Hip-Hop made in Poland

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Nester »

Czy boli was, ze Rychu Peja w uczciwy sposob chce zarobic :?: :lol:
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Scpn »

Victor pisze:Paktofonika (szkoda że już ich niema)
PO-KA-HON-Taz :D

www.pokahontaz.com
www.fokus.wic.pl (albo www.fokus.wic.com )
www.pfk.one.pl
Dexster

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Dexster »

Wiem pod jaką teraz są nazwą ale to co prezentują jak narazie jest do dupy.Nie mam MAGIKA nie ma PFK :cry: :cry:
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Scpn »

No nie wiem... "W głowach" było niezłe...
Cinek - Rychu

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Cinek - Rychu »

Respect for Ś.P. Magik (pokój jego duszy)
Respect for PFK (szkoda że już nie istnieją)
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Winiar »

Jeszcze świetnych jest pare straszych utworów a mianowicie :
:arrow: Wzgórze, Warszafski deszcz, Trzyha- mam to co Ty
:arrow: Wierni- mam pare tekstów
:arrow: Ascetoholix- mówią, że raperzy upadna
:arrow: i większość kawałków Molesty (Armagedon, będzie dobrze dzieciak, Zrozum to itd.)
no i jeszcze z nowszych:
:arrow: WWO- Każdy ponad każdym
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Scpn »

www.asfalt.pl ... można ściągnąc kawałek ktory podobno ma byc na Jazzurekcji OSTRa. Mi się podoba, ale m isie podoba wyszstk oco OStrego :P :P:P
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Hip-Hop made in Poland

Post autor: MiRas. »

Grammatik
- Każdy ma takie chwile
- To co w cenie

Grammatik rządzi ;)

Co do WWO i piosenki Każdy ponad każdy to jakoś kompletnie mi się nie podoba... Jedynie to refren jest fajny, ale reszta textu do bani, tak przynajmniej ja sądze ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Szycha »

GORĄCO polecam kawałek " Uciułany giecik " PCP. Zajebisty teledysk w kręcony w Amsterdamie. ;) :wink: :!:
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Kujon »

ostatnio spodobał mi się bardzo FENOMEN a kawałki to:

To nie tak
Decyzje
Dlaczego tak...
Fenomenada
Marzenia
Pozory
Szansa
Pamiętam jak kiedyś
Nieidealny świat

:D raczej takie spokojny, miłe do słuchania...polecam :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
rapen

Hip-Hop made in Poland

Post autor: rapen »

ja lubie hh PL i USA moim ulubionym wykonawcą PL jest O.S.T.R. a USA jest CHINGY
===============================================
www.fgpa.prv.pl
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Winiar »

mi ostatnio spodobały się 2 kawałki WnB:
:arrow: Mój gniew ( z FU)
:arrow: Tak czynię ( z Włodim)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Hip-Hop made in Poland

Post autor: MiRas. »

Ja odkurzyłem zbiory Paktofoniki:

"Chwile ulotne"
"Priorytety"

Na serio świetne, nieśmiertelne utwory.

Poza tym Grammatik feat Pezet: "Nie ma czasu"

Pezet/Noon feat Fokus: Zimna fuzja
Pezet/Noon: Re-fleksje, 5-10-15, To tylko ja, Pierwszy raz
Pezet/Noon feat ash: Te same dni, te same sny
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Scpn »

Ja jestem cały czas pod wrazeniem "Jazzurekcji". Płyte mam od niecałego miesiaca, a cały czas nie mgoe się od niej oderwać...
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Nasir »

Jesli chodzi o rodzimy HH, to niestety jush nie istnieje. Takie zjeby jak mezo doniu i liber zjebali sytuacje. lepki po 15 lat se nosza bluzy z kapturem z napisem HWDP i udajaze sa gangsta. szkoda, ze nogdy jush nie wroca czasy MOLESTA/ EWENEMENT i WYP-3. ale wy pewnie nie wiecie co to takiego
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Ljarro »

@Nasir przestan pieprzyc glupoty. Podnieciles sie Mobb Deepem i juz zgrywasz wielkiego mistrza.
WYP-3
Gratuluje gustu
MOLESTA/ EWENEMENT
Tu tez wspanialy Włodi "znam biedne życie, miałem w domu karaluchy" - przeciez to dla wiekszosci osob jest najwieksza kaszana jaka moze byc, albo sepleniący Wilku.
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Slepy »

Heh, było kilka zespołów ktore wybiły sie ponad przecietnosc, Paktofonika, Gramatik,WWO,OSTR, mym zdaniem Tede tez wiele wniosl do polskiego rynku, szczegolnie tego bardziej skomercjolizowanego. Chodz wielu ciezko to przyznac, to tak na prawde wszystko na szeroką skale rozkręcil... Liroy, ze swoimi szakalowo-scyzorykowatymi hiciorami :lol: . Dzis powstalo wiele grup (wiecej tych slabych) poczul narod kase i zeruje;-) Verba, Mezo itp.. no coz nie jest to najwiekszy poziom hip-hopowy, jednak to muza ktora latwo wpada w ucho i jak widac w naszym kraju to wlasnie ci wykonawcy robia najwieksza furorre.

Pfk, Mes, P-Z, WwO, Fenomen, OSTR, Peja, Łona, - to trawię
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Orzeu »

a ja polecam, może nie za nowe, ale za to jakie klimatowe BEAT SQUAD :d, czyli m.in. gural, barney, rafi itd.
Obrazek
Citka

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Citka »

Tak se przejrzalem ten temaciq i se posciagalem te piosenki ktore polecacie i mnie zdolowaly jak .... :P :x jesli ktos zna wlasnie takie piosenki smutne to bardzo bym prosil o podanie tytułow :) sorki za offtopa..
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Orzeu »

Beat Squad - "familia, kuzyni" "ponowne rozmowy" i "czyżby..."
Obrazek
Anonymous

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Anonymous »

slepy_fan pisze:Verba, Mezo itp.. no coz nie jest to najwiekszy poziom hip-hopowy, jednak to muza ktora latwo wpada w ucho i jak widac w naszym kraju to wlasnie ci wykonawcy robia najwieksza furorre.
No ale robi ta furore bardziej na "damskim" rynku :P bo malo ktory facet ich slucha... chociaz co do Mezo... to jego ostatnia plyta wedlug mnia jest dobra... troche dojrzal chyba:P

ps. slepy_fan mamy podobne gusta... "trawie" sklady podobne do tych co ty "trawisz" :P
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Richy »

FIRMA - nielegalne rytmy (jeden buch, hiphopolo itd.)

a nie mezozwierze jakieś tam

8)
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Nasir »

Ljarro pisze:@Nasir przestan pieprzyc glupoty. Podnieciles sie Mobb Deepem i juz zgrywasz wielkiego mistrza.
WYP-3
Gratuluje gustu
MOLESTA/ EWENEMENT
Tu tez wspanialy Włodi "znam biedne życie, miałem w domu karaluchy" - przeciez to dla wiekszosci osob jest najwieksza kaszana jaka moze byc, albo sepleniący Wilku.

koles, lubisz meza i donia, to nie masz pojecia o co chodzi. a prawde mowiac to wlasnie Molesta pokazala wszystkim, jak sie robi rap. dla mnie najwieksza kaszana to " dziewczyno jak wino". a jak powiedzial Wlodi" Mam prosta liryke dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo,szacunek budzi"......
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Ljarro »

Jezeli chcesz juz wiedziec koniecznie to nie slucham ani meza ani donia ani innych sepleniacych frajerów - juz mi to przeszlo, a sluchalem ich w czasach kiedy Ty jeszcze sluchales Natalii Kukulskiej. Dlatego przestan tutaj wszystkich strofowac bo sam sluchasz gównianej muzyki
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Lombardinho »

Według mnie polskiHH to szajc :lol: :lol: :lol: :lol: :zwala: :lol: :lol: :lol: :lol: To są biedaki ich teledyski to smiechuwarte

Nie ma to jak 50 Cent czy The Game Mają w swoich teledyskach cadillacki Ferarri itpA ich muza RULEZ :twisted: :evil: :twisted: :evil: :fire: :evil: :twisted: :evil: :twisted: Polski hh jest śmieszny
Amor Patriae Nostra Lex
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Hip-Hop made in Poland

Post autor: RoB »

Lombardinho pisze:To są biedaki ich teledyski to smiechuwarte

Nie ma to jak 50 Cent czy The Game Mają w swoich teledyskach cadillacki Ferarri itpA ich muza
Jeżeli według Ciebie wyznacznikiem jakości muzyki jest marka samochodu w teledysku to gratuluje.

PS. Daj już sobie spokój z tymi emotami bo ani to fajne ani śmieszne i strona się pół godziny otwiera.
Citka

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Citka »

Lombardinho pisze:Według mnie polskiHH to szajc :lol: :lol: :lol: :lol: :zwala: :lol: :lol: :lol: :lol: To są biedaki ich teledyski to smiechuwarte

Nie ma to jak 50 Cent czy The Game Mają w swoich teledyskach cadillacki Ferarri itpA ich muza RULEZ :twisted: :evil: :twisted: :evil: :fire: :evil: :twisted: :evil: :twisted: Polski hh jest śmieszny
Tak smieszny jak twoje posty....
Richy
Posty: 110
Rejestracja: 22 sie 2005, 11:05
Lokalizacja: Świnoujście

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Richy »

Ljarro pisze:....bo sam sluchasz gównianej muzyki
No fajnie, tyle, że gusta są różne i odmienne ponad to pewnie nie trzeba nikomu tłumaczyć, że to co sie podoba jednemu, drugiemu nie musi przypasc do gustu... chce sluchac mezozwierzów, niech słucha, a mówiąc że to gówno nie muzyka możesz kogoś urazić, bo często jest tak, że dana osoba jest przywiązana do tego czy tamtego. No offence.
Obrazek
Obrazek
"Jak jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jak jesteś drugi, to jesteś zerem.'' - Bill Shankly"
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Ljarro »

a możesz kogoś urazić, bo często jest tak, że dana osoba jest przywiązana do tego czy tamtego.
Jak ja lubie gdy ktos zabiera zdanie, mimo ze nie przeczytal tematu od początku.
Anonymous

Hip-Hop made in Poland

Post autor: Anonymous »

Lombardinho pisze:Według mnie polskiHH to. To są biedaki ich teledyski to smiechuwarte

Nie ma to jak 50 Cent czy The Game Mają w swoich teledyskach cadillacki Ferarri itpA ich muza RULEZ. Polski hh jest śmieszny
Jak ktos powyzej wspomnial.... jezeli dla ciebie wyznacznikiem poziomu muzyki jest to ile jej wykonawca ma zlota na szyji i ile hajsu na koncie... a poziom teledyskow jest rowny wartosci fury na nim i ilosci top-modelek.... to no comment...

ps. skonczcie ujezdzac tyle po Mezo... fakt jego poczatki byly smieszne... ale osttania plyta wcale najgorsza nie jest... torche dojrzal w tekstach... bity i melodeklamacje tez ma nienajgorsze. oczywiscie nie porownuje go do najlepszych, ale nie zaliczlbymgo juz do tych najgorszych... A ujezdzanie po nim "bo tak sie przyjelo" i "tak jest modnie" jest troche bezsensu, troche wlasnego zdania... przesluchajcie jego ostatnia plyte (i nie odpisujcie ze gowien nei sluchacie) i wtedy sie wypowiedzcie... jak dla mnie ostatnim swoim albumem troche podniosl swoj poziom.
ODPOWIEDZ