Wszystko co związane z siatkówką !

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Klinsi64 pisze: mnie ciekawi tylko jak nasza gra w LŚ przełozy się na IO w Londynie,pewnie sam Anastasi wie że jeśli zdobędziemy medal zostanie bohaterem,ale jeśli nie daj Boże podwinie nam się noga media nie pozostawia na nim suchej nitki :)
Anastasi to najlepszy trener jakiego mogliśmy sobie wymarzyć. Lozano, Castellani... im do Andrei trochę brakuje. Trener ma łeb na karku, wie co robi. Poza tym dzięki niemu w naszej ekipie jest bardzo dobra atmosfera. AA wyłonił świetnych siatkarzy, którzy do tej pory byli w cieniu, np. Żygadło, Kubiak, Bartman itd. Nie wyobrażam sobie naszej kadry bez niego. On jest takim naszym Mourinho :)
Media to sobie mogą krytykować, a cała Polska ich słuchająca może wierzyć w te wszystkie bzdury. Włoch zrobił więcej w jednym sezonie (2011 - 3 medale), niż niejeden jego poprzednik w ciągu całej kadencji. Na szczęście AA ma już podpisany kontrakt ze związkiem na kolejne lata, więc nawet jeśli na IO się nie powiedzie to i tak zostanie z nami. I bardzo dobrze. Przynajmniej nie powtórzy się historia z Danielem Castellanim. Poza tym... najwięcej będą gadać ci, co nie mają o tym wszystkim bladego pojęcia. Chociaż w sumie nie będą pleść głupot, bo przecież zdobędziemy medal :-D
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Jest, historyczny awans do finału Ligi Światowej, po nadspodziewanie 'spokojnym' siatkarsko meczu. W drugim półfinale dość niespodziewanie gładko 3-0 wygrało USA z Kubą.

Anastasi. Trener ideał. Dlaczego? Nie dlatego, że nasi siatkarze wygrywają pod jego wodzą. Dlatego, że gra z drużyną! Bierze czasy w odpowiednich momentach, na zagrywkę wprowadza silnie zagrywających Ruciaka, Kubiaka, czy Jarosza, a nie jak niegdyś u nas było flotowców, co mijało się z reguły z celem. Jutro finał, już sie doczekać nie moge.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: magneto86 »

Świetny emocjonujący mecz, tylko szkoda że przyćmiony przez okropne błędy sędziowskie i fatalne zachowanie bułgarskich "kibiców"
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

dzisiaj damy radę ;)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Mecz bez fajerwerków. Nasi popełnili więcej błędów niż Bułgarzy. Kto wie co by było, gdyby arbiter nie był tak łaskawy (otrzymaliśmy od niego nieco więcej punktów niż gospodarze). Seria zagrywek Valentina Bratoeva zrobiła zamieszanie w naszej ekipie. Na szczęście chłopcy obudzili się z tej "drzemki" i w kolejnych partiach jako tako kontrolowali grę. Zibi zdecydowanie był najsłabszy. Dobrze, że nasza kadra jest prawdziwą drużyną i na każdej pozycji mamy bardzo dobrych zmienników. Szkoda mi Bułgarów, bo w ich reprezentacji dzieje się bardzo źle... Z każdej strony czekają na nich "kłody pod nogami", a wczoraj jeszcze sędzia potraktował ich tak, a nie inaczej... (dobrze, że obrał sobie naszych jako lepszych, bo to my mogliśmy być tymi poszkodowanymi). Najważniejsze, że awansowaliśmy do finału i mamy ogromne szanse na historyczne złoto LŚ. Trzeba tylko poprawić nieco przyjęcie, Zibi musi mieć swój dzień i będzie wszystko cacy :) SZYBKO STANY POKONACIE - ZŁOTY MEDAL DZIŚ WYGRACIE ^^

Po wczorajszym meczu w stronę zarówno sędziów jak i naszych siatkarzy poleciały butelki, zapalniczki i różne inne przedmioty - to jest fakt. Siatkarze szybko zmyli się z boiska do szatni. Tam mieli przebywać nieco dłużej, gdyż czekali na eskortę policji, która miała dopilnować by rozwścieczeni kibice, którzy zgromadzili się przed Armeec Areną nie zrobili im krzywdy. ALE, z relacji Krzysia Ignaczaka wynika co innego: "Nie martwcie się o nas i o to co pisali,że ktoś chciał nas zlinczować albo takie tam. Wyszliśmy spokojnie rozdawać autografy i nie było spięć. Trochę pokrzyczeli, rzucili kilkoma przedmiotami różnego typu, oblali piwem i to wszystko. Nie ma sie co o nas martwić". Ach te media... Owszem, do tej sytuacji nie powinno w ogóle dojść, w końcu to rozgrywki na światowym poziomie. Jednak nie można również wyolbrzymiać różnych akcji.
Gracjan010
Posty: 3
Rejestracja: 1 cze 2008, 10:52

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Gracjan010 »

Może nie umiem czytać statystyk, ale wydaje mi się, że to Bługarzy popełnili więcej błędów - 27, przy 20 Polaków.
http://www.fivb.org/vis_web/volley/WL20 ... P2-103.pdf
Jeżeli chodzi o sędziowanie wina leży po stronie liniowych jak w większości przypadków. Niestety sędziowie liniowii są zazwyczaj miejscowi, wieć automatycznie zachowują się stronniczo. Sędzia główny moim zdaniem sędziował całkiem dobrze, mimo braku pomocy liniowych.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

poszło gładko :D

BRAWO :)

teraz trzymamy formę na Londyn...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: magneto86 »

BRAWO !!! Teraz czekamy na medal w Londynie :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: ricardo »

Szacunek i słowa uznania dla naszych siatkarzy, niesamowita forma przed IO w Londynie.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: tomiko85 »

Nie lubię siatkówki ale brawo :) na osłodę po agonii którą Polacy pokazali na EURO
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Gracjan010 pisze: Może nie umiem czytać statystyk, ale wydaje mi się, że to Bługarzy popełnili więcej błędów - 27, przy 20 Polaków.
http://www.fivb.org/vis_web/volley/WL20 ... P2-103.pdf
Jeżeli chodzi o sędziowanie wina leży po stronie liniowych jak w większości przypadków. Niestety sędziowie liniowii są zazwyczaj miejscowi, wieć automatycznie zachowują się stronniczo. Sędzia główny moim zdaniem sędziował całkiem dobrze, mimo braku pomocy liniowych.
Fakt, nie umiesz czytać statystyk. Przeczytaj uważnie te tabelki. Polacy mają 27 błędów, a Bułgarzy 20. Po naszej stronie byłoby tych błędów więcej, ale niektóre przewinienia nie zostały wyłapane przez sędziego. Co do arbitrów liniowych, to chyba jednak za swoimi nie byli, skoro to Polacy skorzystali na ich sędziowaniu. A Pan Frans Loderus mimo dużego doświadczenia w meczu półfinałowym się nie popisał... Chyba nie oglądałeś całego spotkania...

Co do dzisiejszego meczu: zgnietliśmy Amerykanów! Szczególnie w pierwszym i trzecim secie. Świetna zmiana Kosoka, który zdobył 5 punktów. Wspaniałe wejścia Ruciaka (2 asy serwisowe). Świetna praca w ataku, obronie i bloku. Polacy przeważali w każdym elemencie. Andrea Anastasi zbudował dream team! W naszej kadrze nie ma luk, nie ma indywidualności, nie ma słabych i bardzo dobrych. To jest prawdziwy zespół, który właśnie przechodzi wspaniały, medalowy okres. W zeszłym roku 3 medale wielkich imprez. W tym roku jeszcze jeden dopisał się na nasze konto. To jest nasz czas! Inne ekipy powoli odchodzą w cień, a my rośniemy w siłę. Trzeba to wykorzystać, by w Londynie również stanąć na podium.

CIEKAWOSTKA: W ostatnich latach było tak, że ci co w roku olimpijskim wygrywali LŚ triumfowali również w igrzyskach, czyt. Stany Zjednoczone, Brazylia, Włochy (II msc), Holandia, a to oznacza, że... Londek będzie nasz! :)
Globus
Posty: 1995
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Globus »

tomiko85 pisze: Nie lubię siatkówki ale brawo :) na osłodę po agonii którą Polacy pokazali na EURO
KOKO dolnad zrobił telewizji że przecie jest spoko.
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Gracjan010
Posty: 3
Rejestracja: 1 cze 2008, 10:52

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Gracjan010 »

Fakt, nie umiesz czytać statystyk. Przeczytaj uważnie te tabelki. Polacy mają 27 błędów, a Bułgarzy 20. Co do arbitrów liniowych, to chyba jednak za swoimi nie byli, skoro to Polacy skorzystali na ich sędziowaniu. A Pan Frans Loderus mimo dużego doświadczenia w meczu półfinałowym się nie popisał... Chyba nie oglądałeś całego spotkania...
Czy "opponent" to nie przeciwnik ? Więc "opponent error" to błędy przeciwnika, więc jeżeli my u siebie w tabelce mamy 27 a Bługarzy 20 oznacza to, że Bługarzy popełnili 27 błędów do 20 naszych... Zawsze jest obwiniany główny sędzia. Prawda jest taka, że on widział co wyczyniają liniowii i starał się to korygować, ciężko się sędziuje mając liniowych, którzy nie pomagają, są miejscowi i każda decyzja różna od sygnalizacji liniowego, będzie wygwizdana i automatycznie uznana za nieprawidłową przez "kibiców" bługarskich. Nie można zganiać na sędziego głównego czy też główną parę sędziowską błędów typu aut/boisko przynajmniej nie wszystkich. Nie od tego oni są przede wszystkim. To oczywiste, że będą błędy w przypadku braku pomocy liniowych, ale to i tak nadal wina nieudolnych liniowych. Jeżeli już odrzucimy błędy aut/boisko należące do liniowych, możemy się zastanowić gdzie pan Frans Loderus popełniał błędy. Został nawet wygwizdany po podjęciu poprawnej decyzji przyznania nam punktu w przypadku ataku blok-->antenka, gdzie oczywiście miejscowi "wiedzieli" swoje.
Jeżeli o mnie chodzi oglądam zawsze całe spotkania. Jestem zapalonym kibicem siatkarskim i gram w siatkówkę od 5 lat :-)
Pozdrawiam serdecznie.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Dla takich chwil warto żyć. POLSKA najlepsza na swiecie. Jestem dumny z chłopaków, doszli do bardzo wysokiego poziomu, jak niegdyś Brazylia. Zwycięstwo to jedno, ale styl w jakim to osiągnęli to drugie. W całym cyklu na 16 meczów przegrali tylko dwa, a mierzyli się z najlepszymi na globie.
Znakomitą pracę wykonał Anastasi. Nasi mieli silę, nie byli przetrenowani, mamy bardzo szeroki skład, każdy może zmienić każdego i jakość gry jest zachowana. W Londynie trzeba będzie się skoncentrować maksymalnie i osiągać kolejne sukcesy, bo nas na to niewątpliwie stać.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Gracjan010 pisze: Czy "opponent" to nie przeciwnik ? Więc "opponent error" to błędy przeciwnika, więc jeżeli my u siebie w tabelce mamy 27 a Bługarzy 20 oznacza to, że Bługarzy popełnili 27 błędów do 20 naszych... Zawsze jest obwiniany główny sędzia. Prawda jest taka, że on widział co wyczyniają liniowii i starał się to korygować, ciężko się sędziuje mając liniowych, którzy nie pomagają, są miejscowi i każda decyzja różna od sygnalizacji liniowego, będzie wygwizdana i automatycznie uznana za nieprawidłową przez "kibiców" bługarskich. Nie można zganiać na sędziego głównego czy też główną parę sędziowską błędów typu aut/boisko przynajmniej nie wszystkich. Nie od tego oni są przede wszystkim. To oczywiste, że będą błędy w przypadku braku pomocy liniowych, ale to i tak nadal wina nieudolnych liniowych. Jeżeli już odrzucimy błędy aut/boisko należące do liniowych, możemy się zastanowić gdzie pan Frans Loderus popełniał błędy. Został nawet wygwizdany po podjęciu poprawnej decyzji przyznania nam punktu w przypadku ataku blok-->antenka, gdzie oczywiście miejscowi "wiedzieli" swoje.
Jeżeli o mnie chodzi oglądam zawsze całe spotkania. Jestem zapalonym kibicem siatkarskim i gram w siatkówkę od 5 lat :-)
Pozdrawiam serdecznie.
No dobra Mistrzu, z tymi błędami, to jednak ja źle odczytuje tabelki :( Co do sędziów się nie zgodzę. Powinni wprowadzić w końcu system challenge i już.

A tak na marginesie: Możdżonek twierdzi, że szczyt formy jeszcze nie przyszedł :) Podobno w Londynie mają zagrać jeszcze lepiej. Zdrowiu naszego kapitana nie zagraża niebezpieczeństwo. Odpocznie kilka dni i wróci do normalnych treningów.
Ostatnio zmieniony 9 lip 2012, 11:16 przez anett, łącznie zmieniany 1 raz.
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

forma formą ale IO to turniej najważniejszy na świecie,jeden słabszy mecz lub dzień konia rywali i po grzybach,na pewno jesteśmy faworytem do zdobycia medalu,ale czy wygrania? nie tacy pewniacy przegrywają na IO,dla mnie nawet brąz będzie mega sukcesem :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: magneto86 »

Ja będę zadowolony z każdego medalu :) Stać ich na złoto, ale na IO każdy chce wygrać :) Ten sezon i tak już przeszedł do historii polskiej siatkówki :D
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, czyli trzy wygrane mecze, triumf w turnieju oraz cztery nagrody indywidualne (Żygadło, Bartman, Winiarski i Kurek). Gra momentami nie była najlepsza, ale pamiętajmy o tym, że jest to okres przygotowawczy. Treningi siłowe zrobiły swoje, jednak mimo wszystko biało-czerwoni pokonali wszystkie zaproszone ekipy. Iran po raz kolejny mnie zaskoczył. Szkoda, że ta akcja w meczu z Argentyną została im odebrana, przez co zostali pozbawieni zwycięstwa w ich drugim meczu... Ostatni sprawdzian Polaków przed wylotem do Londynu uważam za udany. Jak na ilość siłowni to gra wygląda dobrze. Pierwszy mecz z Włochami... mam nadzieję, że dobrze zaczniemy walkę o olimpijski krążek.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Hanys »

jeśli nie wygramy z włochami, to wydaje mi się że będziemy mieli bardzo małe szanse na jakiekolwiek miejsce w IO. Jednak będe trzymał mocno kciuki za naszych grajków
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: kulasiak »

hanysrr pisze:jeśli nie wygramy z włochami, to wydaje mi się że będziemy mieli bardzo małe szanse na jakiekolwiek miejsce w IO. Jednak będe trzymał mocno kciuki za naszych grajków

Nie zgodzę się z tobą. Polakom ostatnio zawsze bardzo ciężko się grało z Włochami i nie zdziwię się jak to spotkanie akurat przegrają będąc nawet w takiej formie jak ostatnio. Potem już dla Nas są lżejsze spotkania bo ani Argentyna, a tym bardziej Bułgaria po tych kłótniach u siebie czy Australia nie są w stanie raczej nam zagrozić w przeciągu całego meczu. O Brytyjczykach nie wspominam bo to w siatkówce egzotyka. Wystarczy tak na prawdę zresztą wygrać dwa, góra trzy mecze w grupie. Potem bardziej martwił bym się co w 1/4 bo tam będzie ktoś z 5 Rosja, Brazylia, Serbia, USA lub Niemcy a spotkanie z tymi ekipami będzie trudne i kluczowe. Najgorzej będzie trafić Rosjan i według mnie Serbów, którzy jeśli nie odpadną w grupie to są dla mnie medalowym pewniakiem.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Serbowie? Z takim składem? Oni ostatnio przegrali dwa sparingi z Włochami i to grubo (4:0 i 3:0), więc nie sądzę, by ich forma nagle podskoczyła do góry. Według mnie Polacy wyjdą z grupy, a później może im zagrozić tylko Rosja. Niby Rosjanie słabo wypadli w LŚ, ale przez ten czas mogli na spokojnie się przygotować. Podopieczni Alekny sparowali się z Iranem i Australią. Wszystkie mecze wygrali. Może rywale nie byli wymagający, ale przynajmniej mają w psychice dobre występy i na pewno to im pomoże. W ogóle to ciężko będzie tym zespołom wyjść z ich grupy, bo jednak tam są lepsze drużyny niż w naszej. Zobaczymy jak to będzie. Ja stawiam na Polaków.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: berniol21 »

anett pisze:X Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, czyli trzy wygrane mecze, triumf w turnieju oraz cztery nagrody indywidualne (Żygadło, Bartman, Winiarski i Kurek). Gra momentami nie była najlepsza, ale pamiętajmy o tym, że jest to okres przygotowawczy. Treningi siłowe zrobiły swoje, jednak mimo wszystko biało-czerwoni pokonali wszystkie zaproszone ekipy. Iran po raz kolejny mnie zaskoczył. Szkoda, że ta akcja w meczu z Argentyną została im odebrana, przez co zostali pozbawieni zwycięstwa w ich drugim meczu... Ostatni sprawdzian Polaków przed wylotem do Londynu uważam za udany. Jak na ilość siłowni to gra wygląda dobrze. Pierwszy mecz z Włochami... mam nadzieję, że dobrze zaczniemy walkę o olimpijski krążek.
Jak dla mnie Zygadlo nie powinien dostac nagrody tylko De Cecco i zamiast Winiarskiego Conte.
Klinsi64

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

pierwszy raz od bardzo dawna na IO nie ma murowanego faworyta,drużyny z którą Polacy nie byliby w stanie wygrać,jesteśmy mocni jak nigdy na tle reszty stawki,w Pekinie było bardzo blisko(2-3 z ITA 15-17 tie break) strefy medalowej,oby teraz się udało
kluczowy będzie ćwierćfinał,warto by było dobrze się ustawić w grupie ;)
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

berniol21 pisze: Jak dla mnie Zygadlo nie powinien dostac nagrody tylko De Cecco i zamiast Winiarskiego Conte.
Georgi Bratoev nie zasłużył na nagrodę najlepszego rozgrywającego LŚ, więc organizatorzy wynagrodzili ten "błąd" podczas Memoriału wyróżniając Łukasza. Co do Facundo Conte to tutaj można spekulować. W sumie mogli obdarować Argentyńczyka, bo to w końcu gość :-D
Klinsi64 pisze: kluczowy będzie ćwierćfinał,warto by było dobrze się ustawić w grupie ;)
Mogą się podłożyć jak będzie trzeba. Wszystko zależy od Anastasiego, bo to on o wszystkim decyduje, a nasi siatkarze są tylko wykonawcami. Bodajże Zibi Bartman mówił, że jak dostaną przykaz "oddania" meczu to to zrobią.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: berniol21 »

Trzeba wygrać wszystko ,a nie oddawać mecz co to w ogole znaczy?? Wylosują nam Brazylię lub Rosję i bedzie cieżko. Pomimo dosc slabej gry Brazylii i Rosji to nadal czolowe druzyny a wystarczy slabszy dzien i nici z medalu. Ja osobiscie sie boje tych IO oby sie nie wystrzelali.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Rewanż za Pekin udany! 3:1 z reprezentacją Italii, brawo. Pierwszy set był na przetarcie, więc nie ma co rozpaczać. Jak nasi wpadli w rytm to nie było na nich mocnych. To właśnie zaprezentowali w czwartej partii - tak właśnie wygląda prawdziwa gra Polaków (kąśliwa zagrywka, skuteczne ataki, gubienie bloku, obrony, waleczność i skuteczny blok). Póki co nie ma co popadać w huraoptymizm. To dopiero pierwszy mecz i różnie może być. Jutro Bułgaria... oby nie zemścili się za Ligę Światową.
Poziom sędziów po raz kolejny pozostawia wiele do życzenia...
Nasi siatkarze mają nowe stroje, które świetnie się prezentują (dresiki mogłyby być nieco inne, ale to kwestia gustu).

Dla tych, którzy nie widzieli polecam wątek: http://fcinter.pl/forum/viewtopic.php?f=29&t=3726 :P Z góry wielkie dzięki ;)
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Hanys »

no cóż tu dużo mówić o meczu Polaków. Błędy własne, błędy własne i jeszcze raz błędy własne. Bułgaria bardzo dobry mecz choć nie rozumie 3 seta który Polacy wygrali 11 pkt. Miejmy nadzieje że był to najgorszy mecz Polaków, i miejmy nadzieje że będzie już tylko lepiej. No i oczywiście błędy sędziów, rażąc błędy sędziów. Choć jak mój kumpel powiedział : "Sędzie też człowiek"

Mam nadzieje że będzie już coraz lepiej.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: berniol21 »

Błedy nie byly tak widoczne. Po prostu Bulgaria grala znacznie lepiej. Gdyby nie Sokolov na ktorego byla grana kazda pilka to nie wygraliby tego meczu. Dobrze ,ze nie bylo Kazinskiego bo w parze z Sokolovem rozniesliby nas w pyl.
Gajdzik
Posty: 173
Rejestracja: 15 wrz 2006, 22:16
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Gajdzik »

Sokolov był poza zasięgiem tego dnia, ale nie ma co się łamać, kolejne mecze powinny być już tylko lepsze ;)
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Chuchu »

Nie da się wygrywać wszystkiego. Nasi wcale nie zagrali źle, po prostu trochę słabiej niż zazwyczaj a Bułgarzy z Sokołowem na czele się spisywali świetnie. Z Argentyną myślę, że spokojnie wygramy.
ODPOWIEDZ