Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: RoB »

A któż to?  8)
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Bart »

Uważaj, ja na Twoim miejscu już bym się bał o pobicie. :shocked:
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: RoB »

No trochę się boje, ale może z Poznania mnie nie dojedzie.  :/ ;(
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ljarro »

A to nie jest ten gosc co kiedys na zjezdzie milanistow dostal w pizde, a potem udawal ze nic nie pamieta ?  :lol2:
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ibanez »

Ljarro pisze: A to nie jest ten gosc co kiedys na zjezdzie milanistow dostal w pizde, a potem udawal ze nic nie pamieta ?  :lol2:
A co to za sprawa jest??? Nie slyszalem o tym... Co Ty Ljarro kogos pobiles na zjezdzie milanistow/byles tam?? Napiszcie o co chodzi o ile to nie jakas tajemnica:) pozdro!
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ljarro »

Po prostu czytalem o tym na forum Milanu.

Mieli jakis zlot czy spotkanie, szlo kilku przez miasto z dziewczynami, pojawil sie jakis kibic juventusu i zaczal wrzucac na te dziewczyny. No to Milanisci go pokiereszowali, a potem podobno on mowil ze gdzies uciekl i nie pamieta zeby dostal (tak z grubsza, nie pamietam zbyt dokladnie tego :P)
No i podobno tym kibicem juventusu byl juveluck, bo ktos z Milanu zalozyl o tym temat na jp i tam doszli kto to byl
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ibanez »

Aaahhaaa... dzieki:) Ja wogole zle zinterpretowalem wczesniejszego Twojego posta. Po pierwsze myslalem ze ten typ to kibic Milanu i ze jakis Interista (pierwszy podejrzany-Ty) byl przypadkowo kolo ich zjazdu i w wyniku niekontrolowanych wydarzen doszlo do starcia, w ktorym to owy milanista ucierpial. A tu taka historia...
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ulis »

Cała społeczność fotki.pl, Ja mam niezły ubaw czytając te komentarze  :lol: ;-) Jak chcecie sprawdźcie  :lol:


Komenty
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Darek »

Podstępny Ocheck usunął kilka poprzednich postów bo się zorientował że jest pijany dzisiaj i głupoty pisze  :P :-D
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ulis »

hehehe :) No przeeecież weeekend :D

Darq nie wierze, że Ty bez żadnego % przy kompie :D
Dobra bo off topa robie.
Pozderko :)
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ocheck »

tak zrozumialem swoj blad i bardzo powierzchownie ocenilem sprawe chcialbym za to przeprosic...takie sprawy powinno sie zalatwiac na priv. Niestety alkohol zrobil swoje i moja ograniczona w tej chwili percepcja dlatego tez przepraszam za swoje zachowanie. Gdyz nie powinienem oceniac po tym po czym ocenilem....
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ulis »

Nie przejmuj się Ocheck i nie masz za co przepraszać :!: :) Nie gniewam się i jest spoko :)  :piwko: :love:
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Darek »

Ja już wydedukowałem że Ocheck ma tam pewnie swoje konto na tej fotce i musiał dostać od kogoś 1 i teraz jest cięty na takich typów co mu średnią zaniżają  :brawo: :yes2: :P
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ocheck »

tak Darku dokladnie trafiles w sedno :P

A tak na powaznie to kiedys zalozylem konto ale nic w nim nie ma puste.....jak te puszki obok mnie
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Wojtala »

Hmm...czy totalny obciach chyba raczej nie. Równie dobrze można powiedzieć że nasza klasa to totalny obciach, osobiście nie przepadam za tym portalem nie mam konta i raczej nigdy nie założę. Zbieranie pokemonów mnie nie interesuje, także są różne gusta i guściki.

Co do samej fotki...zależy jak kto do tego podchodzi, są różni ludzie różne potrzeby, niektórzy traktują to jak drugi dom i to właśnie nad nimi trzeba się zastanowić najdłużej.
Świat virtualny jakim nie wątpliwie jest fotka.pl całkowicie przesłania im normalne życie. Przychodzą ze szkoły czy pracy i siedzą całymi dniami na fotce(co uważam osobiście za chore)"Dysia za Dysie licze na rewanżyk pozdro" - takich owszem należy tępić i to ostro.
Nie długo będą komunikować się tylko za pomocą gg czy właśnie fotki. To co mnie przeraża to fakt iż nie które osoby twierdzą że KOCHAJĄ osobę z fotki której tak naprawdę nigdy nie widziały, a jedynie wymieniają swoje zdania na pomocą komunikatorów. Czy to jest normalne? czy można kochać kogoś kogo nigdy się nie widziało, nigdy nie poczuło...? a jedynie rozmawiało...i to na dodatek virtualnie.

Nie wiem może jestem człowiekiem "starej daty" ale takie coś mnie przeraża, i jest to dla mnie dziwne.(To są autentyczne zdarzenia i osobiście znam takie osoby). Można zadać sobie pytanie dokąd zmierza ten świat, czy Internet całkowicie przesłoni nam realne życie...?Osobiście nigdy nie chciałbym poznać dziewczyny przez to medium. Wole to robić w tradycyjny sposób. Nie wiem możecie mnie pojechać ale jak dla mnie świadczy to o braku pewności siebie, ale to tylko moje osobiste zdanie.

Ale to co najgorsze to chyba fotkowicze którzy są tam na pokaz...o co dokładnie mi chodzi? Opisy o wielkiej miłość "LoFFciAm cIe SkArBiE"(oczywiście nic bardziej niż takie pisanie mnie nie rozpierdala) po 20 zdjęć razem, a jak zagada jakąś panienka czy lovelas to juz leci na niego poracha totalna no ale co zrobić.

Nie mówię że nie można tam poznać naprawdę ciekawej osoby, i wszyscy są tacy jak w/w bo sam osobiście poznałem naprawdę fajną dziewczynę i utrzymuje z nia kontakt do dziś i jest w porządku. Jednak to jedyny taki przypadek jak na razie. I tak jak wszędzie znajdują się wyjątki od reguły jednak jest to naprawdę bardzo rzadko.
Jednak jak mówie swojej przyszłej dziewczyny nie chciałbym poznać na fotce. Po co mi więc konto? czasem można pogadać, poglądać ale naprawde to jest wszystko
Ostatnio zmieniony 18 lut 2008, 12:04 przez Wojtala, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Lamatico »

Wojtala pisze:
Ale to co najgorsze to chyba fotkowicze którzy są tam na pokaz...o co dokładnie mi chodzi? Opisy o wielkiej miłość "LoFFciAm cIe SkArBiE"(oczywiście nic bardziej niż takie pisanie mnie nie rozpierdala) po 20 zdjęć razem, a jak zagada jakąś panienka czy lovelas to juz leci na niego poracha totalna no ale co zrobić.
Racja takie teksty tez mnie rozpierdalają.

Ja mam konto na fotce, ale nie mam za bardzo czasu sie tym bawić. Niekiedy w wolnej chwili wejdę by zobaczyć jak ewoulowali moi znajomi z dawnych lat :P

Osobiście uważam, że taka fotka może być przydatna od odnajdowania jakichś znajomych, z którymi kontakt sie urwał. Ostatnio napisała do mnie dziewczyna, która dwa lata temu wyjechała z mojej miejscowości i mieszka teraz nad morze. Miło było odświerzyć kontakt i pogadać na gg.

Są negatywy, ale ja widzę więcej pozytywów :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ljarro »

Równie dobrze można powiedzieć że nasza klasa to totalny obciach, osobiście nie przepadam za tym portalem nie mam konta i raczej nigdy nie założę.
Po prostu nasza-klasa powinna byc dla ludzi od 20 roku zycia, ktorzy zdarzyli juz zapomniec jak wygladali koledzy z podstawowki. No bo jak jakis 14 czy 15 latek zaklada konto, zbiera po 300 "znajomych" i zapisuje sie do klas gdzie sa ludzie ktorych widuje co 2 dzien, to cos tu jest nie tak. Zaczyna sie z tego robic taka fotka, a cel byl inny.

Nie zmienia to faktu, ze wsrod starszych tez sa "mistrzowie zbierania". Ostatnio dostalem zaproszenie od pacjentki, z ktora w zyciu rozmawialem ze dwa razy.
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Wojtala »

Ljarro pisze: Po prostu nasza-klasa powinna byc dla ludzi od 20 roku zycia, ktorzy zdarzyli juz zapomniec jak wygladali koledzy z podstawowki. No bo jak jakis 14 czy 15 latek zaklada konto, zbiera po 300 "znajomych" i zapisuje sie do klas gdzie sa ludzie ktorych widuje co 2 dzien, to cos tu jest nie tak. Zaczyna sie z tego robic taka fotka, a cel byl inny.
No dokładnie mam takie samo zdanie...:) to powinien być raczej portal dla ludzi nieco starszych, a nie tak jak mówisz 14 latków.
Jak to ktoś określił nasza-klasa jest jak zbieranie pokemonów.
Oczywiście nikogo nie krytykuje za to że ma tam profil...żeby było jasne ;)
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Globus »

Czasami dzięki naszej-klasie można powiedzieć coś czego zapomniało się kiedyś komuś powiedzieć albo sytuacja nie pozwalała :) Moja wiadomość do pani dyrektor z LO http://img248.imageshack.us/my.php?image=nsklqs8.png
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Endru »

jak dla mnie fotka.pl spoko poznalem kilka fajnych dziewczyn w ten sposob ; )
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Corredo »

Dla mnie fotka.pl nie jest obciachem, ale te "pokemonowe" komentarze. Mam tam konto, ale tylko do oglądania zdjęć moich znajomych i niektórych ładnych pań z mojego miasta.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: YoozeQ »

Ale ostatnio to ludzie przechodza samych soebie. Ktos ustawil sobie w profilu zdjecia C Ronaldo i wsrod 50 komentarzy nikt nawe sie nie spytal czy to jego zdjecia, tylko wszedzie "10 dla ciebie za super focie". Za co ? Nie tylko Nasza klasa powinna byc dla nieco starszych osob-fotka tez. Rozumiem, ze niektorzy potrafia naprawde dobrze wykorzystywac fotke (nowi przyjaciele itp) ale bez przesady zeby znizac sie do takiego poziomu i robic z siebie debila dla paru sztucznych ocen.  O naszej klasie nie mam narazie zdania. W sumie dla niektorych naprawde przydatny portal, ale coraz bardziej przypomina mi to fotke....
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Woo-cash »

Globusoteles pisze: Czasami dzięki naszej-klasie można powiedzieć coś czego zapomniało się kiedyś komuś powiedzieć albo sytuacja nie pozwalała :) Moja wiadomość do pani dyrektor z LO http://img248.imageshack.us/my.php?image=nsklqs8.png
Hheh... dobre nie powiem.

A wracając do fotki to nie powiem mam tam konto ale praktycznie rzadko tam wchodzę. Po za tym traktuje to z lekkim przymrużeniem oka. ;)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Joker
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Wyszków

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Joker »

Wg. mnie ta cala fotka i epuls to totalny obciach i żal.Szczerze mówiąc to śmieje się ze znajomych którzy maja tam konta  :lol:
Internazionalista
Posty: 35
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:53

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Internazionalista »

dla mnie fotka.pl uwidacznia jak debilne pokolenie nam wyrasta :( im mlodsze tym coraz glupsze....ludzie jaki jest sens we wrzucaniu swoich fot i niezaleznie od tego czy ktos jest 'brzydki' czy 'ladny' i tak dostaje 10pkt bo 90%znajomi glosowali...jezu no albo kolejny przyklad, nie tak dawno bylo glosno w sieci o jakiejs lasce co sobie prawie nagie fotki wrzucila i komentarze niektorych mlodzianow ala ''masturbuje sie przy nich'' czy cos takiego wolaly o pomste do nieba..... jak ktos chce sobie laske wyrwac to problem isc na impreze czy gdzies do ludzi i cos z tym zrobic a nie cwaniakowac przez internet? heh normalnie mnie cos bierze jak tylko slysze fotka.pl powinni zklikwidowac ta strone..... hehe

natomiast nie mam nic do naszej klasay bo tam jest przynajmniej jakis cel tego, odswierzyc szkolne znajomosci ustawic sie na jakies klasowe spotkanie sprzed lat czy cos takiego :) fajna sprawa, ale faktycznie to co Ljarro napisal jest w 100% racji a szkoda ze wlasnie niedlugo miedzy fotka a nk nie bedzie roznicy, ale coz kolejny dowod ze debilizm sie szerze bo gdyby np zrobili limit wiekowy to dzieciarnia i tak by wbijala... ehh
Ostatnio zmieniony 30 maja 2008, 17:29 przez Internazionalista, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek
marcinho
Posty: 41
Rejestracja: 21 maja 2008, 19:49

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: marcinho »

Zgadzam się z głosami,które mówią o fotce,jako kompletnym obciachu...Kiedyś miałem tam konto,ale z biegiem czasu uznałem to za kompletną głupotę. Takie miejsce gdzie dzieci neostrady dają upust swej niedojrzałości emocjonalnej. Odnośnie limitu wiekowego,pomysł nie jest zły,ale z punktu widzenia internetu jest to zwyczajnie niemożliwe.
[blue]FC INTERNAZIONALE[/blue]
Obrazek
Obrazek
1910,1920,1930,1938,1940,1953,1954,1963,1965,1966,1971,1980,1989,2006,2007,2008,2009
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Wojtala »

O fotce już swoje powiedziałem dziecinada jakich mało
Nk też zmierza w złym kierunku, tak jak tu poprzednicy mówili co raz bardziej przypomina to fotke.pl
Jak widzę profile po 1000/2000 znajomych to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać.
No ale widocznie Ci ludzie chcą się dowartościować ;)
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: eKubaL »

O tym serwisie wiele dobrego powiedzieć nie można. Chociaż z drugiej strony.... Admini wiedzą co robią, kupę kasy czepią na głupocie dzieciarni. Fotka.pl to serwis który pokazuje jak przesadzić z Web 2.0, serwis gdzie nie liczy się jakość tylko ilość. Dla wielu uzytkowników celem egzystencji na tej stronie jest wysoka średnia profilu oraz wielu "znajomych". Z drugiej strony ta strona ma taki cel, bo z tego co mi wiadomo to każdy może skasować komentarz który ktoś mu wystawił, a który nie do końca mu sie podoba. Skoro to mają być oceny, to kasowane powinny być wpisy tylko obraźliwe lub wulgarne.
Nasza-klasa wcale nie jest lepsza. Jak widzę te profile z kilkusetosobową czy nawet kilkutysięczną rzeszą znajomych to mi się śmiać chce. Jak dla mnie to nie liczy się ilość tylko jakość. Osobiście mam tam konto, i aż 82 (:D) "znajomych". Z mojej strony wysłałem może z 10 zaproszeń m.in do Jarka, Rafała G. i paru osób, z którymi moje drogi się niestety w mniejszym bądź większym stopniu rozeszły. A nawet w tych 82 osobach są osoby których wywalić by mi nie było wogóle żal.

Wracając do tematu: Czy fotka.pl jest obciachem, to ja uważam, że tak. Nie widzę sensu posiadania tam konta i "dbania" o własny profil. Owszem, czasem można pooglądać przedstawicielki płci przeciwnej, ale szybko trzeba sobie uświadomić, że częśc z nich jest beznadziejnie pusta.
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
karola1988
Posty: 6
Rejestracja: 3 wrz 2008, 18:30
Lokalizacja: [M]

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: karola1988 »

Wojtala pisze: No ale widocznie Ci ludzie chcą się dowartościować ;)
No chłopaki powiem tak:P Zgadzam sie z wami ..aczkolwiek nie chce nikogo obrazać (chodzi o posiadaczy tam konta). Nie bede ukrywac,ze sama posiadałam tam konto. Na poczatku co to nie było :-D. Zawsze mozna było sobie wypełnic czas. Rozrywka przede wszystkim dla zapełnienia nudy. Poznałam kilka osob raczej - nie byłam kolekcjonerka znajomych ... a tym bardziej osobą, która dowartościowywała sie srednia :P. BANIE SIE TEZ ZDARZALY  :lol2: .
Nie ukrywam,ze poznałam tam kilku znajomych z moich okolic głównie szkoły oraz obcych , ale naprawde mozna było czasami "szczerze" pogadać :P . Ja nadal utrzymuje kontakt z tymi osobami, które poznałam... (nie było ich duzo bo mi na znajomych nie "zalezało"). Tym bardziej nie wykorzywstywałam tego portalu do znalezienia chłopaka.

Aktualnie nie posiadam konta. Zrobiło sie z tego portalu jedno wielkie "dziadostwo" - jak to okresliliscie "dziecinada jakich mało". Z komów mozna sie pośmiac ... zdjeć i opisów ludzkiej głupoty . Szkoda mi tych wszystkich dzieciaczków tym badziej,ze fotke.pl reprezentuja same małolaty (starsza sie odezwała  :lol:). Nk zupełnie to samo ...

Tak jak tutaj czytałam wypowiedzi innych: NIE WSZYSCY SA TACY - to fakt .

Ja moge powiedzieć,ze moje zycie odwróciło sie troszke do góry nogami ;/
karola1988
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: MiRas. »

O mamy kolejną kobietę na forum... ;D Witamy, pozwól, że będę Twym prywatnym adminem  :P :-D
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ODPOWIEDZ