Rozwoj forum

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Rozwoj forum

Post autor: EL_CHINO »

No, tylko szkoda, że po angielsku, ale nie można mieć wszystkiego, a poza tym taki angielski niepowinienen być problemem ;)
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Rozwoj forum

Post autor: RoB »

O właśnie zobaczyłem, że na logo skórki "Boyz" jest Vieri :!: Przydałoby się go wyeliminować :twisted:
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Rozwoj forum

Post autor: Maciek (interista) »

2000 użytkowników :mrgreen:
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Orzeu »

a moje zdanie jest takie, że te forum się nie rozwija tak jak powinno. to jest tylko takie moje spostrzeżenie, bo niewiem: rok temu na tym forum aż chciało się czytać wypowiedzi, wypowiadać się, a teraz zrobiło się tu jakoś tak ... nudno - poziom wypowiedzi jakby spadł. Kiedyś chciało się polemizować ze starymi użytkownikami typu 17_7, Citka, Winiar, Mati, SCPN itd. itp. a teraz większość z tych użytkowników już sie nie wypowiada, a wśród nowych użytkowników jest mało takich właśnie 'do pogadania' (na czym ubolewam :mrgreen: ) i jakoś tak człowiek coraz niechętniej tu wchodzi.

To jest moje zdanie i tyczy się mojego przypadku - niewiem jak to się ma z innymi...
Obrazek
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Rozwoj forum

Post autor: Kalisz »

No niestety jest to szczera prawda...Kiedys tu było troche inaczej,można było naprawde poczytać interesujące wypowiedzi,a także polemizować z innymi uzytkownikami,czasem wywiązywały się z tego kłótnie nie porozumienia a czasem wszystko ładnie się układało,ale o to wszystko chodzi na forum :wink: Dla mnie poziom forum troszke się obniżył.Mało jest zakładanych nowych tematów na które można dyskutowć,tylko ciągniete sa stare...to robi się nudne :| Miejmy nadzieje że to wszystko zmieni się na lepsze w najbliższym czasie :smile: i przybędzie nam nowych kumatych użytkowników :wink:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Woo-cash »

No ja mam taki pomysl alby tych uzytkownikow ktorzy maja zerowa liczbe usunac ich konto (a naliczylem ich na chwile obecna 1632 :D)... Albo moze nie usuwac wszystkich tylko tych ktorzy od pewnego czasu nie napisali zadnego posta :)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Maciek (interista)
Posty: 141
Rejestracja: 7 sty 2006, 02:04
Lokalizacja: Warszawa/Białystok

Rozwoj forum

Post autor: Maciek (interista) »

Master Snake pisze:Albo moze nie usuwac wszystkich tylko tych ktorzy od pewnego czasu nie napisali zadnego posta
Albo tych, któży nie logowali się od dłuższego czasu :)

Czas na czystkę :mrgreen:
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Nie można tego zrobić, bo logowanie jest połączone u nas z logowaniem do typera. Po sezonie bedzie mozna to zrobic, a być może i zmienić forum na mniej transferochłonne :P
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Rozwoj forum

Post autor: EL_CHINO »

Dobrze, że zmieniliście w końcu ten design, gdzie był bodajże Emre, zmieniliście oczywiście na lepszy. Fcinter.pl intermediolan.pl. Spoko. Inne też zmieniliście, bo nie chce mi się sprawdzać. ;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: MiRas. »

Jeszcze tylko w Boyz'ie musimy zmienic logo :)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Rozwoj forum

Post autor: klusek »

Jezeli mozna spytac... czemu strona intermediolan.com wycofala sie z administrowania forum? Chca zrobic lepsze :wink:?
jankos
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2006, 22:57
Lokalizacja: Gród Gryfa

Rozwoj forum

Post autor: jankos »

Nie wiem, czy była już poruszana taka kwestia odnośnie naszego forum. W każdym bądź razie proponuję, ażeby zmienić kolorystykę oczywiście w barwach Interu.
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Rozwoj forum

Post autor: RoB »

Proponuje zajrzeć do profilu i zmienić styl forum.
czemu strona intermediolan.com wycofala sie z administrowania forum?
Właśnie ? IM.pl też chyba za bardzo tu nie ma władzy.
Chca zrobic lepsze
To by była głupota. :/
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

klsmkr pisze:Jezeli mozna spytac... czemu strona intermediolan.com wycofala sie z administrowania forum? Chca zrobic lepsze :wink:?
Nie wycofała sie, tylko została wycofana komisyjnie.
IM.pl też chyba za bardzo tu nie ma władzy.
Admini tamtych stron mieli uprawnienia adminów (narfi dalej ma). Mogli sobie zapraszać do swojej grupy kogo chcieli, ale widocznie im to zwisa (zwisało).
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Odp: Rozwoj forum

Post autor: sinisza »

Pamietam dobrze stara wersje forum i musze przyznac ,ze ta obecna jest znacznie lepsza. Bardzo podobaja mi sie zaistniale zmiany i w tym miejscu ....szacunek dla tych ktorzy sie do tego przyczynili.
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Rozwoj forum

Post autor: EL_CHINO »

No no no... widzę, że mamy jakiegoś nowego moderatora, co ostro działa, nie było mnie pare dni, przybyło kilku userów, a przy większości jest czerwony podpis na dole od moderatora, w końcu się ktoś wziął do roboty, chwała Wam (Ci?) za to. Forum ma się rozwijać a nie lecieć na dno i w końcu ktoś to zauważył!
Grzybek
Posty: 465
Rejestracja: 14 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Grzybek »

Wszytskie czerowny podpisy w ostatnich dniach to zasługa Gaszki :)
EL_CHINO tam pisze na dole pod postem, ostatnio zmieniany dnia ... przez Gaszka.
Pozdro.
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Forum ma się rozwijać a nie lecieć na dno i w końcu ktoś to zauważył!
Myśle, ze to raczej Ty dorosłeś, bo jeszcze z rok temu z tego co pamietam byłeś jednym z buntowników :P
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Odp: Rozwoj forum

Post autor: EL_CHINO »

Całkiem możliwe, w końcu dostałem ostrzeżenie nie za byle co, tylko za niebieską czcionkę :P Ale raczej nie byłem i nie jestem typem buntownika, choć każdy sam o sobie ma inne zdanie ;)
Interista17
Posty: 169
Rejestracja: 29 paź 2006, 21:19
Kontakt:

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Interista17 »

Niezły wynik  :-D
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Wizard »

Czy mi sie tylko zdaje, czy razem z sukcesami naszego klubu przybywa fanów Interu, a co za tym idzie userow na forum? Nigdy jakos nie sledzilem specjalnie frekwencji na forum, ale roznica jest widoczna golym okiem :P

24 Gości, 6 Użytkowników on - line
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Gaszka »

Faktycznie ostatnio więcej ludzi mamy na forum. Dzisiaj padło rekord - 43 osoby na forum w jednym czasie. Musimy sie pochwalić też, że nasza strona wspaniale się rozwija, gdyż rekord forum to wynik jaki przebija nawet pewne strony konkurencyjne Interu i to pod względem liczby osób na stronie głównej w jednym czasie.

Przybywa userów, a ja jestem po formacie i nie moge sie zabrać do pilnowania porządku. Może dzisiaj zrobie przegląd wiadomości z kilku ostatnich dni, bedzie to maly problem i zajmnie mi to troche czasu bo ostatnio pojawia się ich 4 razy więcej niż przed miesiącem :P
// >> www.FcInter.pl << //
Wizard
Posty: 261
Rejestracja: 16 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Włocławek

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Wizard »

No strona jest napewno najlepsza i przebija konkurencje, ale zeby nei bylo tak slodko to... porownujac ja do innych stron niektorych klubow wloskich to moze sie caly czas rozwinac :-)

Ja tam 3mam za was kciuki i fcinter.pl to jedyny adres jaki odwiedzam :] A i forum dobrze,z e sie rozwija bo bedzie z kim pogadac :]
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Lamatico »

No fakt jest kilka nowych aktywnuych USER-ów. Cała strona się rozwija i my redakcja robimy wszystko żeby stać sie najlepszą stroną o Interze w sieci. Forum też jest coraz lepsze po tej zmianie designu wygląda bardzo dobrze. Ja na początku odwiedzałem IM.com ale juz od długiego czasu na IM.com zaglądam tylko żeby zobaczyć co tam słychać. U nas jest więcej newsów, są bramki i skróty z każdego meczu co niewątpliwie jest atrakcją.

A tak nawiasem:
Niezły wynik :-D
Gdybyś nie był w grupie fcinter.pl to by było ostrzeżenie od Gaszki za nabijanie postów  :P
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Jarek_FCI »

matico pisze: Cała strona się rozwija i my redakcja robimy wszystko żeby stać sie najlepszą stroną o Interze w sieci.
Najlepszą stroną o Interze to wy już jesteście. Tylko tak dalej.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Orzeu »

a mi się szczerze mówiąc coraz bardziej nie podoba te forum... nie wiem  czemu, ale od kilku dni się strasznie wiesza i po prostu nie można normalnie się wypowiadać.
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Wiesza sie bo pada sql na stronie i to nie jest wina forum
Kondux
Posty: 28
Rejestracja: 25 wrz 2006, 16:38

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Kondux »

Mi też się forum wieszało ale od kilku dni jakoś przestało :P
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Lamatico »

Dzisiaj przeglądałem statystyki forum i chciałem zauważyć że na przełomie listopada i grudnia liczba wejśc skoczyła o prawie 50 tysięcy do góry i teraz utrzymuje sie na poziomie bliskim 100 tys. Jest to ogromny sukces wydaje mi sie. Oczywiście cały ten szum spowodowany jest zdobyciem Scudetto i znakomitą serią zwycięstw z rzędu.

Forum rozwija się i to cieszy ;)
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Rozwoj forum

Post autor: Ibanez »

Taki wzrost liczby ludzi, odwiedzajacych to forum, wynika tez z tego co na tym forum sie dzieje. Mam tutaj na mysli organizowane zloty i wyjazdy na mecze, mozliwosc zamowienia sobie szalika, bluzy, vlepek Interu. Takie rzeczy przyciagaja nowych ludzi i zmuszaja do aktywnosci. Z tego co pamietam moj pierwszy post byl wlasnie w temacie o zlocie kibicow (ze jestem chetny na zlot), a potem to juz jakos samo poszlo - trzeba bylo uzgadniac szczegoly itd. co wiazalo sie z dalsza aktywnoscia na forum. Gdyby nie zlot i inne akcje to bym sie pewnie nie wypowiedzial moze i do dzisiaj.
Tak wiec organizujmy i bierzmy udzial w roznych akcjach i szanujmy tych, ktorzy sie za to zabieraja!!!
FORZA INTERISCI!!!
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
ODPOWIEDZ