silownia

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
laura331
Posty: 3
Rejestracja: 8 sie 2016, 15:05

silownia

Post autor: laura331 »

Witam, mój stam zdrowia zmusił mnie do zmiany stylu życia. Dieta i ćwiczenia to dla mnie codziennosć.Skoro praktycznie codziennie jestem na siłowni postanowiłam, że zrobie sobie taką własną-osobistą. Znalazlam już miejsce i teraz muszę wybrać wyposażenie siłowni. Na tym to się zbytnio nie znam, więc pytam jakie firmy mają najlepsze oferty tego typu?
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: silownia

Post autor: Stachoo »

Kelton lub Marbo.
miko
Posty: 144
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:13

Re: silownia

Post autor: miko »

Jak bym na Twoim miejscu kupił sztangę (np. HESa) i zaczał bawić się crossfitem. Sam zerwałem więzadło rok temu i bez rekonstrukcji wróciłem do sprawności.
laura331
Posty: 3
Rejestracja: 8 sie 2016, 15:05

Re: silownia

Post autor: laura331 »

Witam, mój stam zdrowia zmusił mnie do zmiany stylu życia. Dieta i ćwiczenia to dla mnie codziennosć.Skoro praktycznie codziennie jestem na siłowni postanowiłam, że zrobie sobie taką własną-osobistą. Znalazlam już miejsce i teraz muszę wybrać wyposażenie siłowni. Na tym to się zbytnio nie znam,ale mysle ze ta firma http://mya.pl/ jest dosyc porzadna .Pytam jakie inne firmy mają najlepsze oferty tego typu?
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: silownia

Post autor: Czarson »

dość sprytnie
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: silownia

Post autor: Dzonyy »

To zalezy co chcesz zrobic :) Nie ma co przesadzac z urzadzeniami. Na samym drazku mozna ladnie pocwiczyc.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: silownia

Post autor: Stachoo »

Dzonyy pisze:To zalezy co chcesz zrobic :) Nie ma co przesadzac z urzadzeniami. Na samym drazku mozna ladnie pocwiczyc.
Dzonyy to bocik :P
Piotr_1983
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2016, 15:24

Re: silownia

Post autor: Piotr_1983 »

Dzonyy pisze:To zalezy co chcesz zrobic :) Nie ma co przesadzac z urzadzeniami. Na samym drazku mozna ladnie pocwiczyc.

A jak jeszcze do tego dorzucisz skakankę... :)


______________________
szybkość łącza, kody pkd 2007, lotto plus
Victoris
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2017, 20:00

Re: silownia

Post autor: Victoris »

Jak radzicie sobie z dietą? Mam dość spory problem z przemianą materii, staram się spożywać sporo błonnika, ale zupełnie nie widzę poprawy. Zastanawiam się nad zastosowaniem ziołowych suplementów, które przyśpieszają trawienie https://evita.sklep.pl/pl/biobran-1000-30saszetek.html Ktoś z Was miał podobny problem?
Hainc
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2017, 11:25

Re: silownia

Post autor: Hainc »

Ćwiczenia na płaski brzuch są najlepsze jeśli człowiek chce schudnąć.
ODPOWIEDZ