Co tam panie w polityce?

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
zoniek

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: zoniek » 17 lis 2019, 12:51

Dlaczego admin usunął mój post w tym temacie, który sam założyłem?

Kredence

Post autor: Kredence » 17 lis 2019, 12:55

zoniek pisze:
17 lis 2019, 12:51
Dlaczego admin usunął mój post w tym temacie, który sam założyłem?
Pewnie dlatego, iż ktoś uznał, że już starczy tej głupoty.

zoniek

Post autor: zoniek » 17 lis 2019, 13:06

Kredence pisze:
17 lis 2019, 12:55
Więc dlaczego twoje posty w niektórych tematach dalej wiszą?

Kredence

Post autor: Kredence » 17 lis 2019, 13:12

zoniek pisze:
17 lis 2019, 13:06
Kredence pisze:
17 lis 2019, 12:55
Więc dlaczego twoje posty w niektórych tematach dalej wiszą?
No właśnie tutaj jest sedno, którego nie rozumiesz. ;)

zoniek

Post autor: zoniek » 17 lis 2019, 13:15

Kredence pisze:
17 lis 2019, 13:12
Nie bądź sędzia we własnej sprawie.
Jeżeli rozumiesz o co mi chodzi ;)

Kredence

Post autor: Kredence » 17 lis 2019, 13:22

zoniek pisze:
17 lis 2019, 13:15
Kredence pisze:
17 lis 2019, 13:12
Nie bądź sędzia we własnej sprawie.
Jeżeli rozumiesz o co mi chodzi ;)
Ogólnie to mam cię w dupie, jak i całą twoją twórczość na forum, ale szczerze się zastanawiam , czy ty jesteś jakimś turbo trollem czy jednak hardkorowo ostrym debilem. Łamaki, multi i udawanie generała, piana na mordzie przy każdej rozmowie o polityce. Fascynujący przypadek. Zoniek jak to jest , troll czy jednak debil? Pozdr i bez odbioru.

zoniek

Post autor: zoniek » 17 lis 2019, 13:26

Kredence pisze:
17 lis 2019, 13:22
Ogólnie to mam cię w dupie, jak i całą twoją twórczość na forum, ale szczerze się zastanawiam , czy ty jesteś jakimś turbo trollem czy jednak hardkorowo ostrym debilem. Łamaki, multi i udawanie generała, piana na mordzie przy każdej rozmowie o polityce. Fascynujący przypadek. Zoniek jak to jest , troll czy jednak debil? Pozdr i bez odbioru.
Troll? A kto tu się przyjebal bez przyczyny? Nudzi ci sie, że zaczepki szukasz? Weź spierdalaj po prostu jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia.

Udawanie generała :D? Hit :D

Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Post autor: Mora » 17 lis 2019, 15:09

Posty Zońka jak najbardziej na temat, nie wiem o co się Kredence spinasz. To przez pierdoloną politykę śmieszne i sztuczne państewko położone w AZJI gra w eliminacjach mistrzostw EUROPY. To przez spierdoloną polityczną poprawność Piątek nie pokazał pistoletów, no bo przecież co żydzi powiedzą? To nic, że ta sama cieszynka pokazywana we Włoszech i całej Europie nie wzbudza żadnych kontrowersji - w Izraelu nie wolno i chuj. Jeszcze wisienka na torcie: PZPN ochoczo daje zakazy i zamyka stadiony/sektory w Polsce z powody byle racy, ale nie widzi problemu w wysłaniu naszych piłkarzy do kraju ogarniętego wojną.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...

maniekfci

Post autor: maniekfci » 20 lis 2019, 17:10

no to jak oceniacie expose morawieckiej. czekam

Awatar użytkownika
Wybraniec

Post autor: Wybraniec » 20 lis 2019, 17:14

Żenujące Expose premiera Morawieckiego. Zamiast konkretnego planu więcej pierdolenia czego dokonali w poprzedniej kadencji, suche pieprzenie o planach bez przedstawienia jakiejkolwiek koncepcji, a w ripoście odpowiedzi o argumentach: "my zrobiliśmy to, a koalicja jest bee". Najgorsze wystąpienie jakie kiedykolwiek widziałem.

Swoją drogą nie rozumiem idei debaty po expose. Staje przed mównicą banda kretynów i zadaje pytania kompletnie z dupy, o obwodnice na jakimś wypizdowie :lol: Kogo to kurwa obchodzi?

Akcyza +10%, a w czytaniu info, ze głównym motywem poprawa zdrowia obywateli, jasny chuj :lol:

Tymczasem w Konfederacji prawybory na prezydenta, sam jestem ciekaw wyniku takiego Bosaka przy dobrej kampanii bo na razie są dość aktywni (szczególnie Pan Braun xD), a sam narodowiec nieźle wypada w programach telewizyjnych, czy będzie tendencja zwyżkowa.

Swoją drogą prezydenta już w zasadzie znamy, bo jedynie Donek mógł się postawić, w jaki sposób ma to zrobić to szmacisko z KO, przecież ona nawet z ryja wygląda jak pół dupy zza krzaka

Awatar użytkownika
Wybraniec

Post autor: Wybraniec » 23 lis 2019, 11:56

Chciałbym zapytać wyborców tej kurwy lewackiej z SLD jak się zapatrują na ich rolę w głosowaniu dot. podwyżki akcyzy.

Awatar użytkownika
IlCapitano

Post autor: IlCapitano » 23 lis 2019, 12:10

Nie wiem kto mnie bardziej brzydzi:
1. głosujący na SLD,
2. głosujący na kałdje jachyre
Oceńcie.

Awatar użytkownika
Odet

Post autor: Odet » 27 lis 2019, 13:33

IlCapitano pisze:
23 lis 2019, 12:10
Nie wiem kto mnie bardziej brzydzi:
1. głosujący na SLD,
2. głosujący na kałdje jachyre
Oceńcie.
Trudna ocena.
Mnie ten gość przeraża, tym bardziej że lewa strona widzi w nim Zbawiciela (oni by pewnie tego słowa nie użyli)
https://www.reddit.com/r/Polska/comment ... tkomunizm/

Na razie b.dobra praca posłów Konfederacji, są głośni/aktywni i rzeczowi. To rzadko idzie w parze.

Wisienka na torcie :)
https://www.facebook.com/KONFEDERACJA20 ... =3&theater

Pozdr.

Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Post autor: Mora » 27 lis 2019, 13:55

https://m.facebook.com/KonradBerkowiczP ... 43881&_rdr

Akcyza to nie jest podatek - hit! Pozdrawiam tych, którzy twierdzili, że PiS i PO to nie jest jedno i to samo gówno, a teraz posłowie tych partii ramię w ramię, jak jeden mąż atakują niewygodnych posłów Konfederacji na debatach, którzy zresztą jadą po Bandzie Czworga jak po burej suce ;)
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...

Awatar użytkownika
mastersnake
Kontakt:

Post autor: mastersnake » 1 gru 2019, 07:16

Niestety post nie mojego autorstwa ale podpisuję się pod nim obiema rękami.
Smutne w tym wszystkim że to prawda i niestety w najbliższym czasie nie zanosi się aby cokolwiek się zmieniło.

W systemie tak zwanej demokracji jej instytucje i propaganda wbiły ludziom do głów pogląd, że należy brać udział w wyborach bo nieobecni nie mają racji. Pogląd ten jest na tyle silnie ugruntowany, że jakby nie podlegał dyskusji. Tak bo tak! I tyle. Funkcjonuje niczym dogmat. Niepodważalny. Problem w tym, że to zwykła brednia bo jako społeczeństwo tylko pozornie mamy jakiś wybór. Bierzemy udział w czymś na kształt pokera znaczonymi kartami, którego reguły na dodatek są zmieniane w trakcie gry. System ów został celowo tak skontruowany aby kolejne wybory nie mogły zasadniczo czegoś zmienić. Od trzydziestu lat nasza sceną rządzi w istocie kilku prowadzących pokerzystów, raz jakiś Tusk, innym razem jakiś Kaczyńki. Reszta to polityczny wiecznie skłócony ze sobą plankton, niezdolny do niczego poza wyszarpywaniem sobie z rąk ochłapów z pańskiego stołu oraz jakieś tęczowo - maoistowskie popłuczyny Czarzastego, Zandberga i Biedronia. Jesteśmy pod ścianą bo polityka obecnej władzy to nic więcej jak tylko rozdawnictwo, propaganda i korupcja społeczna ale tamci z przeciwka są jeszcze gorsi więc PiS nie ma z kim przegrać. Pat. W mojej ocenie branie w tym udziału nie ma najmniejszego sensu. Po wyborach życie w kraju zawsze przechodzi przez ten sam polityczny huragan, mianowicie zwycięzka wataha zawłaszcza sobie państwo zamieniając je w prywatne żerowisko a partyjno - samorządowe doły i tak robią swoje. Na niższych szczeblach tej piramidy, czy to w sądach rejonowych, czy w urzędach czy gdziekolwiek indziej niepodzielnie rządzi od lat ta sama patologia a te wszystkie niby "reformy" to w istocie pic polegający na zastąpieniu jednej watahy kierującej przez drugą. Niestety ale jesteśmy państwem bez państwowotwórczych elit i bez społeczeństwa obywatelskiego. Lata zaborów, wymordowanie naszej inteligencji podczas wojny i półwiecze komunistycznej dyktatury zrobiły swoje. Typowa sytuacja kraju postkolonialnego gdzie nie ma żadnej kultury politycznej czy kultury biznesu bo trudno za przedsiębiorców uznać kastę oligarchów wykreowanych przez dawne słyżby, które za odpowiednie prowizje zrobiły z nich bogaczy. Cały ten teatr to błędne koło. Na razie bez sensu i bez wyjścia. Stąd udział w wyborach przypomina udział w chocholim tańcu. Zakręci on w głowie ale nie jest w stanie zmienić rytmu orkiestry.

ODPOWIEDZ