Piotr Zieliński

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
kubek1994
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2009, 09:24
Lokalizacja: Jaworzno

Piotr Zieliński

Post autor: kubek1994 »

Here we go!

I mamy pierwszego Polaka rodaka w barwach Nerazzurri od sezonu 2024/25 :inter: :inter: :inter:

Uważam, iż co najmniej 3-4 sezony jest w stanie zagrać na swoim, normalnym, wysokim poziomie.

Zna calcio, pozna schemat gry z trójką z tyłu, i współpracę z Dimarco na lewej flance.

PS. Nie mogę się doczekać koszulki z drugą gwiazdką i polskim nazwiskiem :inter: :inter: :inter:

Benvenuto Piotrze! :szal:
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Piotr Zieliński

Post autor: Speaker »

Jestem zadowolony, że to właśnie Zielu jest tym pierwszym Polakiem. Cenie jego talent , choć szkoda , że w repce tak nie do końca jeszcze go pokazał (przydałoby się więcej takich meczów jak baraż że Szwecją), ale na pewno jeden z wyróżniających się polskich piłkarzy w XXI w. Myślę, że będzie pasował do obecnego Interu, ma fajny charakter i szybko powinien się wkomponować do zespołu. Powodzenia Piotrze! :) :szal:
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Piotr Zieliński

Post autor: SETE »

Speaker przecież Zielu nie jest pierwszym Polakiem w Interze

Co do samego Pietrka to myśle ze u nas wejdzie na jeszcze wyzszy poziom. To będzie duże wzmocnienie. Jestem zadowolony
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Piotr Zieliński

Post autor: Speaker »

A był jakiś Polak, który już rozegrał oficjalny mecz w pierwszej drużynie Nerazzurrich :?: @maverik prośba o info
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Piotr Zieliński

Post autor: SETE »

To zależy Speaker jak liczymy Łukasza Podolskiego ;)
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Piotr Zieliński

Post autor: Mora »

Obawiam się, że darmowy transfer Zielińskiego może oznaczać pożegnanie się latem z Hakanem bądź Barellą. Z gołodupcami u steru środek pomocy w składzie Calhanoglu, Barella, Mkhitaryan, Frattesi, Zieliński, Asllani to luksus. Poza Asllanim w zasadzie same gwiazdy. Śmierdzi sprzedażą na kilometr niestety.

Pierwszy Polak w Interze, nie ma co liczyć jakichś dzieciaków z Primavery.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Piotr Zieliński

Post autor: Speaker »

SETE pisze: 13 lut 2024, 18:47 To zależy Speaker jak liczymy Łukasza Podolskiego ;)
Nawet zapomniałem o nim :D
SETE
Posty: 493
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Tychy / Pszczyna

Re: Piotr Zieliński

Post autor: SETE »

Nie wiem jak to jest z Poldim czy on ma tylko niemieckie obywatelstwo czy podwoje. No bo jak ma podwójne to Zielu jest jakby nie patrzeć Polakiem nr 2 w Interze
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Re: Piotr Zieliński

Post autor: Jaszczu91 »

Mora pisze: 13 lut 2024, 19:15 Obawiam się, że darmowy transfer Zielińskiego może oznaczać pożegnanie się latem z Hakanem bądź Barellą. Z gołodupcami u steru środek pomocy w składzie Calhanoglu, Barella, Mkhitaryan, Frattesi, Zieliński, Asllani to luksus. Poza Asllanim w zasadzie same gwiazdy. Śmierdzi sprzedażą na kilometr niestety.

Pierwszy Polak w Interze, nie ma co liczyć jakichś dzieciaków z Primavery.
Moją wczorajszą radość, dzisiaj nieco mąci ta sama myśl. Też mi się wydaje, że w obliczu transferu Zielińskiego i obecności Frattesiego, Barella latem może zostać poświęcony. Jeśli pojawi się mega oferta to zapewne dojdzie do sprzedaży. Niestety klub jest cały czas w słabej kondycji finansowej i musi sprzedawać a w pomocy zrobi się za ciasno.
Ale może do tego nie dojdzie. Trzeba przejść Atletico :hold:

Ogólnie ten transfer mnie mega cieszy. Jestem fanem Piotrka i jego sposobu grania. Uważam że sprawdzi się w Interze, który jemu samemu da impuls. Miki ma swoje lata. Nie będzie grał długo na takim poziomie jak teraz. Zielu z pewnością się przyda. Marotta po raz kolejny to robi. Rozbraja klub z którym walczy o scudetto wyjmując od rywala świetnego zawodnika.

A gdyby tak jeszcze Rabiot... :P
Speaker
Posty: 868
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:16

Re: Piotr Zieliński

Post autor: Speaker »

@Mora , to jest trochę wstyd, że Ty po tym co ostatnio dzieje się w klubie i tak naprawdę co się wydarzyło przez ostatnie 8 lat można powiedzieć nadal wpisujesz się we włoską retorykę pismaków.

Powiem, że ja w ogóle nie martwię się jacy piłkarze odejdą, ponieważ uważam, że nie ma piłkarzy nie do zastąpienia. Jednocześnie powinna być pewnego rodzaju synergia -ci co chcą zostać i którzy pracują bardzo dobrze, a klub ich chce, to powinni zostać.
Tak jak się patrzy wydaje się, że najistotniejszą osobą w tej całej układance jest osoba Inzaghiego. Oczywiście, liderzy też są ważni ale tak jak się patrzy jak Szymek potrafi zastępować piłkarzy nawet wstawiać takiego Acerbiego czy Mikiego , o Darmianie nie mówię, bo on za Conte też już nieźle grał, No to jak się obserwuje to wszystko, to chyba raczej jest powód by mieć w sobie więcej spokoju odnośnie przyszłości.

Ja zawsze z wielką uwagą czytam wywiady Marotty, ponieważ wiele się z nich uczę. Pamiętam jak kiedyś udzielił takiego wywiadu, że w piłce muszą być transfery zarówno wychodzące jak i przychodzące i piłka nożna jest taką metodą prób i błędów. Ktoś przychodzi może się nie sprawdzi, ale też nie można z góry się tym martwić ,bo w przyszłości możesz go wymienić i to wszystko będzie się kręcić. No tak to już wygląda, to jest trochę
zabawa.
Beppe zresztą sam zaczął być bardzo krytykowany , również na tej stronce, po tym co się stało ze Skriniarem , Bremerem etc . I co? Jak to mówią kot zawsze spada na cztery. :) 😊
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Piotr Zieliński

Post autor: Mora »

Nie odmawiam Beppe zajebistych umiejętności negocjacyjnych, przewidywania, znajomości rynku, po prostu wkurwia mnie minus kilkadziesiąt mln euro na transfery rok w rok, to że sprzedaż piłkarza X odblokowuje nam mercato. Jednego piłkarza uda się zastąpić opcją tańszą/darmową (np. Thuram świetnie zastępuje Lukaku), innych zastąpić trudniej (Dumfries za Hakimiego).

PS. W chuju mam włoskich pismaków, polskich zresztą też ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
ODPOWIEDZ