Marcus Thuram

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Marcus Thuram

Post autor: Speaker »

No cóż, zakładam już drugi wątek, bo jakiś "mądrala" poprzedni usunął. 😊🙈

Marcus, co tu dużo mówić - kompletnie nie obchodzi mnie, że nie strzela goli, ponieważ kreuje tyle sytuacji bramkowych, przy czym jest bardzo inteligentny i finezyjnie maestro! Z przyjemnością się go ogląda w akcji. 🖤💙
Jakby się udało Marottcie załatwić w przyszłości i sprowadzić Khephrena https://youtu.be/W-BTqU9fDz4?feature=shared do Interu...To po pierwsze - byłaby to znakomita historia i wizytowka mieć w składzie braci, ale jeszcze lepsze jest to jacy to są piłkarze! No obłęd jakiś 🥰
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Marcus Thuram

Post autor: Dzonyy »

Pan Marcus Thuram zamyka mi pysk.

Bije się w pierś ponieważ czułem ze to będzie wtopa, a ziomek jest absolutnym kotem.

Prowadź nas czarna pantero!
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Marcus Thuram

Post autor: Speaker »

Ależ to było trafienie!
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Re: Marcus Thuram

Post autor: mikruzzo »

Co za grajek, dzisiejsza bramka palce lizać, jak tak dalej pójdzie do obstawiam że 20+ bramek w sezonie lekko i tego Mu życzę. Z wielką przyjemnością sie ogląda Marcusa na boisku. Sposób poruszania się, drybling, uderzenie z dystansu, wszystko to posiada co czyni Go zajebistym wzmocnieniem naszego składu, a miałem lekkie wątpliwości gdy do Nas przychodził, na szczęście szybko je rozwiał :brawo: :love:
Tom_Hardy
Posty: 215
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Marcus Thuram

Post autor: Tom_Hardy »

Chyba każdy już zapomniał o tej ulanej kanalii z Belgii co? Dzięki Thuram mordeczko. Graj tak dalej, a 2 gwiazdka będzie nasza.
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Marcus Thuram

Post autor: Speaker »

https://youtube.com/shorts/s40WSzj1cI4? ... ndZs6p_RKR

Trzeba przyznać po pólmetku sezonu już , że jednak transfery Thurama i Pavarda to są transfery wagi ciężkiej!
To nie ulega wątpliwości, nawet ostatni gol w meczu z Juve, to praktycznie jest ich akcja w dużym stopniu -ekwilibrystyczna przewrotka Pavarda, która dużo dała w przejściu piłki dalej w kierunku Thurama idącego na piłkę, a za nim Gatti...
ODPOWIEDZ