Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

ja przyjdę do Was, jak mi dasz właściciela, mam 63XX UM
Chrisu

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Chrisu »

haha zapomnij:)
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

Don Balon pisze: jakie sa pensje w primaverze?

obronca 5k
Pensja wynosi 2 500 000 za wygrany mecz, czyli 5 baniek da radę wyciągnąć dziennie... Warto dodać, że Primavera jest na pierwszym miejscu w lidze 2A(ITA)
Chrisu pisze: haha zapomnij:)
to chociaż zastępcę :D
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 15:58 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Chrisu

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Chrisu »

Filip siedz na lawie lepiej w fc Inter.pl :p
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Kielben »

ja mam 3600 UM , i jestem obrońcą i musze ogarnąć jakąś drużyne :D
bo narazie bez pracy jestem , ale chyba żadna druzyna z Interu mnie nie przyjmie co ? :P
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Grajas »

idz do primavery,przyjmą Cię.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Claudio »

Link dla osob ktore jeszcze chca dolaczyc na serwer 1 do gry :)

http://footballteam.pl/index.php?v=new&polecil=3214#v
Freelanser
Posty: 53
Rejestracja: 3 sty 2009, 15:08

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Freelanser »

Kurde przydałby się nam  napadzior z takim skillem jaki ma Filip.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:20 przez Freelanser, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

OFICJALNIE: Napastnik fcINTER.pl vel Filippo C zostaje!

dziękuję. dobranoc
Freelanser
Posty: 53
Rejestracja: 3 sty 2009, 15:08

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Freelanser »

Filip© pisze: OFICJALNIE: Napastnik fcINTER.pl vel Filippo C zostaje!

dziękuję. dobranoc
powodzenia na ławce w FCINTER.pl ;d;d
Obrazek
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Claudio »

Filip bedzie wchodzil w 2 polowie..kase u nas kazdy dostaje tyle samo(podstawowi i rezerwowi) wiec woli zostac. Jest zastepca w druzynie.

Moge sie zalozyc ze bedzie ostro trenowal zeby wskoczyc do pierwszej "11"  ;)
Chrisu

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Chrisu »

nie dostał nawet oficjalnej oferty od nas :)
krzysztof
Posty: 110
Rejestracja: 8 wrz 2006, 19:16

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: krzysztof »

Może fcinter potrzebuje pomocnika 6000UM?
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Grajas »

Mamy 4 pomocników z 7000+ um więc raczej nie,Zapraszam do primavery.
Fcinter.pl szuka bramkarza i obrońcy.
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

Grajas, a Ty to co, mój adwokat? :D

ale zapraszamy do Primavery, pensja może nie jest wysoka, ale gra z nami kibicami z fcinter.pl to jest coś
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Claudio »

Bijcie sie xD

Dodam tylko ze Primavera jest na jak najlepszej drodze do awansu do 1 ligi.. a pozatym bylbys gwiazda tam hehe
Chrisu

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Chrisu »

fest widze fc inter.pl ma kilku wlascicieli xD
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

Chrisu, bo u nas jest tzw. "grupa trzymająca władzę", czyli Claudio, ja i Grajas :D
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Milo »

tak wogole Dzieci umiecie liczyc punkty rakingowe ?:D
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Novicjusz »

Dziecko, liczy sie tak: 3pkt za glowna um, 2pkt za druga w kolejnosci, 1pkt za 3. Za te ktore maja duzy wplyw 0,5x um, maly 0,25x um.
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Milo »

H.R.Cuper pisze: Dziecko, liczy sie tak: 3pkt za glowna um, 2pkt za druga w kolejnosci, 1pkt za 3. Za te ktore maja duzy wplyw 0,5x um, maly 0,25x um.
:P o ty sądziłem że fajny jestem że umiem a tu nie tylko ja umiem
nie bawie sie tak:D

Dobranoc koniec imprezy
Ostatnio zmieniony 19 sty 2010, 00:50 przez Milo, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

Napastnik fcINTER.pl pragnie wydać oświadczenie.

Drodzy gracze, drodzy kibice i Wy nieodpowiedzialne chamy z footballteam.pl chciałbym Wam zakomunikować, że z dniem dzisiejszym zostałem zawieszony dożywotnio przez władze ligi. Dla mnie dzisiaj nastąpił koniec imprezy na FT. Oznacza to, że nie zobaczycie mnie już na arenach footballteam.pl. Chciałbym podziękować z tego miejsca wszystkim, którzy ze mną współpracowali. Mam na myśli Claudio, Ryszardo Kłaresmę, Adiresa, Pablussinho, Ochecka, Karpika, Davide Santona, J. Zanettiego, Don Balona, Giuseppe Bergomiego, Millera, Armana, Macieja Naguszewskiego, który wykopał mnie ze składu. Było nas więcej, ale kilku zdezerterowało. Ja wiem o kim teraz mówię, ale dziękuję także im. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam z całego serca. Ostatnio nie szło mi tak jak w pierwszym sezonie, ale zawsze mogłem liczyć na Wasze wsparcie, bez tego nie zaszedłbym tak daleko. Podkreślam, że przez całą karierę związany byłem związany z fcINTER.pl, więc mam nadzieję, że zdajecie sobie z tego sprawę jak się teraz czuję. Wiem, że moje zagranie było nieczyste, chciałbym z tego miejsca przeprosić Pana Prezesa Claudio. Niczego dzisiaj nie można być pewnym. Przyznaję oficjalnie kręciłem w FT, ale wszyscy kręcą. Tak samo było z Calciopoli, ale złapali tylko Moggiego. Chciałbym pogratulować fcINTER.pl sukcesów, mam na myśli awanse, które miały miejsce co sezon, udziału w Football Cup, gdzie odpadliśmy w ćwierćfinale, a ja dorzuciłem swoje dwa gole. Chciałbym pogratulować Primaverze, która dzielnie walczyła w IV lidze, a na koniec znalazła się w Serie B, a teraz ma szanse na awans gdzie czeka na nich drużyna Chrisu, o ile nie spadną. Mam nadzieję, że gdy mnie zabraknie wśród Was Chrisu wyzbędzie się niecnych działań i rozkupi połowy Primavery. Radek, Prezesie Primavery, nie sprzedawaj zawodników, liczę na jakieś konsultacje ze mną. Było nam na początku ciężko. Grali u nas sezonowcy, karierowicze. Teraz mamy, znaczy się Ty masz tylko zawodników z naszej strony. Mimo tej niespodzianki jaka mnie dzisiaj zastała obiecuję, że będę Wam kibicował. Mówię tu o fcINTER.pl, fcINTER.pl Primavera, FC Internazionale Milano. Życzę Wam sukcesów. Ross Turnbull vel Skuter jeśli jesteś kibicem Interu i masz tu konto módl się żebym Cię nie dorwał, bo zanim Cię zbanuję... Wiem, że moje wykluczenie było efektem czyjeś działalności, ale cóż poradzić. Uważajcie, ściany mają uszy, a wśród nas jest donosiciel. Liczę, że mimo zawieszenia będziecie o mnie pamiętać. Przepraszam jeszcze raz, jest mi przykro, że przeze mnie rozpadły się dwie drużyny. Na szczęście nie skończyło się na degradacji. Mam nadzieję, że spróbujecie mnie przywrócić, ale ta sprawa jest raczej przegrana. I'll be back... Dziękuję

Nie ma takiego FT. Dziękuję. Dobranoc
Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 00:28 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Milo
Posty: 189
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:01
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Milo »

Filip© pisze: Napastnik fcINTER.pl pragnie wydać oświadczenie.

Drodzy gracze, drodzy kibice i Wy nieodpowiedzialne chamy z footballteam.pl chciałbym Wam zakomunikować, że z dniem dzisiejszym zostałem zawieszony dożywotnio przez władze ligi. Dla mnie dzisiaj nastąpił koniec imprezy na FT. Oznacza to, że nie zobaczycie mnie już na arenach footballteam.pl. Chciałbym podziękować z tego miejsca wszystkim, którzy ze mną współpracowali. Mam na myśli Claudio, Ryszardo Kłaresmę, Adiresa, Pablussinho, Ochecka, Karpika, Davide Santona, J. Zanettiego, Don Balona, Giuseppe Bergomiego, Millera, Macieja Naguszewskiego, który wykopał mnie ze składu. Było nas więcej, ale kilku zdezerterowało. Ja wiem o kim teraz mówię, ale dziękuję także im. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam z całego serca. Ostatnio nie szło mi tak jak w pierwszym sezonie, ale zawsze mogłem liczyć na Wasze wsparcie, bez tego nie zaszedłbym tak daleko. Podkreślam, że przez całą karierę związany byłem związany z fcINTER.pl, więc mam nadzieję, że zdajecie sobie z tego sprawę jak się teraz czuję. Wiem, że moje zagranie było nieczyste, chciałbym z tego miejsca przeprosić Pana Prezesa Claudio. Niczego dzisiaj nie można być pewnym. Przyznaję oficjalnie kręciłem w FT, ale wszyscy kręcą. Tak samo było z Calciopoli, ale złapali tylko Moggiego. Chciałbym pogratulować fcINTER.pl sukcesów, mam na myśli awanse, które miały miejsce co sezon, udziału w Football Cup, gdzie odpadliśmy w ćwierćfinale, a ja dorzuciłem swoje dwa gole. Chciałbym pogratulować Primaverze, która dzielnie walczyła w IV lidze, a na koniec znalazła się w Serie B, a teraz ma szanse na awans gdzie czeka na nich drużyna Chrisu, o ile nie spadną. Mam nadzieję, że gdy mnie zabraknie wśród Was Chrisu wyzbędzie się niecnych działań i rozkupi połowy Primavery. Radek, Prezesie Primavery, nie sprzedawaj zawodników, liczę na jakieś konsultacje ze mną. Było nam na początku ciężko. Grali u nas sezonowcy, karierowicze. Teraz mamy, znaczy się Ty masz tylko zawodników z naszej strony. Mimo tej niespodzianki jaka mnie dzisiaj zastała obiecuję, że będę Wam kibicował. Mówię tu o fcINTER.pl, fcINTER.pl Primavera, FC Internazionale Milano. Życzę Wam sukcesów. Ross Turnbull vel Skuter jeśli jesteś kibicem Interu i masz tu konto módl się żebym Cię nie dorwał, bo zanim Cię zbanuję... Wiem, że moje wykluczenie było efektem czyjeś działalności, ale cóż poradzić. Uważajcie, ściany mają uszy, a wśród nas jest donosiciel. Liczę, że mimo zawieszenia będziecie o mnie pamiętać. Przepraszam jeszcze raz, jest mi przykro, że przeze mnie rozpadły się dwie drużyny. Na szczęście nie skończyło się na degradacji. Mam nadzieję, że spróbujecie mnie przywrócić, ale ta sprawa jest raczej przegrana. I'll be back... Dziękuję

Nie ma takiego FT. Dziękuję. Dobranoc
A pff nawet mnie nie ma na liscie tak sie nie bawie  nie ma takiego żegnanie sie .Dziekuje Dobranoc
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

wybacz, zapomniałem, już zostałeś dodany :P

-ale ban
-jaki ban? koniec imprezy
dziękuję. dobranoc
Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 00:33 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Chrisu

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Chrisu »

Filip© pisze: Napastnik fcINTER.pl pragnie wydać oświadczenie.

Drodzy gracze, drodzy kibice i Wy nieodpowiedzialne chamy z footballteam.pl chciałbym Wam zakomunikować, że z dniem dzisiejszym zostałem zawieszony dożywotnio przez władze ligi. Dla mnie dzisiaj nastąpił koniec imprezy na FT. Oznacza to, że nie zobaczycie mnie już na arenach footballteam.pl. Chciałbym podziękować z tego miejsca wszystkim, którzy ze mną współpracowali. Mam na myśli Claudio, Ryszardo Kłaresmę, Adiresa, Pablussinho, Ochecka, Karpika, Davide Santona, J. Zanettiego, Don Balona, Giuseppe Bergomiego, Millera, Armana, Macieja Naguszewskiego, który wykopał mnie ze składu. Było nas więcej, ale kilku zdezerterowało. Ja wiem o kim teraz mówię, ale dziękuję także im. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam z całego serca. Ostatnio nie szło mi tak jak w pierwszym sezonie, ale zawsze mogłem liczyć na Wasze wsparcie, bez tego nie zaszedłbym tak daleko. Podkreślam, że przez całą karierę związany byłem związany z fcINTER.pl, więc mam nadzieję, że zdajecie sobie z tego sprawę jak się teraz czuję. Wiem, że moje zagranie było nieczyste, chciałbym z tego miejsca przeprosić Pana Prezesa Claudio. Niczego dzisiaj nie można być pewnym. Przyznaję oficjalnie kręciłem w FT, ale wszyscy kręcą. Tak samo było z Calciopoli, ale złapali tylko Moggiego. Chciałbym pogratulować fcINTER.pl sukcesów, mam na myśli awanse, które miały miejsce co sezon, udziału w Football Cup, gdzie odpadliśmy w ćwierćfinale, a ja dorzuciłem swoje dwa gole. Chciałbym pogratulować Primaverze, która dzielnie walczyła w IV lidze, a na koniec znalazła się w Serie B, a teraz ma szanse na awans gdzie czeka na nich drużyna Chrisu, o ile nie spadną. Mam nadzieję, że gdy mnie zabraknie wśród Was Chrisu wyzbędzie się niecnych działań i rozkupi połowy Primavery. Radek, Prezesie Primavery, nie sprzedawaj zawodników, liczę na jakieś konsultacje ze mną. Było nam na początku ciężko. Grali u nas sezonowcy, karierowicze. Teraz mamy, znaczy się Ty masz tylko zawodników z naszej strony. Mimo tej niespodzianki jaka mnie dzisiaj zastała obiecuję, że będę Wam kibicował. Mówię tu o fcINTER.pl, fcINTER.pl Primavera, FC Internazionale Milano. Życzę Wam sukcesów. Ross Turnbull vel Skuter jeśli jesteś kibicem Interu i masz tu konto módl się żebym Cię nie dorwał, bo zanim Cię zbanuję... Wiem, że moje wykluczenie było efektem czyjeś działalności, ale cóż poradzić. Uważajcie, ściany mają uszy, a wśród nas jest donosiciel. Liczę, że mimo zawieszenia będziecie o mnie pamiętać. Przepraszam jeszcze raz, jest mi przykro, że przeze mnie rozpadły się dwie drużyny. Na szczęście nie skończyło się na degradacji. Mam nadzieję, że spróbujecie mnie przywrócić, ale ta sprawa jest raczej przegrana. I'll be back... Dziękuję

Nie ma takiego FT. Dziękuję. Dobranoc



Misiek przedstawiles mnie w zlym swietle w twoim oswiadczeniu pelnym wzruszenia, a wiec poki co to ja oddaje Primaverze zawodnikow anie odbeiram Matek#5 wczoraj tam trafil a Radek Wyszyn  gral ze mna jeszcze w MKSie i sam mu zaproponowalem przejscie do Primavery. ehhhhhhh
Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 00:43 przez Chrisu, łącznie zmieniany 1 raz.
Grajas
Posty: 96
Rejestracja: 28 gru 2007, 18:17

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Grajas »

Większość zawodników która u Ciebie gra uciekała z primavery albo fcInter.pl
Chrisu

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Chrisu »

od was gra u mnei tylko krystian to raz bo jedrula nie trafil do mnie od was tylko z jakiegos pobojowiska :) ...Gracjan jest tylko z Primavery :) oj Grajas jak siejesz ferment to przynajmneij sprawdz :)
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

Kiełben jeszcze z Primavery był
Chrisu

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Chrisu »

a widzisz Kiełbena u mnie?? nie ma wiec tylko gracjan jest na 14 graczy wiec oskarzenia ze ta druzyna to Primavera sa bezpodstawne
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Stworzenie drużyny kibiców w grze footballteam

Post autor: Filip© »

sam go wyciągnąłeś od nas, ale buntował się strasznie. Chyba jakaś wymiana była, czy coś takiego. Już nie pamiętam...

Nie kłóćmy się na moim pogrzebie...

koniec imprezy
ODPOWIEDZ