Wszystko co związane z siatkówką !

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: jankos »

Jarek_FCI pisze: Chodzi mu o zachowanie bułgarskich kibiców.
Owszem. Takiej dziczy na trybunach jeszcze nie widziałem - totalna wieś i zero kultury. Nawet Serbowie lepiej się zachowują.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Andy »

Dzisiaj czekają nas kolejne starcia z Bułgarami...ale tym razem w Katowickim Spodku.Szkoda,że mnie tam nie będzie :neutral: , także nie będę mógł śledzić poczynań naszych siatkarzy w tv...gdyż będę w robocie :x.Akurat w tak ważnym momencie mam na popołudnie i nie zobacze tej atmosfery w "Spodku"...nic.Pozostaje mi jedynie relacja z onetu...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Andy »

I po raz kolejny okazaliśmy się drużyną lepszą.Bułgaria nie potrafiła nam w żaden sposób zagrozić,choć kilkakrotnie bardzo mocno zagrywali i tym sposobem uprzykrzali nam życie...

Dzisiaj ostatni mecz w grupie i pozostaje nam faza finałowa :!: Marzy mi się potyczka sprzed MŚ gdzie zagraliśmy z Brazylią...wiemy jak to się skończyło.Teraz chciałbym aby było odwrotnie :-).
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Slepy »

A wczoraj Stany po rz trzeci wygrały z Włochami i  raczej Włosi przekreślili swoją szansę na dziką kartę. Wszystko w rękach Polaków, ale nie sądze, zebysmy przyznali tak słabo spisującej się druzynie Italii bilet na finały. Czyli tak, w "małej grupie" zagramy z Francją i (prawdopodobnie) USA, druga grupa to Brazylia Rosja i Bułgaria :-D Choć czy to jest takie dobre to sie zastanawiam, bo to w koncu z tej trójki wyłoni się nam (w przypadku awansu naszej ekipy z małej grupy) przeciwnik półfinałowy. No nic, do boju Polska!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Lamatico »

Wczoraj z osłabioną Bułgarią graliśmy dość przeciętnie. Ostatni set pokazał jednak że jesteśmy potegą. Problemy miła wczoraj Mariusz Wlazły, ktory nie mógł sie wstrzelić.
Na uwagę zasługuje kapitalna atmosfera w Spodku. W pewnych momentach to aż łza sie w oku kręciła. Sama prezentacja szóstek zrobiona w kapitalny sposób. Słowa uznania dla organizatorów i kibiców.

Oglądałem wczoraj dwa pierwsze sety i kawałek 3 meczu Brazylia - Finlandia i powiem szczerze że Finowie grają bardzo ciekawą siatkówkę. Dzielnie przeciwstawiali sie mistrzom świata. Ja chciałbym aby to właśnie Finowie dostali dziką kartę.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Andy »

I zakończyliśmy już zmagania grupowe :!: Nikt nie potrafił nam sprostać,a największe zagrożenie stwarzała oczywiście reprezentacja Bułgarii.Wczoraj rozegraliśmy z nimi ostatni pojedynek w Katowickim "Spodku" i jak się okazał zwycięzki.

Polacy momentami grali dość chaotycznie nie potrafili wykończyć łatwych piłek...na szczęście mamy w swoim składzie takiego siatkarza jak Mariusz Wlazły :!: Na wielkie brawa zasługuje także Piotr Gacek :shocked: Raul Lozano będzie miał nie lada trudny orzech do zgryzienia z zestawieniem libero.Reszta także nie przyjdzie mu łatwo ustalić,ale dobrze, że mamy konkurencje na każdej niemal pozycji :-).Pozostaje nam czekać na finał.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Lamatico »

Co do libero to wydaje mi się że tą pozycję w 100% obsadzi Piotr Gacek, który jest poprostu w obecnej chwili lepszy od Igły. Wczorajszy mecz oglądałem tak pół na pół ze spotkaniem Polska Brazylia w MŚ U-20 (wygrana Polaków 1-0  :shocked: i oddany tylko jeden strzal na bramkę rywala  :o)

Bułgarzy wyraźnie mają kompleks naszej drużyny i już od półfonalu MS nie moga nam sprostać. W całej fazie grupowej chcialem pochwalić zawodników, ale na ogromne słowa uznania zasługuje trener, który tak umiejętnie kieruje naszą reprezentacją, że staliśmy się najlepszą drużyną Starego Kontynentu. Roszady w składzie ? jak dla mnie znakomite rotacje każdy sobie pograł i poczul smak zwycięstwa.

Rewelacja fazy grupowej - Finlandia grają naprawde nowoczesną i ciekawą siatkówkę.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Woo-cash »

Liga Światowa wkracza w decydującą fazę. W turnieju pozostało tylko 8 najlepszych drużyn które będą walczyć o zwycięstwo.


Terminarz turnieju finałowego

11. LIPCA 2007
1. Brazylia - Bułgaria Katowice 17:00
2. Polska - Francja Katowice 20:00


12. LIPCA 2007
3. Bułgaria - Rosja Katowice 17:00
4. Francja - USA Katowice 20:00


13. LIPCA 2007
5. Rosja - Brazylia Katowice 17:00
6. Polska - USA Katowice 20:00


14. LIPCA 2007
Półfinał zwycięzca grupy F - drugi zespół grupy E Katowice 17:00
Półfinał zwycięzca grupy E - drugi zespół grupy F Katowice 20:00

15. LIPCA 2007
O 3. miejsce Katowice 17:00
Finał Katowice 20:00
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Woo-cash »

Liga Światowa w katowickim Spodku w kluczowej fazie a tu cisza. Więc zdam krótką recenzje z odbytych do tej pory spotkań.

11. LIPCA: BUŁGARIA - BRAZYLIA 3-2
Dużą niespodzianką zakończył się pierwszy meczu katowickiego turnieju finałowego Ligi Światowej 2007. W pierwszym meczu turnieju w Polsce ekipa Bułgarii pokonała Mistrzów Świata Brazylijczyków 3-2. Jest to duża niespodzianka.

11 LIPCA: POLSKA - FRANCJA 3-2
Tego samego dnia Polskich siatkarzy czekało spotkanie z Francuzami. Wynik tego spotkania zakończył sie również takim samym rezultatem jak mecz Bułgarów. Polacy po znakomitym i dramatycznym spotkaniu pokonali Francuzów 3-2.

12 LIPCA: BUŁGARIA - ROSJA 0-3
W następnym dniu rywalizacji spotkały się drużyny Rosji i Bułgarii. Tym razem sensacyjni pogromcy Brazylijczyków gładko przegrali z ekipą "Sbornej". Widać było jak trudne o wymęczone zwycięstwo odnieśli z Brazylią ponieważ w meczu z Rosjanami zagrali słabo i szybko przegrali.

12 LIPCA: FRANCJA - USA 0-3
Ekipa Stanów Zjednoczonych gładko pokonali ekipę Francji. Francuzi widocznie zmęczeni po pięciosetowym pojedynku z Polakami łatwo przegrali z dobrze dysponowanymi Amerykanami. Dzięki temu zwycięstwu drużyny Polski i USA wywalczyły awans do półfinału.

13 LIPCA: ROSJA - BRAZYLIA 1-3
Bardzo ważny mecz dla drużyny Brazylii. Nie mogli sobie pozwolić na porażkę z Rosjanami bo ta wykluczyła by ich z dalszej fazy turnieju. Ale jednak Brazylijczykom udało sie pokonać Rosjan dzięki czemu obydwie drużyny awansowały do kolejnej fazy rozgrywek.

13 LIPCA: POLSKA - USA 3-0
Biało-czerwoni po dramatycznym spotkaniu z Francuzami tym razem gładko się rozprawili z drużyną USA. Praktycznie mecz bez znaczenia dla obu drużyn które już wcześniej wywalczyły sobie awans. Jednak Polacy pokazali swoją klasę i to że są bardzo groźni i szybko rozprawili się z USA nie dając im żadnych szans  :-D.


W spotkaniach półfinałowych które odbędą sie dzisiaj zmierzą się:

ROSJA - USA -:- (17:00)

POLSKA - BRAZYLIA -:- (20:00)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Woo-cash »

nerazzurri888 pisze: ja mam pyutanie jak wstawic zdjecie?
[img ]adres zdjęcia[ /img]
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Woo-cash »

nerazzurri888 pisze: ale gdzie to mam wpisac?
Wybierasz sobie jakąś fotkę na necie zapisujesz na dysku później wrzucasz na jakiś serwer i kopiujesz adres który Ci wyskoczy... adres z obrazkiem kopiujesz tak jak Ci napisałem poprzednio tylko ---> [ img]adres obrazka [/(bez spacji) img] i wklejasz go byle gdzie, gdzie chcesz :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Fanatyczny »

Moze i najbystrzejszy ja niejestem:p ale to co ty piszesz to ciezko mi pojac;D Wrzucam na jakis server?
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: dudu »

Boze to było poprostu mistrzostwo swiata przegrac ten mecz, 14 meczy wygrali cala Polska w ekstazie (prócz mnie, kto chce niech wieży kto nie to nie -patrz wypowiedz w MŚ U-20 Kanada) a tu trafil im się taki zonk w najważniejszym meczu no ale i tak kolejne święto narodowe będzie z racji porażki, na kiego grzyb im było wygrywanie tych 14 meczy jak nie umia wygrać jednego najważniejszego , w najważniejszych momentach meczu gdzie wystarczylo zaserwowac pilke żeby ja tylko przebic przez siatke to ci w siatke celowali no zenua(powiecie zmeczenie? No tak przeciez to najlepsza wymowka jak nie idzie)

PS. sorki za brak czcionek polskich
Ostatnio zmieniony 15 lip 2007, 01:03 przez dudu, łącznie zmieniany 1 raz.
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Lamatico »

Dla mnie mistrzostwem świata była wczoraj gra Ricardo. Traktował naszych środkowych jak marionetki. Gdzie chciał tam poszli ... i się z nich podśmiewał w sumie też bym się śmiał. Jedyny pozytyw wczorajsej potyczki to Piotrek Gruszka (według mnie powinien grać od pierwszych minut) wszedł na boisko i grał na bardzo wysokiej skuteczności. Co miał to skończył.

Po raz kolejny zawodnicy reprezentujący Brazylię potwierdzili pewną zależność - w miarę turnieju coraz bardziej się rozkręcają. Jak dla mnie genialne zagrania wczoraj prezentowali w niektórych momentach. Jedno co utkwiło mi w pamięci to - rozegranie piłki niedociagniętej do antenki. Wtedy środkowy skacze do środkowego, skrzydłowy skacze sobie obok antenki (bezużytecznie) a atakujący ma czystą siatkę i ... i bomba w boisko.

Dziś mecz o trzecie miejsce mam nadzieję ze nie będzie taki jak z Kubańczykami przed dwoma laty.
RQ77
Posty: 22
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:12

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: RQ77 »

My nigdy nie wygramy z brazylia :/ ale tez trzeba podziekowac gustavo za jego serwy :) albo w siatke albo aut
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: dudu »

Brawo nie ma co tylko wstać i klaskać (1-3 z USA i wczoraj Brazylia) gdzie teraz są ci wierni kibice co tak się zachwycali tymi siatkarzami pokazali na co ich stać mecze o nic mogą wygrywać ale jak przyjdzie co do czego to miękną im pały zenua ale co tam święto narodowe będzie 14 meczy bez porażki i 4 miejsce to się mieści w granicach aby zakwalifikować to do polskich świąt narodowych jupi
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: szuli »

eeeno coty - wicemistrzostwo swiata to mało?
na takim poziomie to takie mecze są trudne do przewidzenia to tak jak dzisiaj brazylia z argentyna - kto wygra? nikt ci nie jest w stanie powiedziec nawet w 70%tach

kibice sa poprostu zszokowani ze tak slabo nasi grali i pewnie dlatego nikt nic nie pisze
Obrazek

Obrazek
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: jankos »

Przegraliśmy ten turniej fizycznie. Paradoksem jest, że w rankingach zagrnęliśmy 3 nagrody. Szkoda bo należało  się to kapitalnym kibicom, ale nie zawsze wychodzi. To nie jest docelowa impreza lecz lekki niedosyt pozostaje.

Więcej pisać nie bedę bo każdy widział jak było. Mi brakowało w Katowicach Możdżonka, który ze swoim wrostem, techniką i zwinnością, powinien być jednym z najlepszych środkowych turnieju.
RQ77
Posty: 22
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:12

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: RQ77 »

Szkoda ze rosja przegrala bylem za nimi bo brazylia nas pokonala:/ ale z usa przegrac !!:( wygralismy z nimi w grupie 3:0 a tak w ogole to ziba to gej cala druzyne caluje:/ gacka w meczu z Polska Brazylia az chcial glaskac:/
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: Andy »

Nareszcie moge co nieco napisać o wyczynie naszych siatkarzy...Szkoda,że nie udało nam się pokonać Brazylii,popełnialiśmy zbyt rażące błędy - pierwszym z nich była zagrywka na libero drużyny Canarinhos :!: A widzieliśmy jakie były tego później skutki...następnie zbyt słabo zagraliśmy w blosku.Brazylia w tym meczu nic specjalnego nie pokazała (zresztą tak jak i my), ale to właśnie dzięki nam oni znaleźli się później w finale którego wygrali. Mecz o III miejsce z USA...porażka....jedna wielka porażka.Jak można było tak fatalnie zagrać z zespołem, którego trzy dni wcześniej ograliśmy do 0 :roll: Nie pojmuje tego,ale taka jest właśnie siatkówka i to w niej lubie :P.

Nie ma się jednak co złościć.Nie zagraliśmy najgorzej w tym turnieju choć finał nam się należał.Najważniejszą imprezą dla nas jest dostanie się na IO :-).Trzeba pogratulować Brazylii pokonania w finale zespołu Rosji,który zagrał naprawde dobre spotkanie,ale ostatecznie zabrakło im troche szczęścia :-P
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Liga Światowa 2007

Post autor: szuli »

no, ruscy w siate to są nadludzie normalnie
jak ida spac to ich rozciagaja (jak na łożu tortur pewnie), terningi maja w syberyjskich górach i jak ktorys zawodnik nie nadąża to wpuszczaja go do klatki z niedzwiedziem, zeby zmotywowac reszte :P
Obrazek

Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Jesteśmy już praktycznie po Mistrzostwach Europy a tutaj zero zainteresowania :roll: :?: Lamatico...Nasi siatkarze nie zaprezentowali się najlepiej,zwłaszcza jako v-ce mistrzowie Świata :!: powinni pokazać prawdziwe oblicze Polskiej reprezentacji,a tutaj nic nam nie wychodziło. Zajęliśmy najgorsze z możliwych do zajęcia miejsc.Przegrywaliśmy z każdym jak się tylko dało.Belgia...Rosja...Finlandia...Bułgaria...Włochy...nikomu nie potrafiliśmy sprostać.

W finale zmierzy się niesamowita Rosja z Hiszpanią a bój o trzecie miejsce powalczy Serbią z rewelacją Finlandią.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
dudu
Posty: 344
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:21
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: dudu »

co sie przejmujecie przeciez do konca zycia bedziemy ropzamietywac vice mistrzostwo swiata nam polaczkom(tzn wam ktorzy tak chwalicie siatkazy i calej reszcie spoleczenstwa) to starczy do konca zycia za 20 lat beda mowic a pamietacie vice mistrzostwo w siatkowce ta pamietana porazke 3-0 w finale ... zenua zablaznili sie teraz na Mistrzostwach Europy  ze szkoda komentowac nie mam nic do nich ale taka jest mentalnosc polakow jak juz sie cos uda (2 miejce MS) to starczy na 20lat podniety i ropzamietywania dla całego narodu i  dalej nie trza sie meczyc, z palcem w d...e powinni zakonczyc te Mistrzostwa Europy  minimum na 4 miejcu

PS: nie bluzgac na mnie bo to tylko moje zdanie jest ;]
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, 10:34 przez dudu, łącznie zmieniany 1 raz.
IO SONO INTERISTA
"Po podaniu ręki "milaniście", myję ją. Po podaniu ręki "juventino", liczę swoje palce." - Peppino Prisco
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Niestety widziałem tylko jeden mecz z Turcją chyba, bo tak nie mma możliwości w internacie  :( ... może to i lepiej patrząc na wyniki. Po naszych było widać, że coś jest nie tak już w finalowym turnieju Ligi Światowej. Potem słaby memoriał Wagnera i katastrofalne ME. Nasi czuli się chyba za mocno. Brak Wlazłego i chyba Gruszki osłabił nie tylko siłę ataku ale zapewne również pewność siebie innych zawodników, bo Ci dwaj byli pewniakami.

Żal, ale cóż może następnym razem się uda.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Naszym celem były ME...właśnie do tej imprezy mieliśmy się przygotować i co :?: Nie udało się.Tak jak to napisał Lamatico widać było brak Gruszki,który potrafił pociągnąć zespół do zwycięstwa a także Wlazłego,który to najwidoczniej wolał sobie nieco odpocząć (takie jest moje zdanie).Wkońcu Sebastian Świderski jakoś także narzekał na bóle w nodze i grał.

Lamatico obejrzałeś jedyny zwycięski pojedynek :P hehe.Ja także nie miałem okazji obejrzenia wszystkich meczy,ale pojedynek z Włochami musiałem zobaczyć,zwłaszcza,że Italia także nie prezentuje się najlepiej, zmiana kilku siatkarzy i trenera zrobiła swoje :]
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Zainteresowanie siatkówką coś marne :roll: ME siatkarzy się zakończyły, ale kilka dni później swoją rywalizację zaczeły panie. Reprezentantki Polski bronią tego trofeum i są na jak najlepszej drodze do tego aby wywalczyć ponownie złoty medal na tej imprezie :!:

Widać,że drużyna prowadzona przez Włocha Marco Bonitte zaczęła nabierać kolorytu i we wczorajszym spotkaniu z Serbią gładko sobie poradziły wygrywając do 18,20 i 14.Serbia w żaden z możliwych sposobów nie potrafiła nam zagrozić,a powracająca do kadry Glinka z seta na set grała coraz to lepiej.Widać było brak tej zawodniczki.Dzisiaj gramy z Belkami a pojutrze z Holenderkami (szkoda,że tego dzisiejszego spotkania nie zobacze....robota).

Niebawem rusza PLS w Polsacie Sport będziemy mogli oglądać pojedynki najlepszych.Może znowu ktoś nam się objawi i pokaże w reprezentacji :P
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Ljarro »

Gdy sie dowiedzialem ze wylosowaly Serbie, to wiedzialem ze przegrają bo je zlekceważą i uuuups
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Podobnie jak u panów widziałem tylko kilka spotkań. Pierwsze dwa i ostatni dzisiejszy set ... pisałem relację z meczu Inter - Roma.

Szkoda, ale cóż nie można cały czas wygrywać ;). Serbia miała lepszą dyspozycję dnia i wygrała. Trzeba powalczyć o brąz, aby wyjść z głową uniesioną z tych mistrzostw.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Niestety nasze "Złotka" zagrały fatalnie :!: Nic nie wychodziło,jak miały przewage 3-4 punktów to szybko ją później traciły....A szkoda, bo to nie dobra gra Serbek wyeliminowała Polki,to nasza gra nie była najlepsza. Coś się stało i przegraliśmy najważniejszy mecz na tych mistrzostwach :neutral: może jakbyśmy odpuścili Holenderkom to byłoby zupełnie inaczej,ale takie gdybanie teraz :P. Szkoda przegranego spotkania.Nie mogłem patrzeć na płaczące dziewczyny,zwłaszcza Glinke i Skowrońską ;(

Trzeba się skupić na dzisiejszym meczu z Rosjankami :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Niestety nasze siatkarki nie wywalczyły nawet ....... brązowego medalu i ostatecznie zajęły 4 lokate :!: A szkoda bo nie zasługiwały na taki koniec,ale niestety zwłaszcza w siatkówce wszystko jest możliwe....2 dni wcześniej pokonałeś rywala z dolnej półki by 2 dni później dostać tęgie lanie od tego samego przeciwnika.

Niestety taki jest sport taka jest siatkówka.Nie tym razem to może następnym będzie znacznie lepiej.Złoto wywalczyły siatkarki Italii i jestem bardzo zadowolony z tego faktu, gdyż prócz Polski właśnie Włoszkom życzyłem jak najlepiej i w finale zagrały rewelacyjnie nie pozostawiając nikomu żadnych złódzeń,że to im się należy medal koloru złotego i tytuł MISTRZYŃ EUROPY :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
ODPOWIEDZ