Strona 4 z 4

Re: Cristian Chivu (trener)

: 9 mar 2026, 00:40
autor: SETE
Niestety trener nie jest wartością dodana. Wygrywamy mecze w lidze ze słabszymi drużynami jakością kadry a w dużych meczach gdzie wypadałoby wprowadzić jakiś pomysł na gre od trenera to dostajemy w łeb ( Z juve każdy widział jakie były okoliczności ).
Słabość oponentów powoduje ze dalej mamy komfortowa sytuacje.
Chivu może sie okazać , ze całkiem przypadkowo znalazł sie w dobrym czasie w dobrym miejscu i przejdzie do historii i super, wszyscy tego chcemy ale mam wątpliwości czy on zwyczajnie się rozwinie. Może sie myle ale na dzisiaj tak to widzę jak napisałem.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 9 mar 2026, 08:38
autor: Odet
Pewne jest to, że żaden topowy klub nam Chivu po sezonie nie ukradnie :)

Pozdr.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 11 mar 2026, 14:03
autor: Minister
To tyle jeśli chodzi o ocenianie trenera. Z takim wsparciem przedsezonowym nie wiem czy jakikolwiek cudotwórca zdziałałby więcej. Do tego składu osobiście dorzuciłbym jeszcze Hakana sprzed kontuzji, który kręcił na prawdę fajne liczby. Z resztą tekstu zgadzam się w 100%. Przejrzyjcie na oczy i cieszcie się, że reszta drużyn jest tak gowniana, że najprawdopodobniej dowieziemy lidera do końca.

https://ibb.co/FqnShLKj

https://ibb.co/2388KBPq

Przetłumaczony tekst z linku:

Ten Inter potrzebuje przebudowy.
Jesteśmy zmęczeni, zawodnicy są zmęczeni. Niektórzy z nich mogą zostać jako gracze do rotacji, ale wyjściowa jedenastka powinna być zbudowana wokół piłkarzy, którzy w tym sezonie prezentują się najlepiej.

👎 Słaba forma Barelli, kontuzje Çalhanoğlu, brak motywacji Thurama, marzenia Dumfriesa o grze w Premier League, spadek formy Sommera, Acerbiego i Mkhitaryana, słabości Bissecka i Luisa Henrique w obronie, pierwszy kontakt z piłką Frattesiego, bezsensowne dryblingi Dioufa oraz fakt, że Pio i Bonny są zbyt młodzi na tak dużą odpowiedzialność… NIE JESTEŚMY ŚLEPI.

❗ Ile razy mówiliśmy, że ta drużyna potrzebuje fizycznie silnego środka pola oraz jednego lub dwóch zawodników potrafiących dryblować? Ile razy Ausilio i Marotta mówili mediom, że mamy dwóch dobrych zawodników na każdą pozycję?

🤷‍♂️ Ten obraz pokazuje, ile pozycji Inter wciąż musi naprawić. I dlaczego nawet nie spróbować odejść od systemu 3-5-2, który działa tylko przeciwko słabszym drużynom?

😡 Do Ausilio i Marotty: kibice nigdy nie będą milczeć. Róbcie swoją pracę i zacznijcie codziennie dzwonić do Oaktree… albo po prostu wyślijcie im ten post.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 14 mar 2026, 18:45
autor: Claudio
Trener nie dojeżdża, ale widać, że oni chyba za bardzo uwierzyli, że już mają to scudetto.
ZNowu pojawia się problem natury psychologicznej. Jakby milan jutro wygrał robi się 5 pkt. Jak wspomniałem dzisiaj oni mogą się obudzić dopiero jak będą mieli 1 pkt przewagi to uznają, że trzeba zacząć nie grać...a biegać i być skupionym na grze, bo podejście jest katastrofalne.
Po sezonie musi być nie ewolucja, a rewolucja kadrowa.

A tutaj smakołyki z dzisiejszego meczu. Że tutaj nie było karnego?! Sędzia już się z tego nie może wytłumaczyć - o VARze nie wspominając:

https://x.com/marifcinter/status/2032851702206885983

https://x.com/Pasqual58758603/status/20 ... 6011867626

Re: Cristian Chivu (trener)

: 14 mar 2026, 19:28
autor: Mora
To wydawało się absolutnie niemożliwe, ale oni naprawdę mogą to spierdolić. Słabo mentalnie wyglądają od remisu z Lazio i ręki Bissecka, więc to żadna nowość, ale oni zwyczajnie nie dojeżdżają też fizycznie. Gdzieś tam rozumiem zaciągnięty hamulec ręczny z Como w Pucharze Włoch przed derbami, ale dzisiaj to oni powinni zapierdalać jak króliczki Duracell, a tu kurwa grają w chodzonego. Kolejny słabiutki mecz bez ikry, bardzo chujowy moment na taki kryzys. Obawiam się, że Chivu może tego nie ogarnąć, a farty z Milanu będą pewnie przepychać dupskiem to 1-0 co kolejkę. Kurwa, oby nie.

Sędziowskie sprzedawczyki też nas ruchają drugą kolejkę z rzędu, kurwy okradli nas z dwóch karnych. Niech Marotta rozpęta burzę w mediach, bo to już jawne przegięcie. Gówno gramy na boisku i takie szukanie karnych w 90 minucie jest słabe, to domena podklubów takich jak jude czy barcelona, ale jak już są zagrania ręką/kopnięcia to niech sprawiedliwie gwiżdżą te pedały.

Najgorsze jest to, że na tę chwilę nie bardzo jest kim ciągnąć tę końcówkę sezonu: Thuram kompletnie bez formy wali na jana w bramkarza, Lautaro kontuzja, Hakan kontuzja, Barella pod formą od roku, Dumfries po kontuzji robi dzisiaj babola, Enrique to przeciętniak, Miki trup, Frattesi to w ogóle ciało obce, Bonny po niezłym początku spuścił z tonu, Sucić też bez błysku...Dimarco (dzisiaj też słabszy występ), Zieliński i czasem Esposito to może być za mało.

Brakuje w tej drużynie piłkarza z charakterem, jakiegoś Materazziego czy Samuela. Bastoni i Barella to ciepłe kluchy, a Lautaro sam jest obsrany w kluczowych momentach...

Re: Cristian Chivu (trener)

: 14 mar 2026, 20:05
autor: and1
Czy to już ta intensywność rodem z Premier League jak życzył sobie kiedyś Kiwu?

Obsranie zbroi i oddanie tytułu milanowi będzie iście Interowskie.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 15 mar 2026, 17:45
autor: miniu86
Po tej dramie z Bastonim nie można ufać sędziom, a już na pewno nie można zdawać się na to, że będą dobrze wykonywać swoją prace kiedy najbardziej tego potrzebujesz. Trzeba być cały czas skoncentrowanym i grać tak żeby na koniec być panem swego losu i od nikogo nie zależeć.

Znamienne, że przynajmniej w fazie ofensywnej, idzie nam o wiele ciężej jeśli na boisku nie ma któregoś z dwójki Lautaro-Hakan. Granie bez obydwu jest dla nas wysoce problematyczne odkąd Thuram stał się statystą z 1 golem w 15 ostatnich meczach, jego decyzyjność i skuteczność są fatalne. Nie potrafi wziąć odpowiedzialności. Dodatkowo Barella i Mkhitaryan zawsze byli na bakier z oddawaniem dobrych strzałów, częściej potrafią napędzić akcje bądź podać.
W takich meczach jak wczoraj, żeby zdobyć 3 pkt trzeba być klinicznym zarówno pod bramką przeciwnika jak i swoją.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 22 mar 2026, 23:46
autor: miniu86
Po meczu z Atalantą w głowie pojawił mi się scenariusz, że to będzie klasyczny wiosenny dołek i niestety może potrwać aż 5 meczów - 3 do przerwy i potem Roma i Como po przerwie. Zostawiliśmy 4 pkt z Atalantą i Fiorentiną i będziemy musieli szukać wygranych z ekipami, które zaciekle walczą o top 4. Rok temu mieliśmy przykład Romy w formie na wiosne, na Meazza, chyba też w okolicach Świąt wielkanocnych. Nie było to przyjemne doświadczenie.
Niesamowite jakie to są cielęta gdy nie ma na boisku Lautaro. Thuram znowu najgorszy kiedy najbardziej go potrzeba.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 23 mar 2026, 00:05
autor: marcinek91081
Cristian Chivu będzie trenerm Interu na sezon 2026/27 tylko w przypadku gdy wygra ligę w maju...
Słabo to wygląda w marcu.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 21 maja 2026, 20:27
autor: Mora
Forum odżyło, więc można podsumować pracę Chivu. Marcowy kryzys zatrzymał się na 3 z rzędu meczach bez wygranej w lidze i to była najdłuższa taka seria w sezonie. Warto dodać, że w dwóch z tych 3 spotkań przekręcili nas sędziowie. Potem Inter rozgromił Romę, Cagliari i Lazio, z dużą przewagą zapewnił sobie 21 mistrzostwo Włoch, a 13 maja drużyna dorzuciła na dokładkę Puchar Włoch i Chivu stał się pierwszym od 2010 roku trenerem, który zdobył z Interem dublet.

Nie będę ukrywał - nie spodziewałem się. Sądziłem, że to będzie słynny "sezon przejściowy", czyli dużo remisów i balansowanie na miejscach 3 i 4 w lidze. Po sezonie Chivu out i szukanie kogoś z większym nazwiskiem. Tymczasem drużyna odzyskała wigor, radość, energię, piłkarze znów stali się jednością i zespołem, Inter potrafił zaliczyć serię 15 meczów bez porażki w lidze. Wyśmienity sezon, chylę czoła Panie Chivu.

Nawet nie jestem zły o tę Ligę Mistrzów. Rok temu Inzaghi zagrał va banque i zostaliśmy z niczym. Co prawda trochę siara odpaść z Norwegami spod bieguna, ale dublet rekompensuje wszystko. Porażki z Milanem? To coś niewytłumaczalnego, paranoramal activity. Ale też nie bolą. Te zwycięstwa milaniści mogą sobie wsadzić w dupę Ambrosiniego ;)

Spodziewałem się przeciętnego sezonu, a dostałem piękny. Dziękuję.

Re: Cristian Chivu (trener)

: 22 maja 2026, 16:59
autor: andyvdm
Pan trener pozdrawia głowonogów piszących o zwolnieniu do listopada, dno i wodorosty to wasze środowisko naturalne

Obrazek