Rozwoj forum

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Forum ma juz prawie pół roku:
Nasi użytkownicy napisali 3480 wiadomości
Mamy 149 zarejestrowanych użytkowników

Czyli juz prawie 150 (nie moge sie doczekac) no i 3500 postów.
Wychodzi ze srednio kazdy napisal okolo 23 posty.
Postów dziennie: 24.51
Tematów dziennie: 1.73 - to są najwazniejsze statystyki :D


Jednak ponad 1/3 uzytkownikow nie napisala zadnego postu.
17_7

Re: Rozwoj forum

Post autor: 17_7 »

a jakie sa rangi(jesli mozna to tak nazwac) np. "Piłkarz Serie B" ?
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Admin strony
Raczkujący trampkarz
Podawacz piłek
Podawacz ręczników
Trampkarz
Piłkarz Serie C
Gwiazda Serie C
Piłkarz Serie B
Gwiazda Serie B
Piłkarz Serie A
Gwiazda Serie A
Zdobywca Scudetto
Reprezentant kraju
Najlepszy piłkarz Świata
Prezes Interu
Żywa legenda
OldBoy Interu
Weteran

No i sie 150 zarejestrował :D
The Cyc
Posty: 61
Rejestracja: 7 cze 2004, 16:05
Lokalizacja: Nowe Miasto

Rozwoj forum

Post autor: The Cyc »

Chyba to ja jestem 150!! Ciesze się bo Veron i placek byli tuż za mną(respect dla was!!) Jeszcze nie jestem zbyt doświadczony w poruszaniu się tutaj ale niedługo to się chyba zmieni. Mam nadzieje.
Forza Inter!!
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

Rozwoj forum

Post autor: rr »

Ljarro mógłbyś jeszce napisać od ilu postów jaka jest ranga?
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Nie napisze, bo sie zacznie walka o rangi w postaci nabijania postów :P
17_7

Rozwoj forum

Post autor: 17_7 »

chyba tylko dzieci by sie bily o rangi. no i co mi z tego, ze mam range np. Gwiazda SerieA ? mi jak mozna to mozecie zresetowac do zera :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

17_7 pisze:chyba tylko dzieci by sie bily o rangi. no i co mi z tego, ze mam range np. Gwiazda SerieA ? mi jak mozna to mozecie zresetowac do zera :P
Hm, ale nie ma celu w resetowaniu komus ilosci postów, kto by sie w to bawil ?? :P
BartFCI

Rozwoj forum

Post autor: BartFCI »

17_7 pisze:chyba tylko dzieci by sie bily o rangi. no i co mi z tego, ze mam range np. Gwiazda SerieA ? mi jak mozna to mozecie zresetowac do zera :P
NO dla mie to tez jest bezsensu , nabijanie postów jest dla dzieci i brawo dla Ciebie 17_7 że to zauważyłeś !!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Moze i jest bezsensu ale sie juz kilka razy tutaj zdarzylo :)
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Tak wlasnie zauwazyłem ze mamy 200 uzytkownikow na forum. Ostatnim szczesliwcem, ktory sie tutaj zarejestrował jest @WINT :D
Mamy juz tez ponad 400 postów :P
Dexster

Rozwoj forum

Post autor: Dexster »

Ljarro pisze:Tak wlasnie zauwazyłem ze mamy 200 uzytkownikow na forum. Ostatnim szczesliwcem, ktory sie tutaj zarejestrował jest @WINT :D
Mamy juz tez ponad 400 postów :P
Ta może i mamy zarejstowanych 200 użytkowników ale posty piszą ja wiem ze 10-15 osób i tu nie wiem czy czasem nie pszesadziłem czyli zostaje gdzieś 185 osób które nic nie piszą.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

@Victor to co napisałes jest domeną wiekszosci forów. Z czasem sie pweni zacznie wycinanie tych ktorzy nic nie napisali :P
Dexster

Rozwoj forum

Post autor: Dexster »

Ljarro pisze:@Victor to co napisałes jest domeną wiekszosci forów. Z czasem sie pweni zacznie wycinanie tych ktorzy nic nie napisali :P
Tak powinno byc na forum As Romy ci co nic nie piszą są wyrzucani i tak powinno być na naszym.
Dexster

Rozwoj forum

Post autor: Dexster »

Ja chciałem coś powiedzieć na temat tych ostrzeżeń:
:arrow: po 1 powinny byc usuwane po jakimś czasie :twisted: (załóżmy po 1 miesiącu albo coś takiego,a nie kiedy sie Ljarrowi odwidzi :twisted: )
:arrow: po 2 dlaczego jest to napisane zamiast RANGI :?: :?: powinno być gdzie indzej
:arrow: po 3 powinno się pisać za co mam ostrzeżenie :!:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Andy »

Victor pisze:Ja chciałem coś powiedzieć na temat tych ostrzeżeń:
:arrow: po 1 powinny byc usuwane po jakimś czasie :twisted: (załóżmy po 1 miesiącu albo coś takiego,a nie kiedy sie Ljarrowi odwidzi :twisted: )
:arrow: po 2 dlaczego jest to napisane zamiast RANGI :?: :?: powinno być gdzie indzej
:arrow: po 3 powinno się pisać za co mam ostrzeżenie :!:
Po 1 jakbyśmy usuwali ostrzeżenia , koledzy napewno którzy złamali regulamin dalej by to robili :/
Po 2 na to pytanie nie mogę Ci odpowiedzieć , ale może w przyszłości się to zmieni ;) ( jak oczywiście będzie taki skrypt , bo na razie to nigdzie nie widziałem żeby ostrzeżenia były ukazywane gdzie indziej :> )
Po 3 Nic nie powinno być wytłumaczone , radze przeczytać dokładnie regulamin , gdyż jak wiesz albo i nie Admin nie musi tłumaczyć swojej decyzji z ostrzeżeniem a pisanie posta pod postem jest karane :!: :!: :D
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Ad1. Jakbys czytał to co pisze do Ciebie na PW, to byś teraz nie zadawał takich głupich pytan. Na pewno nie beda kasowane ostrzezenie wtedy kiedy Tobie sie spodoba. Na to nie licz. Jest trzech lub czterech adminów, wszyscy dajemy ostrzezenia...

Ad2. A po co Ci ranga ?? Bedziesz sie cieszył jak bedziesz miał: Legenda Interu, zamiast ostrzezenia ???? Jak zaczniesz sie zachowywac na normalnym poziomie to nie bedziesz mial ostrzezen. Póki co zadnej zachowujesz sie tak jak zawsze, czyli jak 10 letni dzieciaczek
Dexster

Rozwoj forum

Post autor: Dexster »

Ty się za to zachowujesz jak dorosły.Wiem dlaczego mnie nie lubisz ale nie będę pisał tego na forum żeby cie nie skompromitować.Dobrze wiesz o co mi chodzi ;)

Ad1.Nie liczyłem na to że będziesz zdejmował ostrzeżenie kiedy ja będę tego chciał, zwracam ci uwagę bo jak narazie to jesteś nieodpowiednim Admin. ;) Jakoś inni potrafią tłumaczyć inaczej np.Andy czy Miras
Ad2.To po co są ten Rangi :twisted:
Andy pisze: jak oczywiście będzie taki skrypt
nie chodzi o skrypt ale w może w podpisie powinna być jakaś żółta kartka czy coś :?: :?:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Andy »

Victor pisze:
Andy pisze: jak oczywiście będzie taki skrypt
nie chodzi o skrypt ale w może w podpisie powinna być jakaś żółta kartka czy coś :?: :?:
Jeżeli się nie mylę a rzadko się mylę :D to takie coś jest na forum Barcelony i tam też jest tak jak u nas , czyli zamiast rangi jest ostrzeżenie czy jak kto woli żółtka kartka a później czerwona ;)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Scpn »

A ja mam pytanie. Dostałem ostrzeżenie za powiększenei i zmienienei koloru na czerwono słowa "żenada", podczas gdy "admini zastrzegaja sobie prawo do zmiany wielkosci i koloru czcionki". No i co w tym dziwnego??A to że jest to chyab neipisane prawo bo neiam tego w regulaminie... Więc skad ja to krude mogłem wiedzieć?? To tak jakby nagle zostało ustanowione prawo że "niemożna pisac w temacie xxx dnia xxx" i o tym rpawie wiedzieliby tylk oadministratorzy....
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Wiem dlaczego mnie nie lubisz ale nie będę pisał tego na forum żeby cie nie skompromitować.Dobrze wiesz o co mi chodzi
Ehehe. O w morde, juz sie boje, chociaz wbrew towjemu twierdzeniu, nie wiem o co ci chodzi.
Jakoś inni potrafią tłumaczyć inaczej np.Andy czy Miras
Dlatego zwracaj sie do nich, a ode mnie sie odp*****
nieodpowiednim Admin
Ty jestes nieodpowiedni uzytkownik forum, masz bana na acmilan.pl, tutaj tez na konto dexster dostales bana, wtedy kiedy nawet nie byłem adminem. Fakty mówią same za siebie.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Andy »

Może załorzymy osobny temat na takie skargi , a nie wszyscy będą się skarzyć w innym temacie :!: :!:
Regulamin pisze:Sygnatury

Maksymalna wielkość czcionki w sygnaturze może wynosić 14. Administratorzy forum zastrzegają sobie prawo edycji sygnatur, które według ich zdania przeszkadzają ( za duże, za jaskrawe, itd.) w bezproblemowym przeglądaniu forum. W sygnaturach zastrzegamy sobie prawo do zmazywania wszelkich adresów Waszych stron, gdyż nie jesteśmy reklamodawcami na forum, do tego służy dział reklama. W skłąd tego wchodzą zarówno linki, jak i button czy Broń Boże Bannery, które także doprowadzając do rozwalenia forum na monitorze. Nie dostosowanie się grozi oczywiście ostrzeżeniami, lub banem!
Tu masz wszystko wyjaśnione :)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Scpn »

Mam jednak nieodparte wrażenie że ten punkt tyczy sięsygnatury czyli tego takiego czegoś pod postem. Moge się mylić, ale wydaje mi siezę sygnatura to włąśnei to coś :P

A co do tematu na skargi, to skoro wyszscy te skargi pisza juz tutaj to mozna zmienic tytułtematu na jakis "temat słuzbowy" czy "temat publiczny"
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

@Scpn ostrzezenie skasowałem, bo w regulaminie była mowa tylko o sygnaturkach :P. Teraz to zmienilismy, ale prawo nie działa wstecz, dlatego ciach - ostrzezenia nie ma :D
Dexster

Rozwoj forum

Post autor: Dexster »

Ljarro a jednak zrobiłeś śmietnik widzisz ,a jak ja mówiłem to "Nie mam mowy" i takie tam teksty :ave: chcesz czy nie mój pomyśł istnieje na tym forum Neo vs Smith
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Victor pisze:Ljarro a jednak zrobiłeś śmietnik widzisz ,a jak ja mówiłem to "Nie mam mowy" i takie tam teksty :ave: chcesz czy nie mój pomyśł istnieje na tym forum Neo vs Smith
Bedziemy tam wywalali posty offtopic, a nie stare, całe tematy.
Dexster

Rozwoj forum

Post autor: Dexster »

Dodbra dobra wiem ale pomysł istnieje :D Winer!!
rapen

Rozwoj forum

Post autor: rapen »

no no no 8) widze ze forum sie rozwija :D
juz nie umiem sie doczekac kiedy bede Weteranem :P
-----------------------------------------------------------------
www.fgpa.prv.pl
panxxx
Posty: 95
Rejestracja: 14 lut 2004, 12:46
Lokalizacja: Łobez
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: panxxx »

Doczekaliśmy sie nawet pierwszego zagranicznego kibica Interu, jest nim Aimar webmaster jedej z zagranicznych stron Nerazzurri... :eek:

Ciekaw mnie tylko, czy cokolwiek zrozumie i napisze, bo jak narazie nie mamy, żadnego działu poświęconego rozmowom w języku angielskim... :P
Obrazek
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Peter »

Andy pisze:Po 2 na to pytanie nie mogę Ci odpowiedzieć , ale może w przyszłości się to zmieni ;) ( jak oczywiście będzie taki skrypt , bo na razie to nigdzie nie widziałem żeby ostrzeżenia były ukazywane gdzie indziej :> )
Jest taki mod aby ostrzezenie bylo pod liczba postow, poszukaj na www.phpbb.pl w dziale download/modyfikacje. Nie pamietam jak sie dokladnie ten hack nazywa ale na swoim forum go zainstalowalem i dziala bez zarzutu.
ODPOWIEDZ