Metal i pokrewne.

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Globus »

Ja słucham :) KSU, Defekt muzgó, Kult (chociaż według mnie to nie jest punk), Blink182, Analogs i wiele innych
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: EL_CHINO »

Ja słucham Punka i różnych odłamów: Analogs, Ramzes & The Hooligans (z Rydułtów :D ), Adicts, The Clash, Ramones, rzadko Sex Pistols, Podwórkowi Chuligani, Bulbulators, Anti Flag, Misfits, Leniwiec, The Bill, Anti Dread, Zbeer... itp.
P.S. KSU to nie punk? 'Jabol Punk'?
zzz_v1

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: zzz_v1 »

Chuchu pisze: A wracając do legend to "Imagine" Johna Lenonna zostało uznane przez słuchaczy VH1 najlepszym utworem w historii a "Smells like Teen Spirit" Nirvany najlepszym utworem lat 90. to takie ciekawostki ;)
Stairway To Heaven wybrało polskie radio w zebranych głosowaniach wszech czasów i jak na razie jak ogląda się ranking to zmiana się nie zapowiada.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Globus »

EL_CHINO pisze: P.S. KSU to nie punk? 'Jabol Punk'?
Czytaj uważnie ;) Chodziło mi tylko o Kult
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Pablusso »

Z tego co widze, to panuje tu ogolne szalenstwo na punkcie Metallicy... Magia nazwy czy co? Ja osobiscie uwazam, ze pierwsze ich plyty byly naprawde w porzadku, te ballady o ktorych wspominaliscie tez sa ok, zwlaszcza Unforgiven. Ale zeby az taka mania? :)Wiadomo kazdy inny gust ma, ale moim zdaniem Metallica sie konczy.
Obrazek
sig by Orzeu
El_Bojano [Q77 "MUSTANG"]
Posty: 21
Rejestracja: 26 maja 2008, 10:16
Lokalizacja: Głogów

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: El_Bojano [Q77 "MUSTANG"] »

Metallica się nie kończy to nie o-zone  czy  jakaś inne szmiry to klasyka, Metallica znów się zacznie z nową płytą Death Magnetic już niedługo
Obrazek
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Pablusso »

oby tak bylo :) trzymam kciuki ze wszystkich sil. Oby tylko nie wyszlo im cos w rodzaju St. Anger...
Obrazek
sig by Orzeu
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Chuchu »

dobrze to ująłeś. Metallica sie nie konczy, tak samo jak U2, Rolling Stones, Carlos Santana ;) a co do St. Anger to mi akurat sie podobała ale to nie jest juz ten metal który moze sie podobac nawet tym co za metalem nie przepadają :/ bo ja akurat taką muzyke lubie
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Darek »

Wszyscy to wiedzą nawet trolle na Onecie że Metallica skończyła się na Kill 'Em All a reszta to komercha  :P :-D
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Chuchu »

tacy z Was fani a nikt nawet nie napisał ze The Offspring wydał nowy album :D zatytulowany jest "Rise and Fall, Rage and Grace". Pamietam jak pierwszy raz sluchalem "Americany" to myslalem ze Punk-Rockowy Offspring sie skonczyl jednak na nowej plycie znowu jest ostro, znowu jest szybko no i przede wszystkim znowu jest Punk-owo. Bo obawiałem sie ze bedzie to taka sama klapa jak "Americana" wlasnie. Na najwiekszy hit z tej plyty jak narazie na rockowych stacjach radiowych wyrasta "Hammerhead" http://pl.youtube.com/watch?v=MYK_pxWQ6Go&NR=1 .No i nic dziwnego. Utwór ten jest naprawde super ale inne tez są oczywiscie bardzo fajne.


Nie moge sie juz doczekac nowego albumu Metalliki który ma wyjsc w polowie września. Slyszalem ze ma byc podobny do albumu "Metallica" na który najczęściej mówi sie "Black Album".

a i jeszcze co do Metalliki - najwiekszym ich hitem jest "Nothing Else Matters" ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie ich inna ballada "Mama Said" http://pl.youtube.com/watch?v=tGN_ZBMnl ... re=related
Ostatnio zmieniony 6 sie 2008, 14:54 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Matrix23 »

Każdą muzyke, która się dobrze sprzedaje można nazwać komercyjną. ja tak jak Chuchu lubię St. Anger. szczególnie jeżeli jestem zły. Świetnie rozładowuje emocje.

A słyszeliście o czyms takim jak Avenged Sevenfold? Wyglądają jak wyglądają ale muzykę maja fajną http://pl.youtube.com/watch?v=VTqgKEErjOg
Ostatnio zmieniony 6 sie 2008, 14:57 przez Matrix23, łącznie zmieniany 1 raz.
Metal thrashing mad
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Fanatyczny »

Ja glownie slucham rapu, kazdego, jestem tym przesiakniety :yes2:
Ale dobrym rockiem nie pogardze, a szczegolnie podoba mi sie ta kapela;

http://www.youtube.com/watch?v=ciuca4d2Ttg

Jak dla mnie mistrzostwo.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: YoozeQ »

Jak lubisz rap i troche "ostrzejsze" granie to takie cos powinno Ci sie spodobac.
http://pl.youtube.com/watch?v=MWcYASyAOUI
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: kcpwwa »

Jak pamietam,to chyba jedyna ich piosenka w tym stylu,reszta jest lupanka. "Lupanka" w pozytywnym znaczeniu,bo ja i w takiej muzyce nieco gustuje. Jednak podobnie jak Nerazzurro jestem glownie ukierunkowany na rap.

a tak troche zartobliwie,zczajcie to: http://pl.youtube.com/watch?v=6LJP4uqa0p8  :P glupawe ale wkretne :P
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Matrix23 »

http://pl.youtube.com/watch?v=mxh5v5MpE ... re=related
Troche chamsko zjechana Nirvana, ale śmieszne.
Metal thrashing mad
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Fanatyczny »

kcp_wwa

Niezupełnie. mam ich dwie plyty, dokladnie z roku 2005 oraz 2008. Style tej 10 years jest zroznicowany, maja spokojniejsze i bardzie hardcorowe utworki. Ten jak na ta grupe jest juz jednym z mocniejszych...
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Chuchu »

czy ktos kupił nową plyte Coldplay "Viva la Vida" ?? mój kolega ją ma i mówi ze to jest najgorszy album Coldplay ze wszystkich :/ Słuchalem paru piosenek z tej plyty i nie podobały mi sie :/ ciągle oczywiscie grają w swoim, lekkim stylu ale te piosenki są poprostu denne. zdecydowanie bardziej wolalem ich poprzednie albumy
zzz_v1

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: zzz_v1 »

Matrix23 pisze: http://pl.youtube.com/watch?v=mxh5v5MpE ... re=related
Troche chamsko zjechana Nirvana, ale śmieszne.
ŚWIĘTOKRADZTWO!!!!!!

A po za tym to śmieszne.
Ostatnio zmieniony 6 sie 2008, 23:27 przez zzz_v1, łącznie zmieniany 1 raz.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Woo-cash »

zzz_v1 pisze: A po za tym to śmieszne.
To również http://pl.youtube.com/watch?v=oIaz6zBz1go
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Globus »

Ludzie pierwszy raz to widzicie? Przecież oni masę piosenek przerobili i ja to oglądałem jako gówniarz...
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
zzz_v1

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: zzz_v1 »

Globusik pisze: Ludzie pierwszy raz to widzicie? Przecież oni masę piosenek przerobili i ja to oglądałem jako gówniarz...
Widziałem kilka ich "produkcji", ale niewiele i tako też.
Figofan
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2008, 15:59

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Figofan »

:D

// Edit by MiRas:

No to żegnamy.
Ostatnio zmieniony 7 sie 2008, 19:57 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Matrix23 »

Tak, żeby troche odświeżyć temat. Lubicie instrumentalne utwory Metallici? Takie jak: The Call of Ktulu, boski Orion czy też To live is to die- jedna z moich ulubionych piosenek Metallici.
Metal thrashing mad
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Matrix23 »

http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,92331 ... rwszy.html Day that never come. Świetna ballada Metallici z Death Magnetic  http://overkill.superhost.pl/news/goto.php?id=1303  Cyanide też mi się podoba. Porywaja mnie te riffy... :ave:



P.S nie mogłem edytować posta :P a jako fanatyk Metallici nie mogłem nie napisać o nowych singlach :-D
Metal thrashing mad
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: dzielik »

Matrix23 pisze: Tak, żeby troche odświeżyć temat. Lubicie instrumentalne utwory Metallici? Takie jak: The Call of Ktulu, boski Orion czy też To live is to die- jedna z moich ulubionych piosenek Metallici.
Jeszcze za czasów gimnazjum bardzo lubiłem Metallice, a właśnie Call of Ktulu i to live is to die były jednymi z moich ulubionych utworów. Orion trochę dla mnie słabszy, choć wiem że wielu fanów jest odmiennego zdania;) Jeśli mowa o Metallice to nie sposób zapomnieć o Master of Puppets (z orkiestrą) i dla mnie numerze jeden - fade to black. Ach te solówki na początku i na końcu, normalnie orgazm :P :ave: Oczywiście piosenki takie jak Nothing else matters, Battery, Sanitarium, One itp, itd. też bardzo mi się podobały
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: Matrix23 »

Są przecieki nowej płyty Metallici Death Magnetic. Mam i gorąco polecam, wg mnie jedna z najlepszych płyt Metallici. Przed premierą DM często słuchałem Anthraxu,  również  polecam świetni są.:)
Metal thrashing mad
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Metal i pokrewne.

Post autor: szuli »

słuchałem tegoż kawałka - nawet fajny, ale dobrze, że powracają do swojego dawnego stylu bo to co odstawili ostatnio to była pożoga
ED:
boże co ja piszę?!?! - słuchałem utworu, który został już wypuszczony z death magnetic
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ