Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Bodzek »

Co myślicie o wspomnianej stronie :?:
Jak dla mnie to jest porażka. Najbardziej znienawidzona przeze mnie witryna w sieci.
Ludzie wrzucają swoje zdjęcia a potem co? Wchodzą na czyjś profil i piszą "super fotki, wbijaj do mnie".
Ale o co chodzi ja się pytam? :roll: Może jestem zbyt krytyczny ale mnie to drażni :hahaha:
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Nen »

Bodzek w zupełności sie z Tobą zgadzam. Też jestem przeciwnikiem tej witryny. Żal mi ludzi którzy muszą opublikować swoje zdjęcia tylko po to aby inni ( w 90% znajomi) wirtualnie ich dowartościowywali. Czasami wydaje mi się że jest to "Zbiór ogłoszeń matrymonialnych dla małolatów" ( jezeli ktoś jeszcze tego nie widział to patrzcie: http://www.maxior.pl/?p=index&id=62405&0 smieszne? niesądze...)

Fotka.pl to niewypał na skale Tokio Hotel...

Ps;/ Ja jestem bardzo wylewny :D

:inter: :flaga:
God protect me
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: and1 »

tak dowartościowanie hahaha Nen strać sie synek muszę się dowartościować i ciepnąć fotki na neta gdzie się takie gwiazdy jak ty rodzą :D

A mi tam pasi fotka ;] w szczegóności jak poznajesz nowych ludzi z twojego miasta....lepsze to niż gadanie na gg bo przynajmniej wiesz z kim piszesz ;] a jak wam nie pasuje to omijajcie tą strone proste ;]

P.S Bo ja bardzo wylewny jestem Bo mnie boli!
Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Orzeu »

Bart pisze: Totalny obciach. Tak jak i epuls.
jak zwykle się z Tobą zgadzam :)
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: RoB »

Nie wiem, ja jakiś czas temu używałem fotki jako zwyczajny serwer na zdjęcia. Tak jak imageshack czy imagevenue. Ofert matrymonialnych nie znalazłem, może dlatego bo nie szukałem? :>
Bart
Posty: 2223
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Bart »

Totalny obciach. Tak jak i epuls.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: MiRas. »

A ja mam konto na epulsie... ale nie po to, by dowartościowywać się, czy poznawać kogokolwiek, co prawda parę razy poznałem paru ludzi, którzy mieszkają w mojej okolicy,a  o ich istnieniu nie widziałem...


Wkurwiają mnie jakieś napalone dzieciaki, które sie dobierają na fora itd. i robią jeden wielki burdel... i zastanawia mnie jedno .. skąd mają kasę aby co miesiąc płacić po 10 zł na jakieś pakiety... ale za to twórcą epulsa należy pogratulować pomysłowości, bo mało kto zarabia na tej tępej dzieciarni taką sumę... na zarejestrowanych 2 mln ludzi załóżmy niech 50 000 ludzi co miesiąc wysyła sms,a za 10 zł, ok 100 000 sms'a za 3 zł. ok 1 000 sms'a za... 36 zł... kasa leci...


Podsumowując.. ja do epulsa nic nie mam, ale tylko wtedy kiedy korzysta się z tego w miarę normalnie, a nie, ze człowiek traktuje to jako swój drugi świat, w którym się zamyka... a fotka.pl... nudne to...

Jeszcze jest myspace.com i lastfm.pl .. to drugie nawet fajne, bo dużo ciekawej muzyki tam jest i fajne radia można posłuchać :)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Bodzek »

MiRas pisze: A ja mam konto na epulsie...
Miras to daj link, ocenimy :D;D
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
doug
Posty: 99
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:12
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: doug »

Szczerze to mnie fotka nie kręci. Najbardziej w tej fotce rozwalaja mnie opisy jak ktoś pisze o sobie.
Wole myspace, fajny klimat jest. Wolna amerykanka, strona wygląda jak ty chcesz
Henryk V - "Od chwili tej do końca świata w pamięci ludzkiej będziemy żyć, wybrańców garść, kompania braci. Kto dziś wespół ze mną krew przeleje, ten mi bratem "
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Szycha »

Osobiscie mam konto na gronie. Można tam pogadac z ludzmi, ktorzy maja podobne zainteresowania co Ty. Udzielałem się np. na gronie kibiców Interu  :-D Fotka stała się naprawde pośmiewiskiem strasznym  :hahaha:
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Lamatico »

A ja mam zupełnie odmienne zdanie ... powiem szczerze, że poznałem dzięki niej kilka osób z którymi chodziłem do tej samej szkoły przez trzy lata, a nie miałem okazji porozmawiać... Nie jestem może jakimś zapalonym i zaawansowanym użytkownikiem, bo czas mi na to nie pozwala. Taka mała odskocznia od rzeczywistości i trochę świrowania tak to podsumuję...
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: ForzaeDi »

Oczywiście każdy ma inne zdanie, ale moim zdaniem fotka to jest obciach i kompromitacja.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Kujon »

No ale dlaczego obciach? wstydzicie się pokazać szerszej grupie osób? ja mam to gdzieś co ktoś inny myśli o mnie i moim wyglądzie :D poznałem dzięki tej stronce sporo fajnych osób, no ale myślcie sobie jak chcecie :)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
piotrek_fci
Posty: 4
Rejestracja: 5 paź 2006, 18:29

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: piotrek_fci »

Kujon pisze: No ale dlaczego obciach? wstydzicie się pokazać szerszej grupie osób? ja mam to gdzieś co ktoś inny myśli o mnie i moim wyglądzie :D poznałem dzięki tej stronce sporo fajnych osób, no ale myślcie sobie jak chcecie :)
A nie lepiej poznawać w świecie rzeczywistym? :yes2:
Pozdrawiam.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Kujon »

no przecież napisałem....przez fotke poznałem pare osób :D jak dla mnie to coś w stylu gadu tylko wiem jak powiedzmy panna wygląda :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Lamatico »

Kujon pisze: no przecież napisałem....przez fotke poznałem pare osób :D jak dla mnie to coś w stylu gadu tylko wiem jak powiedzmy panna wygląda :D
Dokładnie Kujon fajna zabawa tylko żeby mieć trochę czasu i szukać różnych osób ... ale coż trzeba te 10-15 min dziennie na to poświęcić :P
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Kujon »

a tam gadacie z tym czasem :P wchodze na kompa, od razu "ulubione strony" (fcinter, te forum, fotka, pilka.pl i pare innych) i mi to zajmuje z 15 minut żeby być ze wszystkim na bieżąco :D a poza tym ja nie szukam...ew ktoś napisze, to odpisze :) tu jakiś znajomy, to znajoma znajomego itd :)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Wojtala
Posty: 211
Rejestracja: 15 lis 2006, 16:40
Lokalizacja: Milano

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Wojtala »

Powiem może tak...
Osobiście do fotki nic nie mam bo np sam poznałem przez "to" parę fajnych lasek :)
(zdjęcia nie mam więc nie proście o link :P) z którymi utrzymuje kontakt do dziś.
Choć przyznam szczerze że wcześniej byłem wrogo nastawiony.
Co mnie wkurwia:
- dzieci neostrady,
- opisy (w stylu KoFussIam MoJa psSiaPsiółkeeee bosh, dopshe, już i napier*** 10 ortów w jednym zdaniu)
Krew mnie zalewa jak widzę takie coś, jak można tak kaleczyć język polski ??
- To że ktoś tratuje to jak swoje sacrum i jeśli da mu sie ocenę niższa niż 10 to chodzi załamany 3 dni. Nie je nie pije nie śpi...tylko myśli co z nim nie tak.
- No i ogólnie poziom strony a raczej użytkowników tego serwisu który oceniam na 0 w 10 stopniowej skali
wystarczy wejść na forum by zobaczyć jak debilne mogą być tematy.
Chce podkreślić ze nie wszyscy ale z 80% na pewno.

I nie każdy jest tam "upośledzony" tak jak wam sie wydaje, i nie możemy generalizować.

Co do wypowiedzi Mirasa - powiem krótko na kimś trzeba w życiu zarabiać :)
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, 17:55 przez Wojtala, łącznie zmieniany 1 raz.
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia. Mali ludzie zawsze to robią. Jednak naprawdę wielcy sprawiają, że Ty także możesz stać się wielki.
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Kowal »

Też posiadam konto na fotce :P, jednak nie przykładam do tego wilkiej wagi, jest to jest  :P
Jak chcecie to poszperajcie i poszukajcie mojego konta  :P :wink:
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Lamatico »

Ja gwiazdkę miałem przez 3 dni (darmowa weryfikacja konta  :P) Nigdy w życiu nie wydałbym kasy na takie coś...

Kowal ,,, jestes może w znajomych ShadY'ego  :?:
Rysiu
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Rysiu »

Mam tam konto ale bez fotek ;) Ogolnie zle to chyba nie jest wg mnie
POMEZANIA MALBORK
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: RoB »

RoB pisze: Nie wiem, ja jakiś czas temu używałem fotki jako zwyczajny serwer na zdjęcia. Tak jak imageshack czy imagevenue. Ofert matrymonialnych nie znalazłem, może dlatego bo nie szukałem? :>
:lol2: :lol2: :lol2:

Pomyliło mi się, miałem na myśli Fotosik.pl. To chyba zupełnie coś innego. :-P A na tą fotkę to pierwszy raz wszedł właśnie przed chwilą. 
Ostatnio zmieniony 27 sie 2007, 22:36 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Bodzek »

RoB pisze:
Pomyliło mi się, miałem na myśli Fotosik.pl. To chyba zupełnie coś innego. :-P A na tą fotkę to pierwszy raz wszedł właśnie przed chwilą. 
No troszkę Ci się pomyliło :-D  Fotosik.pl to tylko taki hosting na zdjęcia. Wszedłeś i jakie wrażenia? :lol3:
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Ljarro »

ojoj, jestem nie na czasie. Musze sobie tam zalozyc profil
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Jaro »

Dla mnie ta strona to parodia! A wpisy na forum to już tragedia  np.  http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=11&t=381388    miłej lektury  :P
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: ForzaeDi »

Jaro zgadzam się z Tobą w 100%.  :yes2:
RQ77
Posty: 22
Rejestracja: 26 cze 2007, 11:12

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: RQ77 »

Moim zdaniem to fajna strona mam tam konto i poznalem paru ludzi  :hahaha: Mozna tez byc "gwiazda" przez caly tydzien za darmo! Wystarczy podac tylko nr komorki gdzies w ustawieniach..Pozdrawiam :flaga: :inter:
Karpik
Posty: 709
Rejestracja: 27 lip 2007, 19:34
Lokalizacja: Dom!

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Karpik »

hahaha fotka to masakra!  :-D zrobilem sobie kiedys... ciekawe jaki nik? xD nerrazzurri - jak ktos chce to zapraszam. Na stronie glownej Veron w barwach interu, dalej Zanetti, Cruz, Figo, Adriano i cała ekipa. Dziwie sie ze jeszcze mi konta nie usuneli ;/ Aha lubie raz na jakis czas jedynki powstawiac. Tak dla relaksu a pozniej te dzieci NeO tj. Bu$$!@cCk! wyją mi w komemntarzach :) Polecam fajna zabawa. :inter:
Obrazek

By Kropasz
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: djqbaa »

A ja mam konto na fotce. Sprawdzam czasami, czy ktoś oddał na mnie głos :P nie szukam 'przyjaciół' przez takie portale, bo mam ich w realu. Założyłem konto bo mi się nudziło, odpisuje tylko na pw jak ktoś do mnie napisze, nie dodaje znajomych którzy napiszą mi komenta i już chcą mnie dodać, nie udzielam się na ich forum. Tylko mam konto i ja w tym żadnego obciachu nie widzę :yes2:
Mka
Posty: 214
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:34
Lokalizacja: Polska

Odp: Fotka.pl - totalny obciach czy sposób na...nie wiem co

Post autor: Mka »

Nie mam tam konta i prawdopodobnie mieć nie będę...przeraża mnie głupota ludzi którzy traktują tą stronę jak nie wiadomo co,szczególnie małolaty z tzw pokolenia brawo.

Jak czytam niektóre opisy to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.Pisząc takie rzeczy lansują sie na niewiadomo kogo.
Choć tak jak ktoś napisał,nie można generalizować,to ja bardziej jestem na nie-ze względu na poziom użytkowników.
Forza non mollare mai !

Nie mówię szeptem gdy mówię skąd jestem
Obrazek
ODPOWIEDZ