1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: CzarodziejCzasu »

Powiedzmy sobie jasno, że teraz liczy się wyłącznie ten mecz, musimy osiągnąć sukces w LM. Ćwierćfinał jest to minimum absolutne, jeśli tego nie dokonamy to Inzaghi powinien podać się do dymisji.

Natomiast ja sam liczę na półfinał albo chociaż równorzędną walkę w ćwierćfinale i odpadnięcie.

Jeśli nie damy rady Porto to należy rozwiązać klub a być może nawet całą ligę.

Musimy liczyć na szybki powrót Brozo, on musi zagrać w tym dwumeczu.

Nie mogę doczekać się tego spotkania
Azzeniak
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2022, 06:57
Lokalizacja: Polska

1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Azzeniak »

Właśnie obawiam się meczu z Porto bo może się okazać bardzo niewygodnym rywalem ale jest do przejścia .
Jeśli Brozo wróci do swojej najlepszej dyspozycji to można zagrać w pomocy Barella/Çalhanoğlu/Brozović choć wydaje mi się marzeniem ściętej głowy
Ja mam taką nadzieje że Lautaro pociągnie z formą a nie że to chwilowy przebłysk :)
nicolas80
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, 19:49

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: nicolas80 »

Zgadzam się w LM mistrzów musimy osiągnąć sukces. Chyba dla większości fanów awans do 1/2 to byłby jak finał. Jesteśmy w stanie to osiągnąć i również nie mogę się już doczekać do meczu z Porto.
Azzeniak
Posty: 4
Rejestracja: 23 cze 2022, 06:57
Lokalizacja: Polska

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Azzeniak »

Jakby Inter doszedłby do półfinału to będzie jak sen :D. Ale dwumecz z Porto pierw a potem pomyślimy co dalej.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Speaker »

Mamy drużynę, która może skutecznie powalczyć o ten awans z Porto. Ten zespół dojrzewał przez ostatnie lata i widać, że to doświadczenie zdobyte w europejskich pucharach zaczyna procentować. Z obecnym trenerem i kompletnym składem, jeszcze ze Skriniarem i bez wykluczeń widzę to w podobnych barwach jak @Czarodziej, czyli na zielono. :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Mora »

Z tych 3 par:

Club Brugge - Benfica
Milan - Tottenham
Napoli - Eintracht

do ćwierćfinału wychodzą drużyny absolutnie w zasięgu Interu. Zresztą BVB - Chelsea też nie wygląda na mission imposible. Mamy dość specyficzny sezon, w Bundeslidze Bayern wygląda tak sobie, Paris SG też bez szału, wczoraj odpadli z Pucharu Francji (gol Alexisa, tęsknię). Na Wyspach katastrofalna forma Liverpoolu i wspomnianej Chelsea, Real traci punkty w Hiszpanii, dojdzie im też zmęczenie po KMŚ w Maroku. Spokojnie można powalczyć o półfinał, nie lekceważąc oczywiście Porto.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
CzarodziejCzasu
Posty: 188
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: CzarodziejCzasu »

Dokładnie. Zaskakujące, że w tej chwili mamy dużo większe szanse na finał LM niż na Scudetto.
Speaker
Posty: 865
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Speaker »

CzarodziejCzasu pisze: 9 lut 2023, 16:25 Dokładnie. Zaskakujące, że w tej chwili mamy dużo większe szanse na finał LM niż na Scudetto.
Tak, trzeba przyznać, że w 3 topowych europejskich ligach w tym sezonie mamy zespoły, które punktują jak wściekłe (Napoli,Arsenal,Barca). Warto wspomnieć, że my w tym sezonie pokonaliśmy 2z3 tych zespołów :) , co też można brać za optymistyczny prognostyk.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Tom_Hardy »

nicolas80 pisze: 8 lut 2023, 22:37 Zgadzam się w LM mistrzów musimy osiągnąć sukces. Chyba dla większości fanów awans do 1/2 to byłby jak finał. Jesteśmy w stanie to osiągnąć i również nie mogę się już doczekać do meczu z Porto.
Podobno na Porto wróci Coreła, więc o awans jestem spokojny.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Piekarz »

Nie ćwierćfinał, nie półfinał - gramy po to, żeby wygrać te cholerne rozgrywki. A co, niemożliwe? A możliwe. Czego się boicie? Realu, co nie daje rady Barczellonie przez nas ogranej? Liwerpulu skompromitowanego albo Chelsea? Rozkradzionego Bayernu, czy może tych organizacji przestępczych, City i PSG?

Jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Na początek wygrajmy z Porto.
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: Tom_Hardy »

No akurat Bayern to nas wciągnął nosem...
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Re: 1/8 finału LM: Inter - FC Porto

Post autor: kibix »

Piekarz pisze: 9 lut 2023, 19:16 Nie ćwierćfinał, nie półfinał - gramy po to, żeby wygrać te cholerne rozgrywki. A co, niemożliwe? A możliwe. Czego się boicie? Realu, co nie daje rady Barczellonie przez nas ogranej? Liwerpulu skompromitowanego albo Chelsea? Rozkradzionego Bayernu, czy może tych organizacji przestępczych, City i PSG?

Jesteśmy w stanie wygrać z każdym. Na początek wygrajmy z Porto.
Dokładnie tak! Jesteśmy szalonym Interem nie musimy się bać leszczyków. Może trochę osłabionym Interem, nie tak doświadczonym Interem jak te poprzednie Intery, ale to jest nowy Inter ciekawy Inter! Trzeba wierzyć do końca i czasem kierować się sercem a nie tylko statystykami prawdopodobieństwa. A kto nie wierzy niech przestanie kibicować. Aao!
ODPOWIEDZ