Strona 1 z 20
HaxBall
: 15 sty 2011, 12:18
autor: krystianeczek
Gra ta na naszej stronie stałą się niezwykle popularna. Jest ona niezwykle prymitywna ale za to jak cieszy:D Można by zorganizować turniej jakiś, ligę, czy coś w tym stylu, zasady byśmy wspólnie ustalili, po ile się gra, czy gramy solówki czy np. 2vs2 lub 3vs3, czy będzie to w formie ligi czy pucharu. Na początek trzeba jednak stworzyć listę ile by było chętnych, a myślę, że będzie ich wielu.
1. krystianeczek
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:21
autor: Kusy
1. krystianeczek
2. kusy1986
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:22
autor: Gunnar
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
gra jest świetna. Istny złodziej czasu. Proponuje grę 2v2 co wy na to ?
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:24
autor: Karpik
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:27
autor: Dzonyy
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:27
autor: Michal_fci
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy
6. Krzaku
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:30
autor: Filip©
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
a kto z kim gra? losowanie, czy między sobą ustalamy?
dla mnie może być zarówno 2 vs 2 jak i 3 vs 3
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:37
autor: krystianeczek
Filip może też zagramy solówki i była by to forma ligi. Gdyby się skończyła można by zrobić pary, nad tym się pomyśli, teraz trzeba listę zrobić i zobaczyć ile będzie chętnych.
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:39
autor: Filip©
solówki też dobre

Ja wchodzę w każdą formę, chociaż im więcej osób tym więcej zabawy
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:40
autor: Michal_fci
nie 1vs1, lepiej grac 2vs2

a jak nie tnie to mozna grac po 3 nawet jszcze lepiej

Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:40
autor: .Imperatore.
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
no ja bym bardziej był za solówkami szczególnie, że jak sie gra w więcej osób to często lagi są przeokrutne
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:41
autor: Karpik
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:41
autor: Filip©
ja tam lagów nie uświadczyłem

Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:48
autor: MiRas.
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas 8)
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:50
autor: Filip©
dużo chętnych to będzie 3 vs 3. Pewnie jeszcze Il_Intero dojdzie, może Chrisu i gitara
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:51
autor: krystianeczek
no jeszcze dużo dojdzie, bo paru gra w tym momencie, ale że dużo chętnych to przecież i tak może być 1vs1
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:53
autor: Filip©
jestem bardziej za tym, by było 3 vs 3 niż 1 vs 1
niech się ludzie zapisują, bo niepotrzebna dyskusja się wytworzyła... Potem będziemy się martwić
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 12:55
autor: Kermitt
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
też spróbuję
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 13:03
autor: Michal_fci
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 13:12
autor: ★Intero★
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 13:19
autor: Ibracadabra eight
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 13:35
autor: djqbaa
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djqbaa
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 13:41
autor: dani7
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djgbaa
14. Dani7
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 13:53
autor: dudu
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djagbaa
14. Dani7
15. dudu
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 14:24
autor: majosmajos
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djagbaa
14. Dani7
15. dudu
16. majosmajos
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 14:38
autor: Gunnar
mi dopiszcie 12
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 14:51
autor: krystianeczek
przecież numer jest nieważny, każdy będzie grał jak chce
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 14:55
autor: Gunnar
db wlasciwie racja dobijmy do 20 osób i rozpisz terminarz
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 15:05
autor: krystianeczek
spokojnie, jeszcze zrobi się ankietę kto jest za jakim graniem czy 1vs1 czy 2vs2, czy może i takie i takie, dopiero później terminarz, zapisy są do końca weekendu, każdy kto będzie chciał do tego czasu zdąży się zapisać
Odp: HaxBall
: 15 sty 2011, 15:13
autor: Gunnar
no chyba, że tak
