Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: Gunnar »

Siema, jeśli ktoś miałby czas zapraszam do odsłuchania wersji instrumentalnych utworów, które skomponował mój zespół. Mile widziana jest również jakaś opinia - pozytywna, negatywna, ważne aby była szczera ;) Pozdrawiam i zostawiam link do (narazie 4 wersji intrumentalnych) naszych kawałków: https://soundcloud.com/the-ear-of-herring
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: miko »

Markowski i Lej mi pół - jak dla mnie najlepsze :) bębny momentami gitarrę zagłuszają, ale to pewnie wina mikrofonów :)
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: Don_Balon »

Was ist Bass najmilsze dla ucha. Myślę, że trochę brak równowagi w dźwiękach (nie jestem fachowcem), bo czasem jeden instrument np. bębny zagłuszają brzmienie innego. Może to być wina sprzętu.

Jest klimat, są chęci, jest git.

forza Gunnar!
Kruq
Posty: 122
Rejestracja: 14 sie 2009, 12:47
Lokalizacja: Lututów

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: Kruq »

Was is Bass fajny kawałek. Specem od wychwytywania różnego dźwieków nie jestem, ale na cholerę ktoś perkusiście podsunął garnek 0.5 litrowy w kilku momentach :P

Jeśli jesteście świeżą kapelą i macie chęci do grania to jak Don Balon napisał JEST GIT :)
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: Gunnar »

https://www.youtube.com/watch?v=tJIHI-aqRSU <----- Jak ktoś ma chwilę poprosiłbym o przesłuchanie naszego kawałka wraz z wokalem :)
kmaster
Posty: 81
Rejestracja: 15 lip 2006, 11:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: kmaster »

cześć,
jako przeciętny słuchacz muzyki powiem, że bardzo podoba mi się instrumentalna strona piosenki ( skądś kojarzę motyw z początku), natomiast jak przyszło do wokalu to musiałem wyłączyć.
1. Mam wyjątkową niechęć jak słyszę Polaków śpiewających po angielsku. po co ? śpiewajcie po Polsku !
2. kolega od wokalu ma mizerny akcent. radziłbym mu pozostać przy ojczystym języku, a jak chce być światowy to zanim zaśpiewa niech potrenuje akcent. za granicą.

instrumental 7+/10 , wokal 1+/10 ( smęty muszą być klimatyczne, a ten jest bez polotu)

przesłuchałem resztę instrumentali i bardzo mi się podobają.
piątka dla was za chęci i nie marnowanie czasu ! :)
edgar
Posty: 40
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: edgar »

stary gunnar swietna robota :) miko ma dobry gust lej mi pol i markowski wymiata !
dalej panowie i bd plyta ! :D
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: Kusy »

Minęło już kilka ładnych lat, jak potoczyły się losy zespołu, nadal coś tworzycie? Fajne nostalgiczne brzmienie.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Prośba o przesłuchanie i obiektywną ocenę

Post autor: Skepta »

ManOnFire pisze: 24 wrz 2019, 12:43 Minęło już kilka ładnych lat, jak potoczyły się losy zespołu, nadal coś tworzycie? Fajne nostalgiczne brzmienie.
Gitarzysta robi na taśmie w fabryce pod Radomiem a wokalista robi gdzies razem z Savulikeesem w Luton, no tak slyszalem
ODPOWIEDZ