Raoul Bellanova

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Raoul Bellanova

Post autor: forzaragazzi »

Urodz./Wiek: 17 maja 2000 (22 lata)
Narodowość: Włoch
Wzrost: 1,88 m
Pozycja: prawy obrońca/wahadłowy

Wysoki i szybki, młody Włoch. Zmiennik Dumfriesa. Dobrze że to wypożyczenie z opcją na kupno. Będzie można mu się dobrze przyjrzeć.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Raoul Bellanova

Post autor: Kujon »

Jak przy Asllanim mam duże nadzieje i licze, że fajnie się rozwinie to przy Bellanovie wydaje mi się, że będzie kolejnym kasztanem do kolekcji na wahadłach i będziemy widzieć duet Dumfries/Darmian.

Oczywiście chciałbym się mylić i uderzyć się w pierś w maju
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Raoul Bellanova

Post autor: Endru »

Moze wracac do Cagliari
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Raoul Bellanova

Post autor: CzarodziejCzasu »

Co to za gowniak jest oceńcie
davidoffzmc
Posty: 95
Rejestracja: 23 sie 2010, 01:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Raoul Bellanova

Post autor: davidoffzmc »

Ten chłop nie potrafi biegać, każde przyjęcie jego piłki trwa 5 sekund, później 5 sekund zastanawia się co ma robić, jego drybling to stanie przez 3 sekundy po czym rusza w lewo albo w prawo. Ostatecznie każda akcja kończy się podaniem do tyłu. Jak zbiera się do kontry to wygląda jakby grał trzeci mecz tego samego dnia. Nie wiem, naprawdę nie wiem, jak ten amator trafił do Interu.
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Raoul Bellanova

Post autor: miniu86 »

Taki trochę archaiczny prawy obrońca z niego. Strasznie kwadratowy.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Raoul Bellanova

Post autor: andyvdm »

Od początku widać że ma inteligencję boiskowa na poziomie buta, jakieś umiejętnosci ma ale i tak nie będzie w stanie z nich skorzystać. Serie B to odpowiedni poziom dla tego zawodnika
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Raoul Bellanova

Post autor: VVujek »

DD bez formy to przy nim wirtuoz futbolu. Ludzie ten gość to jakaś parodia piłkarza, ja nie wiem czy on w polskiej ekstraklasie by sobie poradził.
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Raoul Bellanova

Post autor: CzarodziejCzasu »

Przeczytałem dziś, że Bellanova rozpłakał się po nieudanym spotkaniu z Empoli i szczerze wzruszyłem się po przeczytaniu tego.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Raoul Bellanova

Post autor: Speaker »

Jako obrońcy w "trójce", to go nie widzę ale na wahadle miał dziś kilka ciekawych akcji. Chyba trochę za rzadko korzystamy z jego szybkości i ma też ciekawy drybling... To była Viola, a z jeszcze słabszymi ligowcami? może mógłby pomóc.
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Raoul Bellanova

Post autor: Towarzysz »

Moim zdaniem chłopak ma potencjał na przemianowanie na skrzydłowego przy grze w innej formacji. Jakby pracował jedynie nad grą ofensywną to mógłby nam dać tam znacznie więcej niż Dumfries i Gosens razem wzięci
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Raoul Bellanova

Post autor: SETE »

kolejny kamyczek zatem do ogrodka naszego wuefisty. Na palcach jednej reki mozna wyliczyc jego pobyt na murawie w trakcie sezonu co przy fatalnej dyspozycji naszych podstawowych wahadlowych wola o pomste do nieba
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Raoul Bellanova

Post autor: Kredence »

Inzaghi graczy jak Bellanova, Asllani czy Carboni nie traktuje nawet jak piłkarzy. Dumfries gra tragiczny sezon, Gosens podobnie, Dimarco raz na 5 meczow zagra dobrze, czemu nie dać zagrać od pierwszej minuty Bellanovie? Czemu Brozo Barella Miki mogą praktycznie w każdym meczu grać słabo a momentami wręcz się kompromitować a Aslani i tak nie dostanie szansy, to jest chore. Co zrobił Correa żeby nie dać szansy od 1 minuty Carboniemu, przecież to jest zadne ryzyko. I to jest najgorsze - trener robi ciagle to samo, pokazując że on nawet tych graczy nie traktuje jak piłkarzy, ich mogłoby nie być.
ODPOWIEDZ