Pytania do...

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)

Komu chcesz zadać 5 pytań?

Czas głosowania minie 22 lis 2041, 09:19

 
Liczba głosów: 0

Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Pytania do...

Post autor: Anton »

A więc drugą edycję zabawy Pytania do... wygrywa Ljarro :wink: Jak widać toczył zacięty bój z Klsmkr, lecz udało mu się wyjść z tego pojedynku zwycięzką ręką :P Postaram się już dziś przesłać mu 5 pytań, a wy czekajcie na odpowiedzi :wink:
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pytania do...

Post autor: Ljarro »

1. Napisz kilka zdań o sobie. Ile masz lat, czy pracujesz, mieszkasz sam czy z rodzicami, masz dziewczynę /żonę /chłopaka?

Mam 22 lata, wlasnie koncze studia (na razie licencjat). Aktualnie mam praktyki a w styczniu albo na początku lutego będę sie bronił. Nie mam ani żony ani chłopaka, odpowiedz nasuwa sie sama :P

2.Jakie masz plany na przyszłość?
Najpierw sie obronic, potem znalezc robote i w miedzyczasie skonczyc studia magisterskie. Pierwsze zarobione pieniadze wydam na wyjazd do Mediolanu na mecz. Potem to nie wiem, co wyjdzie...

3.Z czego w swoim życiu jesteś dumny a czego się wstydzisz?
Dumny to chyba jestem z tego że kibicuje Interowi, a nie żadnym Realom czy Juventusom. A wstydzić to sie chyba na razie nie mam czego, może tego że nie umiem tańczyć :)

4.Jaką rolę odgrywa dla Ciebie to forum?
Forum to mój "odstresywacz". Jak cos mnie wpieni w życiu to wchodze tutaj i daje kilka ostrzeżeń i wtedy humor mi sie poprawia :P A tak na serio to czasem mozna sie ciekawych rzeczy dowiedzieć albo ustawić kilku Milanistów

5.Kogo z forumowiczów lubisz najbardziej?
Prościej byłoby mi wybrać kto mnie drażni. Nie moge powiedzieć, żebym kogoś lubił. Podobają mi sie wypowiedzi niektórych: Bart'a, Klsmkr'a, Scpn'a
Paolo_
Posty: 254
Rejestracja: 30 sie 2005, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Pytania do...

Post autor: Paolo_ »

Ljarro pisze:Nie mam ani żony ani chłopaka, odpowiedz nasuwa sie sama :P
masz męża :?: -80- :smile: :wink:
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: Woo-cash »

pkar pisze:
Ljarro pisze:Nie mam ani żony ani chłopaka, odpowiedz nasuwa sie sama :P
masz męża :?: -80- :smile: :wink:
- wedlug mnie troche gloopi ten post chyba nie tudno sie domyslec ze Ljarro nie jest zwiazny z nikim ale luz :D :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Pytania do...

Post autor: Anton »

Dodałem nową ankietę ale tym razem tylko 6 osób :!: Ach i jeszcze jedno, prosze zlitujcie się i przysyłajcie pytania do mnie :smile:
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Pytania do...

Post autor: scozzi »

Master Snake pisze:
pkar pisze:
Ljarro pisze:Nie mam ani żony ani chłopaka, odpowiedz nasuwa sie sama :P
masz męża :?: -80- :smile: :wink:
- wedlug mnie troche gloopi ten post chyba nie tudno sie domyslec ze Ljarro nie jest zwiazny z nikim ale luz :D :D
moze jestem głupi ale zrozumiałem ze ma dziewczyne
Obrazek
.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: MiRas. »

Hmm... chyba wygrałem.. :P Bo już piatek ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Citka

Pytania do...

Post autor: Citka »

Mirek zdominowal wszystkich :] 7 glosow :brawo: Czekam na pytania i odpowiedzi... 8)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pytania do...

Post autor: Ljarro »

rivero pisze:
Master Snake pisze:
pkar pisze:
Ljarro pisze:Nie mam ani żony ani chłopaka, odpowiedz nasuwa sie sama :P
masz męża :?: -80- :smile: :wink:
- wedlug mnie troche gloopi ten post chyba nie tudno sie domyslec ze Ljarro nie jest zwiazny z nikim ale luz :D :D
moze jestem głupi ale zrozumiałem ze ma dziewczyne
Nie jesteś. Kurde zbyt trudne zagadki daje :P
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Pytania do...

Post autor: Anton »

Ups.. chyba się zagapiłem :P No fakt, wygrał Mirek zaraz prześle mu porcję kilku bardzo ciekawych pytań :twisted:
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: MiRas. »

1.Napisz kilka zdań o sobie. Ile masz lat, czy pracujesz, mieszkasz sam czy z rodzicami, masz dziewczynę /żonę /chłopaka ?

jak łatwo się domyślić na imię mi Mirek :P W marcu skończę 19 lat :) Obecnie uczę się, jestem w klasie maturalnej, po skończonym liceum marzą mi się studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na wydzielae informatyki lub transportu. Mieszkam z rodzicami i pewnie przez najbliższe kilka lat się to nie zmieni [no chyba, że nie zdam matury, wtedy będzie problem z lokum :P]. A dziewczyna... przez ostatnie tygodnie róznie to bywało, ale obecnie mam (muua Patuś :* :*)

2.Co sądzisz o polskich politykach?

A wiec polscy politycy, jak i cała scena polityczna to dla mnie Mupet Show. Cyrk nad cyrkami, a każde polskie obrady sejmowe to żenada ;) Kiedy widzę Leppera czy Giertycha ze swym becikowym to mnie śmiech ogarnia.

3.Jaki rodzaj muzyki preferujeesz?

Ogólnie preferuję wiele rodzajów muzyki od HH przez punk rock, skate rock do emo. Ostatnimi czasy jednak ten ostatni styl muzyki przypadł mi do gustu najbardziej, gdyż ma to do siebie, ze żadna piosenka nie przypadnie Ci do gustu za pierwszym przesłuichaniem... dopiero za 5 - 6 razem dana pisoenka CI się tak spodoba, ze mozesz jej słuchać na okrągło przez miesiąc, dwa i Ci się nie znudzi ;)

4.Jakie piwo pijesz (o ile wogóle pijesz )?

Warka Strong oraz Dog in the Fog ;) Najlepsze piwka ;) Chociaż przyznam że od 1,5 miesiaca nie tknąłem browara.. ale w sylwestra dojdę do wprawy :P :)

5.Co myślisz o elektrychnych golarkach?

Hehe, nie goliłem się jeszcze elektryczną golarką, więc za wiele powiedzieć nie mogę, wiem tylko, ze mój tata ostatnio qpił sobie z Philipsa i mu skóre wciągła przez co ja nawet nie brałem jej do ręki :P Ja tam mam moją Wilkonsson Quatrro i nie narzekam ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Pytania do...

Post autor: Nasir »

a kiedy masz dokladnie te urodziny?? bo ja 27
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: MiRas. »

Nasir pisze:a kiedy masz dokladnie te urodziny?? bo ja 27
Dokładnie to mam 20 marca ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Pytania do...

Post autor: PioFCI »

a ja 13 marca :smile:
Inter na zawsze !!!
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: Woo-cash »

heh.... mala zwiecha :? no tydzien minal a tu pusto :( a moze poprostu przerwa swiateczna :?: :?: :?:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Citka

Pytania do...

Post autor: Citka »

Świenta som...lódzie pewnie czasó nie majom rzeby wejżc na foróm i napisać pytania...i wogule...nie dziwie sie im bo ja terz zaglondam zadko na forum potczas swiont...malo poztuw napisanych jest :!: nie zaówazyles tego ? po swientah napewno lódzie wrocom na foróm i zacznom odpisywac na poszczegulne tematy...
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: Woo-cash »

no ale w zeszlym roku w Wigilie bylo przeciez najwiecej forumowiczow bodajze ze 114 a w tym roku pustki :( :( :(
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Citka

Pytania do...

Post autor: Citka »

skond wierz ze w tamtym rokó było najwiecęj lódzi jak dopiero w tym rokó sie zarejestrowale i to całkiem nie dawno...? posiadarz jakies magiczne moce ?
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: Woo-cash »

heh...ma sie swoje wtyki
po 1 na dole pisze pod forum
po 2 latwo sie domyslec ze to bylo w tamte swieta :lol: :lol: :lol:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Citka

Pytania do...

Post autor: Citka »

ano tak gratólóje spoztzegawczosci ! ja nieztety na takie dóperełki nie zwracam ówagi :( a powiec mi jak morzna sie domyslec ze to bylo w tamte swienta bo ja nie wiem ?
Anton
Posty: 122
Rejestracja: 4 mar 2005, 21:46
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Pytania do...

Post autor: Anton »

Ups... zapomniałem :P Dobra dobra już wysyłam pytania Kujonowi. A tak na marginesie, czemu Citka robisz tyle błędów :?: :smile:
[br]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ava by Ocelot
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: Kujon »

Postaram się odpowiedzieć na te pytania rzetelnie, rozpisując się troszke :)

1.Napisz kilka zdań o sobie. Ile masz lat, czy pracujesz, mieszkasz sam czy z rodzicami, masz dziewczynę /żonę /chłopaka ?

A więc mam na imie Paweł, mieszkam w Tychach. Mam 17 lat, ale już za parenaście dni będe pełnoletni :D Obecnie uczę się w 4 Liceum Ogólnokształcącym na profiu Informatycznym, o rozszerzonej matematyce, fizyce i informatyce :) Po liceum planuje dostać się tak jak MiRas na Politechnike Śląską....lecz niewiem czy mi się uda :) czas pokarze...pracuje tylko w wakacje, choć od stycznia planuje dorabiać sobie w weekendy, pracując na tzw "promocjach" w hipermarketach :) A jeżeli chodzi o dziewczyny...przez ostatnie 2-3 lata byłem bardzo "aktywny" :D ale teraz wydaje mi się, że znalazłem "tą drugą połowke", co prawda jestem z nią dopiero 3 miesiące (dziś mija :D) ale starałem się o nią ponad rok i bardzo mi na niej zależy :) (buziaki Kasiuuu :*:*:*)

2.Co sądzisz o Ronaldo w Interze?

Kiedyś niewiedziałem co o nim myśleć...bo grał u nas, Moratti go traktował jak syna, a on odszedł za srebrnikami do Realu...jak nie przyjdzie to nic się specjalnego nie stanie, ale jakby doszedł, to razem z Adriano mogą nam zapewnić jakieś sukcesy, ale to skolei może się odbić na formie i graniu Martinsa :/ Dla dobra klubu zgodze się na wszystko, bylebyśmy tylko zdobyli te upragnione scudetto :)

3.Kto po odejściu Verona powinien zastąpić go w środku pola?

Niby mamy Pizarro, ale na moje oko to niejest osoba która będzie prowadziła naszą gre :) może być dla nas takim kimś, jak Pirlo dla Milanu, ale jak wiadomo oni mają Kake więc my musimy też kogoś sprowadzić :) Ballack jest za darmo...do Włoch byłby idealny, do tego Niemcy się u nas aklimatyzują więc chciałbym najbardziej jego....ale jak nie on to moż Rosicky? :)

4.Jak spędziłeś Święta, może pochwal się co dostałeś pod choinkę?

Wigilia z rodzinką, wogóle nastrój i wszystko fajnie :) potem pasterka (czytaj wyprawa do pubu na browarka :D), Boże Narodzenie w domu, przy tv i kompie, jedząc wszystko co się da. Wieczór i pół nocy z przyjaciółmi...taka mini impreza u kolegi w domu :) a dziś...no cóż...narazie pisze odpowiedzi na pytania, a potem pewnie do dziewczyny i całe popołudnie oraz wieczór tylko z Nią :)

A jeżeli chodzi o prezenty....to nie przywiązuje do tego większej wagi co dostane :P A więc od starszego dostałem nowy dysk twardy (WD 120 GB), oraz książke z testami na prawko :D na które mam się uczyć już powoli :D od starszej...kase (a dokładniej 100 zeta), oraz mase słodyczy :) Dziewczyna kupiła mi poduszke, abym się do niej przytulał jak jej niema :D

5.Dlaczego "Kujon"?

Hmmm....kiedyś (bo to czas przeszły) czyli w podstawówce i gimnazjum, byłem bardzo dobry z matematyki :) To znaczy od 4 podstawówki aż do 3 gimnazjum miałem celujący z tego przedmiotu. Ochrzcili mnie tak kumple w 4 podstawówce...bo sam miałem inny tok nauczania matmy niż cała klasa, dostawałem mase zadań do domu i bardzo lubiłem je rozwiązywać, a jak wziąłem udział w Kangurze, byłem najlepszy w swoim mieście, potem przeszedłem jeszcze 2 etapy i byłem ogólnie 13 na Polske, stąd to się wzięło :) a teraz to już tak zostało...w gimnazjum miałem pare osób z podstawówki, oni tak na mnie mówili więc wszyscy to jakoś załapali :D teraz jestem w liceum i chodze z 2 osobami co tak na mnie mówią....i całą klasa teraz też tak :D
Ostatnio zmieniony 26 gru 2005, 17:54 przez Kujon, łącznie zmieniany 1 raz.
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: Woo-cash »

wiec tak Wigilia w tym roku wypadla w sobote w zwszlym roku byla w piatek a w 2006 bedzie w niedziele (sprawdz sobie w kalendzarzu :smile: ) wiec co roku wigilia jest dzien pozniej niz w poprzednim :lol: :lol: :lol:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Pytania do...

Post autor: Ljarro »

wiec co roku wigilia jest dzien pozniej niz w poprzednim
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tu mnie rozbawił.
Sprawdz sobie dokladnie, a najlepiej sprawdz w jakim dniu wigilia jest w 2007 roku, a w jakim w 2008. Nie bede podpowiadal dlaczego tak jest, bo kazdy kto skonczyl podstawowke powinien to wiedziec
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: Orzeu »

niewiem jak wy, ale w sondzie jest kandydatura 17_7 - on tu jeszcze pisze ?? bo zdaje mi się że dawno go tu nie widziałem.
Obrazek
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Pytania do...

Post autor: Slepy »

No miło, ze ktos sobie o mnie przypomnial :wink: . A co do 17_7... faktycznie dziwnie, ale może czyta, a nie pisze.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Pytania do...

Post autor: MiRas. »

książke z testami na prawko na które mam się uczyć już powoli
Taki mało OT: Pamietaj, że w pytaniach z kieliszkiem są zawsze odpowiedzi A i C a w drogach hamowania zawsze dawaj te najdłuzsze drogi, tylko na tym obrazku, gdzie jest z tyłu w tle Deawoo Tico daj B :P hehe to takie ułątwienie na przyszłość :P :)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ODPOWIEDZ