3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Speaker »

03.09.2023 r., 18:30

Witam serdecznie! :) :flaga:

W 3. kolejce w końcu można powiedzieć zaczyna sie poważne granie i zobaczymy tak właściwie jak ten nowy Inter będzie wyglądał? 🤔
Gramy u siebie, to duży plus. Przeczucia mam jakoś dobre, a Wy?
Forza Inter!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Chuchu »

4:0, dominacja, Fiorentina nawet nie pierdnęła, a nawet mogło być wyżej. Szkoda, że teraz przerwa, bo chciałbym te derby jak najszybciej.

Thuram wreszcie z golem, szkoda, że też swoje zmarnował ale ogólnie mecz na plus. Po okresie letnim się obawiałem o naszą defensywę, a póki co 3 mecze, 0 goli straconych. De Vrij znowu przypomina tego obrońcę z pierwszych sezonów u nas. Martinez chyba łapie życiową formę. Start sezonu obiecujący, oby tak do końca.

PS. dobrze, że Milenković do nas nie trafił, bo był jakiś czas jego temat wałkowany, a zawsze jak gościa oglądam, to wygląda po prostu słabo.
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: 3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: SETE »

Jesteśmy mocno w gazie. Super wejście w sezon i podzielam opinie ze szkoda ze teraz ta pauza na kadrę :/
Gracz, o którego najbardziej się obawiałem przed sezonem czyli Thuram z meczu na mecz wyglada lepiej. Widać u niego jednak jakość i to musi wypalić tym bardziej w Interze grającym tak ofensywnie.
Jednak najbardziej cieszy mnie nasza gra obronna, odkąd poprawiliśmy ten element gry ( mniej więcej od kwietnia ) wyniki są rewelacyjne.
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: 3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Piekarz »

Od pierwszego meczu tego sezonu mam wrażenie, że tworzy nam się jeden z najfajniejszych Interów w historii. Inzaghi pokazuje, że końcówka zeszłego nie była przypadkiem ani jednorazowym zrywem, a raczej że wylały się wtedy fundamenty pod ekipę o rzadko spotykanym zgraniu, kreatywności i charakterze. Świetna praca Marotty i Ausilio sprawiła, że te fundamenty nie przestały istnieć i można na nich wznosić. To co gramy jest przedłużeniem stylu z końcówki zeszłego sezonu i mogę przez to napisać, że tak dobrze Interu nie oglądało mi się od Mourinho.

Dzisiaj walec totalny. Na wyróżnienie zasługuje wielu - zwłaszcza imo obrońcy i napastnicy. Ale graczem meczu wybrałbym Dimarco. W ogóle teoretycznie to po prawej stronie mamy trochę większy zestaw nazwisk, ale intensywność kombinacyjnej gry między Dimarco, Mikim i Bastonim to poezja. Ormianin miał być zapchaj dziurą albo i nie, a po roku gry nie odstaje mocno od Barelli i Hakana.

Teraz czas na piąte i ostatnie derbowe bęcki Milanu w tym roku.
Odet
Posty: 1709
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: 3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Odet »

O zwycięstwo byłem spokojny już przed meczem, wszak Viola namęczyła się w pucharach. Takiego jednak gwałtu się nie spodziewałem.

Gramy z meczu na mecz lepiej. Piękni De Vrij, Thuram, Lautaro, no wszyscy (choć wkurzał mnie nieco Dumfries).

Zapowiadają się świetne Derby.

Pozdr.
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: 3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Jaszczu91 »

Po takim koncercie jeszcze bardziej żałuje, że teraz mamy przerwę na reprezentacje bo chciałbym te derby obejrzeć nawet jutro. Fiorentina kompletnie zdominowana i zmieciona z planszy bez jednego pionka. Najbardziej cieszy, że każdy, dosłownie każdy zawodnik Interu zagrał dobre zawody. Gdyby Thuram miał skuteczność na wysokim poziomie to wynik mógł by być dużo wyższy. Ale i tak fajnie, że się przełamał i dobrze wpasował w zespół.
Z taką grą w obronie naszej obecnej podstawowej trójki Pavard i Acerbi będą mogli trochę poczekać na wskoczenie do składu. Szczególnie cieszy dyspozycja De Vrija, bo to zawodnik, którego lubię i cenię. Oby utrzymał obecną dyspozycję.
Z każdym kolejnym meczem ocena naszego mercato rośnie. Straty Onany, Brozo i Lukaku praktycznie już nie czuć a przecież nasza kadra wciąż ma rezerwy. Świetna robota Ausilio i Marotty.
Sempre_Inter
Posty: 133
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: 3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: Sempre_Inter »

Niesamowity mecz naszego Interu, przedmówcy praktycznie wyczerpali temat.
Świetnie się oglądało płynnie przeprowadzane akcje. Wspaniale wkomponował się w zespół Thuram. Obawiałem się troszkę tego transferu, jak się wkomponuje w zespół. Jednakże Francuz w tych pierwszych spotkaniach wygląda, jakby co najmniej 2 sezony grał u boku Lautaro.
Kolejną wartością dodaną w porównaniu z ubiegłym sezonem to długa i wyrównana ławka!
W obecnym sezonie zamiast Gagliardiniego na plac jako pierwszy wchodzi Frattesi, na wahadłach również jakościowi zmiennicy, no i Arnautović zamiast Koreły :)
Bilans bramkowy również wspaniały, należy podkreślić bardzo dobrą formę de Vrija, który w tym okresie gra koncertowo. Przyznam szczerze, że w jego przypadku myślałem, że to już równia pochyła, a tu zaskoczenie i Holender gra jak profesor za czasów jak do nas dołączył z Lazio.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3. kolejka Serie A: Inter - Fiorentina

Post autor: miniu86 »

Bardzo dobry mecz z wieloma sytuacjami i świetną grą - mimo wszystko skuteczność nie zawiodła bo jak dobrze pamiętamy na wiosnę przez jej brak, Fiorentina bezczelnie wyjechała z Mediolanu z 3 punktami. Bardzo "drużynowe zwycięstwo" gdzie ciężko wyróżnić jakąś pojedynczą postać. Brawo Inter!
ODPOWIEDZ