Zażalenie do Cyfry +

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Bobson_ASR
Posty: 9
Rejestracja: 2 wrz 2006, 09:33
Kontakt:

Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Bobson_ASR »

Drodzy posiadacze i odbiorcy pakietów Cyfry +...

Piszę tego posta, gdyż jestem bardzo wkur... tym co zaczyna się dziać z serie a na antenie c+. Od dłuższego  już czasu nasza liga jest tam totalnie olewana. Panowie dyrektorzy programowi mają problemy co pokazać w tej kolejce. Czy Viole z Sampą, a może Inter ze Sieną ?? Chcą nam zaserwować "aż" cały jeden mecz. Wow, po prostu niesamowite. Ok wszyscy wiemy, że 4 ostatnie kolejki serie a rozgrywane są o 15.00 ale czy to jest jakiś problem, żeby pokazać 2 mecze na raz?? Od czego np. jest kanał premium (zwykły canal plus)?? Dlaczego takiego problemu nigdy nie ma z "prostą jak budowa cepa" angielską??

Porównywać obu lig nie ma sensu... ok. Ale dlaczego w ostatni weekend potrafili pokazać aż 5 spotkań premiership a dla nas znowu tylko jedno?? Nie mówię, że to musiała być koniecznie Roma, ale chyba mecz Viola-Palermo czy Torino-Inter do atrakcyjnych na pewno należą?? Kolejka była petarda. Teraz czeka nas to samo...

Wiem, że nie mają praw do wszystkich meczów calcio, co jest dla mnie totalną ich porażką...(Nie wiem dlaczego canal odpuścił drugą pulę serie a?? Wiem, natomist, ze jest to wynik podziału praw, o które właśnie walczyli przedstawiciele tych drużyn, które "pokazuje" polsat sport... Właśnie-ja nie wiem po co polsatowi calcio, skoro oni marginalizują tę ligę jeszcze bardziej niż czyni to Canal... lepsze mecze Celticu z Hibernianem... lol !! Dobra ale nie o tym).

Dlatego uważam, że trzeba działać i napisać tym pseudo znawcą, że nam się to bardzo nie podoba i tak dalej być nie może. Nieważne, że mamy koniec sezonu... Nie można pozwolić na to, żeby calcio traktować co najmniej jak Ligue 1 i odbierać tej lidze wyrobioną markę...

Dlatego powtarzam trzeba działać: Tu jest mail:
sport@cplus.com.pl

PS-Posiadaczom dekoderów Polsatu doradzam zrobić to samo.

Oto treść mojego listu. Jest podobny ale bardziej wyważony: W ramach protest możecie go kopiować i podpisywać się, że zgadzacie się z Panem powyżej czy poniżej... DO ROBOTY !!!!!!!!!!
Drodzy Dyrektorzy Programowi.

Piszę ten list do Państwa, gdyż jestem bardzo zdenerwowany i zaniepokojony  tym co zaczyna się dziać z Serie A na antenie Waszej stacji. Od dłuższego już czasu liga włoska jest tu totalnie lekceważona. Państwo macie problemy co pokazać nam-kibicom serie a w tej kolejce. Czy Fiorentinę z Sampdorią, a może Inter ze Sieną ?? Chcecie nam zaserwować "aż" cały jeden mecz. Super-po prostu jesteśmy niesamowicie "zadowoleni". Ok, wszyscy wiemy, że 4 ostatnie kolejki Serie A rozgrywane są o godz. 15.00 ale czy to jest jakiś problem, żeby pokazać oba mecze na raz?? Od czego np. jest np. kanał premium czy canal plus sport 2 ?? Dlaczego takiego problemu nigdy nie ma z ligą angielską??

Ja wiem, że porównywanie obu lig nie ma sensu ale dlaczego w ostatni weekend potrafiliście pokazać aż 5 spotkań Premiership a ligi włoskiej znowu tylko jedno?? Ja jestem wielkim fanem Romy. Moja drużyna rozgrywała w sobotę ciekawy mecz z Livorno, Fiorentina z Palermo,  a w niedzielę Torino-Inter do również należały do ciekawych. Kolejka była atrakcyjna. Dlaczego więc tylko jedna potyczka?? Teraz zapowiada się na to samo...

Wiem, że nie macie praw do wszystkich meczów Calcio, co jest dla mnie Waszą dużą porażką...Nie wiem dlaczego odpuściliście drugą pulę serie a?? Fani chcą oglądać takie zespoły jak Napoli, Udinese, Sampdoria, ogólnie wszystkich. Jednak na antenie cyfry mamy to wszytko w formie okrojonej. Tak być nie powinno....ale cóż stało się. Trzeba się zadowolić tym co jest. Choć i tego z biegiem czasu zaczyna być coraz mniej... :(

Dlatego uważam, że trzeba działać i napisałem, że mi i nie tylko (bo jest nas więcej) się to bardzo nie podoba i tak dalej być nie może. Nieważne, że mamy koniec sezonu... Nie można pozwolić na to, żeby Serie A traktowana była co najmniej jak Ligue 1 i odbierano tej lidze należne miejsce na Państwa antenie.

Ja-jako Wasz abonent, który posiada pakiet Cyfry + wyłącznie ze względu na to, że "pokazujecie" ligę włoską zwracam się z prośbą (również w imieniu innych widzów Calcio)o to aby nasza Serie A była traktowana na równi z innymi ligami. Chcę oglądać tak jak inni widzowie innych lig przynajmniej dwa mecze w czasie weekendów - o co gorąco państwa proszę.
Czekam na odpowiedź -
Wasz abonent - ...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: RoB »

Ale ich to gówno obchodzi. Puszczają te ligi częściej, które mają większą oglądalność i tyle.
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Corredo »

Moim zdaniem nawet jeśli by dużo osób wysłało ten list do stacji to raczej nic by to nie zmieniło. Działacze Cyfry + mają swój świat i swoje ulubione ligi. Nie zmienią swojego nastawienia co do Serie A. Chociaż tak jak Ty mówisz, można spróbować powalczyć o pokazywanie dwóch dobrych meczów ligi włoskiej na antenie Cyfry +.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Chuchu »

nie sądze aby Cyfra + przejela sie tym listem ale zgadzam sie z tobą - za malo Serie A puszczają we wszystkich kanalach.
Bobson_ASR
Posty: 9
Rejestracja: 2 wrz 2006, 09:33
Kontakt:

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Bobson_ASR »

Panowie piszcie... Mówię wam... Oni akurat tym się przejmują i biorą pod uwagę nasze sugestie. Romaniście juz wiele razy wywalczyli pokazywanie spotkań naszych...lub po prostu spotkanie więcej... Tu chodzi o dobra Serie A i jakby nie było nasze też :)
Ulis
Posty: 560
Rejestracja: 28 paź 2006, 01:30
Lokalizacja: ŁdZ/England

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Ulis »

Ja napisałem :) Nic nie tracimy a może zyska się na przyszłość, więc co komu szkoda :) Pozdero ;-)
[blue]INTER PER SEMPRE ! [black]Tutto altro NON'EIMPORTANTE !ObrazekObrazek
"...Powiedz mi co jest lepszego niż długie cierpienie aby osiagnac sukces...
Potem nie przeszkadzaj mi już.. Dla mnie jest tylko Inter...
Dla mnie, którym jestem zakochany..."Obrazek
ElPolako
Posty: 260
Rejestracja: 17 wrz 2007, 15:11

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: ElPolako »

Mi osobiście najbardziej nie odpowiadają trzy stacje sportowe mianowici TVP Sport (Same powtórki i nie wiele więcej) Polsat sport (Owszem może puszczą od czasu do czasu Serie A ale nie rozumiem dlaczego puszczają lige Grecką czy Ruską którą nie wiem czy aż tak wielu ludzi ogląda co np Włoską Calcio ) No i Euro Sport ( nie wiem co oni widzą w tym snookerze czy bilardzie że co włączam na ich stacje to cały czas stół z zielonym obiciem - wolał bym widzieć boisko z zieloną trawą :P)

Tak czy siak swój e-mail też wysłałem :D
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 00:30 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Shady »

The Game pisze: TVP Sport (Same powtórki i nie wiele więcej)
Nie mam więc nie komentuje, ale za wiele ciekawych rzeczy to tam chyba nie ma, skoro polska TV nie potrafi nawet wykupić praw do meczy Euro.
Polsat sport (Owszem może puszczą od czasu do czasu Serie A ale nie rozumiem dlaczego puszczają lige Grecką czy Ruską którą nie wiem czy aż tak wielu ludzi ogląda co np Włoską Calcio )
Bo na inne ligi nie mają licencji (nie stać ich, albo nie ma możliwości kupna bo inne tv mają wyłączność). A mecze w mniej znanych ligach też potrafią być interesujące, dla kogoś kto lubi piłkę, a dla którego futbol nie kończy się na MU, Barcelonie i innych czołowych klubach. Poza tym puszczają też sporo innych dyscyplin.
No i Euro Sport ( nie wiem co oni widzą w tym snookerze czy bilardzie że co włączam na ich stacje to cały czas stół z zielonym obiciem - wolał bym widzieć boisko z zieloną trawą :P)
Nie wiem co chcesz od tego programu. To kanał sportowy bez wskazania na jakąś jedną dyscypline, tak więc puszczają wiele różnych sportów (m.in. także wyścigi różnego rodzaju, golf, największe turnieje tenisowe itp.). Nie wiem dlaczego kanał sportowy oceniasz tylko po tym czy puszcza mecze lig włoskiej, angielskiej i hiszpańskiej. Każdy lubi co innego, a taki snooker czy MotoGP sam nieraz obejrzę.
BENIOOO
Posty: 44
Rejestracja: 8 cze 2005, 15:34

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: BENIOOO »

Seria A zbliza sie ku koncu a cyfra sobie robi jaja puszcza jakies gowniane mecze serie a.cyfra powinna sie skupic na meczach interu i romy.dobrze ze mam digital plus oczywiscie nie l......ale czego sie nierobi dla interu.co niezmienia faktu ze cyfra puszcza mecze sredniakow w serie a.pytanie kto to oglada?znajdzie sie garstka kibicow co kibicuje np. sampdori czy torino albo calgari.priemier ligue prawie co tydzien puszcza mecze arsenalu.man utd,chelsea czy liverpolu,primera tez real.barca,sevilla,valencia,atletico.tylko w serie a ostatnio jakies badziewie puszczaja

tym bardziej ze mecze serie a leca o takiej godzinie ze mecze z innych otych godzinach malo co leca w sobote mecz o 18 i 20.30 w niedziele  o 15 i 20.30. wiec przynajmniej 3 mecze powinni pokazywac
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 02:23 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Gaszka »

Ja także maila wysłałem, ale odpowiedzi raczej się nie spodziewam...
// >> www.FcInter.pl << //
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Bart »

BENIOOO pisze: Seria A zbliza sie ku koncu a cyfra sobie robi jaja puszcza jakies gowniane mecze serie a.cyfra powinna sie skupic na meczach interu i romy.dobrze ze mam digital plus oczywiscie nie l......ale czego sie nierobi dla interu.
Bzdura, co widzom po meczu Romy czy Interu z jakimś ogórem, jak mogą zobaczyć emocjonujący mecz drużyn walczących o Ligę Mistrzów.
Bobson_ASR
Posty: 9
Rejestracja: 2 wrz 2006, 09:33
Kontakt:

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Bobson_ASR »

Dzięki za zainteresowanie...
Radek
Posty: 106
Rejestracja: 9 wrz 2005, 17:28
Lokalizacja: Zdzieszowice

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Radek »

Ja też wysłałem swojego maila.
Forza Inter !
Jaro
Posty: 273
Rejestracja: 26 mar 2005, 21:18
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Zażalenie do Cyfry +

Post autor: Jaro »

Mój e-mail też poszedł  :-) Cyfry nie mam ale co za problem posłać  :-)  :love: 

                                                              :inter: :szal: :flaga:
Obrazek

Sig i avatar autorstwa Corredo :) Dzięki
ODPOWIEDZ