Skoki Narciarskie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Skoki Narciarskie

Post autor: Woo-cash »

Wiec tak. Mamy zime? Mamy. Mamy temat o skokach? No nie mamy. No to teraz juz mamy  :lol3: Dobra wracajac do teamtu. Pozwolilem sobie zalozyc temat o skokach narciarskich. Chyba kazdy z Was ogladal jak skacze nasz Adas w najlepszych latach jego swietnosci. Do napisania tego tematu sklonila mnie przede wszystkim 30 wygrana Adama Malysza. To jubileuszowe zwyciestwo mialo miejsce na skoczni w Oberstdorfie. A Wy co sadzicie na temat skokow? Ogladacie, czy raczej Wam sa oboejetne? Ponizej wyniki pierwszej 15 dzisiejszego konkursu:

1. POL  Małysz Adam                132,5  139,5  137,0  283,1 
2. AUT  Morgenstern Thomas    134,0  142,7  131,5  279,9 
3. GER  Uhrmann Michael          121,5  116,7  134,0  258,9 
4. AUT  Schlierenzauer Gregor  124,0  121,2  134,5  258,8 
5. RUS  Vassiliev Dmitry          123,0  120,4  132,5  258,4 
6. NOR  Jacobsen Anders        119,5  111,6  137,0  257,7 
7. AUT  Kofler Andreas            121,5  116,7  133,5  255,5 
8. FIN  Ahonen Janne            128,5  130,8  125,0  254,8 
9. FIN  Lappi Arttu                127,5  127,5  126,0  253,8 
10. NOR  Ljoekelsoey Roar        119,5  112,1  134,0  253,3 
11. AUT  Koch Martin              117,0  107,1  137,0  253,2 
12. AUT  Hoellwarth Martin      120,5  114,9  129,0  246,6 
13. NOR  Bardal Anders          115,5  104,4  134,0  246,1 
14. SUI  Kuettel Andreas        125,5  125,4  123,5  245,7 
15. AUT  Innauer Mario          123,5  120,3  126,0  245,1 

A oto czolowa 10 klasyfikacji Pucharu Świata:

1. JACOBSEN Anders Norwegia          797 
2. SCHLIERENZAUER Gregor Austria  663 
3. AMMANN Simon Szwajcaria          576 
4. MORGENSTERN Thomas Austria    514 
5. MAŁYSZ Adam Polska                  507
6. KUETTEL Andreas Szwajcaria        496 
7. LAPPI Arttu Finlandia                  413 
8. HAUTAMAEKI Matti Finlandia        342 
9. AHONEN Janne Finlandia            312
10. VASSILIEV Dimitri Rosja            257 
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: jankos »

Oczywiście oglądam skoki w TV. W latach największych sukcesów naszego mistrza, oglądałem zawody regularnie i tak zostało do dziś. Mogę o sobie powiedzieć, iż jestem wiernym fanem Adama, bo przez te kilka lat już PŚ, MŚ i Olimpiadę oglądam. Darzę go szacunkiem za to co zrobił dla polskiego sportu. Wiadomo, że może emocje mniejsze niż kiedyś, ale z chęcią siadam do telewizji, po to by zobaczyć jak się spisuje Małysz i reszta naszych "Orłów przestworzy" :lol2: Nie mam ani Polsatu Sport, ani C+ stąd weekendy ze skokami są nieodłączne. Brawo dla Małysza za dziś - 30 wygrana! Od początku sezonu należał mu się ten tryumf, miał formę lecz cały czas i pecha. Wreszcie pokazał klasę i dobrze, bo za niespełna miesiąc MŚ w Sapporo...

P.S. może jak temat się rozwinie i będę miał chwilę czasu, napiszę więcej.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Lamatico »

Oczywiście oglądam jak tylko czas mi na to pozwala. Tak się składa, że przeważnie sobotnie skoki koligują z moją ulubioną dyscypliną spotrową (tuż po piłce nożnej) siatkówkę. I tak, jak jest przerwa techniczna czy czas dla którejś z drużyn to przełanczam na skoki (chyba że ogladam w salonie to mam podgląd (PIP) i wtedy skoki i siatkówkę na raz :-D). Dzisiejszego pierwszego skoku naszego mistrza nie widziałem ale za to drugi skok tak. Powiem że byłem pod wrażeniem, gdyż inny znakomici zawodnicy w porównywalnych warunkach skakali przeciętnie a nasz Adaś odleciał im na 137 metr. Ja pamiętam jak razem z ojcem emocjonowaliśmy się pojedynkami Małysza ze Schmittem, Mayłsza z Hannawaldem - to były emocje i kibicowanie. W tych czasach byłem jeszcze mały więc wszystko inaczej przeżywałem  :P. Tak szczerze mówiąc to skoki były takim początkiem mojego zainteresowania jakimkolwiek sportem. Potem już przyszła piłka nożna i siatkówka, ale zawsze do tamtych przeżyć będę wracał z uśmiechem na twarzy.
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Grzybek »

Brawo oczywiście dla Adasia za zwycięstwo które potwierdza tylko to że jest w bardzo dobrej formie. Przy tym drugim skoku ( 137 m) bałem sie że wyrznie orła ale naszczescie ustał :)
Szkoda Stocha który w seriach próbnych plasował sie w pierwszej 10, a jak przyszedł czas konkurs to jeb.. ostatnie miejsce. No ale cóz .. skoki to nieobliczalny sport.
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Grzybek »

Temat załozony a nikt nie pisze :p
Dziś odbył sie drugi konkurs w Oberstdorfie. Zawody wygrał zawodnik gospodarzy Michael Uhrmann, 2 był lider klasyfikacji generalnej PŚ, Anders Jacobsen a na ostatnie miejsce podium stanał Włoch Andrea Morassi którego miejsce na podium było zaskoczeniem.
Nasz Adaś zajął 4 miejsce a do 3 miejsca brakło mu tylko 0,2 pkt, ale dobre i to :)
Pozostali polacy, no cóz, załózmy że to nie był ich dzień: Kamil Stoch był 41, Stefan Hula 46, no i nasz wspaniały Robert M. zajął zaszczytne ostatnie miejsce :p

Klasyfikacja Generalna Pucharu Świata  ( pierwsza 15 ) :

1. Jacobsen, Anders           877
2. Schlierenzauer, Gregor   689
3. Ammann, Simon          598
4. Małysz, Adam              557
5. Morgenstern, Thomas   550
6. Kuettel, Andreas          541
7. Lappi, Arttu                  428
8. Uhrmann, Michael            348
9. Ahonen, Janne               343
10. Hautamaeki, Matti          342
11. Vassiliev, Dmitri           297
12. Koch, Martin                  241
13. Kofler, Andreas          234
14. Schmitt, Martin          205
15. Hoellwarth, Martin      199
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Interfun3 »

dzisiaj adamowi poszło troche słabiej ale i tak jest to dobre miejsce. fajnie że awanswał w generalnej na 4 pozycje i mam nadzieje że utrzyma ją do MŚ w japoni i wywalczy tam jakiś medalik. a reszta polaków-tak jak wczoraj-Tragedia !!!! w finałowej 30 było np: aż 4 ruskich a polak tylko jeden :/
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: jankos »

Dzisiaj Mateja mnie rozpierdolił totalnie :lol2: Jemu chyba płacą żeby skakał tak słabo, by było śmiechowo... 8)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Lamatico »

My ze starym robiliśmy zakłady jak nasi skakali. Skacze Mateja czy doskoczy do 100 m wygrałem bo powiedzialem że nie, Skacze Hula czy doskoczy do 90 m przegrałem bo powiedziałem że nie a przeskoczył chyba 100 nzwet :o
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: jankos »

Hula wcale lepszy od "Robiego" nie jest i słyszałem nawet, że zarezerwowany jest już dla niego, specjalny przydomek "Bula"...
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Woo-cash »

Adam Malysz wygral w tym sezonie wygral po raz drugi. Tym razem okazal sie bezkonkurencyjny na skoczni w Titisee-Neustadt. W pierwszej serii zajmowal 1 miejsce a w drugiej serii dopelnil tylko formalnosci i skoczyl na 145 metr wyrywnujac tym samym rekord skoczni. Warto tez wspomniec ze dzieki temu zwyciestwu przesunal sie na trzecie miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Grzybek »

Nooo, Adaś wkońcu załapał świetną formę !! Oby było tak dalej do MŚ w Sapporo.
Reszta Polaków, no cóż ... dobre wyniki w treningach, kwalifikacjach, a jak przyjdzie do konkursu to lipa .. Jedynie dziś Stoch coś "upuczył" punktów.

Czołowka :

1. Anders Jacobsen   Norwegia   937
2. Gregor Schlierenzauer Austria 715
3. Adam Małysz             Polska 657
4. Simon Ammann   Szwajcaria 632
5. Andreas Kuettel   Szwajcaria 586
6. Thomas Morgenstern Austria 565

...

28. Kamil Stoch Polska 79
50. Stefan Hula Polska 26
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Szycha »

Forma Adama przyszła we właściwym czasie. Teraz tylko ją utrzymać do MŚ i o medal na średniej skoczni możemy być spokojni. Dzisiaj widzieliśmy chyba najlepsze zawody w tym sezonie. Organizatorzy odwaznie w 2 serii ustawili rozbieg na 18 stopniu. W efekcie tego Małysz wyrównał rekord skoczni  :-D
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Lamatico »

No bravo. Powiem szczerze jestem zachwycony formą jaką prezentuje nasz Mistrz. Spoglądam na Ahonene, Schmitta, i innych byłych dawnych mistrzów ale tylko nasz Adaś potrafi utrzymac równą formę przez tyle lat.

Należy chyli gowę przed takimi sportowcami, bo to są wielcy ludzie.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Andy »

Trzeba pogratulować Adamowi za wynik jaki osiągnął podczas dzisiejszego turnieju :ave: Nie spodziewałem się,że akurat w takim momencie przyjdzie.Co do młodszych reprezentantów Jacobsena i Schlierenzauera to wiadomo było iż kiedyś spuszczą z tonu i obniżą swoje loty (to nie jest jeszcze ich czas,choć już trzeba przyznać iż prezentują się znakomicie).Szkoda tylko tyhc dwóch upadków - Schmitta i Uhrmanna :-(.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: EL_CHINO »

Nasz Adaś pokazał niemiaszkom i Austriakom jak powinno się skakać, o ile się wydawało że niektórzy zaczęli skakać nieco krócej (tzn. poniżej 140m) Adam wyrównał rekord skoczni czym pokazał że 'impossible is nothing for me- I'm polish eagle' :P
darioG
Posty: 67
Rejestracja: 15 sty 2007, 15:58
Lokalizacja: Posen

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: darioG »

I znowu nasz podniebny skoczek pokazał, że nie zapomniał jak sie skacze:) Mistrzostwa tuz tuz więc może jakis medal przywiezie?! :wink:
:)
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: jankos »

Adaś znowu wielki :-)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Andy »

jankos pisze: Adaś znowu wielki :-)
Takkkk....tylko dlaczego nie miało to odzwierciedlenia we wczorajszym konkursie :/.Albo inaczej Miran Tepes zagrywa nie fair z naszym polskim orłem i dowodem tego było choćby wczorajsze przytrzymanie na belce :-x choć na początku miał idealne warunki i mógłby rywalom odskoczyć :!: Dlaczego nie zostali przytrzymani inni zawodnicy :roll: czy tylko Małysz musi na tym cierpieć (i to już nie pierwszy raz).Jego skoki były jak najbardziej poprawne,tyle tylko że nie miał odpowiednich ku temu warunków aby miał dalej lecieć.Jeżeli tak mają wyglądać zawody w Saporro to ja na miejscu naszego skoczka bym podziękował Miranowi Tepesowi :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Lamatico »

Wczorajszy konkurs to popis Mirana Tepesa jak wspomniał Andy. Niestety nie oglądąłem całego (byłym na 18 u kuzyna :lol2: :lol2: :lol2:) ale miałem okazję zobaczyć skoki 2 słoweńców Jerneja Damiana i jeszcze jakiegoś. To co zrobił Tepes z Damianem tj. puścił go z wiatrem 2.7 na dole to jest paranoja. Jego bezpieczeństwo było zagrożone.

Moim zdaniem człowiek, który puszcza skoczków powinien być z karju, w którym skoków nie ma. Moje propozycje to: jakiś Szejk z Arabii, Kataru czy Kuwejtu :-D :P :lol2:

Wczoraj wpadkę zaliczył Szlirencauer (piszę po Polsku bo nie wiem jak to się pisze poprawnie :P) dopiero 17 miejsce.

Jeszcze jedna kwestia. Nie wiem czy zauważyliście ale w pierwszej 12 wczorajszego konkursu było aż 5 Norwegów. Moim zdaniem to własnie oni będą gwiazdami MŚ w Japonii, bo z takim trenerem jak Mika Kojonkowski zdobęda raczej wszystko. Przez cały sezon skakali przeciętnie tylko jacobsen wyśmienicie w teraz mają juz 5 w światowej czołówce.
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: jankos »

Andy - nie miało, bo wszystko świetnie spierdzielił fantastyczny kolega Waltera Hoffera - Tepes. Mam szczerze dość jego decyzji, które wypaczają wyniki konkursów. Jeżeli Małysz ma wiatr 2.5 i mieści się on w normie, to dlaczego nie jest "puszczany"? Odpowiedź jest jasna. I nie ma tu mowy o tym, że nie chciał go startować, bo mógłby przeskoczyć skocznię, bo nie zdarza się to pierwszy raz. Taki człowiek skutecznie odpycha od oglądania skoków narciarskich.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Andy »

I takim sposobem nasz Adaś został ewidentnie skrzywdzony :!: Wczoraj odbyły się kolejne zawody tym razem drużynowe (w których to nasza reprezentacja nie brała udziału).Pierwsze skrzypce rozegrali Austriacy którzy fenomenalnie się zaprezentowali i to oni są murowanym faworytem podczas MŚ w Saporro...pokrzyżować plany mogą im tylko Norwedzy,bo nie wierze aby Niemcom udała się ta sztuka :-).Co do konkursu indywidualnego to faworytów jest kilku:Małysz,Schlierenzauer,Jacobsen,Uhrmann no chyba,że znów zobaczymy spektakl jednego aktora :roll:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Woo-cash »

No juz niedlugo przed nami Mistrzostwa Świata w Sapporo. Oczywiscie nie pozostaje nam nic innego jak kibicowac Adamowi Malyszowi naszemu najlepszemu skoczkowi. Pamietajmy historia lubi sie poprawiac i niech Adas powtorzy sukces Wojciecha Fortuny i zeby zdobyl zloty medal. Forza Adam Malysz :flaga:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Darek »

Ja na tych mistrzostwach mam dwóch faworytów, mam nadzieje że będą czarnymi koniami tych mistrzostw. Chodzi mi oczywiście o dwóch Polskich orłów Wojciecha Skupienia i Roberta Mateje  :-D
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: jankos »

Master Snake pisze: No juz niedlugo przed nami Mistrzostwa Świata w Sapporo. Oczywiscie nie pozostaje nam nic innego jak kibicowac Adamowi Malyszowi naszemu najlepszemu skoczkowi. Pamietajmy historia lubi sie poprawiac i niech Adas powtorzy sukces Wojciecha Fortuny i zeby zdobyl zloty medal. Forza Adam Malysz :flaga:
Te, Panie Master Snake, Fortuna to był mistrzem olimpijskim, a nie mistrzem świata.

:-D

Co do naszych "Orłów przestworzy" to ja liczę jak zwykle na Roberta "Robiego" Mateję, że pobije kolejny rekord skoczni, oczywiście w najkrótszym skoku. Gorąco mu kibicuję.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Woo-cash »

jankos pisze: Te, Panie Master Snake, Fortuna to był mistrzem olimpijskim, a nie mistrzem świata.
To to ja wiem ale pewnie zabrzmialo to inaczej niz chcialem :) Chodzilo mi o to zeby Malysz tak jak Fortuna zdobyl zloty medal w Sapporo, fakt ze Fortuna na olimpiadzie ale zloto to zloto :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Jarek_FCI »

W dzisiejszych treningach Polacy dobrze się spisali. Przede wszystkim Małysz, któremu ze skoku na skok szło coraz lepiej. Dobrze także skakał Mateja i Żyła, ale pewnie jak dojdzie do konkursu to będzie tak jak zawsze tragicznie.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Andy »

Na początku jak zobaczyłem wyniki nie chciałem uwierzyć - Małysz skoczył fatalnie :!: Myślałem,że już coś nie tak, ale od pierwszego treningu do ostatniego szło mu coraz lepiej :-) co mnie bardzo cieszy, bo już niebawem możemy być świadkami iż nasz Adaś zdobywa kolejny medal....mam nadzieje, że będzie koloru złotego :-D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: jankos »

Jarek_FCI pisze: W dzisiejszych treningach Polacy dobrze się spisali. Przede wszystkim Małysz, któremu ze skoku na skok szło coraz lepiej. Dobrze także skakał Mateja i Żyła, ale pewnie jak dojdzie do konkursu to będzie tak jak zawsze tragicznie.
Bukmacherzy:

Mateja - najgorszy skok w konkursie - kurs: 1.01.

Mateja - najlepszy skok w konkursie - kurs: 1000.

:wink:


To, że Mateja skoczy żenująco słabo jest tak samo pewne, jak to że MŚ odbywają się w Sapporo.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Andy »

Właśnie rozpoczął się konkurs na dużej skoczni w Sapporo :!: Wczorajsze serie treningowe w wykonaniu Adama Małysza były wręcz fantastyczne i z optymizmem możemy czekać na wyniki, także forma innego reprezentanta Polski budzi zachwyt...mianowicie Kamil Stoch, widać, że wczuł się w klimaty tejże skoczni i oddaje równe skoki.

Jak na razie swoje skoki oddali Robert Mateja...tutaj może to przemilcze i Kamil Stoch, który może nie zaprezentował się tak jak na treningach, ale ta odległość (117 m) powinna wystarczyć do zakwalifikowania się do 30 :-).

Odziwo Stoch zajmuje dość wysoką lokate :shocked: 10 miejsce jest świetnym wynikiem dla Polskiego skoczka :!: Małyszowi udało się zająć 4 pozycje skacząc 123 m, ale nic nie jest jeszcze stracone i tak jak p.Fortuna w studio wieżę, że uda się zdobyć choćby srebro, o złoto będzie raczej ciężko...
Ostatnio zmieniony 24 lut 2007, 12:06 przez Andy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Skoki Narciarskie

Post autor: Grzybek »

Ajjjj mało brakowało a byłby medal ... szkoda że w tej I serii dalej nie skoczył, ale i tak brawo. Pozostaje niedosyt bo jednak liczyłem na medal ..
Brawo dla Stocha który zajął dobre 13 miejsce.

Amman szacunek  !


PS: Kofler jest podobny do Adriano :P
ODPOWIEDZ