Wszystko co związane z siatkówką !

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Tomek8990 »

Wspaniały rok polskiej siatkówki! Złoto panów, brąz kobiet! Chociaż w tej dziedzinie sportu śmiało możemy rywalizować z Niemcami, Hiszpanami czy Francuzami. Oby tak dalej, siatkówka zabiera sponsorów, jest na nią ogromny popyt, a w dodatku jest co oglądać za sprawą naszych zawodników, i zawodniczek. Pozdrawiam wszystkich fanów siaty :)
Forza Inter:)
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Interfun3 »

Tomek8990 pisze: Chociaż w tej dziedzinie sportu śmiało możemy rywalizować z Niemcami, Hiszpanami czy Francuzami.
Rywalizować?? Uważam że jesteśmy znacznie lepsi od każdej z tych reprezentacji i to znacznie (zwłaszcza mężczyźni). Ale zgadzam się że to wspaniały rok dla siatkówki w Polsce. Złoto panów, brąz siatkarek, Skra i Częstochowa w ćwierćfinale LM, Jastrzębski 2 miejsce w Chalange Cup. To mówi samo za siebie. Mam nadzieje że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej :)
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Tomek8990 »

Ja też uważam, że jesteśmy dużo lepsi, ale mecz Polski np. z Hiszpanami, to jakby nie patrzeć rywalizacja :p sezon zapowiada się chyba jeszcze ciekawiej niż w tamtym roku, o finałową czwórkę, z tego co dziś czytałem w jakiejś gazecie, może walczyć nawet 7 lub 8 drużyn. Każdy może wygrać z każdym, choć na papierze, Skra jest po za zasięgiem...
Forza Inter:)
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Mistrzostwa Świata , które odbywają się we Włoszech..są już praktycznie na półmetku...a tutaj zero zainteresowania widze...chyba tak samo jak Włosi nie wiemy czy wogóle te mistrzostwa się odbywają...A więc może ja coś napisze..

POLSKA - pierwsza część w wykonaniu naszych siatkarzy była fantastyczna..ograliśmy Niemców (wkońcu) ostatnio się nam to nie udawało, kiedy tylko tą repreznetacje przejął Lozano...pokonaliśmy Serbie..i pokonaliśmy Kanade..czego chcieć więcej..z 1 miejsca wyszliśmy z grupy, aby trafić na takie zespoły jak Brazylia i Bułgaria. Niestety nie potrafiliśmy ani w jednym ani w drugim meczu uzyskać choćby jednego seta. Nie funkcjonowało nic..zagrywka, przyjęcie,blok a także atak..co się takiego stało ?!? Tylko chyba sami siatkarze wiedzą co się tak naprawdę posypało...zbyt duża presja ? nie wiem..ale mam nadzieje , że nasi reprezentanci szybko się pozbierają z tej bolesnej porażki (wiadomo, że mierzyliśmy bardzo wysoko..baaa..mówiło się o jednym z 3 medali)...

Teraz Castellani wydał oświadczenie, że jest gotowy poddać się do dymisji..ciekawe czy zarząd przyjmie jego rezygnacje, bo na chwilę obecną nie wiem czy jest to akurat dobre rozwiązanie...
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Woo-cash »

No i po MŚ. W ogóle to był chory turniej z jakimiś dziwnymi zasadami które były znane zapewne samym Włochom. Niestety fajerwerków nie było tak samo jak nie ma już Castellaniego. Z tego co się orientuje to Nawrocki został trenerem kadry tylko coś się ponoć PZPS się trzęsie o to jak pogodzi repre z drużyną Skry.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Zasady były bardzo niejasne, kadra zagrała słabo, Wlazły był bez formy i tutaj upatrywałbym jednej z przyczyn. Na pewno błąd to zwolnienie Castellaniego. Jest wybitnym fachowcem i bardzo go szanuję.

Osobiście wpadłem znów w trans wypraw do Bełchatowa na mecze SKRY. W tym sezonie oglądałem na żywo spotkania z ZAKSA, Delectą i Resovię. W najbliższą środę jadę obserwować Bartmana i Kubiaka z Politechniki.

Bełchatowianie prezentują świetną siatkówkę. Do pełni szczęścia brakuje mi wyregulowania zagrywki, bo w jednym meczu działa, w dwóch nie. Bąkiewicz stał się bezproduktywny, popełnia ostatnio błędy nawet w przyjęciu. \
U Antigi widać już lata, ale na przyjęciu nadal perfekcyjny. Osobiście chciałbym jednego Kubańczyka w szeregach Mistrzów Polski.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Zgadzam się, Bartman i Kubiak grają bardzo dobrze;) Kubiak wygrał statuetkę SIATKARSKICH PLUSÓW w kategorii debiut roku. Pogratulować:D Chciałabym zobaczyć go w reprezentacji:) Co o tym sądzicie? Np na miejsce Bąkiewicza, który jak to Lamatico zauważył popełnia coraz więcej błędów;D
A tak na marginesie... Jestem tu nowa i nurtuje mnie pewne pytanie... czy na tym forum są jakieś dziewczyny?;p
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Trener reprezentacji się zmienił, a tu żadnego wpisu na ten temat...:( Myślę, że Andrea Anastasi to bardzo dobry kandydat do poprowadzenia naszej drużyny do obrony tytułu Mistrza Europy:) Ciekawe jak pójdzie mu przygotowanie chłopaków do ME i Ligi Światowej:) Finały ligi w Polsce!:D
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Adriano_forever »

Obrona Mistrza Europy. Hmm ojj będzie ciężko. Latka każdemu lecą i Gruszka (który tak dobrze grał w poprzedniej edycji MŚ) już w tym sezonie jest cieniem samego siebie. To juz nie ten sam Gruszka. Ale Wlazły wraca do formy więc moze nic straconego. Pożyjemy zobaczymy:) Ja osobiście chciałbym obrony tytułu:)
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Kto by nie chciał:D Może będą nowe nabytki w naszej reprezentacji;) Np wyżej wspomniany Kubiak:) A Gruszkę może zastąpić Jarosz:) Jego gra jest całkiem niezła;) Anastasi jeździ po meczach PlusLigi, więc na pewno wylooka nowych (młodych) reprezentantów. Nie powinno być źle. Niedługo pierwsze zgrupowanie. A już pod koniec maja rusza Liga Światowa:D Będzie się działo!
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

A słyszeliście o tym, że na Ligę Światową nie wybiera się Paweł Zagumny? Poza tym, nie wiadomo co będzie z siatkarzami Skry Bełchatów m.in. Winiarskim. Podobno przeprowadzane były z nimi rozmowy, ale ostatecznej decyzji o ich uczestnictwie w LŚ nie podjęto. Niedługo Anastazi poda nazwiska powołanych do kadry. Nie mogę się doczekać:)
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

http://www.sports.pl/Siatkowka/Zagumny- ... 1,470.html

Czyli jednak nie pojadą. Moim zdaniem to dobrze. Młodzi będą mieć szansę pokazania się. Najwyższy czas na odmłodzenie zespołu reprezentacji. Wydaje mi się, że dużego osłabienia nie będziemy mieli. Za Winiara wejdzie Bartman, za Wlazłego pewnie Jarosz, za Zagumnego- Łomacz, a na środku zagrają Możdżonek i Nowakowski. Poza tym na ławce zamiast Bartmana będzie siedział Kubiak, a zamiast Nowakowskiego- Kłos:D I wszystko jasne:) Ale to tylko moje przypuszczenia.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

ciężko będzie coś ugrać takim składałem, ale najwyższy czas odmłodzić zespół, nie można cały czas grać takim samym składem.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Czy ja wiem, czy ciężko... Chłopaki w Plus Lidze dobrze się spisują. Mają doświadczenie. A poza tym na ostatnich ME też nie było Wlazłego i Winiarskiego a zdobyliśmy złoto:D A, że nie będzie Zagumnego to raczej nie ma aż tak wielkiego wpływu, bo Gregor bardzo dobrze gra na rozegraniu:) A Nowakowski wielorotnie udowadniał, że jest godny gry w podstawowym składzie;] Teraz wszystko zależy od przygotowania i naszego nowego trenera:D
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Ja rozumiem chłopaków z Bełchatowa. Osiągnęli już pewien poziom i nie potrzebują się promować. Grają co trzy dni, momentami codziennie, co na pewno nie jest komfortowe. Liga Światowa to szansa dla młodych. Na przyjęciu będą grać zapewne regularnie Kurek i Kubiak. Możliwe, że Ruciak będzie w kadrze i Bartman.

Ja jutro w drodze do domu zakupię bilety na półfinał i w sobotę w hali Energia w Bełchatowie zasiądę na trybunach. Miejmy nadzieję, że Częstochowa się postara i będzie mecz równie emocjonujący jak Resovia - AZS w ostatniej kolejce.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Podobno Skra będzie miała nowy nabytek w osobie reprezentanta Brazylii: Dante Amarala!! Kontrakt prawdopodobnie już podpisany:D Dobry news:)
A na finały Ligi Światowej do Gdańska się ktoś wybiera?
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Adriano_forever »

Dante w Skrze? Ojojoj. Szaleństwo na trybunach:) Czyżby w końcu zdecydował się na opuszczenie Rosji?:) Tylko ciekawe za kogo będzie grał w pierwszym składzie:P
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Nooo... dobre pytanie. Ogólnie to fajnie będzie go oglądać w polskiej lidze:D Może ściągnie za sobą więcej Brazylijczyków:)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Jak dla mnie SKRZE potrzebny jest młody Kubańczyk, żeby wchodził i ładował bomby. Dante dobry, ale.. lepszy jakiś Kubańczyk. Dziś zobaczymy jak moja SKRA zagra... Oby tylko po meczu szybko na Derby przyjechać.
Ja do Gdańska mam za daleko więc nie przyjadę, może do Łodzi na jakiś mecz jak będzie się wybiorę, ale to zależy od kasy, bo we wrześniu planuję Mediolan.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

W Łodzi będą mecze 27, 28 maja bodajże. Mecze grupowe Ligi Światowej z reprezentacją USA, ale bilety to już pewnie poszły. Poza tym będą też w Katowicach z Brazylią i w Płocku z Portoryko. Udział w finale i tak mamy zapewniony, więc najbardziej opłaca się Gdańsk:)
No Kubańczyk też by się przydał, np. Leal albo Leon
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

O jaaaa!! Właśnie się doczytałam, że z tym kontraktem z Dante to ściema...;/ Zapomniałam, że wczoraj był prima aprilis, a na stronce Skry robili sobie jaja haha
Sorka za błędne info!
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Asseco Ressovia brąz w Plus Lidze!!:D Ciekawe kto pierwsze. Czyżby znowu Skra?
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Polska kadra na Ligę Światową 2011:

Rozgrywający:
Fabian Drzyzga, Paweł Woicki, Łukasz Żygadło

Atakujący:
Marcel Gromadowski, Piotr Gruszka, Bartosz Janeczek, Jakub Jarosz

Przyjmujący:

Bartosz Kurek, Zbigniew Bartman, Michał Bąkiewicz, Michał Kubiak,  Mateusz Mika, Michał Ruciak

Środkowi:
Piotr Hain,  Grzegorz Kosok, Marcin Możdżonek, Karol Kłos, Piotr Nowakowski

Libero:
Krzysztof Ignaczak, Paweł Zatorski


Z odrzuceniem Grzegorza Łomacza to Anastasi chyba trochę przesadził... To Drzyzga powinien wylecieć...
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

się nam ta reprezentacja zmienia...nie interesuję się szczegółowo siatkówką,więc coraz mniej nazwisk kojarzę,kiedyś śledziłem mecze Polaków,ale zniechęciłem się przez liczne konflikty,częste zmiany selekcjonerów,jakieś rezygnacje z występów zawodników,dzikie karty rozdawane po znajomości(najczęściej polakom)w końcu przedziwne regulaminy(klubowe i reprezentacyjne MŚ)a to taka fajna dyscyplina sportu była kiedyś  :-D
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Ty się tam znasz... Nadal jest!! A ten skład nie jest zły. Jeszcze jak Anastasi ich wytrenuje to kto wie, kto wie, może obronimy ME. Bo w lidze to raczej ulegniemy Brazylii...:( Częste zmiany, to może w przypadku Castellaniego (moim zdaniem niepotrzebnie), rezygnacje z występów występują właśnie wśród dawnych gwiazd, z którymi to pewnie miałeś do czynienia (Zagumny, Wlazły, Winiarski). Co do regulaminu to się zgodzę, ale też bez przesady z tym. Wpadka Włochów i tyle.
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

jeśli śledzisz rozgrywki ligowe to te nazwiska coś Ci mówią...dla mnie większość jest anonimowa
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Żygadło, Gruszka, Ignaczak to chyba Twoja era :P chociaż w sumie nie wiem ile masz lat
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

anett pisze:
Z odrzuceniem Grzegorza Łomacza to Anastasi chyba trochę przesadził... To Drzyzga powinien wylecieć...
Łomacz jest słaby. Drzyzga to nuta przyszłości. Chłopak miał świetne mecze w tym sezonie. Mi osobiście brakuje Dominika Witczaka w kadrze. Widziałem go 2 razy na żywo i posiada niesamowitą technikę ataku w oparciu o blok przeciwnika. Atakuje w ten sposób chyba najlepiej w Polsce. Pozycja Michała Bąkiewicza mnie zadziwiła. Powołanie bez przyszłości zawodnika, który regularnie obniża loty. Na środku brakuje mi Łukasza Wiśniewskiego. Ulżyło mi, gdy dowiedziałem się, że nie będzie grał Patryk Czarnowski. Bardzo słaby zawodnik.

Z niecierpliwością czekam na transfer Luciano de Cecco do SKRY. Moja ulubiona pozycja, rozegranie (sam na niej gram) i podoba mi sie styl gry tego Argentyńczyka. Marzenie to Miko Esko, ale z Włoch nie do wyrwania.
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

akurat do nazwisk mam pamięć dobrą więc więcej ich kojarzę...co do wieku to nie ważne ile lat mamy,ważne na ile się czujemy  :P
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Co do Bąkiewicza to się zgodzę... Coraz słabiej gra... a szkoda, bo kiedyś nie raz ratował naszych od przegranych. Czarnowski, racja nie nadaje sie. W naszej Plus Lidze, tak jak już wspomniałam by się jakiś Kubańczyk albo Brazylijczyk przydał :-D
ODPOWIEDZ