Serie A w Polsacie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Serie A w Polsacie

Post autor: RoB »

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, a nie którzy pewnie nie telewizja Polsat od przyszłego sezonu prawdopodobnie będzie pokazywać mecze włoskiej Serie A. Jeszcze nie wiadomo dokładnie na jakich warunkach i na jakim kanale (prawdopodobnie Polsat Sport lub Polsat Sport 2) będzie można obejrzeć mecze

http://polsatsport.tivi.pl/psport/modul ... le&artid=2
Z tej informacji wynika, że Polsat negocjuje prawa do pokazywanie całej ligi a nie TV poszczególnych .drużyn.

A tu jeszcze jedna informacja ze strony Polsatu:

Mecze jednej z najlepszych lig świata od nowego sezonu bedzie można oglądać na kanałach grupy Polsatu.
Wkrótce wiecej informacji.

http://polsatsport.tivi.pl/psport/modul ... toryid=178

:piwko: :brawo: :hold: Polsat
Paweł_FCI
Posty: 171
Rejestracja: 18 sty 2004, 11:52
Lokalizacja: to zależy..
Kontakt:

Serie A w Polsacie

Post autor: Paweł_FCI »

tylko polsat będzie wtedy pokazywał Serie A ? ;//////
Paweł_FCI
-----------------------------------------
c'e solo I'Inter ....per me...solo INTER!
non mollare mai !
-----------------------------------------
www.intermediolan.com
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Serie A w Polsacie

Post autor: RoB »

Jescze na 100% nie wiadomo ale prawdopodobnie tak.

Ja się bardzo ciesze bo od jakiś 2 lat na mojej kablówce dostępny jest Polsat Sport, tylko nie wiem jak to będzie z PS2.
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Serie A w Polsacie

Post autor: rr »

Ale pewnie będzie to coś takiego, jak teraz jest z Premiership w Polsacie Sport. Pokazują powtórki meczy nawet sprzed tygodnia, a na żywo nic nie puszczają.
Obrazek
Suhy
Posty: 48
Rejestracja: 11 sie 2004, 17:22
Lokalizacja: Lodz

Serie A w Polsacie

Post autor: Suhy »

Jezeli to jest wykupienie praw do pokazywania wszystkich meczy Serie A na zywo, to moze nawet to nie najgorszy pomysl, bo Polsat z racji tego, ze jest to ich najatrakcyjniejsza liga, bedzie sila rzeczy pokazywal wiecej meczy niz Canal +. Jeszcze lepszym rozwiazaniem bylo by jakby odkupili od Canal + tylko czesc spotkan, to tez zwiekszylo by ilosc Serie A w polskich telewizorach. natomiast jak wykupili prawa, do pokazywania retransmisji, to smiech na sali.
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Serie A w Polsacie

Post autor: mati »

no to sobie pooglądałem Serie A :x myślałem, że jak kupiłem C+ to będę mógł oglądać Serie A dłużej niż rok, a tak to teraz zostało mi Coppa Italia na Rai :| dziękujemy zarządowi C+ ... zresztą tak sie musiało stać, napewno więcej ludzi ogląda ligę hiszpańską i angielską niż włoską :| nie ma sie czemu dziwić... czasami też wole wybrać w transmisji równległej lige hiszpańską, bo przy włoskiej zawsze zalatuje nudą, no tylko jak inter gra to zawsze oglądam włoską ... ale jak już c+ koniecznie chciał zrezygnować z jakiejś ligi to najlepiej z francuskiej... :|
Widzu(newsman)

Serie A w Polsacie

Post autor: Widzu(newsman) »

Ale skąd wiesz, ze na c+ nie bedzie Serie A?! Włoska liga jest dobra Hiszpańska jest gorsza, no chyba ze gra Barca.... o Francuzkiej czy polskiej nie wspomne!
ALE JA CHCE PREMIESRIP! :evil:
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Serie A w Polsacie

Post autor: toldo12 »

No to fajnie :P Niedawno mój tata wykupił pakiet Cyfrowego Polsatu i mamy Polsat Sport + Rai :P Suuuuuper 8) Będę mógł śledzić poczynania Interu i w Copa Italia i w Serie A :ave:
17_7

Serie A w Polsacie

Post autor: 17_7 »

ja mam tylko polsat sport, ale tez sie ciesze :D mam nadzieje, ze beda czesto wybierac mecze Interu, bo na PS i TVP z LM pokazali tylko Inter - Porto
toldo12 pisze:No to fajnie :P Niedawno mój tata wykupił pakiet Cyfrowego Polsatu i mamy Polsat Sport + Rai :P Suuuuuper 8) Będę mógł śledzić poczynania Interu i w Copa Italia i w Serie A :ave:
ile placisz i jakie kanaly RAI masz ?
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Serie A w Polsacie

Post autor: mati »

Widzu(newsman) pisze:Ale skąd wiesz, ze na c+ nie bedzie Serie A?! Włoska liga jest dobra Hiszpańska jest gorsza, no chyba ze gra Barca.... o Francuzkiej czy polskiej nie wspomne!
ALE JA CHCE PREMIESRIP! :evil:
:lol: chyba każdy przyzna że pod względem widowiskowości hiszpańska liga jest (niestety) lepsza od włoskiej :|
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Serie A w Polsacie

Post autor: Bart »

rr pisze:Ale pewnie będzie to coś takiego, jak teraz jest z Premiership w Polsacie Sport. Pokazują powtórki meczy nawet sprzed tygodnia, a na żywo nic nie puszczają.
Napewno nie będzie to na takiej zasadzie. Włoskie telewizje klubowe nie mają praw do retransmisji Serie A, dlatego też Polsat nie jest nimi zainteresowany. Tak przynajmniej mówił w marcu dyrektor Polsatu czy ktoś taki. Poza tym wczoraj w wiadomościach sportowych na Polsacie potwierdzili wiadomość o zakupie praw do Serie A. Niy nie było to powiedziane wprost, ale dla mnie to jest jednoznaczne. Canal + przegrał i dobrze im tak, bo wielokrotnie słyszałem niezadowolenie fanów Serie A ze sposobu transmisji i wyboru meczów. 1 mecz na tydzień to zdecydowanie za mało, patrząc na Bundesligę w Polsacie Sport możemy spodziewać się naprawdę profesjonalnej realizacji. Ja ze swojej strony tylko dodam, że jeszcze przynajmniej przez rok będę miał PS, więc nie pozostaje nic innego jak zasiąść przed TV i zagłębić się w calcio :wink:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Serie A w Polsacie

Post autor: RoB »

Widzu(newsman) pisze:Ale skąd wiesz, ze na c+ nie bedzie Serie A?!
Canal + miał licencję na pokazywanie Ligi Włoskiej do końca rundy wiosennej sezonu 2004/2005 , teraz nie starał się już o przedłużenie umowy.

Jest jedno ale :arrow: bardzo możliwe, że mecze Serie A Polsat będzie pokazywał na antenie Polsat Sport 2, który ma niedługo wysartowac, a program ten prawdopodobnie nie będzie dostępny w sieciach kablowych :| .

I jeszcze jedno :arrow: nie widze w Polsacie żadnego specjalisty od Calcio :? .
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Serie A w Polsacie

Post autor: Nester »

RoB pisze: I jeszcze jedno :arrow: nie widze w Polsacie żadnego specjalisty od Calcio :? .
Co Ty mowisz :P Borek to nawet gale boksu prowadzi i jak mecze LM byly to z Romkiem wymikatali we dwoch :P JAkos to bedzie jak bedzie :P
Widzu(newsman)

Serie A w Polsacie

Post autor: Widzu(newsman) »

Moim zdaniem i mojego dziadka z którym oglądam, Francja i Hiszpania odstają od inncyh lig...

Ej Borek, Roman są super... Ciekawy czy, który kibicje Interowi...

KIEDY ZACZYNA SIE SEZON?!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Serie A w Polsacie

Post autor: RoB »

Widzu(newsman) pisze:Ej Borek, Roman są super... Ciekawy czy, który kibicje Interowi...
Żaden. Worek jest kibicem Realu (za Serie A chyba nie przepada) a Kołtun kocha :wink: Bundeslige, a najbardziej chyba Bayern

Jeszcze jest kwestia czy mecze Serie A nie będą kolidowac z meczmi Bundesligi, jeśli tak to pewnym bedzie że zostaną one puszczone na PS2 :| .
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Serie A w Polsacie

Post autor: Bart »

1. Wszystkim tym, którzy obawiają się, że Serie A będzie pokazywana w PS 2 polecam zadać sobie pytanie: czy Polsat dałby zepchnąć swój produkt firmowy do stacji rezerwowej? Moim zdaniem będzie on odgrywać inną rolę- taką jak chociażby Eurosport 2 czy częściowo C+ Sport 2
2. Mecze bundesligi nie kolidują z meczami Serie A. Rozgrywane są w sobotę o 15.30 i w niedzielę o 17.30.
3. Z tego co słyszałem to Borek komentował kiedyś Serie A w C+, w każdym razie chyba nie jest gorszy od Milko :P
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Serie A w Polsacie

Post autor: PioFCI »

a wiecie ze Borek po meczu z Porto (3:0) caly nastepny tydzien w studio nosil krawat Interu?? :o
Zajebiscie jesli by to wypalilo...Ja bym jednak troche ostudzil emocje, bo ciagle sa negocjacje wiec moze byc roznie...JEdnak trza miec nadzieje.
PS:Najlepszym pomyslem, zeby tarmsmitowali kazdy mecz Interu bylby zakup do nas jakiegos Polaka...tak wiec proponuje Grzesia Rasiaka na 5 napoastnika....wtedy mamy co tydzien Inter na live :lol:
Inter na zawsze !!!
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Serie A w Polsacie

Post autor: Orzeu »

No ładnie !!! hehe znowu wspaniała wiadomość w te wakacje :D :D :D. To ja tu od roku tatusiowi bręcze żeby zrezygnował z Polsatu na rzecz C+, a tu Polsat szykuje taką NIESPODZIANKĄ :D !!! Ładnie dobrze będzie - założe się że na wiele meczów Interu będą zapraszani panowie: Kowalczyk i Cozza :D.

Nie no ja się ciesze :D :D - na Polsacie bedzie mozna oglądać LM i Serie A, a do tego jeszcze dojdzie PW na Rai :D :d
Obrazek
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Serie A w Polsacie

Post autor: Gaszka »

No ta widze już jak Ljarro sie cieszy :P Bedzie mógł teraz pisać cześciej relacje z meczy 8) Coś czuje, że mój ojciec zawita do dystrybutora Cyfrowego Polsatu i obok dekodera Cyfry postawimy nowy terminal:D No chyba, że Polsat znów opóźni termin zmiany systemu kodowania :twisted: .

Ja się bardzo z tego ciesze, bo przecież Serie A będzie najlepszą ligą Polsatu i pewnie będą puszczali o wiele więcej meczy niż Cyferka. Licze, że 2 w sobote(o 18 i 20.30), 3 w niedziele o 15:D(jeden na Polat Sport, 2 na Polsat port 2, a 3 na info/teleuniwersytet) no i 1 o 20.30 w nedziele :P . Ro oczywiscie tylko marzenia i pewnie tak nie bedzie, ale mysle, że conajmniej 4 mecze na tydzien na zywca pokażą, przeciez jak jest Bundesliga to pokazują kilka spotkań, tak samo liga holendesrska. Dodam tylko, że mnie w pełni zadowoliłby podobny projekt do tego jaki ma hiszpańka Cyfra + - zawsze pokazują mecze Interu, Milanu i Juve na żywca:D No może nie zawsze, ale na pewno przeważnie, ostatnio obejrzałem na ich kanałach 90% meczy ligowych Interu, bo później mi zakodowali :evil:
// >> www.FcInter.pl << //
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Serie A w Polsacie

Post autor: mati »

czyli kończy si emoja przygoda z oglądaniem meczy interq ;( mój tata napewno nie zrezygnuje z ligi angielskiej, hiszpańskiej i żużlowych grand prix nawet na rzecz 3 razy tańszego abonamentu... :( k**** mać szlak mnie trafi jak to sie okaże wszystko prawdą :evil: zostaną mi tylko skróty z e-mulka...
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Serie A w Polsacie

Post autor: Gaszka »

Mati nie będzie tak źle możesz zawsze ściągać torrent i obszerne skróty by FcInter.pl :P No ale to nie ta frajda i nie te emocje co mecz na żywca zobaczyć :( Ja też się boje, że matka nie zgodzi się żeby ojciec wziął Polsat, no ale dziadek ma kablówke i ma Polsat Sport, ale nie wie kto czy w kablówkach mają kanał info/teleuniwersytet??
// >> www.FcInter.pl << //
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Serie A w Polsacie

Post autor: PioFCI »

Gaszka ja mam kablowke i mam tylko Polsat Sport, info/teleuniwersytet nie ma :(
Inter na zawsze !!!
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Serie A w Polsacie

Post autor: Gaszka »

Pio_FCI pisze:(...)mam kablowke i mam tylko Polsat Sport, info/teleuniwersytet nie ma :(
Eh to źle ;(
// >> www.FcInter.pl << //
Bartłomiej

Serie A w Polsacie

Post autor: Bartłomiej »

Bardzo dobrze. Mam Bolsat Sport i wolę aby transmisję prowadził Borek niż Milko. Ciekawe czy będzie można usłyszeć Tomasza Lipińskiego w PS? :)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Serie A w Polsacie

Post autor: RoB »

Cytat z forum Juve:

Dobra. Koniec z tymi plotkami i przejdźmy do faktów.
Z dobrze poinformowanego źródła dowiedziałem się, że C+ wykupiło prawa do 15 drużyn Serie A w roli gospodarza. C+ nie wykupiło praw do Lazio, beniaminków i kogoś tam jeszcze. To znaczy, że na pewno w C+ nie zobaczymy np. meczu Lazio-Juve (mecz w Rzymie). Czyli wszystkie mecze na Delle Alpi będą w C+ i większość na wyjeździe oprócz tych 5 meczów. Więc mecze Serie A nadal będzie można oglądać na C+. A co do spotkań Lazio, beniaminków i kogoś tam jeszcze w roli gospodarza to C+ być może będzie miało prawa do skrótów. Tak jak to miało miejsce w poprzednim seoznie gdzie meczów z Florencji C+ nie miało praw pokazywania (dlatego nie było meczu LIVE Fiorentina-Juve 3:3), a tylko mogli pokazywać skróty z Florencji.
Więc jest pytanie co może teraz POLSAT SPORT? Nie wiem!


Skomplikowana sprawa ale w przyszłym tygodniu wszystko powinno sie wyjaśnic.
Krzysiek

Serie A w Polsacie

Post autor: Krzysiek »

c+ chyba tak szybko latwo i przyjemnie nie pozbedzie sie praw do serie a
Cysu

Serie A w Polsacie

Post autor: Cysu »

No i chyba nadzieja na Serie A w PS sie skonczyla http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus.php?m ... rtykul=258
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Serie A w Polsacie

Post autor: RoB »

Prawa CANAL+ obejmują spotkania rozgrywane na stadionach następujących drużyn:

AC Milan (Giuseppe Meazza San Siro),
Inter Mediolan (Giuseppe Meazza San Siro)
Juventus Turyn (Stadio Delle Alpi)
AC Parma (Stadio Tardini)
AS Roma (Stadio Olimpico)
Udinese Calcio (Stadio Friuli)
Reggina Calcio (Stadio Granillo)
Sampdoria Genua (Stadio Ferraris)
AC Siena (Stadio Franchi)
AS Livorno (Stadio Picchi),
FC Messina (Stadio San Filippo)
AC Fiorentina (Stadio Franchi)
AC Palermo (Stadio Barbera)
Chievo Verona (Stadio Bentegodi)
FC Empoli (Stadio Castellani)

Na pierwszy rzut oka nie widze Lazio, Cagliari, Genoa, Lecce i Torino :arrow: pewnie tych drużyn mecze na własnych stadionach będze pokazywał Polsat :roll: .
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Serie A w Polsacie

Post autor: Bart »

Dobre i to jak nie ma się innej możliwości oglądania calcio :wink:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Serie A w Polsacie

Post autor: Ljarro »

Jest szansa że Ci którzy nie mają C+ obejrzą 5 meczy Interu w sezonie :)
Ciekawe co będzie z meczami Messiny, skoro została lub zostanie zdegradowana
ODPOWIEDZ