Rozwoj forum

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Rozwoj forum

Post autor: Orzeu »

no to też powinno Ci się wydawać dziwne, że tam dominuje również biały kolor no nie ?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Rozwoj forum

Post autor: Mora »

No trochę dziwne, designerzy mieli taki pomysł i tak zrobili. Z pewnością bardziej podobałaby mi się dobrze zaprojektowana strona w wiadomych barwach.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Rozwoj forum

Post autor: Czorny87 »

Radio ''Niebiesko czorne'' :) Była kiedyś taka propozycja ? Rzecz jasna ramówka może być różnorodna ;) A tematow byśmy znaleźli na pewno wiele :)

Miejsce nadawania internet. Co na to zorientowani ?
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Rozwoj forum

Post autor: Czorny87 »

Widzę, że temat radia nawet echa po sobie nie pozostawił, więc wyciągam coś jeszcze z rękawa - wywiady z uzytkownikami fcinter.pl

Cel ? Większe poznanie osób z którymi piszemy , tworzymy forum. Napewno też może być to świetna lektura dla wielu z nas.

Forma ? Osoba A przeprowadza wywiad z osobą B jeżeli B zgodzi się na przeprowadzenie wywiadu z osobą C. Sek jest w tym, że A poinformuję B o tym kim jest C dopiero gdy A przeprowadzi wywiad z B. Ma to na celu wprowadzić pewną zagadkowość, stworzyenie ciekawych wywiadów, a może i dodanie pikanteri , bo nigdy nie będziesz wiedział wcześniej z kim masz przeprowadzać wywiad.

Tematyka ? Dowolna , ale z sensem.

Czy warto ? Ta formuła została zrozumiana nawet przez gimnazjalistów nie wspominając o starszych userach na forum jednego z managerów piłkarskich on line i cieszy się duzym powodzeniem.

Tradycyjnie pytam - szto Wy na to ? :)
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozwoj forum

Post autor: AlwaysRemember »

Ja jestem chętny cały czas, mój pomysł swoją drogą.:) Dopiero teraz zauważyłem, że coś takiego napisałeś.:) Wywiady z użytkownikami były (jest wywiad z Messiem bodajże (Michał Strzępa)).

Czorny - odezwij się do mnie na gg: 36778903. Radio mnie strasznie jara, żeby zrobić.:D
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Rozwoj forum

Post autor: Czorny87 »

Powiem tak - jestem tutaj nowy więc nie wiem co mieliście , a czego nie mieliście także każde info będzie przydatne :)
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozwoj forum

Post autor: AlwaysRemember »

Czorny - gg. 36778903
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Rozwoj forum

Post autor: Serpente »

Pytanie do moderatorów/administracji - czy w dziale Hyde Park pierwsze tematy z wierzchu muszą być "przyklejone" do samej góry? według mnie znacznie to utrudnia przejrzystość i funkcjonalność forum, np. napisałem posta w temacie o serialach i filmach a i tak jak ktoś wchodzi w Hyde Park to widzi "Hip-Hop made in poland" "Typu bukmacherskie" itd. i trzeba zjechać do połowy strony aby zobaczyć tematy w których ktoś napisał coś nowego. Według mnie robota żadna a można znacznie usprawnić działanie forum ;)

Co jeszcze rzuciło mi się w oczy to stare tematy które nie są kasowane czy przesuwane do odpowiednich działów (np. w dziale kadra wiszą jeszcze tematy o Mazzarrim, Samuelu, Alvarezie, Pereirze, Stankovicu, Gargano, Campagnaro, Stramaccionim, Milito, Sneijderze, Maiconie itd. :P ).
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Rozwoj forum

Post autor: Serpente »

Żadnej odpowiedzi ze strony adminów? :-|
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozwoj forum

Post autor: AlwaysRemember »

Co do przenoszenia piłkarzy itp. - zaraz się tym zajmę.:) Przypięte posty? To te, które mają najwięcej odpowiedzi, ale rzucę na to okiem.:) Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale dopiero teraz przeczytałem.:)

Pozdrawiam.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Rozwoj forum

Post autor: Serpente »

To znaczy ja nie chcę nikomu zwracać uwagi, chodzi mi po prostu aby notorycznie dbać tutaj ład i porządek i interweniować samemu a nie tylko kiedy ktoś zwróci uwagę (jak np. teraz). ;)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Rozwoj forum

Post autor: Serpente »

Jak ustawić sobie podpis? wpisuję coś, wrzucam zdjęcie w odpowiednią zakładkę w edycji profilu i jak nie było tak nie ma nic :mad:
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Re: Rozwoj forum

Post autor: Serpente »

AlwaysRemember pisze:Przypięte posty? To te, które mają najwięcej odpowiedzi, ale rzucę na to okiem.:)
I jak tam, ruszyło się coś w tym temacie? ;)
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Re: Rozwoj forum

Post autor: Minister »

Serpente
wspolczuje prowadzenia monologu od paru dni.Swoja droga masz racje co do tego, ze na gorze forum powinny wisiec aktualnie poruszane watki, a nie najczesciej odwiedzane.Poczekaj jeszcze pare dni to moze Always przypomni sobie o obietnicy, chyba, ze bedzie zajety dodawaniem kolejnego newsaz cyklu science fiction
o tym, ze niedlugo wzmocni nas Messi ;)
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Rozwoj forum

Post autor: Adriano_forever »

Minister nie wiem czy wiesz ale redaktorzy nie koniecznie w swoich obowiązkach mają zajmowanie się forum więc ta uwaga trochę nie trafiona.
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozwoj forum

Post autor: AlwaysRemember »

Minister pisze:Serpente
wspolczuje prowadzenia monologu od paru dni.Swoja droga masz racje co do tego, ze na gorze forum powinny wisiec aktualnie poruszane watki, a nie najczesciej odwiedzane.Poczekaj jeszcze pare dni to moze Always przypomni sobie o obietnicy, chyba, ze bedzie zajety dodawaniem kolejnego newsaz cyklu science fiction
o tym, ze niedlugo wzmocni nas Messi ;)
Kilka wątków zostało już odpiętych. Dawno.
szocik
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2019, 17:19
Kontakt:

Re: Rozwoj forum

Post autor: szocik »

Adriano_forever pisze: 25 mar 2015, 20:25 Minister nie wiem czy wiesz ale redaktorzy nie koniecznie w swoich obowiązkach mają zajmowanie się forum więc ta uwaga trochę nie trafiona.
Forum jest po to żeby dyskusja mogła się toczyć na różne tematy, redaktorzy niech robią swoje.
Pozycjonowanie i budowa stron internetowych http://www.beako.eu pozycjonowanie wizytówek google moja firma, adwords. Również http://czyszczeniekostkiopole.pl/
ODPOWIEDZ