Prace graficzne

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Prace graficzne

Post autor: Lamatico »

Jak dla mnie świetne, zarówno prace Orzeu jak i petera.

Gdyby nie kalendarz Santona to Obi byłby na moim pulpicie :P Super motyw.

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2012/ ... 4oefrp.png taką znalazłem u Ciebie miażdży  :D
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 08:52 przez Lamatico, łącznie zmieniany 1 raz.
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Prace graficzne

Post autor: slawkomir11 »

Jeśli ktoś chciałby skiny do Trackmani to pisać na priv
mam skiny klubów
Inter
Real
Arsenal
moge coś jeszcze zrobić :)
Filip©
Posty: 1080
Rejestracja: 19 lis 1990, 01:00
Kontakt:

Odp: Prace graficzne

Post autor: Filip© »

pamiętam pierwsze prace petera i te aktualne. Widać progres, wykonujesz świetną robotę. Oby tak dalej.

PS. Szykuj kalendarz na maj ;)
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Prace graficzne

Post autor: peter0512 »

Dzięki wielkie :) Jeśli Obi się podoba to tu jeszcze Cuchu: http://www.imagebam.com/image/ab6c2d186200670
Obrazek
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Prace graficzne

Post autor: Orzeu »

Obrazek
Cielo
Posty: 41
Rejestracja: 18 wrz 2006, 14:47
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Odp: Prace graficzne

Post autor: Cielo »

Chciałbym zwrócić uwagę, że już 2 maj, a kalendarza dalej nie widać. Jestem bardzo zawiedziony z takiego obrotu spraw.
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Prace graficzne

Post autor: peter0512 »

Miałem nie odpisywać, ale po przemyśleniu jednak odpiszę.

Otóż kalendarz będzie wtedy kiedy będzie (zrobiony jakieś 3 godziny temu czeka na wrzucenie - było późno jak wrzucałem, więc prawdopodobnie trzeba poczekać na Filipa, lub kogoś innego do jutra, lub odpowiednio zmodyfikować link z poprzednich miesięcy - wersja dla niecierpliwych). Jak zapewne się domyślasz, tak Ty jak i inni - jestem człowiekiem. W tym miesiącu, takim który po trzech tygodniach nieobecności przyjechał na długi weekend do domu i niekoniecznie pierwszą rzeczą, którą zrobi jest kalendarz, bo może warto by czasem porozmawiać z rodzicami na przykład. Nie dostaję za to pieniędzy, ba, nie chciałbym ich nawet dostawać - robię to zupełnie bezinteresownie, dlatego serdecznie dziękuję za komentarze takie jak Twój. Nie są mi one na nic potrzebne. Tak mi jak i chłopaką z obsługi, którzy nie raz ścigali mnie, bo zapomniałem zrobić itd. Tylko, że oni wkładają w ten serwis dużo, dużo więcej niż ja i Wy, dlatego oni mogą, a nawet powinni zwracać mi uwagę.

Kalendarz był zrobiony z Guarinem już kilka dni temu, wrzuciłem na sb i wyszedłem z domu. Po powrocie żałowałem tego, że poszedłem. Bo jak się okazało, a to zdjęcie się nie podoba, a to wrzuć inne (nikogo nie interesuje to, że zdjęcia o dużej rozdzielczości i przydatności jest dość ciężko znaleźć, mało tego - chłopaki wysyłali na sb zdjęcia pt. "Takie niech będzie", "to jest dobre" "to jest duże" - co tam, że średnia ich wysokość miała 300 pikseli, a ja mam zrobić tapete o wysokości 1000, przecież to takie łatwe). Więc postanowiłem, że skoro tak beznadziejny ten guarin (wyglądał tak: http://dl.dropbox.com/u/38094918/maj.png) to zmienię.

Zmieniłem, spóźniając się jeden dzień (spóźniając - tak jakbym miał terminy przez użytkowników wyznaczane) to problem inny tym razem. Ludzie - wyluzujcie i zrozumcie, że nikt NIE MA tu OBOWIĄZKU nic robić, NIC.

P.S. Tak sobie myślę, że w sumię jak się spóźnię, to przynajmniej widzę zainteresowanie, bo ludzi mają pretensję, a jak się nie spóźnię to podziękują może 3-4 osoby na miesiąc. Ot, taka refleksja na koniec.

P.S.2 Wczoraj miała miejsce podobna sytuacja (na większą skalę) przy tłumaczeniu napisów do Gry o Tron. Tłumacze przyzwyczaili do tego, że napisy do GoT są bardzo szybko, z doświadczenia wiem, że najszybciej tj. do żadnego serialu, nigdy napisy nie były tak szybko robione. Niestety wczoraj Igloo, który tłumaczył nie miał czasu w ciągu dnia, a wieczorem jak normalny człowiek chciał obejrzeć derby Manchesteru. Przez co tłumaczenie się przesunęło do północy. Jak czytałem na tablicy facebooka Grupy Hatak jak ludzie go linczują za to, że nie zrobił czegoś, czego nie ma obowiązku robić, a oni, jaśnie wielmożni, nieanglojęzyczni użytkownicy internetu muszą czekać, bo przecież ONI CZEKAJĄ!

Ogarnijcie się i nie wymagajcie od ludzi rzeczy, które Wam sie nie należą, a które ktoś Wam daje dla samej satysfakcji!
Obrazek
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Prace graficzne

Post autor: Dominho »

peter: racja. Odwalasz dobrą robotę,  kalendarz który miał być priorytetowo i tak jest zajebisty więc nie wiem o co chodzi :) A maruderzy zawsze się znajdą.

Ja natomiast chciałem przesłać moje skromne grafiki do tekstów o finalistach LM.

Chelsea:

Obrazek

Bayern:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, 11:38 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Prace graficzne

Post autor: Orzeu »

nie wiem co chcecie - jak dla mnie Guarin dobry.
Obrazek
AlwaysRemember
Posty: 1468
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Prace graficzne

Post autor: AlwaysRemember »

Guarin świetny!
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Prace graficzne

Post autor: peter0512 »

Jakieś tam sygnatury zrobiłem, jeśli się komuś podobają, a chciałby z kimś innym to pisać ;)

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 7 maja 2012, 10:40 przez peter0512, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Odp: Prace graficzne

Post autor: peter0512 »

te dużo słabsze, ale jak już zrobiłem to wrzucę :) Cou dla FReeFonix'a

Obrazek
Obrazek
Obrazek
.lufcias
Posty: 102
Rejestracja: 5 maja 2007, 23:11

Odp: Prace graficzne

Post autor: .lufcias »

Podjarany po wczorajszych wygranych derbach zrobiłem tapete 1920x1080.  Może komuś się spodoba ;)

http://img857.imageshack.us/img857/7457 ... milano.jpg
Obrazek
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Prace graficzne

Post autor: FReeFonix »

peter0512 pisze: te dużo słabsze, ale jak już zrobiłem to wrzucę :) Cou dla FReeFonix'a

Obrazek
Obrazek
Dzięki wielkie :*
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Prace graficzne

Post autor: Piter »

Na forum merdasków znalezione:
http://iv.pl/images/79684565910754347049.png
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Prace graficzne

Post autor: berniol21 »

Czy ktoś z was potrafi zrobić logo klubów?? Potrzebowalbym logo do innej gry w ktorej posiadam druzyne. Może ktos z was zajmuje sie robieniem sygnaturek,log np. do gry football-manager??
Sławek_Interista
Posty: 30
Rejestracja: 23 paź 2011, 13:40

Re: Prace graficzne

Post autor: Sławek_Interista »

no moge zrobić ale jak ma wyglądać?
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Re: Prace graficzne

Post autor: berniol21 »

logo okragle nazwa druzyny Newcastle Hooligans i jakis hooliganski obrazek ;D mozesz sie pobawic z jakimis efektami czy cos
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Re: Prace graficzne

Post autor: Ibracadabra eight »

http://3.bp.blogspot.com/-r44JotmOjL0/T ... +Honor.jpg

Mógłby mi ktoś z tej grafiki usunąć napisy?
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Prace graficzne

Post autor: Darek »

Jak umiałem tak zrobiłem na szybko po amatorsku :-)

http://imageshack.us/f/692/sogmedalofhonor2.jpg/
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Re: Prace graficzne

Post autor: Ibracadabra eight »

Dzięki :) Dobrze wyszło.
RedKhmer
Posty: 45
Rejestracja: 28 lip 2009, 13:52

Re: Prace graficzne

Post autor: RedKhmer »

Moze komus sie przyda czy cos, testowalem pewne techniki retuszu na focie z meczu.
http://imageshack.us/a/img405/9647/cassanoguarin.jpg
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Prace graficzne

Post autor: Orzeu »

co to ? jakieś akcje z photoshopa ? HDR ?

fajny efekt ;)
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Prace graficzne

Post autor: Piter »

Guarin zarąbiście wygląda :)
RedKhmer
Posty: 45
Rejestracja: 28 lip 2009, 13:52

Re: Prace graficzne

Post autor: RedKhmer »

Hm,nie jest to zaden plugin ani nic takiego, kwestia ustawien suwakami z sekcji adjustment , kilku technik z zakresu retuszu.
Zdjecie jest z neta i przez to ze slabej jakosci z duza iloscia szumow nie wyszlo to w 100% dobrze gdyz w pierwszej fazie przy wydobyciu jak najwiekszej ilosci informacji ze zdjecia wychodzi kilka niedoskonalosci.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Prace graficzne

Post autor: Piter »

Grafika super jest więc się nie załamuj, gdyby było coś takiego gdy Zanetti trzyma Puchar Ligi Mistrzów to na 100% dał bym na tapetę :D
pawel158
Posty: 333
Rejestracja: 12 maja 2010, 00:21
Lokalizacja: Warszawa / Ełk
Kontakt:

Re: Prace graficzne

Post autor: pawel158 »

macie jakąś grafike prezentującą przekreślone barca-real a zachęcające do obejrzenia interu? mecz jest tego samego dnia a prawdziwe derby beda w mediolanie
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Re: Prace graficzne

Post autor: dzony »

Tego samego dnia, ale z tego co wiem o innych godzinach. Derby Mediolanu o 15, Gran Derbi o 19.50. Mylę się?

Ok, sprawdziłem. Na fcinter.pl jest info, że o 20.45 gra Inter, ale na seriea.pl o 15.00. Rozumiem, że ufać rodzimej stronie... :)
pawel158
Posty: 333
Rejestracja: 12 maja 2010, 00:21
Lokalizacja: Warszawa / Ełk
Kontakt:

Re: Prace graficzne

Post autor: pawel158 »

20;45, nie ma innej opcji :P chcialbym na fejsa wrzucic, ze pier*ole te gran derbi bo to żadne derby, manchester united - city, inter-milan, arsenal-chelsea, to sa derby a nie tam komercja na caly swiat i nastroje messiego i ronaldo, prosze kogoś ogarniętego o fajną grafike, która wyrazi ten tok myślenia! :)
dzony
Posty: 55
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:12
Lokalizacja: Białystok

Re: Prace graficzne

Post autor: dzony »

Może i komercja, może i nastroje Messiego i Ronaldo, ale jednak najwięcej osób jest zainteresowanych tymi derbami, nawet kibice innych klubów, bo tam zawsze są największe emocje i jednak to są dwa największe kluby na świecie.
ODPOWIEDZ