Serie A w Polsacie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Gaszka »

http://www.canalplus.pl/sport/prawa

Według tego co jest napisane pod tym linkiem, cyfra+ nadal ma prawa do takiego samego pakietu jak w zeszłym sezonie. A zatem możliwości są dwie: albo prawa te nie były na wyłączność i polsat sobie także zakupił w co wątpię. Bardziej prawdopodobny scenariusz jest taki że cyfra odsprzedała polsatowi prawa do tych 10 drużyn. Tylko czy sama c+ będzie mogła teraz je pokazywać czy też nie?:P
// >> www.FcInter.pl << //
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: pct »

Gaszka pisze: Tylko czy sama c+ będzie mogła teraz je pokazywać czy też nie?:P
Jesli uklad bedzie podobny jak w zeszlym sezonie to kazdy pokazuje to co ma.

Ale jesli ten podzial jest prawdziwy to zastanawiam sie jaki mozg z c+ oddal prawa do meczow Napoli, Palermo i Sampy za Catanie, Torino czy Genue ??

Ale luzik, przynajmniej zobacze pare ciekawych spotkan :)
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Gaszka »

Jak Polsat zapłacił odpowiednio to oddali. W każdym razie teraz na c+ będą częściej transmitowane mecze najlepszych drużyn, skoro wybór się zmniejszył:P

A na Polsacie będziemy mieć dodatkowe 2 mecze tygodniowo, jeśli nie trzy - bo jeszcze w soboty są meczyki.

Dla mnie bomba - 4 mecze Serie A tygodniowo w polskiej telewizji. Do tego jeszcze digital+ i premiere oraz internet :inter: :ave:
// >> www.FcInter.pl << //
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Orzeu »

a to na pewno chodzi o mecze na żywo ? bo jeśli tak to jestem zadowolony jak nie wiem, bo to oznacza, że praktycznie na pewno zobaczymy na PS mecze tych drużyn w Interem
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: RoB »

Czyli jest lepiej niż w zeszłym sezonie. Dziwne, że C+ wziął sobie taką Catanię, a oddał na przykład Palermo.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Andy »

Ja mam takie pytanie - co by było obecnie najlepiej wziąść ?? Canal+ czy Polsat Sport ? Bo nie wiem już sam.Może się na coś zdecyduje :roll:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Ljarro »

RoB pisze: Czyli jest lepiej niż w zeszłym sezonie. Dziwne, że C+ wziął sobie taką Catanię, a oddał na przykład Palermo.
A ja mysle ze to nie takie dziwne. Pewnie poprzedni sezon wpłynął na oglądalność i chcą sobie odbić, a że Polsat zaoferował taką transakcję i dołożył jeszcze te pozostałe drużyny...i tak rzadko puszczali mecze tych druzyn
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Bart »

Ja myślę, że lepszym wyborem jest Polsat, ale to też zależy w jaki sposób go odbieramy. Mam wrażenie, że Cyfra + jest wciąż atrakcyjniejsza od Cyfrowego Polsatu, ale z drugiej strony PS i PS extra można odbierać w kablówce, za 2-3 razy mniejszą oplatę miesięczną. I wtedy mamy 10 meczów Interu w sezonie (pewnie 2-3 w retransmisji) + Puchar Wloch + retransmisje Ligi Mistrzów z Inter Channel. Mi to w zupelności wystarcza. Na derby (Mediolanu i Italii) można skoczyć przecież do pubu, na mecz ze Sieną niekoniecznie.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Gaszka »

Ale nie wiemy jak wyglądał kontrakt cyfry+ ze sky. Może wcale nie było rozmów z polsatem.

Digital+ kupiło mecze 10 drużyn Serie A - tych najlepszych z Interem, których nie ma polsat. Być może poprzednia umowa cyfry ze sky była tak rozpisana, aby w każdej chwili mogła nastąpić renegocjacja warunków. Nie wiemy tego. Wiemy tylko e cyfra teraz będzie mieć ten sam pakiet drużyn co digital+. A z reguły sky sprzedaje mecze pakietami - rok temu polsat miał te same zespoły co arena home i tps w pierwszej części sezonu. Teraz cyfra będzie mieć to co digital+.
// >> www.FcInter.pl << //
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Bart »

24.08 20.45 Inter-Roma
30.08. 20.30 Sampdoria-Inter

:yes2:
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Jeremy »

Moglys podac zrodlo bo ja szukam na programie Polsatu Sport i tam nie ma meczu z Romą :P
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Ljarro »

Na ich glownej stronie jest wielki news:

http://polsatsport.pl/news/1203_6155.htm
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Lamatico »

Wie ktoś może jakich drużyn, spotkania na własnym boisku wykupił PS? Wiadomo że Sampdoria... jakies szersze info? Więcej ekip? Ma ktoś źródła?
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Piekarz »

Jeśli nic się nie zmieniło przez rok, a raczej nie (bo byłaby jakaś informacja przecież), to mają prawa do spotkań tych drużyn: Sampdoria, Udinese, Parma, Reggina, Livorno, Siena, Atalanta, Empoli i Palermo. Trzy spadły, ale mieli też prawa do 11 klubów Serie B zeszłego sezonu, czyli mogą to być też Chievo, Bologna i Lecce. Oczywiście drużyna musi być gospodarzem, żeby pokazali mecz. No i Puchar Włoch, cały.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Jeremy »

Niby tak ale na przyklad niektore mecze Interu z tymi druzynami na wyjedzie nie byly na zywo,niektorych byla retransmisja.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: glinek »

Do Udinese na pewno mają prawo pokazywania meczy gdy grają u siebie, bo pokazują mecz z Palermo ;)
http://polsatsport.pl/program.php?k_dat ... ogram_id=1 a
FORZA INTER
milano siamo noi, milanista pezzo di merda
milan milan vaffanculo, ma che bello é stare insieme a te
FORZA WISŁA
Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła, Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Piekarz »

Zlatan8 pisze: Niby tak ale na przyklad niektore mecze Interu z tymi druzynami na wyjedzie nie byly na zywo,niektorych byla retransmisja.
No a gdzie jest powiedziane, że zobowiązują się puszczać każdy mecz Interu, do którego mają prawo, na żywo? Mecze Interu nie są, niestety, w większym stopniu priorytetem dla PS. Jak mają jakieś według nich ważniejsze wydarzenie sportowe od naszego meczu (jak na przykład ich słynna liga szkocka xD), to przecież nie puszczą naszego meczu tylko dlatego, że mają do niego prawo.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: ElPolako »

Piekarz pisze: (jak na przykład ich słynna liga szkocka xD)
Liga Szkocka to nie jest najlepszy przykład ponieważ tam rozgrywane są spotkania wczesnym popoludniem a SerieA póznymi wieczorami (są wyjątki) Ale nie to jest najważniejsze :P Wiadomo że wiemy co miałeś na myśli :D
Obrazek
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Jeremy »

No rzeczywiscie,czesto przekladaja mecze Interu na mecz ligi szkockiej ktora z sezonu na sezon jest coraz bardziej nudna do ogladania.No ale jesli maja prawa do meczow tak dobrej i uznanej ligi to mysle ze nie tylko nam jako kibicom Interu ale i fanom innych druzyn ( poza fanami ligi szkockiej ) powinni czesciej pokazywac na zywo mecze Serie A a nie co tydzien Scottisch Premier League i raz na jakis czas mecz Serie A na zywo.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Ljarro »

El Polako pisze:
Piekarz pisze: (jak na przykład ich słynna liga szkocka xD)
Liga Szkocka to nie jest najlepszy przykład ponieważ tam rozgrywane są spotkania wczesnym popoludniem a SerieA póznymi wieczorami (są wyjątki) Ale nie to jest najważniejsze :P Wiadomo że wiemy co miałeś na myśli :D
Chyba raczej mecze wieczorne sa wyjatkami. Wiekszosc spotkan jest rozgrywana o 15. Najczesciej, gdy mial byc mecz Interu, a puscili cos innego, to wlasnie byla liga szkocka.
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Darek »

Liga szkocka jest pokazywana częściej od włoskiej głównie tylko z tego powodu że grali tam Żuraw i Boruc. Jeśli niedługo ten drugi też odejdzie to liga szkocka od razu straci dla nich na wartości. Interowi i lidze Włoskiej już pomogło przyjście Mourinho i R80 ale od razu notowania serie A skoczyłyby jeszcze wyżej dla Polsatu gdyby grali tutaj jacyś Polacy mający pewne miejsce w pierwszym składzie w swojej drużynie. A już najlepiej jeśli jakiś reprezentant odgrywał by ważną rolę w czołowym klubie tak jak Boruc w Celticu to już by było elegancko :-P Więc jeśli chcemy mieć Inter co niedzielę w telewizji, a do tego kilka jego meczy LM na TVP 2 we wtorek i środę to musimy zatrudnić Polaka  :P :-D
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: dani7 »

z polaków każdy jest nie za dobry, ale jeżeli już któregoś to może Błaszczykowskiego?
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: BoDzIo »

Chyba Jana Polaka:)
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
pct
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2007, 09:43
Lokalizacja: Łódź

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: pct »

Moze jak Napoli zatrudni Jodlowca :)
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: kcpwwa »

Z jodlowcem jest wiecej szumu,niz warto. moge sie myslic,ale moim zdaniem to tak realne,jak powrot Kozminskiego do SerieA. a wracajac do tematu,to skoro PS ma taki pakiet wloskiej pilki,to miejmy nadzieje,ze bedzie z niego intensywnie korzystac przez caly sezon. a szkocka lige moga oddac tvp,bo i tak nikt tego parafutbolu nie bedzie ogladal. :roll:
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Lamatico »

Nie wiem czy zauwazyliście, ale w PS coraz częściej można się natknąć na lLIgę Rosyjską:D Ciekawa pozycja. Oglądałem kawałek spotkania Lokomotiv Saturn, ciekawy mecz:d
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Chuchu »

lamatico pisze: Nie wiem czy zauwazyliście, ale w PS coraz częściej można się natknąć na lLIgę Rosyjską:D Ciekawa pozycja. Oglądałem kawałek spotkania Lokomotiv Saturn, ciekawy mecz:d
też to zauważyłem. bardzo często jak włączam Polsat Sport bądź Polsat Sport Extra to puszczają mecze rosyjskich drużyn. A co do meczów Interu to obawiam się, że większość z nich będzie komentował wesoły Romek  :-( i będziemy musieli znowu słuchać jak to Inter niesłusznie zdobył 3 mistrzostwa z rzędu, pierwsze przy zielonym stoliku, drugie bo Juventusu nie było a Milan i Fiorentina miały ujemne punkty a trzecie bo Juventus, Milan i Roma miały osłabione składy po aferze calciopoli  :roll: no ale zawsze można wyłączyć głos.
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: kcpwwa »

Wielu ludzi,bardziej,badz mniej obeznanych z pilka nozna mowi ostatnio w mediach,ze liga rosyjska jest przyszla potega i ze to wlasnie tamtejsze kluby moga wplywac niedlugo na kierunek i poziom pilki noznej w europie. a co do Romana K. to mam mu do powiedzenia jedno nie mile slowo,bedace imperatywem kategorycznym,ale nie pozwole go sobie przytoczyc.
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Woo-cash »

kcp_wwa pisze: Wielu ludzi,bardziej,badz mniej obeznanych z pilka nozna mowi ostatnio w mediach,ze liga rosyjska jest przyszla potega i ze to wlasnie tamtejsze kluby moga wplywac niedlugo na kierunek i poziom pilki noznej w europie.
Dokładnie też tak słyszałem. Może teraz Abramowicz zainwestuje w kraju :-D
A tak na marginesie Zenit już zdobył PUEFA. Może zawojują teraz LM  :shocked:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Serie A w Polsacie

Post autor: Jeremy »

Chuchu pisze: a trzecie bo Juventus, Milan i Roma miały osłabione składy po aferze calciopoli  :roll: no ale zawsze można wyłączyć głos.
O Romie chyba tego nie mowil bo ona nie brala udzialu w aferze calciopoli :P
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
ODPOWIEDZ