Dimarco w trójce obroncow lub na ławce rezerwowych. Pojechał Dimarco na kadrę, zagrał 2 super mecze na wahadle i ośmieszył decyzję Inzaghiego, który woli tam grać Darmianosem.

Re: Federico Dimarco

: 27 wrz 2022, 11:27
autor: Speaker
Tak, no podstawową rzeczą, która mi się nie podoba u Inzaghiego to jest taka jakaś jego impulsywność, szybka zmiana decyzji, żeby nie powiedzieć brak cierpliwości.
Jak już się decydujesz dać zawodnikowi szansę, to daj mu kilka meczów zagrać w podstawowym składzie żeby zbudować jego mental, a nie. To było widoczne teraz u Manciniego, który dał wczoraj bardzo podobny wyjściowy skład mimo, że z Anglikami zmienił dość szybko np. Barelle i wypaliło.

Re: Federico Dimarco

: 27 wrz 2022, 11:38
autor: Kebo
Przecież on na jakiej pozycji by nie grał z lewej strony to biega gdzie chce jak wolny elektron i masa bramek padła tamtą stroną gdy był na boisku. Zatem albo to on jest tak głupi albo "taktyk" Inzi daje mu wolną rękę. Teraz gdy mają grać bardziej defensywnie tym bardziej brak miejsca na jego radosną twórczość.

Re: Federico Dimarco

: 27 paź 2022, 08:40
autor: Speaker
Kapitalny mecz(Inter-Viktoria,LM) naszego wychowanka i piękna owacja na stojąco w pełni zasłużona. Super współpraca z Basto no i z Alessandro na LŚO w obronie dużo lepiej to wygląda.