Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Paolo_ »

Witam, ostanio na innym forum znalazłem takie coś. Jest to programik dzięki któremu możecie oglądać mecze wszystkich najlepszych lig europejskich! Co prawda w większości w chińskich telewizjach ale zawsze coś! Program nazywa sie PPLive. Po ściągnięciu i zainstalowaniu sprawdzacie na stronce http://www.live-foot.com/matchs jakie mecze można obejrzeć, kiedy i na jakim programie. Potem wchodzicie na strone http://www.live-foot.com/pplive2 albo http://www5.pplive.com/english/programlist.shtml i szukacie programu na którym bedzie leciał mecz, dajecie PLAY i oglądacie :!: :smile: Dzisiaj o 20.30 live Inter-Lecce na tv Guangdong :wink: Aha jeszcze słowo o łączu. Najlepiej żeby to było łącze 512 kbit/s i wyższe. Ja mam 400 kbit/s i pierwsze 2 minuty nic nie można obejrzeć bo tak sie tnie ale później idzie w miare płynnie. Miłego oglądania :wink:

PS. Aha byłbym zapomniał trzeba mieć Windows Media Playera 9 :!:
Obrazek
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Bart »

Zedcydowanie wolę radio ze Scarpinim ;)
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: EL_CHINO »

Bart pisze:Zedcydowanie wolę radio ze Scarpinim ;)
To jest wręcz obowiązkowe:!: ;)
Dani666

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Dani666 »

Znacie może inne takie ciekawe programy przez które można oglądać mecze interu.Ja nie mem ani satelity, ani polsat dekoder.tylko zwykłą kablówkę na którejk nie ma ciekawych programów umorzliwiających oglądani meczyków.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Ljarro »

Bart pisze:Zedcydowanie wolę radio ze Scarpinim ;)
Ja jednak wole obejrzec i móc wyrazic opinie o grze, bo w radiu to jest raczej niemozliwe
Ras
Posty: 138
Rejestracja: 19 cze 2004, 13:22
Lokalizacja: Zielona Góra / Poznań

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Ras »

Dzieki wielkie pkar!! :D Sprawdze to, moze mi bedzie dzialac. A najlepiej jest ogladac mecz, wylaczyc glos w playerze i wlaczyc Scarpiniego :D:D:D:D Bedzie i obraz i Scarpini :D :lol:
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: klusek »

brawo pkar :wink: ja jeszcze dodam, ze istnieje tez inny sposob na ogladanie meczy w internecie, bez potrzeby instalowania programow (no i na troche wolniejsze lacze - niestety odbywa sie to kosztem jakosci). mecz Inter - Lecce powinien sie pojawic po kliknieciu na ktorys z podanych linkow:
mms://212.199.221.153/838978
mms://213.8.106.59/838978
mms://213.8.106.61/838978
mms://212.150.36.34/838978
mms://192.114.71.118/838978
napisalem 'powinien', bo nigdy nic nie wiadomo... wiecej info po zarejestrowaniu sie na forum http://www.football4less.com/forums/ . tutaj znajdziecie 'program telewizyjny' (linki do programow znajdziecie na 1 stronie owego watku). przejrzyjcie sobie tamto forum, zdziwicie sie, ile meczy mozna obejrzec w internecie :wink:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: RoB »

Mecz chodzi na trzecim linku z tych co podał klsmkr

Troche się tnie i jakosc nie najlepsza ale oglądac się da. :P
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Hubi »

Bart pisze:Zedcydowanie wolę radio ze Scarpinim ;)
A masz mzoe linka do tego radia?
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Orzeu »

Hubi pisze:
Bart pisze:Zedcydowanie wolę radio ze Scarpinim ;)
A masz mzoe linka do tego radia?
Boże Święty !!! -80- :lol: To tu są jeszcze ludzie, którzy relacji Scarpiniego nie słuchali choć raz w życiu ?? wow...

@Hubi - wchodzisz na oficjalną stronę Interu, następnie po lewej jest zawsze link do aktualnie rozgrywanego meczu - wchodzisz na to i wyskakuje ci nowe okno z relacją minutową - tam tylko na samym końcu po prawej klikasz na "live Radio" i radio ci się ładuje.
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Szycha »

To jeszcze można przeboleć, że ktoś nie słyszał Scarpiniego chodź raz. MNie najbardziej denerwuje na czacie pytania : Jaki wynik ? Jaki skład ? Kto strzelał ? itp. Ludzie czy wy macie wogle neta czy tylko udajecie :?: :evil: A co do meczy w necie. Jak ja oglądam jakiś to obraz jest koszmarny zacina i takie tam. W tym momencie włączam sobie Radio Live ze Scarpinim, a wieczorkiem zassysam meczyk z torrenta 8) Następnego dnia na spokojnie oglądam i patrze jak nasi pykali :wink:
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: klusek »

RoB pisze:Troche się tnie i jakosc nie najlepsza ale oglądac się da. :P
hmm... mi sie cielo tak, ze zrezygnowalem z ogladania... pewnie wina Windows Media Playera (wersja 7.0 :( ). no nic, przetestuje inny odtwarzacz.

ktos jeszcze probowal tych linkow?
Anonymous

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Anonymous »

Probowalem juz w roznych programach i na roznych stronach czy zrodlach ogladac mecze i zawsze efekt byl ten sam....... ogladalem zdjecia z meczu ci kilkadziesiat sekund... wiec nawet nie bede sie fatygowal i probowal ogladac mecz na tych linkach...
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Richy »

Realia są takie, że na polskich łączach ciężko będzie bardzo wielu osobom obejżeć w miare płynnie jaki kolwiek mecz...
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Anonymous

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Anonymous »

Richy pisze:Realia są takie, że na polskich łączach ciężko będzie bardzo wielu osobom obejżeć w miare płynnie jaki kolwiek mecz...
mam łącze 1024kb/s i oglada sie zdjecia a nie transmisje... za miecha bede mial lacze 2048kb/s i watpie zeby to cos pomoglo :| ogolnie mowiac - nie da sie ogladac w Polsce meczow przez neta...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: RoB »

ShadY_FCI pisze:mam łącze 1024kb/s i oglada sie zdjecia a nie transmisje...
To ładnie -80- , ja mam 256kb/s i się mocno tnie ale nie aż tak tragicznie.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2005, 19:38 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: klusek »

ShadY_FCI pisze:mam łącze 1024kb/s i oglada sie zdjecia a nie transmisje...
-80- powaznie? przy takiej predkosci, to mecze ogladane przez Windows Media Playera powinny Ci smigac.

moze jednak wyprobuj ktorys z podanych linkow. nie wiem, czy teraz leci tam jakis mecz, no ale sprawdzic warto.
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Bart »

Jak oglądałem przedsezonowe sparingi to nawet przy moim 128 kbps mecz był w miarę płynny. Ale nie zawsze tak bywało, dlatego też między innymi wolę radio. Ale już w następną środę szykuje się na obejrzenie Inter-Rangers. :)
Anonymous

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Anonymous »

No ja to lacze mam z sasiadami (ale nie cale osiedle hehe tylko 2 klatki jakos (niecale oczywiscie) ... ale umowa jest taka ze sciagac pliki mozna od 23-6... wiec w dzien net smiga ze az milo... hehe i place 30zeta na miecha... a za miecha bede placil 40zł za 2048kb/s... na nastepnym meczu sprobuje przez te linki ogladac... ale i tak watpie...
szogo

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: szogo »

Leci dzisiaj gdzies nasz mecz?
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: klusek »

Nie lecial... (mieli go pokazac - ale na tym kanale puscili ostatecznie lige hiszpanska :/ ) pokazywali za to mecze Juve i Milanu, zreszta nic dziwnego, bo rywali mieli ciekawszych. Za to najblizsza kolejka nalezy do nas, nie wyobrazam sobie, zeby nie puscili nigdzie meczu z Viola.

EDIT:

A moze by tak przykleic ten temat? :?
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2005, 22:57 przez klusek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Ljarro »

Ja trafiłem na jednego linka na którym był chwilami mecz Interu, ale głównie leciał Juventus, a w przerwie było Norymberga-Schalke :wink:
!Ce

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: !Ce »

Te radio Scarpini to jest po polsku ? Jesli tak to ktos napisze jak je uruchomic ;) bo w trakcie ogladania meczu na pplive przydal by sie jakis komentarz :)


Pozdrawiam
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: RoB »

!Ce pisze:Te radio Scarpini to jest po polsku ?
:smile: Nie - Scarpini to jest komentator włoskiego radia, które znajdziesz na Inter.it :wink:
Serek
Posty: 11
Rejestracja: 11 lis 2004, 16:38
Lokalizacja: P-wy
Kontakt:

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: Serek »

Jak czytam , że komuś może nie chodzić mecz z łączami 1024kb\s to sam się zastanawiam jakiego ja musze mieć neta. Mecze chodzą mi nieźle przy łączności 256 , ale teraz śmiem w to wątpić :lol2:
Scarpiego słucham gdy nie mam linka do meczu.
Te radio Scarpini to jest po polsku
:lol2:
F.C. Internazionale Milano
Obrazek
szogo

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: szogo »

Jak bedzie gdzies lecial mecz niech ktos napisze gdzie.
NERAZURRI

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: NERAZURRI »

MAM PROBLEM Z OBEJRZENIEM MECZY PRZY 512KB/S SLYSZALEM ZE SA JEDNAK MECZE Z GORSZA JAKOSCIA, ALE CHODZA PLYNNIE!! JESLI KTOS MOZE ZNA TO PROSZE O ODPOWIEDZ!!

Add by admin: Wyłącz Capslocka
vahu
Posty: 164
Rejestracja: 18 mar 2005, 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: vahu »

Ogladalem Fiorentine na 1G i powiem szczerze ze jakosc bardzo slaba, czasem sie zacina, ale bez przesady z tymi zdjeciami. Poza tym trzeba zauwazyc ze mecz byl ciagniety z wloskiej TV potem szedl przez izraelska stronke w necie i pewnie ktos go hakowal wiec sie nie ma co dziwic ze sie zacinalo :)
NERAZURRI

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: NERAZURRI »

a nie wiesz moze na jakich jeszcze stronkach mozna jeszcze obejrzec nawet kosztem jakosci??!!
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Mecze Interu (i nie tylko) w necie!!!

Post autor: PioFCI »

ktos ma jakiegos linka do meczu z Glasgow?? Ogladalem mecz z Viola i naprawde bylo spoko....dajcie znac :wink:
Inter na zawsze !!!
ODPOWIEDZ