Strona 1 z 20

HaxBall

: 15 sty 2011, 12:18
autor: krystianeczek
Gra ta na naszej stronie stałą się niezwykle popularna. Jest ona niezwykle prymitywna ale za to jak cieszy:D Można by zorganizować turniej jakiś, ligę, czy coś w tym stylu, zasady byśmy wspólnie ustalili, po ile się gra, czy gramy solówki czy np. 2vs2 lub 3vs3, czy będzie to w formie ligi czy pucharu. Na początek trzeba jednak stworzyć listę ile by było chętnych, a myślę, że będzie ich wielu.

1. krystianeczek

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:21
autor: Kusy
1. krystianeczek
2. kusy1986

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:22
autor: Gunnar
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar

gra jest świetna. Istny złodziej czasu. Proponuje grę 2v2 co wy na to ?

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:24
autor: Karpik
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:27
autor: Dzonyy
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:27
autor: Michal_fci
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy
6. Krzaku

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:30
autor: Filip©
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77

a kto z kim gra? losowanie, czy między sobą ustalamy?

dla mnie może być zarówno 2 vs 2 jak i 3 vs 3

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:37
autor: krystianeczek
Filip może też zagramy solówki i była by to forma ligi. Gdyby się skończyła można by zrobić pary, nad tym się pomyśli, teraz trzeba listę zrobić i zobaczyć ile będzie chętnych.

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:39
autor: Filip©
solówki też dobre :P Ja wchodzę w każdą formę, chociaż im więcej osób tym więcej zabawy

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:40
autor: Michal_fci
nie 1vs1, lepiej grac 2vs2 :) a jak nie tnie to mozna grac po 3 nawet jszcze lepiej :)

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:40
autor: .Imperatore.
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Il Drago
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore

no ja bym bardziej był za solówkami szczególnie, że jak sie gra w więcej osób to często lagi są przeokrutne

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:41
autor: Karpik
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:41
autor: Filip©
ja tam lagów nie uświadczyłem :P

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:48
autor: MiRas.
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas  8)

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:50
autor: Filip©
dużo chętnych to będzie 3 vs 3. Pewnie jeszcze Il_Intero dojdzie, może Chrisu i gitara

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:51
autor: krystianeczek
no jeszcze dużo dojdzie, bo paru gra w tym momencie, ale że dużo chętnych to przecież i tak może być 1vs1

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:53
autor: Filip©
jestem bardziej za tym, by było 3 vs 3 niż 1 vs 1

niech się ludzie zapisują, bo niepotrzebna dyskusja się wytworzyła... Potem będziemy się martwić

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 12:55
autor: Kermitt
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt

też spróbuję

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 13:03
autor: Michal_fci
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku  #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 13:12
autor: ★Intero★
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku  #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 13:19
autor: Ibracadabra eight
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku  #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 13:35
autor: djqbaa
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku  #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djqbaa

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 13:41
autor: dani7
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku   #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djgbaa
14. Dani7

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 13:53
autor: dudu
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku  #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djagbaa
14. Dani7
15. dudu 

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 14:24
autor: majosmajos
1. krystianeczek
2. kusy 1986
3. Gunnar
4. Karpik (Il Drago) #5
5. Dzonyy
6. Krzaku   #19
7. FilipC no. 77
8. Imperatore
9. MiRas
10. Kermitt
11. Il_Intero
12. Ibracadabra 8
13. djagbaa
14. Dani7
15. dudu 
16. majosmajos

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 14:38
autor: Gunnar
mi dopiszcie 12

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 14:51
autor: krystianeczek
przecież numer jest nieważny, każdy będzie grał jak chce

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 14:55
autor: Gunnar
db wlasciwie racja dobijmy do 20 osób i rozpisz terminarz

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 15:05
autor: krystianeczek
spokojnie,  jeszcze zrobi się ankietę kto jest za jakim graniem czy 1vs1 czy 2vs2, czy może i takie i takie, dopiero później terminarz, zapisy są do końca weekendu, każdy kto będzie chciał do tego czasu zdąży się zapisać

Odp: HaxBall

: 15 sty 2011, 15:13
autor: Gunnar
no chyba, że tak :)