Tu wspominamy zmarłych

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Szymon »

bardzo jest wszystkim smutno z tego powodu. Najbardziej mnie zdenerwował temat założony chyba na wiadomosciach wp że on i tak był słaby. jakbym go spotkał to zmasakrowałbym
Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Slepy »

Dlaczego zawsze najlepsi? Kolejna glupia smierc, jak Diany, Milewicza... GOLASIA. Zawsze z nami, zawsze w naszych sercach.
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: hamsti »

Jak mama mi o tym powiedziała to po prostu się rozpłakałem. Taki szok...
I co ta jego żona będzie całe życie robić? Pobrali się tak niedawno ;(
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Przemek

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Przemek »

Po prostu beznadzieja.Na tym świecie nie ma sprawiedliwosci,musi dopisać los.Niewazne czy człowiek jest dobry czy zly jesli chodzi o śmierc to bez różnicy.Oby to co mówią duchowni o niebie było prawdą bo inaczej zmarnował sobie wspaniałe życie chłopak.. R.I.P

P.s w takich chwilach moja wiara sie chwieje..juz jest ostro podszarpnięta.. [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Anonymous

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Anonymous »

Wszyscy podlamani (na pokaz? bo co daja dwa nawiasy kwadratowe i gwiazdka umieszczone w necie? bo zeby uczcic smierc zmarlego to raczej to sredni pomysl w taki sposob)... a za 2 dni i tak wszyscy o nim zapomna... zreszta codzien tysiace ludzi ginie z wielu powodow i nikt jakos nie rozpacza, nie pisze ze swiat jest niesprawiedliwy, ze sie rozplakal z tego powodu... wedlug mnie (ale ot moje zdanie) takie "rozpaczanie" w necie jest bezsensu... moze lepiej sie pomodlic w ciszy nikomu o tym nie mowiac, poprostu dla siebie?
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Nester »

Tak to jest jak kobieta prowadzi. Zamiast Golasia to ona powinna zginac i to byloby sprawiedliwe. Wzieli slub w lipcu........... Zeby na prostej drodze w cos przyjebac to naprawde trzeba byc zdolnym.......
Anonymous

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Anonymous »

Nester pisze:Tak to jest jak kobieta prowadzi. Zamiast Golasia to ona powinna zginac i to byloby sprawiedliwe.
o ja............. ty chyba na serio tego nie pisales? w takiej sytuacji nie mozna mowic o sprawiedliwosci i niesprawiedliwosci... przeciez nikt tego wypadku specjalnie nie spowodowal...
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Nester »

ShadY_FCI pisze:
Nester pisze:Tak to jest jak kobieta prowadzi. Zamiast Golasia to ona powinna zginac i to byloby sprawiedliwe.
o ja.................. nie bede nawet komentowal tego... ty chyba na serio tego nie pisales?
A czemu nie? Z tego co czytalem opis wypadku to wylacznie jej zasluga jest to co sie stalo. Znajac zycie to w Polsce dala w lape i tak zdobyla prawko. Teraz wyjechala na autobany i pokazala jak sie jezdzi na prostej drodze.
Anonymous

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Anonymous »

Nester pisze: A czemu nie? Z tego co czytalem opis wypadku to wylacznie jej zasluga jest to co sie stalo. Znajac zycie to w Polsce dala w lape i tak zdobyla prawko. Teraz wyjechala na autobany i pokazala jak sie jezdzi na prostej drodze.
To ze spowodowala wypadek nie znaczy ze odrazu prawko musiala zdac "na lewo"... malo wypadkow jest? Myslisz ze ona sie cieszy z tego? Napewno jej psycha jest teraz w strzepach i dlugo sie nie pozbiera... po czesci zabila czlowieka... ale nie mozna mowic ze lepiej byloby jakby ona zginela... bo ktokolwiek by zginol byloby zle...
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Nester »

ShadY_FCI pisze:
Nester pisze: A czemu nie? Z tego co czytalem opis wypadku to wylacznie jej zasluga jest to co sie stalo. Znajac zycie to w Polsce dala w lape i tak zdobyla prawko. Teraz wyjechala na autobany i pokazala jak sie jezdzi na prostej drodze.
To ze spowodowala wypadek nie znaczy ze odrazu prawko musiala zdac "na lewo"... malo wypadkow jest? Myslisz ze ona sie cieszy z tego? Napewno jej psycha jest teraz w strzepach i dlugo sie nie pozbiera... po czesci zabila czlowieka... ale nie mozna mowic ze lepiej byloby jakby ona zginela... bo ktokolwiek by zginol byloby zle...
Narazie to ma tylko wstrzas mozgu i nie wiele jeszcze rozumie co sie st alo. Predzej czy pzoniej dolaczy do swojego meza. Szkoda chlopaka i tyle.Zginal przez czyjs blad. Nie nacieszyl sie zyciem. Jeszcze bym cos napisala ale niechce mi sie klucic tutaj no i Chloapki nie placza leca w TV :P
.Imperatore.
Posty: 41
Rejestracja: 2 sie 2005, 17:42
Lokalizacja: Sławno
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: .Imperatore. »

Dzisiaj zobaczyłem w Przeglądzie Sportowym i nie wiedziałem co myśleć :| pomyślałem sobie, że największa nadzieja polskiej siatkówki nigdy wiecej juz nie zagra, na pewno strasznie sie czuje żona Arka, wiem coś o tym bo wczoraj sam miałem wypadek ;( ;( ;( jechalem do Warszawy, a przejechalismy zaledwie 70 km i zderzylismy sie z tirem wygladalo okropnie ale na szczescie wszyscy sa w miare cali. Tak to jest z tymi drogami ;(
Forza Ragazzi!!
C'e solo l' Inter per me
Deve vincere la Milan !!!
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Winiar »

życie bywa niesprawiedliwe...

[*] Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie [*]
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Nester »

Tyle zostalo z samochodu....
Obrazek
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Lombardinho »

Katastrof taki talent gdy trenerem był Wsaniały to wpuszczał go aby zaserwować i był ass serwisowy teraz był Lozano mógł być najlepszy
;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;( :( ;(

Wieczny odpoczynek ...

Spoczywaj w pokoju Arek ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Amor Patriae Nostra Lex
Citka

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Citka »

Eh...:(Wracalismy juz wczoraj do domu z wycieczki a nagle w autobusie spiker mowi ze Arek Gołaś niezyje .... ;o niemoglem w to uwierzyc.... eh....nic tylko [*]
Anonymous

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Anonymous »

Dzis zginał pilot rajdowy PARK (jezdzi z Martinem)... na jednym z osttanich odcinkow specjalnych rajdu Wielkiej Brytani samochod uderzyl prawa strona w drzewo... rajd zostal przerwany i zakonczony.
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: bobogol »

[*] Park osierocił dwójke dzieci :(

Świeć panie nad jego duszą ;(
Obrazek
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Nester »

:twisted: Przerozne "dzwony" sa wkalkulowane w ten zawod, ale ze klatki i inne elemeny nie pomogly :twisted: kur** czekam na eurosport i musze obczajic to. jakies dziwne te ostatnie dni sa. co wracam do domu to widze fure na drzewie rozwalona :twisted:
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: bobogol »

Marek Perepeczko, znany aktor filmowy i teatralny, nie żyje. Zmarł w wieku 63 lat.
Ogromną popularność przyniosła mu rola Janosika w serialu telewizyjnym. Pamiętne są także jego role w filmach "Brzezina" i "Wesele" Andrzeja Wajdy, "Kolumbowie" Janusza Morgensterna, "Pan Wołodyjowski" Jerzego Hoffmana i wielu innych.

Ostatnio występował w serialu "13. posterunek".

nalezy mu sie [*]
Obrazek
Anonymous

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Anonymous »

Skonczcie z tymi smiesznymi zniczami za kazdym razem gdy ktos umrze.... :| za dwa dni i tak wszyscy o nim zapomna...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Ljarro »

Dobra, zrobiłem ten temat przyklejony i jak ktoś bedzie chciał za kogoś postawić swieczke to tutaj
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Lombardinho »

dobra decyzja Ljarro będzie porządek i będzie można powspominać tych którzy odeszli............
Amor Patriae Nostra Lex
Citka

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Citka »

A Ty ciagle nabijasz posty i posty... na kazdym temacie musisz cos glupiego napisac zeby byl ten jeden, kolejny post....boze...
hamsti
Posty: 125
Rejestracja: 3 lip 2005, 20:10
Lokalizacja: Jedlina z Lublina

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: hamsti »

No więc ja wspominam Georga Besta. Był świetnym napastnikiem Manchesteru United. Zmarł w wieku 59 lat po dlugije i cięzkiej chorobie kilkakrotnie będąc na łożu śmierci :(
Obrazek
JEEEEEEEEEEEEST SCUDETTTTTO
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Anton »

Obrazek

W wieku 34 lat zmarł Richard Burns, mistrz świata w rajdach samochodowych z 2001 roku. Dwa lata temu lekarze stwierdzili u brytyjskiego kierowcy zaawansowanego raka mózgu, a od kilku dni znajdował się w śpiączce.

25 listopada 2001 roku Burns, startując w ekipie Subaru, zdobył jako pierwszy Anglik, a drugi Brytyjczyk w historii mistrzostwo świata. Zmarł dokładnie w czwartą rocznicę tego wydarzenia.

Dwa lata później w listopadzie zasłabł za kierownicą samochodu w chwili, gdy wracał z rekonesansu trasy Rajdu Walii. Jechał autem z Estończykiem Markko Martinem, który zdołał zatrzymać samochód, zanim doszło do wypadku.

Po dwudniowej hospitalizacji wrócił do domu, ale dwa tygodnie później dowiedział się, że powodem omdlenia był guz mózgu. W 2004 roku miał wrócić do ekipy Subaru, po sezonie spędzonym w Peugeocie, ale opuścił sezon w wyniku choroby.

W 2004 roku poddawany był inwazyjnemu leczeniu, ale cykle chemioterapii i radioterapii, chociaż trochę poprawiły stan jego zdrowia, nie doprowadziły do pełnego wyleczenia. Nawrót choroby nastąpił w kwietniu tego roku i wówczas przeszedł operację usunięcia guza.

Richard Burns urodził się 17 stycznia 1971 roku w Reading w Anglii. Ostatnio mieszkał jednak w Andorze. Był kawalerem. W karierze wygrał 10 rajdów zaliczanych do klasyfikacji mistrzostw świata: 1998 - Safari, W.Brytanii; 1999 - Akropolu, Australii i W. Brytanii; 2000 - Safari, Portugalii, Argentyny i W.Brytanii; 2001 - Nowej Zelandii.

Po raz pierwszy na rajdowych trasach pojawił się w 1988 roku. W 1993 roku został jako kierowca Subaru, mistrzem Wielkiej Brytanii, a trzy lata później przeniósł się do Mitsubishi, by w 1997 roku zająć siódme miejsce w MŚ. Rok później uplasował się na szóstej pozycji.

W latach 1999 i 2000 jeżdżąc Subaru został wiceistrzem świata, a w 2001 roku został najlepszym rajdowym kierowcą na świecie. W 2002 roku w MŚ zajął piąte miejsce, a kolejny sezon zakończył na czwartej pozycji.

(www.interia.pl)

Wielka strata dla sportu :(
Ostatnio zmieniony 26 sty 2007, 12:13 przez Ljarro, łącznie zmieniany 1 raz.
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Anonymous

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Anonymous »

heh Anton dodaj jeszcze pod swoim postem... źródło:www.wp.pl
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: MiRas. »

No to mnie wiadomosć o śmierci Burnsa zszkolowała... tym bardziej, że nic nie wiedziałem o jego chorobie... i to w dodatQ w takim wieku... Boże co Ty wyprawiasz? ... Chyba niedługo będziemy pisać... 'Kto następny...?' Bo ostatnio coraz więcej zasłużonych ludzi umiera...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Slepy »

Richard Burns, przygwozdzilo mnie to. Mlody, przystojny, szalenie ambitny i dobry człowiek. Był dla wielu ludzi autorytetem. Wygral prawie ze wszystkimi, nie wygral ze śmiercią. Teraz przewieź Boga na jakims ostrym Oesie Richard:) Niech to tez poczuje...

Rest in Peace [']
bobogol
Posty: 250
Rejestracja: 5 lut 2005, 22:35
Lokalizacja: Katowice

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: bobogol »

nie będe odstawiał świeczek bo to źle na was działa ale...

Burns.... szkoda go....ten rok już za dużo takich ludzi zabrał...

i dokładnie niechprzewiezie boga na jakimś odcinku specjalnym...
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Tu wspominamy zmarłych

Post autor: Woo-cash »

A pamietacie Marca Vivien-Foe??? Tez przeciez nie zyje ale nikt juz o nim nie wspomina:( A przeciez tez byl z niego dobry pilkarz. Tak samo Deyna itp. Pamietajmy o wszystkich zmarłych nie tylko tych co odeszli od nas niedawno
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
ODPOWIEDZ