Co tam panie w polityce?

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Claudio »

Klinsi64 pisze: 30 cze 2020, 12:50 claudio przeczytał,że wyborcy Konfy powinni na Rafał zagłosować i uznał to za brednie nastolatka :D tymczasem kulasiak bardzo celnie to ujął ;) tu nie chodzi tylko o wybór prezydenta,ale i o przyszłość polskiej sceny politycznej
Tak tak klinsi wszystko co napiszę to zło bo nie zachwalam twojego trzaskosia ;)

Tutaj mamy ładnie przedstawione podejście KO do Konfederacji...po trupach do celu.
https://twitter.com/DariuszMatecki/stat ... 4204377091
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Klinsi64 »

Claudio pisze: 30 cze 2020, 17:41
Klinsi64 pisze: 30 cze 2020, 12:50 claudio przeczytał,że wyborcy Konfy powinni na Rafał zagłosować i uznał to za brednie nastolatka :D tymczasem kulasiak bardzo celnie to ujął ;) tu nie chodzi tylko o wybór prezydenta,ale i o przyszłość polskiej sceny politycznej
Tak tak klinsi wszystko co napiszę to zło bo nie zachwalam twojego trzaskosia ;)
no i tak to działa ;) głosowałem na Bosaka,ale co tam :D przecież jest sprawą oczywistą,że przegrana Dudy będzie bardzo na rękę zarówno dla Hołownianej Polski2050 :P jak i dla Konfederacji,bo to powinno spowodować wstrząs w Pisie i wybory w bliższej perspektywie niż 3 lata,a że Lewizna i PSL na deskach to byłoby o co walczyć
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Yascarr »

W drugiej turze trzeba oddać głos na Dudę. Czuje się z tym okropnie, ale tak trzeba.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

Duda wygra lekko w II turze więc sie nie podniecajcie tak już
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

Obrazek
Obrazek

Lizanie dupy przez POPiS uważam za otwarte.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
pusiek900
Posty: 43
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: pusiek900 »

Mora pisze: 30 cze 2020, 22:57 Obrazek
Obrazek

Lizanie dupy przez POPiS uważam za otwarte.
:lol:
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

Pan Andrzej Duda nie musi wam włazić w dupy i prosić się o wasze głosy bo sami pójdziecie i na niego zagłosujecie nawet gdyby wam w twarz splunął, nie macie innego wyboru amen
Wirtuoz
Posty: 71
Rejestracja: 17 maja 2017, 10:45

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Wirtuoz »

Głosuj dalej na posłuszny długopis, a on dalej będzie z konsekwencją podpisywał kolejne podatki.

http://podatkidudy.pl/#podatki
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: maverik »

Klinsi64 pisze: 30 cze 2020, 12:50

no i tak to działa ;) głosowałem na Bosaka,ale co tam :D przecież jest sprawą oczywistą,że przegrana Dudy będzie bardzo na rękę zarówno dla Hołownianej Polski2050 :P jak i dla Konfederacji,bo to powinno spowodować wstrząs w Pisie i wybory w bliższej perspektywie niż 3 lata,a że Lewizna i PSL na deskach to byłoby o co walczyć
Wybory prezydenckie 2015:
Magdalena Ogórek 2.38%
Adam Jarubas 1.60%

Lewica i PSL na deskach pięć lat temu, rozpadli się? Nie, Lewica uzyskała ponad 12.5% w 2019, PSL z Kukizem ponad 8.5%. To samo będzie teraz. Platforma wystawiła lewicowego kandydata, który przejął wyborców Biedronia bo miał większe szanse na wygraną. Drugą sprawą jest to, że Biedronia nie obchodziły wybory prezydenckie, bo woli sobie siedzieć w europarlamencie, a jego wypowiedzi nie przyciągały wyborców. Co do wyniku Kosiniaka-Kamysza to jest proste, dużo uciekło do Hołowni (i to tuż przed wyborami), który miał największe poparcie jako przedstawiciel spoza POPiS.
Hołownia2050 skończy jak Nowoczesna zapewne skoro to ta sama frakcja co PO idąc drogą jak Kukiz, czyli niezależny, antysystemowy, a potem cyk koalicja.
Wstrząsu w PiSie nie będzie, może jedynie kilka procent stracić, tam jest żelazny elektorat. Platforma jest słabą formacją co pokazały niedoszłe wybory w maju jak leciało poparcie aż do 2%. Elektorat PO trzyma się jedynie na tym, że jest polaryzacja i ludzie głosują bo "byle nie PiS". Tak jak pisałem na SB, jeżeli jakaś partia z opozycji chce ugrać pare procent poparcia, to powinni się brać za słabą PO niż próbować rozwalić PiS, który właśnie zakończyłby się jeszcze większa polaryzacją. Tygrysek z Biedroniem pewnie teraz żałują, że szli ramię w ramię z Platformą w maju i bojkotowali wybory, zamiast myśleć o własnym interesie politycznym.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Wybraniec »

Na wybory idą miliony osób, konfederaci dostają ledwo 6% i dalej snują teorię, że 6% zna się o polityce, a 94% to idioci. To tak nie działa Szanowni Państwo. Każdy wyborca identyfikuje swojego kandydata ze swoimi potrzebami. Ludzie akceptują rzeczywistość i nie chcą zmian . A już na pewno nie takich, które proponuje Konfederacja - partia, która ma w swoim składzie całkiem mądrych członków, ale beznadziejnych polityków.

Próżne wasze nadzieje. Lepiej odpuście. Ci ludzie nigdy nie dojdą do władzy. Musicie zaakceptować mentalność innych.

Poza tym ludzie - Prezydent jest głową Państwa i powinien wyglądać jak Głowa Państwa. Naprawdę chcielibyście, żeby jakiś narodowy krasnal stał na czele Państwa? Nawet jeśli miałby dobre poglądy? Z całym szacunkiem, ale Bosak nadaje się najwyżej na jakiegoś rzecznika, ponieważ faktycznie całkiem nieźle radzi sobie w prezentacjach.

Ja sam nie podjąłem jeszcze decyzji na kogo oddać głos w drugiej turze.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Wybraniec pisze: 1 lip 2020, 15:23Poza tym ludzie - Prezydent jest głową Państwa i powinien wyglądać jak Głowa Państwa. Naprawdę chcielibyście, żeby jakiś narodowy krasnal stał na czele Państwa? Nawet jeśli miałby dobre poglądy?
Kur... o prezentacji prezydenta mówi człowiek, który mieszka w kraju, w którym zadzi gość z gębą bulldoga przypominający Maliniaka z 40 latka.

A co do wzrostu...

Bosak - 174 cm

Vs

Polska:

Kaczyński - 167 cm
Wałęsa - 169 cm
Kwaśniewski - 170 cm
Komorowski - 174 cm

Francja:

Sarkozi - 168 cm
Hollande - 170 cm

Korea:

Kim Dzong Un - 163 cm

Rosja:

Miedwiediew - 162 cm
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Wybraniec »

Czyli udowodniles, że w historii nie brakowało prezydentow karakanow. Brawo. Nijak ma się jednak to do ogólnej średniej wzrostu prezydentow na swiecie. PrzypuszcAm, że 90 procent prezydentów miało co najmniej 180 cm wzrostu
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

Dziękuję panie prezydencie za włożony trud i opiekę nad narodem polskim.
https://i.ibb.co/c6c7yWk/IMG-20200701-204328.jpg
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Mora »

Prezydentem RP powinien być Marcin Gortat niestety.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Lopez »

To nie ma być Mister Polski, tylko człowiek co będzie potrafił się zachować w odpowiednich sytuacjach,a przede wszystkim ma dbać o interes obywateli. Może być nawet łysy i nosić okulary, byle spełniał powyższe kryteria.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: ZnawcaCalcio »

Piter pisze: 1 lip 2020, 20:47 Dziękuję panie prezydencie za włożony trud i opiekę nad narodem polskim.
https://i.ibb.co/c6c7yWk/IMG-20200701-204328.jpg
Nowa Matryca VAT na plus, ale nadal są tam absurdy Panie prezydencie :D
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Claudio »

Może komuś się przyda w podjęciu decyzji.
Pierwszy wyróżniony komentarz
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4592484
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: IlCapitano »

No ja to idę za tydzień na wybory, a na tej całej karcie do za przeproszeniem głosowania sobie narysuję trzeci kwadracik a obok niego dopiszę PAN TRENER CONTE ANTONIO i to przy nim postawię X. I chuj mnie obchodzi.

PS. Ten cały klałdyjo jawnie tutaj agituje za żydo-bolszewikami z pisu, widocznie jego nie obchodzi że na te pińcet plas które otrzymuje to go opierdalają z pensji dwa razy tyle, a następnie robiąc zwykłe zakupy oddaje znowu panom co ich, ale to typowe. Proponuję zbanować go profilaktycznie na miesiąc, chociaż i tak nic to nie pomoże zapewne.

Forza Inter, dziś musimy wygrać.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Claudio »

IlCapitano pisze: 5 lip 2020, 09:07 No ja to idę za tydzień na wybory, a na tej całej karcie do za przeproszeniem głosowania sobie narysuję trzeci kwadracik a obok niego dopiszę PAN TRENER CONTE ANTONIO i to przy nim postawię X. I chuj mnie obchodzi.

PS. Ten cały klałdyjo jawnie tutaj agituje za żydo-bolszewikami z pisu, widocznie jego nie obchodzi że na te pińcet plas które otrzymuje to go opierdalają z pensji dwa razy tyle, a następnie robiąc zwykłe zakupy oddaje znowu panom co ich, ale to typowe. Proponuję zbanować go profilaktycznie na miesiąc, chociaż i tak nic to nie pomoże zapewne.

Forza Inter, dziś musimy wygrać.
A ty tylko krytykując PIS i Dudę jesteś ukrytą opcją niemiecką..bla bla bla...
Wrzuciłem info z wypiską gościa z sukcesami i porażkami danej partii. Skoro cię to tak zabolało to już twój problem ;)
Yascarr
Posty: 376
Rejestracja: 22 paź 2011, 16:39

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Yascarr »

Lepiej sprzedać się za 500zł niż za nic. Andrzej Duda wygrywa drugą turę, bo zwyczajna rodzina żyje teraz na wyższym poziomie. Weźmy taką rodzinę 2+2 na wsi czy jakiejś mniejszej miejscowości. Za Platformy rodzic zarabiał 1300zł a później 1500zł na rękę i cukier po 3zł za kg, a dzisiaj? 2000zł do ręki + 2x500+ na dzieci. Emeryci to samo. PiS jest jaki jest, ale kraj idzie do przodu za ich rządów. Wybranie Trzaskowskiego spowoduje jedynie zablokowanie rozwoju, bo będzie blokował każdy pomysł PiSu w imię histerycznej opozycji. W pierwszej turze na Dudę w życiu bym nie zagłosował, ale mając do wyboru PiS lub PO zawsze powinno wybrać się to pierwsze.

Co do Konfederacji - totalna utopia i populizm. Z tego się wyrasta na szczęście.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Yascarr pisze: 5 lip 2020, 15:55 Lepiej sprzedać się za 500zł niż za nic. Andrzej Duda wygrywa drugą turę, bo zwyczajna rodzina żyje teraz na wyższym poziomie. Weźmy taką rodzinę 2+2 na wsi czy jakiejś mniejszej miejscowości. Za Platformy rodzic zarabiał 1300zł a później 1500zł na rękę i cukier po 3zł za kg, a dzisiaj? 2000zł do ręki + 2x500+ na dzieci. Emeryci to samo. PiS jest jaki jest, ale kraj idzie do przodu za ich rządów. Wybranie Trzaskowskiego spowoduje jedynie zablokowanie rozwoju, bo będzie blokował każdy pomysł PiSu w imię histerycznej opozycji. W pierwszej turze na Dudę w życiu bym nie zagłosował, ale mając do wyboru PiS lub PO zawsze powinno wybrać się to pierwsze.

Co do Konfederacji - totalna utopia i populizm. Z tego się wyrasta na szczęście.
Kolejny myślący, że PiS wspomaga rodziny i daje im pieniążki od państwa :)

To drukowanie pieniędzy przez tych złodzieji odbije się na wszystkich taka czkawką, że każdy będzie przeklinał dzień kiedy PiS doszedł do władzy.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Nasir »

Widzę co niektórzy nie posiadają wiedzy z podstaw ekonomii i brylują tutaj wiec może na ja tez się wypowiem. 500+ to jest majsterczyk Kaczyńskiego, taki creme de la creme. Jedna ustawa podzielił naród jak żaden inny wódz do tej pory. Teraz załóżmy taki scenariusz który orzeczeń czy później nadejdzie. PiS przegrywa wybory, do władzy wraca po czy jakaś koalicja w wyniki czego 500+ się kończy. Zamieszki na ulicach, serwery fb nie wytrzymują szturmu nierobów którzy z socjali zrobili sobie całkiem fajny sposób na życie. Kończy się kadencja rządu i wtedy na scenę wchodzi Jarosław,obiecuje przywrócenie socjalu, przypomina ze za PiS to było eldorado w Polsce. Emeryci mdleją, nie nadążają zliczyć ile dodatkowych emerytów wpłynie, samotne matki już przeliczają na ile tipsów wystarczy pieniążków itp.

A teraz na poważnie, każdemu kto jest za socjalem takim jak obecnie w Polsce życzę żeby kiedyś weszli w drugi próg podatkowy i na własne oczy zobaczyli na jakie pieniądze są dymani które potem trafiają na kupienie sobie elektoratu
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: IlCapitano »

Jadźker postanowił zostać niewolnikiem, on sprzedał się za pińcet złociszy, oddał swą godność i honor. Ciekawe za ile zostałby moim kamerdynerem, ewentualnie mógłby mi się oddać bez reszty. Cena wywoławcza 1500 zł, handluj z tym jadźker
Ostatnio zmieniony 5 lip 2020, 17:32 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Nasir pisze: 5 lip 2020, 17:22 Widzę co niektórzy nie posiadają wiedzy z podstaw ekonomii i brylują tutaj wiec może na ja tez się wypowiem. 500+ to jest majsterczyk Kaczyńskiego, taki creme de la creme. Jedna ustawa podzielił naród jak żaden inny wódz do tej pory. Teraz załóżmy taki scenariusz który orzeczeń czy później nadejdzie. PiS przegrywa wybory, do władzy wraca po czy jakaś koalicja w wyniki czego 500+ się kończy. Zamieszki na ulicach, serwery fb nie wytrzymują szturmu nierobów którzy z socjali zrobili sobie całkiem fajny sposób na życie. Kończy się kadencja rządu i wtedy na scenę wchodzi Jarosław,obiecuje przywrócenie socjalu, przypomina ze za PiS to było eldorado w Polsce. Emeryci mdleją, nie nadążają zliczyć ile dodatkowych emerytów wpłynie, samotne matki już przeliczają na ile tipsów wystarczy pieniążków itp.

A teraz na poważnie, każdemu kto jest za socjalem takim jak obecnie w Polsce życzę żeby kiedyś weszli w drugi próg podatkowy i na własne oczy zobaczyli na jakie pieniądze są dymani które potem trafiają na kupienie sobie elektoratu
Nasir mordo myślałem, że Cię spoliczkuje, ale ostatni akapit mnie wyjaśnił. Oby więcej osób mających głowę na karku jak ty. Połowa tutaj nawet nie wie co to jest drugi próg podatkowy, więc nie doświadczyli dymania przez państwo i łożenia pieniędzy na tych nierobów.

A co do tych emerytów i ich 13. Radzę policzyc tym pro PiS ile oddają w podatku dochodowym Państwu, a ile dostają tej 13stki :)

17 %. Dla ułatwienia 17 % z 2000 zł = 340 zl

340 zł x 12 = 4080 zl

Zamiast dać emerytom emeryturę wolna od podatku to zabierają im 4080 zł z emerytury i dają 2000 zł, z kwoty której i tak zabierają 17 %. Więc emeryt oddaje Państwu 4420 zł i dostaje w zamian 1660 zł netto.

A emeryci zrobili by za to kaskę Kaczyńskiemu. Jak widać po postach, nie tylko emeryci :)
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Nasir »

Ale co ty chcesz tłumaczyć ludziom w kraju gdzie 40% społeczeństwa w wieku produkcyjnym twierdzi ze nie płaci w ogóle podatków.

Od dawna wiadomo ze najłatwiej rządzić głupcami. Pieniążki dla wybrańców z wykształceniem podstawowym i zawodowym pod przykrywka polityki prorodzinnej.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Nasir pisze: 5 lip 2020, 17:50 Ale co ty chcesz tłumaczyć ludziom w kraju gdzie 40% społeczeństwa w wieku produkcyjnym twierdzi ze nie płaci w ogóle podatków.

Od dawna wiadomo ze najłatwiej rządzić głupcami. Pieniążki dla wybrańców z wykształceniem podstawowym i zawodowym pod przykrywka polityki prorodzinnej.
Pełna zgoda. Ja jak widzę, że mój pracodawca do mojej kwoty netto dokłada 3500 zł na wszelakie podatki i składki to mnie kur... krew zalewa.

Co do tematu Pisu i socjali rosnąca inflację, która przewiduje, że urośnie w niedługim czasie do może nie inflacji galopującej, ale będzie rosnąć w szybkim tempie. Obecne prorodzinne dodatki socjalne, powodujące wzrost bezrobocia wgronie osób zaliczanych do siły roboczej, które nie garna się do pracy spowoduje upadek systemu emerytalnego, a wcześniej wspomniana inflacja i wzrost cen zje w całości te pożal się socjale.

Jeśli już mielibyśmy pozostać przy 500 + to jedynie w formule oblizenia podatku dochodowego o kwotę 500 + dla osób pracujących, będących wartością dodana dla polskiego PKB, a nie w formule napychania kieszeni nierobów, alkoholików i patologicznych dzieciorobow, w rodzinach których dzieci nawet nie zobaczą złotówki z tego 500 +, bo będzie to roztrwonione na alkohol i inne używki.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Nasir »

500+ w każdej formie jest złe dlatego ze promuje wybranych obywateli. Co z osobami jak ja które zwyczajnie w świecie nie maja czasu na dzieci? Co z osobami które z powodów zdrowotnych nigdy nie będą rodzicami? Jak dawać to wszystkim.

Plan zlinczowania Tuska za zamach smolenski spalił na panewce wiec wprowadzono plan segregacji i skłóceni narodu i tego PiS-owi, Dudzie i spółce nigdy nie zapomnę. Czekam na niedziele, mam nadzieje ze to będzie kolej Pani Holeckiej. Jej mina kiedy będzie musiała powiedzieć ze Rafał wygrał.

Każdy kto ma podstawowa wiedzę na temat ustroju, konstytucji i zasad stanowieni prawa w tym kraju powinien głosować na Rafała. Kolejne piec lat bez prezydenckiego veta może skończyć się kryzysem jakiego nie pamiętamy.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Stachoo »

Nasir pisze: 5 lip 2020, 18:22 500+ w każdej formie jest złe dlatego ze promuje wybranych obywateli. Co z osobami jak ja które zwyczajnie w świecie nie maja czasu na dzieci? Co z osobami które z powodów zdrowotnych nigdy nie będą rodzicami? Jak dawać to wszystkim.

Plan zlinczowania Tuska za zamach smolenski spalił na panewce wiec wprowadzono plan segregacji i skłóceni narodu i tego PiS-owi, Dudzie i spółce nigdy nie zapomnę. Czekam na niedziele, mam nadzieje ze to będzie kolej Pani Holeckiej. Jej mina kiedy będzie musiała powiedzieć ze Rafał wygrał.

Każdy kto ma podstawowa wiedzę na temat ustroju, konstytucji i zasad stanowieni prawa w tym kraju powinien głosować na Rafała. Kolejne piec lat bez prezydenckiego veta może skończyć się kryzysem jakiego nie pamiętamy.
Jestem w tej samej grupie:

- po 26 roku życia,

- bez dzieci,

- długo przed wiekiem emerytalnym,

- drugi próg podatkowy.

Jeszcze brakuje, żeby wprowadzili ponownie "Bykowe".
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Odet »

Ja tylko w ramach przypomnienia i uporządkowania kilku spraw napiszę:

- to PO zaproponowała 500zł na pierwsze dziecko
- to PO zaproponowała trzynastą emeryturę dla seniorów
Oba powyższe pomysły Kaczor przejął i uchwalił (bo miał większość z Sejmie) przed nimi.

Podczas rządów PO podatki rosły 21razy (za PiSu aż 34), polecam zobaczyć głosowania poselskie, często w sprawach gospodarczych posłowie PO głosują jak PiS.

Dlatego PiS, PO jedno zło.

A na koniec dodam tylko 1 pytanie:
Kiedy Polakom w swojej 1000letniej historii żyło się lepiej (jako ogółowi, nie jednostkom)???

Pozdr.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Co tam panie w polityce?

Post autor: Piter »

IlCapitano pisze: 5 lip 2020, 09:07 PAN TRENER CONTE ANTONIO
Forza Inter, dziś musimy wygrać.
dokl :lol:
ODPOWIEDZ