Wszystko co związane z siatkówką !

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

anett pisze: W górę serca...!
Bo Polska wygra mecz! Jutro mam nadzieję wielki dzień :)
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

ta wszyscy wstają i klaszczą :D anett skąd Ty tą energię czerpiesz na dopalaczach zasuwasz? :D
Włosi wybitnie Polakom nie leżą. Choć w historii spotkań biało-czerwoni zwyciężali w 36 z 64 meczów, to odkąd za każdą akcję przyznaje się punkt (od 1998 roku), przegrali aż 15 razy w 19 potyczkach...ha jaki jestem mądry :D
Ostatnio zmieniony 2 gru 2011, 00:54 przez Klinsi64, łącznie zmieniany 1 raz.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

anett pisze:
Po sobocie będzie to trudne do zrealizowania, chyba że sama mnie obudzisz :-D
Nie mam funkcji budzika, więc chyba nie wypali  :lol: hahaha
Jutro gramy! Mam nadzieję na zwycięstwo. Obym się tylko nie przeliczyła... W górę serca...!
Jak ładnie poproszę to może znajdzie się ta funkcja budzika :P co do spotkania, to ja jakoś jestem spokojny że to wygramy :-) Będzie się działo. Będą Igrzyska i będzie zwycięstwo w Pucharze Świata :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

kusy ogarnij się bądź mężczyzną :D to kobieta powinna prosić ;)
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Hahahahahahaha Wy to macie pomysły :lol:
Klinsi nie potrzebuję dopalaczy :) Co do historii, to hmmm było minęło. Nie ma co patrzeć na statystyki itp. Mamy nowy dzień, nowy mecz, nową historię do zapisania. Czy będzie dla nas szczęśliwa okaże się już za 7 godzin.
kusy, lepiej nastaw sobie zwykły budzik :P
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

Klinsi64 pisze: kusy ogarnij się bądź mężczyzną :D to kobieta powinna prosić ;)
daleko bym nie zajechał, jakbym się tym się kierował :P
anett pisze:
kusy, lepiej nastaw sobie zwykły budzik :P
Ok, ale to będzie twój budzik :P
Trzeba iść spać.  7.00 w górę serca!
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Ok, ale to będzie twój budzik :P
Yyyy... no chyba nie :P Nie posiadam takiego zacnego sprzętu :lol:

Jest źle..., ale nasze rezerwy jeszcze coś może ugrają.
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

no i wygrali :) jednak w dalszym ciągu nic nie jest jasne,trzeba pokonać Brazylię lub Rosję  :roll: albo kibicować Iranowi  :-D
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Imrahil »

Co za mecz. Pierwsze dwa fatalne sety nie zwiastowaly naglego przebudzenia calej druzyny i doprowadzenia do zwyciestwa nad ekipa z Itali. Trener wykonal swietne zmiany, posadzajac na lawke bezskutecznego Kurka, nierownego Bartmana oraz zagubionego Zygadlo. Wpuscil na plac boju Jarosza, Ruciaka oraz Zagumnego. 3-2 i wkoncu pokonujemy wlochow od kilku lat na duzej imprezie.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

jest oki :)

hehe spięcia na końcu po meczu i tak były :P
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

Teraz to wystarczy że zapunktujemy za jeden punkt i jedziemy na Igrzyska, ale przecież My wygramy ten Puchar Świata :-)
Ile drużyn gra na Igrzyskach?

Japonia na własne życzenie przegrała pierwszego seta z Rosją

#anett
Twój czy tam mój, co to za różnica  :P
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Ufff... co za mecz! Normalnie horror w Tokio. Na szczęście z happy endem. Wierzyć trzeba do samego końca, tak jak dzisiaj. Anastasi chyba w końcu znalazł złotą drużynę. Każdy, kto wchodzi na boisko z kwadratu dla rezerwowych spisuje się rewelacyjnie. Dzisiaj, po raz kolejny mogliśmy się o tym przekonać. Jesteśmy DRUŻYNĄ. Brawo dla Ruciaka, Jarosza i Zagumnego. Dobrze, że Andrea zdecydował się na takie zmiany, to był złoty środek na naszych rywali. Kilka bloków, zagrywka, lepszy atak i zupełnie inna gra w trzecim, czwartym i piątym secie. Może rewelacji nie było, ale ważne są kolejne punkty. Teraz Brazylia... Być może nasi siatkarze napędzeni dzisiejszym zwycięstwem odniosą kolejne jutro :)

Kusy, na igrzyskach jest 12 drużyn
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Jest mi wstyd jak cholera. Przyznaję, zwątpiłem po dwóch pierwszych setach, byłem załamany i tu taka metamorfoza. Nie wiem dlaczego tak postąpiłem. Historia naszej reprezentacji nauczyła mnie przecież, że potrafimy wygrywać, przegrane mecze.

Jestem dumny z chłopaków, szczególnie z Michała Ruciaka, który pokazał, że należy mu się miejsce w reprezentacji. Kuba Jarosz nabrał ogłady grając teraz we Włoszech i dziś pokazał to na boisku. Kluczem była poprawa przyjęcia i ... smutno mi to mówić zejście Bartka Kurka. Jego zagrywka nam tylko szkodzi jak dotąd. Nie może nic przebić, co powpoduje na pewno frustrację.

Liczę, że atmosfera w drużynie po takim horrorze będzie jeszcze lepsza :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

Jak się ma tyle samo punktów, to co się wtedy liczy? mecz bezpośredni tych drużyn co mają tyle samo punktów?
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Wtedy brane są pod uwagę sety przegrane i wygrane
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

awans jest :D
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

To samo co wczoraj tylko w drugą stronę. To 13-8 będzie mi się śniło. Najważniejszy awans.
Jutro o 3:00 walczymy, bo mecze z Rosją to są wojny i ostatnio potrafimy z nimi wygrywać.
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Chodziło o awans, tak? Jest awans? Jest! Więc nie ma co płakać, tylko świętować! Z tego meczu zapamiętajmy dwa pierwsze sety i radujmy się :pijaki: POLSKA!
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Imrahil »

Najwazniejsze, ze jest awans. Nasi siatkarze wyraznie zagrali do dwuch setow, a brazylia czujac noz na gardle,w trzecim secie zaczela podchodzic do sprawy powaznie, i tak skonczylo sie na porazce 2-3.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

anett jak zwykle wszędzie pozytywów szuka :D sorry ale jeśli ma się Brazylię na kolanach to należałoby ją posłać na deski,to miałoby spore znaczenie psychologiczne przed Londynem,no ale...
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Mały wypadek przy pracy. Tyle. Nasi chłopcy za szybko poczuli awans :-D Na Brazylii odgryziemy się na igrzyskach :)
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

obawiam się że na IO może być gładkie 0-3 ale ok :D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

Awans jest, trochę szkoda tej porażki, no ale co zrobić. Teraz trzeba wygrać z Rosją 3:0 lub 3-1 :P Wygrywając ten turniej awansujemy na 3,4 miejsce w rankingu FIVB, a to też jest ważne :-) Na Igrzyska to i tak byśmy pojechali, nie tylko na tym turnieju kończą się kwalifikacje na Igrzyska. To jak dzisiaj Włosi wygrają 3:0 to będą mieli tyle samo punktów co Brazylia.  Brazylia 26:14, Włosi jak wygrają 3:0, to będą mieli 25-14, czyli Brazylia jest trzecia i ostatni mecz ma z Japonią, to wszystko jest już jasne kto jedzie na Igrzyska z Pucharu Świata :-)

#anett, z tego spotkania trzeba pamiętać ostatnie trzy sety, nasi muszą to przeanalizować, żeby takie sytuacje nie miały już miejsca. Bo jak się gra z wielką Brazylią i prowadzi się 2-0, to trzeba z nimi wygrać!
Ostatnio zmieniony 3 gru 2011, 11:18 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Klinsi64 pisze: obawiam się że na IO może być gładkie 0-3 ale ok :D
Dla Polski rzecz jasna :-D hehe
kusy pisze: #anett, z tego spotkania trzeba pamiętać ostatnie trzy sety, nasi muszą to przeanalizować, żeby takie sytuacje nie miały już miejsca. Bo jak się gra z wielką Brazylią i prowadzi się 2-0, to trzeba z nimi wygrać!
Oni niech sobie analizują, ja nie muszę. Trenerem ani siatkarzem nie jestem :)

Już nie przeżywajcie tej przegranej. Przegrywają - źle... Mają awans - jeszcze gorzej... Zdecydujcie się w końcu, bo gorzej niż baby marudzicie :P Przypominam, że przed turniejem większość (nie piszę tylko o Interistach, ale również ekspertach, dziennikarzach i ogólnie Polakach) nie dawała szans Polakom. "Serbia? Brazylia? Rosja? Włochy? Kuba? - z nimi nie mamy szans", "Bez Wlazłego nic nie osiągniemy", "Z taką grą na pewno nam się nie uda" - takie komentarze można było przeczytać. No bo jak Polska może ograć mistrzów Europy, wicemistrzów Ameryki Południowej, rewelacyjnych Włochów i mistrzów Świata? Nasi pokazali jednak, że się da! Pomijając Brazylię, ale tutaj liczą się (przynajmniej dla mnie) dwa pierwsze sety :) Więc namawiam do radości naszych polskich serduszek,, a nie płakania z powodu przypadkowej przegranej. To co było do zrealizowania, zostało zrealizowane. Chwała za to dla naszej reprezentacji! MAMY AWANS! Zrozumcie to w końcu :P
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

z babą nie wygrasz...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

Nikt tutaj nie płacze, tylko trzeba być trochę obiektywnym;) Wiadomo że każdy się cieszy, bo to jest wielki sukces. Bez Wlazłego to gramy już bardzo długi czas, sukcesy już były wielkie bez niego, ja bym go nie zabrał na Igrzyska. Polska może zawsze ograć każdego, nie jesteśmy jakimiś słabeuszami z dolnych rejonów rankingu FIVB.   Trzecie miejsce w ME, trzecie w LŚ. Byliśmy w gronie faworytów moja droga koleżanko  :P

P.S. kompleks Brazylii trwa nadal...
Ostatnio zmieniony 3 gru 2011, 11:51 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Ach Klinsi, zapomniałam o Twoich Amerykanach hahaha Musisz być strasznie rozczarowany tym, że to jednak Polska ma kwalifikację :P
kusy, nie zrozumiałeś mnie. To, że przytaczam słowa różnych ludzi nie oznacza, że ja sądzę tak samo. Wręcz przeciwnie. Nie podzielam takich opinii. Co do Wlazłego, to zdecydowanie nie powinien dostać szansy na Olimpiadzie. Zibi i Jarosz ciężko pracują za niego w kwalifikacjach i wcześniejszych turniejach, a on sobie pojedzie na IO? Mam nadzieje, że Anastasi nie wystawi naszych obecnych atakujących.
Oczywiście, że byliśmy faworytami, ale jakoś optymizmem nikt nie pałał (prócz mnie haha), więc... no.

Sytuację Polaków w PŚ można porównać do dzisiejszego Interu, czyli trzeba wierzyć do końca, a nie skreślać na początku! Taka mała lekcja kibicowania :)
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

anett pisze:
Sytuację Polaków w PŚ można porównać do dzisiejszego Interu, czyli trzeba wierzyć do końca, a nie skreślać na początku! Taka mała lekcja kibicowania :)
sugerujesz że Inter na koniec sezonu będzie pierwszy? :P dziękujemy za lekcje :brawo:

#Klinsi64 , stawiałeś na USA :D
Ostatnio zmieniony 3 gru 2011, 12:23 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

kusy pisze: sugerujesz że Inter na koniec sezonu będzie pierwszy? :P dziękujemy za lekcje :brawo:
Nic nie sugeruję, po prostu trzeba wierzyć, a nie tak jak sezonowcy skakać od klubu do klubu. Jest Inter i nawet jak nie idzie potrzebuje kibiców, nie? Po to jesteśmy. Niespodzianki przychodzą nagle, więc jeszcze wszystko jest możliwe, mimo że większość nie daje już szans. Jak się nawet nie uda to trudno. Nie pierwszy nie ostatni raz. Tak samo w siatkówce. Polacy znowu pokazali na co ich stać i udowodnili wszystkim niedowiarkom (czyt. Klinsi hahaha :P), że mogą rewelacyjnie grać i osiągać kolejne sukcesy. "dziękujemy za lekcję" - hmmm wyczuwam ironię hahaha
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

no i udało się :) upragniony awans jest
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ