Marko Arnautović

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Marko Arnautović

Post autor: Speaker »

Szukam i nie widzę wątku starego, więc zakładam.

Po pierwszym meczu można powiedzieć, że wrócił by tym razem zapisać się w pamięci kibiców ze swojej gry na boisku. :)

Dobre minuty przeciwko Monzie i asysta!
Czekamy co będzie dalej ale jak będzie TAK :flaga: dalej ,to szybko zapomnimy o tym ile ma lat i za ile go wyciągnęliśmy z Bologny. Forza Marko!

ps. Muszę nawet powiedzieć że jego zagrania piętką, czy ogólnie chęć pokazania się kibicom przypomniała mi trochę początki Roberta Lewandowskiego na Camp Nou. :P
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Marko Arnautović

Post autor: Jaszczu91 »

Ja jestem zdania że Arnautovič da Interowi wiele dobrego. Wszyscy patrzą na niego negatywnie przez warunki transferu. Jednak jego wartość pilkarska jest duża. Od razu to było widać wczoraj przez kilka minut gry. Mam wrażenie że Arnautovic jest stworzony do gry na wielkich arenach. Na San Siro czuł się jak ryba w wodzie. Jego mental jest na mistrzowskich poziomie.

Mi z tym numerem 8 przypomina Ibre ze starych czasów :P
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Marko Arnautović

Post autor: Towarzysz »

Jaszczu91 pisze: 20 sie 2023, 12:53 Mi z tym numerem 8 przypomina Ibre ze starych czasów :P
Myśle ze to nieprzypadkowy wybór numeru, bo jak przychodził to miał być następcą Ibry. Po tylu latach się doczekaliśmy
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Marko Arnautović

Post autor: Endru »

Najlepszy transfer wewnatrz ligi. Milan moze zalowac bo mieliby zabojczy atak ale Arna kocha Inter
jaszczomb
Posty: 137
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Marko Arnautović

Post autor: jaszczomb »

Ależ obrzydliwy jegomość, 10 mln jak psu w dupę.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Marko Arnautović

Post autor: Jaszczu91 »

A ja mu życzę, żeby w następnym meczu się przełamał, bo jest Interowi potrzebny. Widać, że niemoc strzelecka mu ciąży. Jak się odblokuje to będzie wyglądał lepiej. Inzaghi musi dawać oddech duetowi Thuram-Lautaro więc potrzebuje Arnautovicia w dobrej dyspozycji.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Marko Arnautović

Post autor: Orzeu »

Jaszczu91 pisze: 5 lut 2024, 11:34 A ja mu życzę, żeby w następnym meczu się przełamał, bo jest Interowi potrzebny. Widać, że niemoc strzelecka mu ciąży. Jak się odblokuje to będzie wyglądał lepiej. Inzaghi musi dawać oddech duetowi Thuram-Lautaro więc potrzebuje Arnautovicia w dobrej dyspozycji.
dokładnie niech ogarnie głowę to może być użyteczny, bo umiejętności i warunki ma.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Marko Arnautović

Post autor: Speaker »

Zgadzam się z Wami powyżej. Każdy zawodnik, którego mamy może się przydać, choćby taki Klaasen. Mam nadzieję że wczorajsze wejście jest zwiastunem poprawy widocznej na treningach. To naprawdę nie jest taki słaby zawodnik jak na to wskazuje jego kariera w Interze. Davy pokaz coś!

Co do Arny , to ma on szanse ale musialby mieć dużo dużo więcej by strzelić 10 goli w sezonie, a jako joker nie będzie ich miał. Ja już czekam na Taremiego, Arna po sezonie chyba kończy karierę u nas.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Marko Arnautović

Post autor: mio85 »

Strasznie krytykowałem ten transfer i niestety scenariusz się sprawdza. Za dużo było już dla mnie za niego w sierpniu, teraz nie dałbym nawet połowy tej kwoty. Ale życzę żeby strzelił chociaż jakąś istotną bramkę w walce o Scudetto albo na wagę awansu z Atletico
bonjovi100
Posty: 60
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Marko Arnautović

Post autor: bonjovi100 »

Dla mnie gość jest do natychmiastowego usunięcia. Nie za pudła, ale za jego depresyjno-płaczliwo-toksyczne podejście. Strzela gola a wygląda jakby umierał z bólu. Jego postawa może negatywnie wpływać na reszte ekipy. Uważam, że nie powinniśmy takich ludzi trzymać w zespole.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Marko Arnautović

Post autor: Speaker »

Akurat charakter jego to wydaje się fajny, skromny chłopak jest, nawet jakby z pewnym deficytem wiary w siebie. Ale najważniejsze że niebiosa mu sprzyjają ,bo wczoraj nawet przy golu miał mega fart!! :-D


Jeszcze też bym się wstrzymał z oceną piłkarską bo jednak znajduje się w tych sytuacjach. Jasne, nie jest to na tyle zwinny chłopak żeby strzelić taką okazję jak mu podał Dimarco , ale też zobaczymy ,bo jak teraz będzie miało okazję pograć więcej przy kontuzji Marcusa to może skuteczność przyjdzie. Oby! Forza Arna
Towarzysz
Posty: 109
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Marko Arnautović

Post autor: Towarzysz »

Mi się wydaje, że brakuje mu trochę rytmu meczowego, trochę takiej pewności siebie i oswojenia z grą w takich meczach jak wczoraj. Widać, że umiejętności duże ma, ale koszulka ciąży. Za darmo byłby fajnym transferem, za 10 mln trochę boli.
ODPOWIEDZ