Davide Frattesi

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Davide Frattesi

Post autor: Speaker »

https://youtu.be/ZLxUbj7c7KU

Ajj! Oglądam sobie filmik z powitania Fratty w CONI i nie mogłem się już powstrzymać z założeniem tematu ,w którym myślę będziemy mieli sporo do popisania. Grajek zapowiada się wybornie i ja tam już wiem od dawna, że to kozak :P

Ale tak sobie myślę - ta nasza 2. linia teraz to będzie tak Dimarco-Frattesi-Hakan-Barella-Pereyra? Tych trzech włoskich reprezentantów wygląda wybornie i nie ukrywam sporej dumy z tego powodu! 🇮🇹 Forza Frattesi! ⚫🔵 Dajesz gościu
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Davide Frattesi

Post autor: Piekarz »

No robi się najbardziej włoski Inter od... no nie wiem nawet od kiedy, pytanie do historyków futbolu już chyba, bo ja nie pamiętam, kiedy ostatnio mieliśmy w składzie czterech kluczowych reprezentantów Włoch. A i Acerbi z Darmianem coś tam ostatnio pogrywają dodatkowo. Szczerze mówiąc bardzo mnie to cieszy, bo repra Włoch nawet jak nie grał tam nikt albo prawie nikt z Interu była od zawsze tak naprawdę jedyną, na której mi kiedykolwiek poważniej zależało i która dawała mi jakieś większe emocje.

Co do Frattesiego, no oby to wyszło tak dobrze, jak się zapowiada.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Davide Frattesi

Post autor: miniu86 »

Nie dziwi mnie wcale, że Frattesi preferował Inter:
- najsilniejsza kadra
- finalista LM
- koledzy z repry w klubie
- Marotta
- Demoniczny Simone Inzaghi i jego ekscytująca piłeczka
- trofea

Wg mnie jest to bardzo podobny transfer do Barelli bo:
- młody włoski talent z prowincji
- adekwatna kwota, ni duża ni mała
- pasujący do taktyki trenera
- tak jak w przypadku Nicolo, do końca nie wiedzieliśmy na co się piszemy.
Mora
Posty: 2590
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Davide Frattesi

Post autor: Mora »

Cieszę się, że przyszedł, wolałem Frattesiego od SMSa. Trzeba przyznać, że Włoch robił bardzo dobrą robotę w Sassuolo i nie powinien mieć problemu z przeskokiem do większego klubu. Oby Davide poszedł drogą Barelli i szybko wskoczył na jeszcze wyższy poziom.

Podoba mnie sie ten Ital-Inter. Jeszcze Scalvini mógłby wjechać do obrony, ale z gołodupcami u steru to tylko marzenie...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Davide Frattesi

Post autor: Speaker »

Mora pisze: 6 lip 2023, 10:30
Podoba mnie sie ten Ital-Inter. Jeszcze Scalvini mógłby wjechać do obrony, ale z gołodupcami u steru to tylko marzenie...
Trzeba przyznać,że byłyby to niezłe jaja, jakby Scalvini jeszcze się pojawił ,bo tak: obrona (Scalvini-Acerbi-Bastoni) - myślę, że jeszcze niedawno Acerbi nigdy w życiu by się nie spodziewał kolejnej wielkiej roli jaką przyszłoby mu pełnić, czyli dowodzić takimi utalentowanymi młokosami jak Scalvi i Basto, ale to by go tylko mogło motywować do dalszej gry na tym poziomie co w finale LM ,gdzie wyjaśnił Hochlanda. Mancini chyba by miał gotową obronę.
Natomiast też nie mogę oprzeć się wrażeniu, że sam Mancio jakby lubi zwłaszcza ostatnio stawiać na naszych w repce. :) Tylko pojawiły się info, że Dawidek do nas ma przyjść i już dostał ,w końcu, porządną szansę w kadrze, którą wykorzystał.
NdOrom
Posty: 92
Rejestracja: 7 wrz 2006, 15:25
Kontakt:

Re: Davide Frattesi

Post autor: NdOrom »

Jedyna rzecz, która martwi to słowa Davide, że pewnego dnia zagra w PL. O ile Barella od początku sugerował sympatie do Interu, o tyle Frattesi jako Romanista, nie będzie miał większych skrupułów opuścić Inter w przyszłości. Chociaż casus Tonallego pokazuję, że miłość klubowa, nie zawsze idzie w parze z pozostaniem w klubie.
Niemniej transfer cieszy, a nóż zapała miłością do naszych barw i nie będzie się chciał ruszać.
A jak będzie to za bajeczną sumę popartą eksplozją jego talentu.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Davide Frattesi

Post autor: Speaker »

NdOrom pisze: 6 lip 2023, 11:44 Jedyna rzecz, która martwi to słowa Davide, że pewnego dnia zagra w PL. O ile Barella od początku sugerował sympatie do Interu, o tyle Frattesi jako Romanista, nie będzie miał większych skrupułów opuścić Inter w przyszłości. Chociaż casus Tonallego pokazuję, że miłość klubowa, nie zawsze idzie w parze z pozostaniem w klubie.
Niemniej transfer cieszy, a nóż zapała miłością do naszych barw i nie będzie się chciał ruszać.
A jak będzie to za bajeczną sumę popartą eksplozją jego talentu.
Jak znam życie, tak właśnie będzie. :) Tutaj przykładów można by mnożyć. Też trzeba zaznaczyć, że co innego Milan a co innego Inter - Hakan myślę mógłby dużo mówić o tym. W sumie ile jest piłkarzy nawet z ostatniego okresu, którzy opuścili Inter i pragną powrotu? To cieszy. I właściwie jedynym takim piłkarzem, który był Jak malowany chytry lis , no to był.. Milan ........ dziwi to kogoś ? ;-)
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Davide Frattesi

Post autor: maverik »

Zawsze mi się podobał gdy grał w Sassuolo. Ma niesamowity ciąg na bramkę niczym nasz Barella. Mieć takich dwóch w jednym składzie powinno robić mega robotę. Frattesi idealnie pasuje do naszego zespołu i do stylu jaki preferuje Inzaghi czyli ofensywny. Jestem bardzo dobrej myśli co do niego i szczerze to nie widzę podstaw dlaczego miałby sobie nie poradzić. Oby tylko się szybko wkomponował w zespół.
ODPOWIEDZ