Seriale

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Seriale

Post autor: Kusy »

jak oceniacie ostatni odcinek Dr. House,a ? Dla mnie bardzo pozytywne zakończenie całego serialu :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Seriale

Post autor: Matios »

A jak się to skończyło ??

Nie należę do fanów, widziałem kilka odcinków i jak dla mnie troszke nudny ten serial z wielokrotnie powielanym schematem..ale jhestem ciekawy jak się to skończyło:)
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Blablarzynca »

Zbliża się finał drugiego sezonu Gry o tron. Zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście proszę o nie spojlerowanie :)
all in the game, yo, all in the game
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Re: Seriale

Post autor: Dominho »

W piątek zacząłem oglądać polski serial "Krew z krwi" i powiem, że bardzo mnie wciągnął. Na razie jest 1 sezon, 8 odcinków. Bardzo fajny - główna bohaterka (Carmen) musi stanąć na czele "mafii", którą zarządzał jej mąż, brat i kumpel ponieważ w wyniku gangsterskich porachunków zabito jej męża.
Co ciekawe już w pierwszym odcinku brat Carmen był ubrany w koszulkę... Interu :D Za to później zabito gościa w koszulce Barcelony :D To taka ciekawostka :D Serial wciągający - nie dziwi średnia na filmwebie 7,7. Polecam.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Re: Seriale

Post autor: pierwszyyeti »

A gdzie można to ściągnąć, bo w sumie nie znalazłem fajnego torrenta?
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Re: Seriale

Post autor: Lucas »

Jak ogólne wrażenia z zakończenia 2 sezonu Gry o Tron? Mi się podobało, tylko strasznie dużo niedomówień. Wzmaga tylko apetyt na kolejne odcinki ta sytuacja.
Dwóch rzeczy nie rozumiem:
-czym był duch, który zabił młodego Baratheona? Poza odcinkiem zatytułowanym Ghost of Harrenhal, nic więcej się nie dowiedziałem (dodam, że książki nie czytałem jeszcze)
-dlaczego Hodor, młodzi Starkowie i Dzika nie zostali w Winterfell po opuszczeniu go przez Greyjoya? Przecież lada chwila Robb miał atakować.

Jeżeli ktoś zna odpowiedzi to prosiłbym o jak najmniejsze spojlery :)
Obrazek
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Re: Seriale

Post autor: Dominho »

pierwszyyeti pisze:A gdzie można to ściągnąć, bo w sumie nie znalazłem fajnego torrenta?
PW :)
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Seriale

Post autor: Darek »

Lucas pisze:Jak ogólne wrażenia z zakończenia 2 sezonu Gry o Tron? Mi się podobało, tylko strasznie dużo niedomówień. Wzmaga tylko apetyt na kolejne odcinki ta sytuacja.
Dwóch rzeczy nie rozumiem:
-czym był duch, który zabił młodego Baratheona? Poza odcinkiem zatytułowanym Ghost of Harrenhal, nic więcej się nie dowiedziałem (dodam, że książki nie czytałem jeszcze)
-dlaczego Hodor, młodzi Starkowie i Dzika nie zostali w Winterfell po opuszczeniu go przez Greyjoya? Przecież lada chwila Robb miał atakować.

Jeżeli ktoś zna odpowiedzi to prosiłbym o jak najmniejsze spojlery :)
Duch był stworzeniem które wyszło z pomiędzy nóg Melisandre, w filmie była taka scena gdzie ją Davos zawoził po ciemku w jakieś miejsce i tam jej takie stworzenie z pomiędzy nóg wyszło. W książce ten cień jest podobny do Stannisa i użyty zostaje dwa razy, ale druga ofiara w filmie zostaje chyba pominięta.
Nie zostali w Winterfell bo z zamku zostały tylko ruiny. Ci którzy wbili się do zamku (bodajże któryś Bolton) i pokonali Greyjoya zrównali prawie wszystko z ziemią. Postanowili iść na mur do Jona, Bran ma też sny które każą mu udać się za mur żeby coś odnaleźć, no i jest z nim jeszcze dwójka towarzyszy którzy uciekają z nimi z zamku ale w filmie zostali pominięci jak na razie mają pojawić się w dalszej części serialu. co do ataku Roba, on nie wrócił żeby odbić Winterfell.
majosmajos
Posty: 78
Rejestracja: 7 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: Łódź

Re: Seriale

Post autor: majosmajos »

O ile I sezon był dla mnie genialny, o tyle II mnie rozczarował. Bardzo łatwo to jednak wytłumaczyć. I sezon obejrzałem nie czytając wcześniej książek, II sezon oglądałem po lekturze Pieśni Lodu i Ognia. Scenarzyści chyba troszkę przekombinowali.
Odpowiadając na Twoje pytania - duch jest związany z Melisandre i z tego co pamiętam w serialu była już scena, w której pokazano jak "powstaje". W książce ekipa idąca na północ liczy 4 osoby, ale nie ma wśród nich Rickona i Oshy. Z tego co wiem, w III sezonie mają się pojawić brakujące 2 postacie. Może wtedy twórcy serialu wyjaśnią Ci dlaczego nie zostali w Winterfell. :smile:
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Re: Seriale

Post autor: Lucas »

Dobra, dzięki. Trochę mi rozjaśniliście sprawę. Pamiętam tą akcje z "urodzeniem" ducha. Po obejrzeniu zastanawiałem się właśnie i cofałem kilka razy i właśnie duch wydawał mi się Stannisem. Ciekawe co dalej stanie się z nim i jego wybranką :)

@majosmajos

Właśnie dlatego nie czytam na razie książki, żeby się nie rozczarować. Zazwyczaj lepsze są one od ekranizacji. Co do brakujących osób to widziałem ostatnio na hataku aktorów, którzy wcielą się w kolejne postacie.
Swoją drogą, ciekawe kto zagra Manca Raydera.
Obrazek
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Blablarzynca »

Polecam wszystkim Breaking Bad. Wciągnął mnie totalnie, w ciągu 8 dni nadrobiłem 4 sezony, więc teraz jestem na bieżąco z wychodzącym 5 sezonem.
maciejos
Posty: 252
Rejestracja: 15 lut 2009, 23:27
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Seriale

Post autor: maciejos »

Breaking Bad to klasa światowa. Ze swojej strony polecam Suits, ale koniecznie bez lektora.
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Seriale

Post autor: Darek »

maciejos pisze:Breaking Bad to klasa światowa. Ze swojej strony polecam Suits, ale koniecznie bez lektora.
Wczoraj skończyłem oglądać tzn dopędziłem odcinki na bieżąco, serial jest dobry tak jak Breaking Bad :-)

Nie zapomnijcie jeszcze pooglądać serialu Sherlock i Luther (obydwa Brytyjskie)
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Seriale

Post autor: Dzonyy »

Suits - jak dla mnie najelpszy serial , który aktualnie "idzie" w TV.

Dodałbym jeszce White Collar (ten sam reżyser ).
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Seriale

Post autor: Serpente »

Suits to absolutna czołówka, też jestem wielkim fanem tego serialu ale niestety teraz na dalszą część sezonu trzeba będzie czekać chyba do stycznia czy grudnia.

Ja teraz oglądam Homeland i Boardwalk Empire, po prostu MIAZGA, polecam każdemu.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Seriale

Post autor: Piekarz »

Pytanie: jak szybko wciągnął was / zaczął wam się podobać Breaking Bad? Bo obejrzałem pierwsze cztery odcinki i gdyby nie wszędobylskie rekomendacje, piątego bym już na pewno nie obejrzał, chyba że nie miałbym kompletnie nic do roboty, a jednak coś tam mam.
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Seriale

Post autor: peter0512 »

Trzy razy zaczynałem. Pierwsze dwa razy - odpadałem przy pierwszym odcinku.

Trzeci raz - nie wiem kiedy mnie wciągnął, po kilku odcinkach. Teraz uważam, że to najlepszy serial jaki widziałem. A widziałem ich dość sporo.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Seriale

Post autor: berniol21 »

Dużo moich znajomych ogląda The Walking Dead podobno ekstra. Ja natomiast czekam na Californication.
luuki
Posty: 284
Rejestracja: 22 gru 2008, 16:24
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: luuki »

berniol21 pisze:Dużo moich znajomych ogląda The Walking Dead podobno ekstra. Ja natomiast czekam na Californication.

mhm oglądałem z jakieś 7 seriali, a ten jest najlepszy. Niektórych może zniechęcić fakt, że to serial o zombie (też tak na początku miałem) i że to jakaś lipa, ale zapewniam, że serial jest na prawdę dobry. Tak więc ja również gorąco polecam. :-)
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

Post autor: AlwaysRemember »

A ja ostatnio dołączyłem do swoich seriali How I Met Your Mother. Zdecydowanie polecam, świetny serial. Trochę denerwują wszystkie screeny na kwejkach itp., ale naprawdę dobry.:)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Seriale

Post autor: Serpente »

berniol21 pisze:Ja natomiast czekam na Californication.
Ja tak samo a wiadomo już kiedy wraca na ekrany?
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Seriale

Post autor: peter0512 »

HIMYM jest bardzo fajny, ale z czasem staje się monotonny i nieśmieszny. Oglądam na bierząco, bo nie lubię rozstawać się z bohaterami, ale już nie mogę doczekać się końca. No i dużo podobieństw do Przyjaciół - np. Chłopak psycholog - scena, w której mówi, że bohaterowie są od siebie uzależnieni, czy coś takiego - jest żywcem skopiowana.

Dużo lepsze są Two and a Half Men i Big Bang Theory. Ostatnio znalazłem też dość ciekawą komedię - Spy.

Walking Dead też bardzo lubię. Świetna realizacja przede wszystkim, widać, że serial robiony przez kablówkę. Nie muszą trafiać do przeciętnego Amerykanina. Drugi sezon na początku strasznie zanudzał, ale tylko bo to żeby na końcu wybuchnąć akcją. Trzeci natomiast zaczyna się super. Wątki prowadzone w bardzo fajny sposób. Nie chcę za dużo pisać, bo nie lubie spoilerów.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Seriale

Post autor: Kusy »

Z nowych seriali oglądam ostatnio Arrow i Beauty and the Beat.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Seriale

Post autor: berniol21 »

Nerazzurro_ pisze:Ja tak samo a wiadomo już kiedy wraca na ekrany?
Czytałem ,że 13.01.13.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Seriale

Post autor: Serpente »

Dzięki za info.

swoją drogą oglądał ktoś ten serial? na dniach mam zamiar się za niego wziąć http://www.filmweb.pl/serial/Boss-2011-616572
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Seriale

Post autor: mediolan »

polecam The Walking Dead wciagnal mnie strasznie :) zreszta pol mojej klasy tez od kiedy sie dowiedzieli o tym serialu :D ogladam tez Czas Honoru :) Z archwium X juz koncze i mam zamiar wziac sie za Jak pozanlem wasza matke (How i met your mother) i moze wkoncu zaczne bo az wstyd sie przyznac ale takie seriale jak Przyjaciele Dwoch i Pol i Teoria Wielkiego Podrywu ogladalem po pare odcinkow na Comedy Central :/
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Re: Seriale

Post autor: Jarek_FCI »

Nerazzurro_ pisze:Dzięki za info.

swoją drogą oglądał ktoś ten serial? na dniach mam zamiar się za niego wziąć http://www.filmweb.pl/serial/Boss-2011-616572
Właśnie skończyłem oglądać 2 sezon. Ukazuje kulisy polityki, gierki wewnętrzne, układy itp. Warty obejrzenia ;)
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Seriale

Post autor: pewny »

jeśli chodzi o Czas Honoru, to mają ponoć kręcić szóstą część :)

http://superseriale.se.pl/seriale/czas- ... 90296.html
Sławek_Interista
Posty: 30
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:40

Re: Seriale

Post autor: Sławek_Interista »

Prison Break / skazany na śmierć oglądam 4 sezon :D i jak dla mnie jest świetny
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Seriale

Post autor: AlwaysRemember »

Misja Afganistan - serdecznie polecam. Jest na torrenty.org. Świetnie zrobiony film. Jak ktoś nie korzysta z torrentów: http://peb.pl/obyczajowo-sensacyjne/127 ... ip-29.html. Polski, świetny film.:)
ODPOWIEDZ