Rozwoj forum

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Nester »

Moze warto wrocic znow do ostrzezen bo ostanio nikt nie dostal chyba :D a paru osobom by sie to przydalo na rozpalone glowy :P
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Tak właśnie zauwazylem, ze mamy juz ponad 10000 postów :P
ps-man

Rozwoj forum

Post autor: ps-man »

Jest Was więcej niż na naszym forum, a mimo to mało postów piszecie... U nas rekordzisci mają ponad 2000, ja sam choc nabijam tylko 8 miesiecy mam prawie 1000...
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Scpn »

ps-man pisze:Jest Was więcej niż na naszym forum, a mimo to mało postów piszecie... U nas rekordzisci mają ponad 2000, ja sam choc nabijam tylko 8 miesiecy mam prawie 1000...
Bo u nas posty sie pisze, nie nabija...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: MiRas. »

Scpn pisze:
ps-man pisze:Jest Was więcej niż na naszym forum, a mimo to mało postów piszecie... U nas rekordzisci mają ponad 2000, ja sam choc nabijam tylko 8 miesiecy mam prawie 1000...
Bo u nas posty sie pisze, nie nabija...
Elegancko ujęte :!: ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ps-man

Rozwoj forum

Post autor: ps-man »

Pisałęm tylko o sobie z tym nabijaniem... :mlotek:
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Rozwoj forum

Post autor: Winiar »

Mam pewną sprawę apropo forum.... NIe wiem jak wy, ale ja nie moge usuwać swoich postów :/ To jest dla mnie troche bez sensu, bo jak np. pisza 2 osoby odpowiedz do Piłkasrkich pytań w jedynm czasie i wysyłaja to potem sa 2 pod rzad a ktos nie widział, ze inny użytkownik jest przed nim i nie może skasować. I potem wychodzi, że ktoś sobie np. nabija posty albo coś. Także w innych przypadkach przydała by sie opcja "usuń", np. jak komus przez przypadek wyślą się 2 te same posty 1 po drugim. Więc proponuje, aby przywrócic tę funkcję jesli to możliwe :)
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Peter »

Mi sie zdaje ze jest opcja "usuń", ale tylko ostatni post napisany przez Ciebie w danym temacie tzn. mozesz usunąć tylko ostatniego swojego posta w danym temacie, pozniej mozesz usunąc kolejnego, aż wszystkie usuniesz :P

PS. Jak sie myle to mnie poprawcie...
PS2. chyba sie myle, bo nie mam opcji "usuń" w tym poscie :/
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Kiedyś była włączona a i tak poprawiałem nie raz dwa posty pod sobą napisane w przeciągu kilku minut :P
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Rozwoj forum

Post autor: Winiar »

Może i tak było, ale teraz nawet piszący nie ma możliwości wykasować :P

Ja tam nie wiem róbcie jak chcecie :) w końcu ja tu nie jestem adminem i nie usuwam niczyich postów :D Więc dla mnie to is not problem :) No i w sumie dobrze sobie radzicie, bo jest porządek :) Tylko mi sie wydaje, ze to ułatwiło by wam pracę :)
A88

Rozwoj forum

Post autor: A88 »

Że tak spytam... w którym dziale można porozmawiać o sprawach związanych z kibicami Interu? :roll:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Już zakładam takie forum, zaraz bedzie
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Andy »

A może by tak zrobić >> kto przekroczy określoną liczbe postów dostanie podpis jaki będzie chciał :D :?: :?: Wcześniej oczywiście by się ustaliło jakąś norme ( tylko mam nadzieje , oczywiście jeżeli weszło by to w życie :roll: , że nikt by bez sensu nie nabijał postów 8) :!: ).Co wy o tym sądzicie :) :?:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Scpn »

Andy pisze:A może by tak zrobić >> kto przekroczy określoną liczbe postów dostanie podpis jaki będzie chciał :D :?: :?: Wcześniej oczywiście by się ustaliło jakąś norme ( tylko mam nadzieje , oczywiście jeżeli weszło by to w życie :roll: , że nikt by bez sensu nie nabijał postów 8) :!: ).Co wy o tym sądzicie :) :?:
Hmm.... lepiej nie. Patrzac na to jakie nabijactwo jest teraz, az strach pomyslec co bedize jak wprowadzi sie to co opisales. Chociaz... mozna zrobic tak ze przy jakiejs tam liczbie postow ktos dostanie wybrana przez siebie range, ale tlyko wtedy, keidy moderatorzy uznaja ze nie nabija on postow. Tylko wtedy ktos moze moderatorom zarzucic nieobiektywne decyzje...
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Rozwoj forum

Post autor: Slepy »

Jak dla mnie, to ilość postów pod nickiem jest w ogole zbędna... . Gdyby tego nie bylo, omineloby sie zbedne posty ktorych celem jest tylko zmiana liczby pod avattarem :roll:
Gaszka
Posty: 535
Rejestracja: 26 gru 2004, 20:31
Lokalizacja: Pszów
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Gaszka »

I mamy już ponad 400 użytkowników :D
// >> www.FcInter.pl << //
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Rozwoj forum

Post autor: Bart »

Mieliśmy już chyba koło 600, ale polecieli wszyscy z zerowym kontem postów...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Właśnie...tak to jest jak sie jeden admin nie pyta innych i robi co chce :P
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Rozwoj forum

Post autor: RoB »

Mam pytanie :arrow: czy moglibyście wprowadzić takie coś, że jak na forum jest zarejestrowany kibic innej drużyny np. Milanu ( i pisze czasem jakieś posty) to zamiast rangi będzie miał napisane: milanista itd. Wydaje mi się, że takie cudo istnieje na wszystkich forach tego typu ( albo przynajmniej większości :D ). Głupio przecież będzie wyglądało jak milanista będzie miał np rangę Pilkarz Interu czy Prezes ( wiem, że na razie się na to nie zanosi :yo: )

Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji :hold: :mrgreen:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Ljarro »

Wydaje mi sie ze jest ranga Milanista, a dla kibicow Juventusu nie trzeba bo ich tu nie ma :P
Lombardinho
Posty: 123
Rejestracja: 12 sie 2005, 13:14
Lokalizacja: Polska

Rozwoj forum

Post autor: Lombardinho »

Fajnie że forum istnieje i się rozwija. To chba najlepsze forum Interu

Popieram slepy_fan który sądzi że ilość postów jest zbędna bo wszyscy będą myśleć o swojej randze. Ja chyba dostałem ostrzeżenie za głupie nabijanie postów izrozumiałem swój błąd :oops:
Amor Patriae Nostra Lex
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Rozwoj forum

Post autor: Nasir »

no mamy jush ponad 1000 uzytkownikow.
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Rozwoj forum

Post autor: Scpn »

Inter staje sie "modny" bo mamy w swoim skladzie pare medialnych gwiazd, to i userów na forum sie narobiło :P.
brovar
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2005, 13:44
Lokalizacja: Wrocław

Rozwoj forum

Post autor: brovar »

A moze niektorym dopiero chcialo sie zarejestrowac na forum, tak jak mi :?:
Citka

Rozwoj forum

Post autor: Citka »

Moim zdaniem na tym forum powinno byc takie cos...nie wiem czy takie cos istnieje zeby poprostu nie zaliczalo niekorych postow ( czytaj. nabijanie przez innych sobie postow ) bo jak widze jak inni sobie nabijaja to krew zalewa...
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Andy »

Citka pisze: zeby poprostu nie zaliczalo niekorych postow ( czytaj. nabijanie przez innych sobie postow )
Oczywiście jak najbardziej takie coś istnieje :wink: jest to specjalny mod, który trzeab by było zainstalować - jedynym problemem będzie kto się za to weźmie :roll:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Rozwoj forum

Post autor: Woo-cash »

a tak propo forum to mamy juz ponad 1500 uzytkonikow :D Tak dla przypomninia bo widze ze ktos o tym zapomnial :D :D :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Zajczak
Posty: 47
Rejestracja: 9 lut 2006, 07:56
Lokalizacja: Mysłowice

Rozwoj forum

Post autor: Zajczak »

a ja mam takie małe zastrzezenie, a mianowicie forum jest naprawde dobre, ma całkiem dobry poziom ale brakuje mi tu szaty graficznej albo chociazby w miejsce logo phpbb wstawić jakąś solidną graficzkę pokazującą że to forum to forum kibiców Interu, wiem, że jest tu pare osób co potrafi skreklać coś fajnego w photoshopie czy jakimś innym programiku więc warto by było się wysilić i lekko upiększyć to forum :mrgreen:
Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Rozwoj forum

Post autor: RoB »

Eeee może spróbujesz zmienić „Styl Forum” w profilu :P 8)
Zajczak
Posty: 47
Rejestracja: 9 lut 2006, 07:56
Lokalizacja: Mysłowice

Rozwoj forum

Post autor: Zajczak »

no to gafaaaa :wink: :oops: nie wiedziałem, że mamy inne skórki do forum niż ta startowa :mrgreen: No teraz to jest wypasik
Obrazek
ODPOWIEDZ