Seriale

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Orzeu »

Dzonyy napalonyy pisze: Ja ściągłem wczoraj ale nadrabiam 3 sezon jeszcze nim zaczne oglądać :P
dokladnie tak jak ja - powtarzam sobie 3 sezon i jutro zaczynam 4.
Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Seriale

Post autor: Dzonyy »

Jeszcze 2 odcinki i będe walczył z 4 sezonem mam nadzieję że warto było ściągać wersje w HDTV czy jak to jest bo 1 gb ważyło :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Orzeu »

po obejrzeniu dwóch odcinków 4ego sezonu to jak narazie jest średnio. 1 i 3 mi się opdobały bardzo, obawiam się, że ten może być słabszy, no ale mogęsię mylić. Widać efekty strajku scenarzystów - kilka odcinków 3 sezonu upchniętych w pierwszym 4ego. Drugi odcinek dużo lepszy, ale to nadal nie to. Mimo to kilka ciekawych scen, no i co najważniejsze serial nadal trzyma w napięciu.
Obrazek
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Seriale

Post autor: dzielik »

Ja dopiero dzisiaj obejrzałem pierwsza dwa odcinki i muszę przyznać, że bez powtórki 3 sezonu ciężko się we wszystkim połapać, od razu pojechali z grubej rury i w już w pierwszym odcinku mocno wszystko pogmatwali. Drugi odcinek już nie tak chaotyczny, rzeczywiście wydaje się być lepszy. Mimo wszystko wydaje mi się, że seria zapowiada się nieźle, na pewno lepiej od 3 w która moim zdaniem była zupełnie nie udana i sprawiała wrażenie kręconej na siłę. Generalnie uważam, że serial powinien zakończyć się po 2 pierwszych, moim zdaniem świetnych seriach, mniej więcej na 10 min przed końcem ostatniego odcinka 2 serii kiedy wszystko się na nowo komplikuje. No, ale wiadomo, kasa, kasa...
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Seriale

Post autor: Ocheck »

1 seria była rewelacjyna, 2 dobra ze świetnymi momentami, co do 3 to sie zgadzam krecona na siłe i najsłabsza z całosci. Do 4 serii podchodziłem z wielkim dystansem jednak jak dla mnie 2 pierwsze odcinki napełniły mnie wielkim optymizmem przed tym ze ta seria bedzie bardzo dobra....czekam na kolejne odcinki i mam nadzieje ze beda rownie dobre baaa ze beda lepsze. Wiadomo jdnak że serial nie dogodzi wszystkim są gusta i guściki ale o tym się nie dyskutuje:P...jak narazie dla mnie PB 4 na duży plus :)
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Seriale

Post autor: Jeremy »

Ja chcialnym napisac o innym serialu.Bardzo podoba mi sie polski serial kryminalny Fala Zbrodni.Wielka szkoda ze Polsat nie bedzie juz puszczal nowych odcinkow tego serialu bo potrafi on naprawde wciagnac i zaciekawic.A poza tym pare watkow nie zostalo jeszcze wyjasnionych w serialu a mimo to nie bedzie jego kontynuacji.W czasie wakacji na Polsacie ok.0.00 lecialy pierwsze odcinki Fali Zbrodni (pokazali prawie 40 odcinkow) ale niestety wakacje sie skonczyly i puszczanie powtorek rowniez.Polsat 2 rowniez dawal powtorki ale gdy doszli do ostatniego odcinka rowniez poprzestali a mogliby przeciez puszczac serial od poczatku tak jak to robia np.z serialem Graczykowie.No coz,licze ze jeszcze pokaza Fale Zbrodni w telewizji,nie tylko powtorki ale i nowe odcinki.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
snowman
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:27
Lokalizacja: jawo
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: snowman »

Szycha pisze: Seriale które lubie :
- Kompania Braci ( mam nadzieje, że poleci jeszcze raz )
poprostu genialny serial :) po jego obejrzeniu zdecydowalem ze tematem ustnej matury bedzie wlasnie wojna  8)

ogladam jeszcze LOSTa ale sezon czwarty byl juz troche przesadzony... dlatego lepiej byloby zeby serial ten zakonczyl sie na 5 sezonie bo w przypadku przeciwnym wyjdzie z niego "tasiemiec"
zapraszam na swoj kanal:  http://www.youtube.com/user/rekinoznawca

drum&bass caly czas !!
ewe-kwidzyn
Posty: 28
Rejestracja: 25 sie 2008, 00:45

Odp: Seriale

Post autor: ewe-kwidzyn »

Panowie a "M jak Miłość" nie oglądacie ?  :lol: :lol:
A co do "Fali Zbrodnii" to zgadzam sie  z tobą Zlatan,też go bardzo lubiłam.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Woo-cash »

Dobrze że ja takich problemów nie mam. Oglądałem kiedyś cały drugi sezon Prison'a ale jakoś mnie nie wciągnęło. Od seriali wolę sobie obejrzeć jakiś dobry film.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Orzeu »

master_snake pisze: Dobrze że ja takich problemów nie mam. Oglądałem kiedyś cały drugi sezon Prison'a ale jakoś mnie nie wciągnęło. Od seriali wolę sobie obejrzeć jakiś dobry film.
żałuj :p, bo takie seriale często o dziwo biją na głowę wiele filmów - całkiem inaczej się to ogląda.

Polski serial ? POLECAM jak nie wiem serial o mafii - 'Odwróceni' oglądał ktoś ?
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: MiRas. »

Polski serial ? POLECAM jak nie wiem serial o mafii - 'Odwróceni' oglądał ktoś ?
No ba... ;) świetny serial...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
R2
Posty: 183
Rejestracja: 23 wrz 2006, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Odp: Seriale

Post autor: R2 »

Ja oglądałem Odwróconych i trzeba przyznac ze jak na polska produkcje, był on bardzo ciekawy.
Jednak ja bedac bardziej ogrinalny, od seriali wole sobie poczytac mange i poogladac anime :P. Nie wiem czy ktoś tu jeszcze oglada i czyta :-D
I potrafię słodko-kwaśny, być jak chilli gdy się wkurzę.
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Seriale

Post autor: Ulis »

Wracając do PB sez. 4, obejrzałem pierwsze 2 odcinki i obawiam się, że może być troche lipton ;/ Mam nadzieje, że się myle, ale póki co nie spodobały mi się te 2 odcinki... ;/

T-bag jak zwykle wymiata hehehe, uwielbiam gościa  :hahaha: Bellick to samo :D
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Odp: Seriale

Post autor: glinek »

Ja również oglądałem Odwróconych i jak dla mnie to jeden z najlepszych polskich seriali :) oprócz tych spodobała mi się Sfora obie części. Ponoć dobry jest też Oficer, mam ściągnięte odcinki ale nie mogę się jakoś zabrać za oglądanie ;) bo jak narazie to nadrabiam zaległości i oglądam 3 serie PB ;)
FORZA INTER
milano siamo noi, milanista pezzo di merda
milan milan vaffanculo, ma che bello é stare insieme a te
FORZA WISŁA
Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła, Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Orzeu »

Prison się rozkręci stwierdzam... te nowe odcinki nie byly tak dobre przez ten strajk scenarzystów - producenci musieli to wszystko upchnąć i wyszła troche lipa, nie bylo np SPOILER - wątku o tym jak T-Bag uciekł z Sony czy co się działo z Michaelem przez te 3 tygodnie itd.

a T-Bag wiadomo znakomita postać, tak samo szkoda mi Lechero, Abruzziego, czy tego agenta któy ich ścigał w 1 sezonie (nie pamietam nazwiska), bo to były też jedne z ciekawszych postaci w serialu. SPOILER Tylko ta zemsta T-Baga taka naciągana, zawsze chciał spierdzielać, kasę rozrzucać i dupy ruchać a tu nagle zamarzyła mu się zemsta na Michaelu.
Obrazek
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Seriale

Post autor: dzielik »

bardzo wiele wątków w tym serialu jest naciąganych w zasadzie od 13 odcinka (bo na tyle epizodów mieli pomysł scenarzyści na samym początku), no ale szczyt został osiągnięty od 3 serii. Dlatego, jeżeli chce się czerpać przyjemność z oglądania tego bądź co bądź dobrego serialu najlepiej przymykać oko na tego typu sprzeczności/naciągnięcia;) Co do wątku T-Baga SPOILER to nie było tak, że Sona spłonęła i dlatego wydostali się z niej Bellick Sucre i właśnie Teodore?. Apropo spłonięcie Sony to kolejne pójście na łatwiznę;)
Co do innych seriali, to chciałbym bardzo polecić Dextera: za niedługo będzie można go oglądać w TVN o 23 30 bodajże, jeżeli ktoś nie cierpi na bezsenność to naprawdę warto zdobyć ten serial innymi metodami;) Opowiada on o seryjnym mordercy, pracującym jako laboratorant - specjalista od krwi dla policji Miami. Najlepszy obok Lostów serial jaki widziałem.
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Seriale

Post autor: Jeremy »

dzielik pisze: Co do innych seriali, to chciałbym bardzo polecić Dextera: za niedługo będzie można go oglądać w TVN o 23 30 bodajże
Pierwszy odcinek juz lecial i musze przyznac ze bardzo ciekawy serial :wink:
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Seriale

Post autor: Dzonyy »

Ja dzisiaj mam w planach obejrzeć Dexter'a :) A jak dla mnei Losty to syf :P
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Seriale

Post autor: Ulis »

Orzeu pisze:
tak samo szkoda mi Lechero, Abruzziego, czy tego agenta któy ich ścigał w 1 sezonie (nie pamietam nazwiska), bo to były też jedne z ciekawszych postaci w serialu.
nooo Ja też lubiłem Abruzziego - szkoda że Go nie ma serio.. ;/ A ten agent to Kellerman bodajże :D
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Seriale

Post autor: Dzonyy »

Nowa seria Prison Break'a mi sie bardzo podobała :) a jeśli chodzi o Dextera to narazie obejrzałem 1 odcinek i jakoś strasznie zachwycony nie jestem.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Seriale

Post autor: Darek »

Ja też nie byłem zachwycony po pierwszym ale pooglądałem pięć następnych i to pozwoliło mi stwierdzić że film jest mega zajebisty  :D
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Seriale

Post autor: Ocheck »

dokładnie pierwszy odcinek nie powala ale sierial z  kolejnymi odcinkami rozkreca sie.
1 seria jest rewelacyjna, 2 genialna mam nadzieje że 3 ktora zaczyna sie 28 wrzesnia bedzie rownie dobra:)
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
snowman
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:27
Lokalizacja: jawo
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: snowman »

przypomnialem sobie o jeszcze jednym serialu :D  mianowicie Weeds heh
wlasnie zaczynam sciagac 4 sezon
zapraszam na swoj kanal:  http://www.youtube.com/user/rekinoznawca

drum&bass caly czas !!
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Seriale

Post autor: Darek »

Panowie chciałem poinformować że dzisiaj leciał w stanach pierwszy odcinek trzeciej serii Dextera, który można już zassać z sieci, napisy mają być jutro, być może aż dopiero wieczorem.
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Seriale

Post autor: Dzonyy »

Snowman mówisz o Trawce ? Obejrzałem 2 odcinek jutro po południu zwalcze 3 i powiem co i jak :D
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: Woo-cash »

O przypomniał mi się jeden serial który starałem się oglądać systematycznie a był to Pitbul.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Seriale

Post autor: Ulis »

ooo Pitbulla również się oglądało, dla mnie rewelacja. Dziś zacząłem ściągać pierwszy odcinki i wogóle pierwszy sezon '13 posterunku' ;DD
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
snowman
Posty: 41
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:27
Lokalizacja: jawo
Kontakt:

Odp: Seriale

Post autor: snowman »

Dzonyy napalonyy pisze: Snowman mówisz o Trawce ? Obejrzałem 2 odcinek jutro po południu zwalcze 3 i powiem co i jak :D
tak
mam juz kilka odcinkow 4 sezonu trzeba obejrzec heh
zapraszam na swoj kanal:  http://www.youtube.com/user/rekinoznawca

drum&bass caly czas !!
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Seriale

Post autor: Pazzesco »

Najlepsze to : Świat według Kiepskich, Swiat według Bundych, Prison Break
Obrazek
GULI
Posty: 673
Rejestracja: 13 gru 2008, 17:11
Lokalizacja: Wlkp

Odp: Seriale

Post autor: GULI »

pazzesco zapomniałes jeszcze dodac Esmeralde....:P
Obrazek
ODPOWIEDZ