Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Tutaj dyskutujemy na temat piłkarzy i kadry szkoleniowej Interu
ODPOWIEDZ
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Nen »

morgothbauglir pisze: Wolę Inter bez Amauriego niż bez Maicona. A poza tym Amauri wcale nie jest aż tak zachwycający, nie ma nawet pewnego miejsca w składzie Juve. Po za tym jakiego typu napastnika szukamy? Łowcy goli, czy zawodnika biegającego przez cały mecz i skupiającego na sobie uwagę obrońców, a może jeszcze innego. Amauri jest typowym egzekutorem- znajdzie się w polu karnym i uderzy bez przebiegnięcia metra z piłką. Ale jeśli ceną za niego jest jeden z najlepszych prawych obrońców świata to niech zostanie duet Ibra-Mario
:hold: Nie no Ty nas wkręcasz?
God protect me
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Dzonyy »

morgothbauglir pisze: Wolę Inter bez Amauriego niż bez Maicona. A poza tym Amauri wcale nie jest aż tak zachwycający, nie ma nawet pewnego miejsca w składzie Juve. Po za tym jakiego typu napastnika szukamy? Łowcy goli, czy zawodnika biegającego przez cały mecz i skupiającego na sobie uwagę obrońców, a może jeszcze innego. Amauri jest typowym egzekutorem- znajdzie się w polu karnym i uderzy bez przebiegnięcia metra z piłką. Ale jeśli ceną za niego jest jeden z najlepszych prawych obrońców świata to niech zostanie duet Ibra-Mario
Powiesz mi skąd wiesz takie głupoty ? Amauri za Maicona ? Oddajmy im jeszcze Santona za takiego genialnego egzekutora...
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: morgothbauglir »

Daro1988 pisze: Myślę że trzeba wzmocnić linie napadu najlepszym rozwiazaniem był by Amauri jest to gracz swiatowej klasy lepszy niż Drogba czy Aguero nie mowiac o Eto to prawdziwa maszyna do strzelania goli trzeba sprzedac Maicona do realu wtedy bedzie kasa na Amauriego.

Wiadomo ze dzisiaj 1 Kwietnia :)
Pewnie stąd :)

// jeszcze raz zobaczę, że nabijasz posty w taki, lub podobny sposób to zafunduje Ci wakacje w Mediolanie... na maps.google.com. by MiRas.!
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2009, 22:26 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: devil162 »

jest wiele plotek że Inter jest zainteresowany różnymi napastnikami takimi jak Eto'o , Aguero, Drogba itd. a ja myślę że nie warto wydawać takiej grubej kasy na tych zawodników bo niewiadomo jak oni zagrają w Serie A , ja szukał bym napastnika z włoskich drużyn :) i zamiast takich gwiazd jak Aguero i Eto'o wolał bym transfer do Interu takich zawodników jak np. M.Zarate ( młody fantastyczny początek sezonu, bardzo szybki techniczny tworzył by bardzo dobrą parę napastników z Ibrą) lub D.Milito ( również bramkostrzelny ale już troszke stary bo ma 30 lat)
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Chuchu »

Zarate to świetny zawodnik jednak cały czas deklaruje, że zostanie w Lazio na przyszły sezon na 100% :roll: No chyba że Lazio zchrzani sprawę z tym arabskim klubem i go nie wykupią.
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: devil162 »

dla tych którzy nie są przekonani do tego zawodnika :) ---> http://www.youtube.com/watch?v=vEJD8hi98XI filmik pokazuje świetne umiejętności techniczne tego zawodnika ( jedna z akcji z meczu z Interem)

Jeżeli Lazio nie dogada się z tym klubem arabskim (myślałem że katarskim ;) ) to rozpocznie się bitwa o tego zawodnika przez dużą część europejskich potęg , mam nadzieje że tak będzie i że ten zawodnik zagra w naszej drużynie
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Omen »

Oj przydałby się ten Zarate!!!Mimo wszystko ma już jakieś ogranie w Serie A a weźmy takiego Ville...wydamy kupę kasy a może się nie sprawdzi i co wtedy?!A może jednak byłby kapitalny...Nikt tego nie wie bo każdy transfer to ryzyko.Choć Hiszpan jest tu moim marzeniem ten transfer wydaje się być mało realny.Podobnie jak Aguero dlatego myślę że obok zawodnika Lazio przydałby się jeszcze Milito i było by nieźle.Mogę też powiedzieć że ostatnio oczarował mnie piłkarz o imieniu Grafite z Wolfsburga...Co innego jeśli chodzi o ofensywnych pomocników bo tu trzeba po prostu kogoś doświadczonego i z silnej ligi.
:szal:
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Nen »

Nie wiem, czy Zarate jeszcze chce zostać w Lazio. Z początku sezonu podobało mu się tam i deklarował to jednak popadł w konflikt z dyrektorem sportowym i trenerem wiec teraz może być różnie. Zarate nie ma najlepszego charakteru więc duma może wziąć górę i może zaradzać transferu.
God protect me
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: PepeBergomi »

Ja bym go brał, bo takich zawodników u nas brakuje. Świetny technik,swietny strzal z dystansu i z wolnych, drybler lecz bez przesady no i moze grac zarowno w pomocy jak i ataku. Ponadto wśrod naszej argentynskiej koloni napewno by sie zaaklimatyzowal. No i cena napewno bedzie do zniesienia.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: pietrasowy »

ja byłbym za ściągnięciem teveza. jest spokojnie do wyciągnięcia z manchesteru-mało gra i chce odejść, a ferguson na pewno nie zostawi go liverpoolowi czy jakiejkolwiek innej drużynie z wysp. poza tym jest w miarę młody i pogra ładnych parę lat jeszcze.
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: morgothbauglir »

Manchester będzie chciał go opchnąć, ale nie za kilka milionów euro. Trzeba się liczyć z kwotą 30 baniek. No i Fergusonowi może się zmienić i uzna, że to jednak Berbatov jest do kitu, a Tevez będzie partnerem Rooney'a
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Baszczu »

Kartę Teveza ma grupa MSI (czy jakoś tak). On jest obecnie na dwuletnim wypożyczeniu w United, a za wykupienie Carlitosa śpiewają sobie 20 mln funtów ponoć (sam loan już Czerwone Diabły de facto kosztował 20 mln). Po ostatnich występach SAF się raczej na to nie zdecyduje. Poza tym Tevez już od dawna głosi, że w wieku 28 lat wraca do Argentyny. Dosyć dziwna deklaracja, ale cały czas ją podtrzymuje, więc... chyba nie byłby to zbyt perspektywiczny transfer.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Pablusso »

morgothbauglir pisze: Manchester będzie chciał go opchnąć, ale nie za kilka milionów euro. Trzeba się liczyć z kwotą 30 baniek. No i Fergusonowi może się zmienić i uzna, że to jednak Berbatov jest do kitu, a Tevez będzie partnerem Rooney'a
Wybacz, ale mam czasem wrazenie, ze piszesz, byleby tylko pisac. Nawet totalne bzdury- ale jeden post wiecej.

Po pierwsze. Manchester nie ma praw do tego zawodnika. O to sie wlasnie rozchodzi, ze Tevez odejdzie z ManU, bo trzeba na niego wylozyc 30 baniek, czego zaden klub nie zrobi jesli chodzi o rezerwowego.

Po drugie. Kiedy Sir Alexowi sie jakis zawodnik nagle odwidzial? Zaufal Bulgarowi a ten odplaca mu sie dobra gra, poza tym jest wlasnoscia klubu z Old Trafford, wiec w tym wzgledzie nic mu sie nie odwidzi.
Obrazek
sig by Orzeu
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: SlimShady »

Jak Tevez zgodzi sie zostać na Old Trafford to popełni największy błąd życia. To obecnie jeden z najlepszych napastników świata, moim zdaniem o klasę lepszy od Berbatova. W Czerwonych Diabłach puki co Tevez musi liczyć sie z ławką, moim zdaniem nie ma co dłużej czekać i po sezonie pakować walizki i uciekać z Manchesteru. Pewnie on razem z wyprzedażą Valenci będą największymi celami transferowymi wielkich klubów nadchodzącego letniego okienka transferowego. Tak na prawdę w każdym drużynie za wyjątkiem obecnej Tevez może bez problemu grać w pierwszym składzie. Oczywiście Inter powinien jak najbardziej powalczyć o jego podpis, choć cena jest wyjątkowo duża 30 mln. Jednak obejrzawszy wczorajszy mecz z Napoli przyznam że jeśli Inter ma być naprawdę wielki potrzebuje poważnych wzmocnień szczególnie w ataku, a nam są potrzebni tacy kompletni gracze jak Tevez a nie przeciętniacze typu Motta czy Milito.
Osobiście liczę najbardziej w tym lecie na Davida Ville to napastnik z 5 światowej jeśli chodzi o napad, doskonale by się zgrali z Ibrą. Natomiast żeby było wszystko poukładane potrzeba nam kreatora gry z prawdziwego zdarzenia, tu oczywiście Diego czy Silva, a jeśli nie oni to można by pomyśleć o doświadczonym Riquelme.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Nen »

Napastnicy mogą być ze złota a i tak nic nie zrobią jak pomoc jest delikatnie mówiąc kulawa. Serie A ok to jest gra taktyczna zgodzę się, że tutaj trzeba przede wszystkim zabezpieczyć tyły i srodek (ale tez bez przesady jak my to robimy) ale w Europie z Zanettim Muntarim Stankovicem Vieira nic nie zwojujemy, bez ofensywnych pomocników. Trzeba namw pomocy dwóch bardzo dobrych pomocników i napastnika albo grajmy w Lidze Europejskiej.
God protect me
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: morgothbauglir »

Tevez pasuje do ligi włoskiej. Szybki, dynamiczny, o dobrych warunkach fizycznych. Może nie zawsze bramkostrzelny, ale bardzo przydatny, również w konstrukcji a nie tylko wykończeniu. No ale cena może okazać się za wysoka. Nie można zapominać o priorytecie, jakim jest środkowy pomocnik

Do Pablusso: Sugerujesz nabijanie postów? :)
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
IlCapitano

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: IlCapitano »

Ty wiesz co to są dobre warunki fizyczne? Tevez ma 171 cm wzrostu i 72 kg wagi.  :roll:
Nie widzę sensu kupowania napastnika, bo przychodzi Acquafresca. My nie mamy drugiej linii!! Patrzę czasem na ligę angielską na Polsacie Sport jak pokazują powtórki to przecieram oczy ze zdumienia. Tam w 90 minucie piłkarze walczą i zasuwają jakby był początek meczu! Piłeczka chodzi między nimi jak na sznurku i to wszystko w szybkim tempie. A u nas? Jak patrzyłem jak na 50 metrze nasi sobie podają piłkę wzdłuż boiska to wychodziłem z siebie. Zero dynamiki, zero pomysłu na rozegranie, tylko głupie podawanie wzdłuż boiska, a jak już wszyscy byli przykryci to do obrońców. No paranoja!
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Baszczu »

Oglądałem wczoraj spotkanie Arsenal : Middlesbrough. Nawet w drużynie, która znajduje się w strefie spadkowej jest zawodnik, który nie boi się wziąć ciężaru gry na siebie. To Sanli Tuncay. Momentami sam ciągnął grę tej drużyny. Potrzebujemy typowego OP Ś. Kogoś, kto potrafi podać ciacho piłkę ze środka boiska na nos napastnika.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Pablusso »

Jezeli chodzi o napastnika, to mimo wszystko watpie, zeby Aquafresca potrafil zastapic 3 lub 4 innych (watpliwych, ale jednak) napadziorow. Ibra gra czesto bardzo statycznie, czesto spowalnia akcje, Mario to Mario, a Swierzawoda to mimo wszystko niewiadoma. Ktos dynamiczny, potrafiacy zgubic przeciwnika na 2 metrach- marzenie.

Do Morgothbauglir: owszem :)
Obrazek
sig by Orzeu
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: morgothbauglir »

Dynamiczny, potrafiący zgubić przeciwnika- pasuje nieco do Teveza. Alternatywą byłby również Podolski, chociaż on podpisał kontrakt z FC Koln więc w tym okienku go nie dostaniemy. Benzema też jest ciekawy, ale oferty dla niego wyrastają jak grzyby po deszczu.

Do Pablusso: No to się mylisz :)
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
gumi2006
Posty: 21
Rejestracja: 3 gru 2006, 15:18
Lokalizacja: prawie Bydgoszcz

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: gumi2006 »

Inter _Fan! pisze: Lenon ?
John?
morgothbauglir pisze: Alternatywą byłby również Podolski, chociaż on podpisał kontrakt z FC Koln więc w tym okienku go nie dostaniemy.
Do Pablusso: No to się mylisz :)
Zgadzam się co do Podolskiego - szkoda tylko, że dosłownie sprzed nosa zgarnęła nam go Kolonia(ta futbolowa potęga), przecież jak nikt inny ciągnął grę Bayernu w tym sezonie. No cóż szkoda, może za rok wyciągniemy go choć trzeba się będzie liczyć z kosztami rzędu 30/40 mln.

PS Zgadzam się z Pablusso  :wink: Jestem jednak niezmiernie ciekawy jak długa jest ta Twoja lista potencjalnych nabytków bo tylu ich już wypisałeś, że trudno się połapać.
Pitagoras: "Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."

Churchill: "Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację."
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: morgothbauglir »

Myślę, że Podolski nie zabawi za długo w Kolonii. Raczej mistrz Niemiec mu nie grozi, puchary także. Piłkarz o takiej renomie nie będzie kisił się w przeciętym klubie średniej ligi.
Inter _Fan! pisze: Lenon ?
Nie ma to jak krótki i konkretny post

PS i Ty Brutusie przeciwko mnie? A oficjalnej listy nie ma, na razie rzucam propozycje, potem dopiero poukładamy :)
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: kachol »

Byle nie Podolski, czy my planujemy mieć w napadzie samych "psychopatów" Ibra, Balotelli, Podolski - za duży hardcore jak dla mnie...

Tevez mógłby przejść, nie przepadam za nim, ale cena jest w miarę rozsądna, a jest na pewno zawodnikiem, który by pociągnął grę do przodu, poza tym można by wtedy grać to 4-3-3...

Natomiast zastanawiam się kto do drugiej linii, bo prędzej przeżyje grę tylko na Ibre w napadzie, ale gra kolejnego sezonu bez drugiej linii (chyba mecz z Napoli najlepiej pokazał, jak ta 2 linia kuleje) jest dla mnie nie do wyobrażenia... Właściwie to potrzeba 3 dobrych pomocników, klasy światowej. Bo poza Cambiasso to reszta nadaje się na ławeczkę i takie są fakty dla mnie. Koniecznie potrzeba kogoś za Dejana bo nie ciągnie naszej gry, wciąż marzy mi się Lampard, ale to raczej w sferze marzeń, ale może warto szukać właśnie na wyspach zawodników do 2 linii...
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Baszczu »

http://www.sslazio.pl/index.php?s=news&id=234

Tyle w temacie Zarate w Interze.
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: morgothbauglir »

Nawet mnie to nir martwi. Poszukamy przynajmniej napastnika z wyższej sfery (drużyn o poziomie europejskim). Zarate możwe i gra dobrze w Serie A, ale jakoś nigdy nie przekonał mnie, że jest gotowy na wyzwanie na poziomie Interu. Musi jeszcze dojrzeć, trzeba zobaczyć jak będzie grał przez następne miesiące. Właściwie pojawił się podczas tego sezonu, dlatego trzeba zaczekać zanim wydamy grube miliony na wieczny talent.
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: dodo_IM »

Na atak jest bardzo wiele różnych opcji. Po ostatnich newsach wnioskuję, że trafi do nas Milito, co mnie cieszy mimo że jest wiekowy (chodź 29 lat to wcale nie tak dużo) bo my szukamy piłkarzy którzy pomogą nam wygrać LM TERAZ a nie, za 5 lat. Osobiście moim marzeniem jest Villa ale o niego to zgłoszą się Ci najwięksi i najbogatsi.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Evrinho
Posty: 7
Rejestracja: 5 kwie 2009, 19:17
Lokalizacja: Unisław

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: Evrinho »

Wg mnie Patrice Evra by się przydał...wzmocnił by nieco obroneee...
SPRZEDAM ROWER
STAN IDEALNY!
http://www.youtube.com/watch?v=k7ZEshyZVOo
Kto chętny pisać!
Gadu-Gadu 2012257 lub priv
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: morgothbauglir »

Nie wiem po co evra, potrzebujemy raczej wzmocnić środek. Po bokach jest Maicon, Santon, Maxwell....
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Jakiego piłkarza widzielibyście najchętniej na San Siro ??

Post autor: SlimShady »

Evra jeszcze czego !! .
Mamy Maicona, Maxwella i Zanettiego którzy są lepsi od niego, poza tym nie można zapominać o naszym 18-letnim wychowanku Santonie. Natomiast Patrice Evra gra strasznie defensywnie na bocznej obronie i rzadko włącza się do ataku. Nie wiem czy przy naszym ustawieniu było by to dobre rozwiązanie.
Warto kogoś młodego ściągnąć na środek obrony, bardzo chętnie bym zobaczył jakiegoś Włocha np. Fabiano Santacroce po ostatnim mecz zrobił na mnie wrażenie.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
ODPOWIEDZ