Wszystko co związane z siatkówką !

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

anett pisze: Dziś wszyscy jesteśmy Resoviakami!!! Muszą wygrać. Nie ma innej opcji. A brązik dla Jastrzębskiego oczywiście (grają z ZAKSĄ, stan w meczach 1:1).
Tylko SKRA. Muszą wygrać teraz 2 razy w Rzeszowie i wracamy do Bełchatowa. Ostatni mecz to było coś nieprawdopodobnego. Ta sytuacja, kiedy zabrano nam bezczelnie dwa punkty, po bardzo kontrowersyjnej, wręcz skandalicznej decyzji sędziego, który nie wiedzieć gdzie widział blok. Po meczu powiedział "Nie jestem w stanie ocenić czy był blok czy nie" Żenada!
Nie mowię, że SKRA wygrałaby to spotkanie, ale była na fali po wygraniu 3 seta, stan był chyba 13-14, więc mogło się dużo wydarzyć. Resovia dostała dwa punkty za frajer zrobiło się 13-16 i gra się zatrzymała ;/ Oby dziś i jutro pokazali klasę wygrali dwa razy i udowodnili, że nadal są najlepsi.

FORZA moja SKRA!
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Fakt, sędziowie popełnili błąd, ale właśnie przy stanie 13:14 jeden punkt nie robi aż tak dużej różnicy, tym bardziej dla tak mocnej ekipy. Mogli z łaski swojej zamknąć buźki i na boisku pokazać swoją wyższość, a nie żałośnie kłócić się z sędziami, za co dostali kartkę i kolejny punkt znalazł się na koncie gości... Biedna SKRA, bo przegrała... ach... Prawdziwi mistrzowie i profesjonalni sportowcy tak się nie zachowują... Powinni z pokorą przyjąć, że w dwóch meczach to Sovia była lepsza na boisku. Te dwa punkty, które zabrali im sędziowie można było bardzo szybko odrobić, ale widocznie im się nie chciało... woleli zająć się dyskutowaniem z arbitrami. Jak to napisał redaktor pewnego portalu: "Takie zachowanie nie przystoi mistrzom, którzy dla wielu młodych adeptów siatkówki oraz fanów tej dyscypliny są prawdziwymi idolami." - i ja się pod tym podpisuję. Trzeba umieć przegrywać! Jedynym, który uratował honor Skry był Mariusz Wlazły i chwała mu za takie zachowanie. Zawodnicy (Pliński, Kurek) i trener dostali kary. Sędzia drugi tego spotkania - Dawid Król, nie zostanie zatrudniony na przyszły rok. Sprawa zamknięta. Było minęło... Jeżeli bełchatowianie są na prawdę godni tytułu mistrza, to pokażą to w dzisiejszym meczu, który jest dla nich ostatnią szansą. Mam jednak nadzieję, że to Rzeszów będzie świętował. Zmiana w czołówce bardzo się przyda. Dzięki temu wzrośnie poziom naszej ligi. Zasępi się również rywalizacja wśród zespołów. Skra i tak jest obrośnięta w piórka i myślą, że im wszytsko można... stąd takie, a nie inne ich zachowanie podczas meczu. Zdobyli tytuł siedem razy... to już się robi nudne... taka polska Barcelona...  Nie traktuj tego wpisu jako nagonkę na Skrę, bo tak nie jest. Szanuję tą drużynę. Są najlepsi w Polsce. Świetnie spisują się na arenie międzynardowej, ale tak jak barcelona wszystkich denerwuje, tak powoli jest postrzegana Skra. Dzisiaj jestem za tymi "słabszymi", którzy bardziej niż bełchatowianie potrzebują wsprarcia. Mam nadzieję, że w Rzeszowie będzie prawdziwe SPORTOWE widowisko. Niech boisko rozstrzygnie kto jest najlepszy.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Dziś SKRA pokazała klasę. Zagrali na bardzo dobrym poziomie, w pierwszych dwóch setach Resovia nie przyjmowała zagrywki, tylko ją broniła. 3 set troszkę się wymknął spod kontroli, ale 4 już to klasa SKRY, wyjście ze stanu 3-8 i pewna wygrana to wymaga najwyższego światowego poziomu.

Jutro powtórzyć wygraną i jedziemy do Bełchatowa! :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: magneto86 »

Nareszcie ktoś ma szansę przerwać dominację Skry :) Resovia pokazała w 2 pierwszych meczach, że Skra jest do ogrania, a co do tej sytuacji z sędziami to powinni się wstydzić, zwłaszcza po Plińskim bym się tego nie spodziewał....Pamiętam jeszcze stare, dobre czasy jak grał w Płomieniu :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Dziś odbył się ostatni finałowy mecz pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów, a PGE Skrą Bełchatów. Rzeszowianie pokonali rywali 3:0. Tym samym stali się nowymi MISTRZAMI POLSKI! Biało-czerwone są barwy niezwyciężone!!! :)
Wczorajszy mecz, w którym to bełchatowianie triumfowali był małym nieporozumieniem. Dzisiaj na boisku lepsi byli rzeszowianie. Tytuł Mistrza jak najbardziej należy się tej ekipie! Zostawili bardzo dużo zdrowia i... serca na boisku. Chęć wygranej, walka, ciśnienie, emocje, nerwy, kłótnie, radość, euforia, feta i w końcu duma! To tylko kilka słów jakimi można opisać tegoroczny finał. Łezka w oku się kręci na widok cieszących się siatkarzy Resovii.
W dzisiejszym spotkaniu najlepszy był Gyorgy Grozer. Ten mecz to było jego show! Świetny, nieprzeciętny, niesamowity, silny, waleczny itd.  Niestety atakujący w przyszłym sezonie zagra w Lokomotivie Biełgorod... Wielka strata dla nowych mistrzów. Ciężko będzie znajleźć zastępce jednego z najlepszych atakujących na świecie.
Igła prawdopodobnie też odejdzie... Co za tym idzie nadchodzi wielka rewolucja  w zespole Resovii. Na pewno zostaje Achrem, co jest bardzo dobrą wiadomością.
Skra pokonana. W końcu! Jak to Krzysiu Ignaczak powiedział: "Odchodząc ze Skry chciałem po ciuchu ich zdetronizować i to mi się udało po pięciu latach. Dlatego moja radość jest podwójna" :)
Brawo Brawo Brawo!!! :-D

P.S. I po co Skra tak się kłóciła o jedną piłkę? Chyba nie mogli pojąć, że w końcu powstał zespół, który jest w stanie ich pokonać. Dobrze, że dzisiaj obyło się bez scysji przy tych videoweryfikacjach :)
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: magneto86 »

Wielkie brawa dla Resovii !
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

no i po raz kolejny w tym roku pokonujemy Brazylię...

szansa na wygraną w LŚ jest spora, ale Kuba będzie najgroźniejsza...

także jutro sprawdzimy siły z Kubą... początek o 16.30

BRAWO POLACY :D
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
krzysztof
Posty: 110
Rejestracja: 8 wrz 2006, 19:16

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: krzysztof »

Dlaczego w tym roku nie ma transmisji na zwykłym Polsacie? Zawsze były...
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

krzysztof pisze: Dlaczego w tym roku nie ma transmisji na zwykłym Polsacie? Zawsze były...
pewno ze względu na kasę jak zawsze...
Polsat się trochę wycwanił... walki boku itp też są płatne...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: tomiko85 »

dla mnie siatkówka to dno. nie oglądam .
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Adriano_forever »

tomiko85 pisze: dla mnie siatkówka to dno. nie oglądam .
Takie posty jak ten nie powinny mieć miejsca. Bez przesady ale troche honoru, a nie klapki na oczy i tylko piłka nożna. Każdy ma prawo fascynowac się jakim chce sportem. Inter to jedno, ale hobby ma się też inne
Ostatnio zmieniony 5 lip 2012, 21:42 przez Adriano_forever, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

tomiko85 pisze: dla mnie siatkówka to dno. nie oglądam .
trochę przesadziłeś :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Nasz męska reprezentacja zaczęła grać jak za dawnych pięknych lat. Pokonujemy "wielką" Brazylię i to o taką stawkę ! Jutro przyjdzie nam się zmierzyć z Kubą, która reprezentacje Canarinhos rozbiła...3-0. Coś więcej trzeba pisać ? Chyba nie trzeba. Myślę, że mamy wielką szansę zapisać się w kartach historii i sięgnąć po mistrzostwo w Lidze Światowej :).

Szkoda, że nie było dane mi oglądać meczów naszych siatkarzy (Polsat leci w kulki :P)...co jak co, ale w grupie jeszcze zrozumiem, że chcą zarobić, ale jak już jesteśmy tak blisko finału, to mogliby puścić na otwartym kanale.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
ricardo
Posty: 120
Rejestracja: 9 lip 2008, 11:56
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: ricardo »

Oby Polacy utrzymali taką formę do Igrzysk w Londynie.
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

imprezą docelową jest Londyn,tam Brazylia pokaże na co ją stać :)
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: tomiko85 »

dla mnie siatkówka to dno. nie oglądam .

pewny: trochę przesadziłeś

mówię szczerze :) nigdy mnie to nie jarało
Piter9703
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2012, 00:05

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Piter9703 »

pewny pisze:
krzysztof pisze: Dlaczego w tym roku nie ma transmisji na zwykłym Polsacie? Zawsze były...
pewno ze względu na kasę jak zawsze...
Polsat się trochę wycwanił... walki boku itp też są płatne...
Jak oni teraz galę w PPV mieli więc jakiś % na pewno poszedł do ich budżetu.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: magneto86 »

Teraz tylko wygrać z Kubą i myślę że nikt nas obecnie nie powstrzyma :) Do boju !
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: pewny »

no i kolejna wygrana... tym razem 3-0 z Kubą :)

a więc zajmujemy pierwsze miejsce w grupie...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

pewny pisze: no i kolejna wygrana... tym razem 3-0 z Kubą :)

a więc zajmujemy pierwsze miejsce w grupie...
coś niesamowitego, będzie pierwsze miejsce :-)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Znamy pary półfinałowe Ligi Światowej.

Kuba zmierzy się z Amerykanami, natomiast nam przyjdzie walczyć z Bułgarami. Zapowiada się zatem bardzo pasjonująca walka o finał.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Lamatico »

Gramy jak z nut. 4* pokonanie Brazylii w jednym sezonie, cos wspaniałego.
Jedna kwestia. NIE ZLEKCEWAŻYĆ JUTRO BUŁGARÓW i będzie pięknie. Nasz sport narodowy to teraz siatkówka i niebawem tennis dołączy :D
Piter9703
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2012, 00:05

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Piter9703 »

Proszę o podanie daty godziny i na jakim kanale leci ten mecz,
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Andy »

Piter9703 pisze: Proszę o podanie daty godziny i na jakim kanale leci ten mecz,
07.07.2012 , godzina 19:45 , Polsat Sport
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: magneto86 »

Na Polsacie głównym też jest. Zaczyna się od 19:30
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Kusy »

magneto86 pisze: Na Polsacie głównym też jest. Zaczyna się od 19:30
o to fajnie, bo już się bałem, że nie będzie.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: anett »

Sama Radwańska nie czyni tenisa sportem narodowym... Piłki nożnej to chyba nic nie przebije, choć ostatnie wyniki i pozycja naszych w rankingu FIFA pozostawia wiele do życzenia. Polska siatkówka jest obecnie "na fali", "w blasku fleszy" i niech zostanie tak na długo. Bułgarzy wczoraj nie spisywali się najlepiej, więc mam nadzieję, że dziś nie dadzą rady rozpędzonym Polakom. Nasi jak do tej pory przegrali tylko dwa mecze w LŚ (Finlandia i Brazylia) i niech ten bilans porażek się nie zwiększa. Siatkarze za dużo zdrowia i serca włożyli w swoją grę, żeby teraz odpaść. Wyczuwam finał milordzie :)
To już drugi dobry sezon w wykonaniu biało-czerwonych! Potęgowanie nadchodzi :)
Oby tylko to poświęcenie w Lidze Światowej nie odbiło się na formie i grze naszych reprezentantów w Londynie.

Poza tym mała ciekawostka: Jeżeli nasi siatkarze zdobędą medal na igrzyskach olimpijskich, to... rewanżowy mecz pomiędzy Polską, a ekipą z którą przypadnie im walczyć o olimpijski krążek odbędzie się na STADIONIE NARODOWYM w Warszawie. Wstępnie podaje się, że spotkanie zostanie rozegrane we wrześniu. Jeżeli się uda, będzie to rekord w oglądalności meczu siatkarskiego na żywo :) Trzymamy kciuki!
Klinsi64

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Klinsi64 »

mnie ciekawi tylko jak nasza gra w LŚ przełozy się na IO w Londynie,pewnie sam Anastasi wie że jeśli zdobędziemy medal zostanie bohaterem,ale jeśli nie daj Boże podwinie nam się noga media nie pozostawia na nim suchej nitki :)
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Wszystko co związane z siatkówką !

Post autor: Hanys »

moim zdaniem Polacy powinni zajść daleko na IO ale jestem ciekawy jak dzisiaj i jutro sie pokażą bo naprawde mają dużą szanse na zwycięstwo w tym turnieju !
ODPOWIEDZ