Jakie ligi pokazuja w cyfrowym polsacie / smart dom.

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Jakie ligi pokazuja w cyfrowym polsacie / smart dom.

Post autor: Czorny87 »

Panowie jaka pilka dysponuje cyfrowy polsat ? Druga kwestia - ma ktos z Was smart dom ?
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Yascarr
Posty: 378
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Jakie ligi pokazuja w cyfrowym polsacie / smart dom.

Post autor: Yascarr »

Na pewno Liga Holenderska, Puchar Polski i Puchar Włoch i mecze eliminacyjne reprezentacji + niektóre towarzyskie. Do tego powtórki meczów Chelsea z kanału Chelsea TV. Na Eurosporcie leci Bundesliga, na Orange Sport 1 liga polska i jeden mecz ligi włoskiej. Na TVP Sport puszczają Puchar Hiszpanii i jakieś powtórki LM.

Ogólnie nie polecam tej telewizji jeżeli chodzi o Piłke Nożną. NC+ ma praktycznie wszystko co najlepsze a do tego zajmują się tym prawdziwi profesjonaliści którzy mają pojęcie o piłce w przeciwieństwie do "fachowców" Cyfrowego Polsatu. Na przykład w Polsacie Sport co niedziele pokazują magazyn Cafe Futbol w którym przez 2 godziny wałkują jeden (dosłownie!) temat związany z Ekstraklasą albo naszą reprezentacją. Żenujące to jest. W NC+ magazyny lig europejskich i Liga+Extra o polskiej lidze który bardzo przyjemnie się ogląda.
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Jakie ligi pokazuja w cyfrowym polsacie / smart dom.

Post autor: rumcyk »

Co do Cafe Futbol to cenię sobie ten program. Fakt rozmawiają ciągle o tym samym ale za każdym razem są nowe fakty i konkrety. Konkrete sumy, konkretne sytuacje i fakty które nigdy wcześniej nie wyszły. Lubię i Borka i Kołtonia i obaj mają dużo wiedzy. Na lidze niemieckiej znają się bardzo dobrze a co do PC to nie ma nic ciekawego z piłki ale za to nadrabiają boksem i siatkówką polską, no ale to też trzeba lubić:) Wcześniej były jeszcze mecze polskiej ligi, przynajmniej 3 w weekend ale od tego sezonu już nie ma. Przy duzym pakiecie możesz oglądać 6 meczy Bundesligi na weekend i zawsze coś z Holandi, Rosji albo Ukrainy.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Jakie ligi pokazuja w cyfrowym polsacie / smart dom.

Post autor: Hanys »

Plus ręczn, niekiedy kSw jakieś ważniejsze mecze rugby i dużo meczy eliminacyjnych np. Mś albo me w nogę
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Jakie ligi pokazuja w cyfrowym polsacie / smart dom.

Post autor: Lopez »

Piłka nożna (Z tego co pamiętam)
Liga Holenderska,Ukraińska i Rosyjska
Puchary Włoch i Polski
Eliminacje Euro 2016 ,mecze towarzyskie
Chelsea tv

Cyfrowy Polsat ma bogatą ofertę jeśli chodzi ogólnie o sport bo masz z każdej dyscypliny to co dla kibica danej dyscypliny jest najważniejsze.Tak jak napisał Yascarr jeśli chodzi tylko o piłke to NC+ najlepsza.Najlepsze ligi,ciekawe programy związane z piłką no i komentatorzy,których da się słuchać.
ODPOWIEDZ