Jesteś nowy...przedstaw się

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
BoBo2000
Posty: 1
Rejestracja: 6 wrz 2012, 12:08

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: BoBo2000 »

I ja pamiętam że miałem koszulkę Ronaldo 10 (z takimi łapkami psimi na całej koszulce - zawsze zastanawiałem sięco one oznaczaja). Szkoda tylko że Ronaldo w Interze miał swoje najgorsze kontuzje i nie dał temu klubowi tego co najlepsze.

Witam wszystkich forumowiczów.
lays
Posty: 29
Rejestracja: 1 paź 2008, 18:53
Lokalizacja: Rumia

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: lays »

Witam jestem Łukasz, od dość dawna udzielam się na stronie ale jeśli chodzi o forum nigdy tutaj nie byłem :P
Lat mam 20 a Interistą jestem od 10 :D Ogólnie inter to mój pierwszy i jedyny ukochany klub, od kiedy w ogóle zacząłem interesować sie piłką nożną. A zaczęło się to kiedy w roku 2002 mając 10 lat włączyłem telewizor i okazało się że leci tam coś takiego jak Mundial( Tak żyłem w błogiej nieświadomości co to takiego jest ) I leciał akurat mecz Włochy - Ekwador. Nigdy tego nie zapomnę. Dwie bramki Bobo Vieriego, zakochałem się w jego grze. I od tej pory widziałem już wszystkie mecze tego czempionatu. Zaraz po nim dowiedziałem się że gra on w Interze, no i tak się zaczęło. Koszulko Vieriego kupiona na miejscowym rynku, oglądałem wtedy mecze naszego klubu kiedy to było możliwe ale niestety wtedy nie było to często, nie miałem jeszcze Internetu na tyle szybkiego by móc oglądać mecze, jedynie relacje, skróty na Youtube. No i przyszedł rok 2005, rozbrat Vieriego z Internazionale w bardzo brzydkich okolicznościach. Koszulka która do tej pory dumnie wisiała nad łóżkiem (Bo z niej wyrosłem :P ) Teraz powędrowała bardzo głęboko do szafy, przeżyłem tą sprawę strasznie, no ale cóż żyje się dalej. Jakoś w 2006 Dostałem Internet który pozwolił mi już śledzić mecze na bieżąco, i od tej pory też mój pogląd na piłkę się zmienił. Chyba tak ja każdy dzieciak jarałem się napastnikami zdobywającymi mnóstwo bramek a im byłem starszy tym bardziej zacząłem doceniać innych. W końcu sam gram teraz w klubie na obronie, a moim idolem jest Il Capitano. Mam nadzieje że przed naszym klubem jeszcze wiele sukcesów.
Forza Inter!
TyczkinZDR
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2012, 23:22

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: TyczkinZDR »

Siemano Mam na imię Kamil pochodzę z Radomia. Mam 22 lata, Interowi jak i Radomiakowi kibicuje od małego. pozdrawiam dobrych ludzi
Patelus
Posty: 18
Rejestracja: 19 gru 2011, 09:54

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Patelus »

Witam serdecznie Interistów. Jestem Patryk, mam 19 lat. Mieszkam w okol. Rzeszowa. Kibicuję Interowi od 7-go roku życia. Historia jak większości z nas.. Jako dzieciak pasjonowałem się piłką (do tej chwili) więc dostałem swoją pierwszą koszulkę. Była to koszulka Vieriego. Zbierałem plakaty, gadżety itp. m.in w mojej pierwszej grze Fifie 98 zawsze grałem Interem. Sympatia klubem rosła, wiele czytałem o Interze, kupiłem kolejne koszulki, szalik, czapkę i parę innych. Obecnie oglądam każdy mecz Interu, niestety w internecie, bo Canal+ zadał nam cios zabierając naszą kochaną ligę :P Największym moim idolem w Interze zawsze był Adriano, przykro mi było patrzyć jak się Imperator stacza. Obecnie gram w lidze okręgowej na pozycji skrzydłowego badź napastnika :P Pozdrawiam.
Klinsi64

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Klinsi64 »

Cześć Tereska :D
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Globus »

Ostatnio płeć piękna widzę atakuje forum :) Witamy wszystkie panie.
Czubinho
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Radom

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Czubinho »

Tyczkin ZDR, a myślałem, że w Rdm nie ma żadnego zadeklarowanego kibica Interu ;p
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Zzzz »

Globus pisze:Ostatnio płeć piękna widzę atakuje forum :)
a ja widzę że sprytne boty atakują forum, 4 nowych użytkowników i wszyscy mają jakieś reklamy w podpisach :lol:
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Globus »

Kurde faktycznie. Nie zwróciłem na to uwagi.
maciej34
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2012, 17:40
Kontakt:

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: maciej34 »

Siemanko ja nie jestem płcią piękna ;) jestem Maciej z Wrocławia ! Pozdrawiam :)
Szeroki wybór materaców
Rekomenduję te materace.
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Czorny87 »

Witać,

Piotrek ''Czorny'' Mogilno/Poznań. Poglady nie idące w tłumie jakim jest praktycznie cały ludzki swiat. Z zamiłowaniem do pewnego managera internetowego. Prywatnie na tym etapie raczej nie istotne. Rzecz jasna Inter na klacie z myślą o wydziaraniu na łopatce. Lubię tworzyć coś z czego potem mam satysfakcję, więc zapraszam do wspólnych projektów. W sumię dawno nie podkasałem rękawów, zebrałem kumpli przy stole , włączyłem meczu i napiłem się wódki. Nie cierpię pozerstwa , cwaniactwa i wyśmiewania ze słabszych ( tyczy się to też forum ) Inter od młodego tak jak i RTS , bywało że oglądałem z forum poznańskim wspólnie meczyki w Culiozum.
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Interista63200
Posty: 1
Rejestracja: 8 lis 2012, 00:19
Lokalizacja: Torun

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Interista63200 »

Czesc jestem Jarek z Torunia
szymson95
Posty: 30
Rejestracja: 2 lis 2011, 23:16

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: szymson95 »

Czorny87 z Mogilna powiadasz. Ja jestem z okolic Mogilna ;p miło, że jest jakiś kibic Interu z okolicy ;p
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Czorny87 »

A dokładnie skąd jesteś jesli można wiedzieć ?

W samym Mogilnie znam 1 oficjalnego kibica Interu :P A miasto liczy około 13 tys. i większość to Lech/Zawisza oraz MU, Real, Barca. Co jest pewne - fan clubu FCI napewno tutaj nie ma.
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Dada23
Posty: 8
Rejestracja: 22 lis 2012, 16:57

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Dada23 »

Witam jestem Damian ;) lat mam 27 a pochodzę z Krosna miasto w woj. Podkarpackim znane głównie z Krośnieńskich Hut Szkła i firmy Nowy Styl ( krzesła itp :P )
Co do mojej przygody z Interem to oczywiście ten jedyny prawdziwy Ronaldo :) zapoczatkował moją miłość do tego klubu i ona tak trwa i trwa :) w tym roku miałem przyjemność zwiedzać sobie GM i stadion ale i muzeum robią niesamowite wrażenie :) każdemu polecam to takie spełnienie marzeń być w szatni w której drużyny cieszyła się z tytułów, wygranych derbów :) Poza Interem jeszcze kibic FC Bayern Monachium :) ta duma z finału w Madrycie :) wtedy sercem za Interem bo Bayern parę lat wcześniej ugrał wygraną a Nasz Inter czekał lata na to. Wielki pasjonat czarnego sportu i ten sport stawiam u siebie na 1 miejscu mimo wszystko przez ilośc adrenaliny w organiźmie podczas biegów :)

Ulubiony zawodnik może być tylko jeden : Javier IL Capitano Zanetti :)
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Czorny87 »

@Dada23 - podzielam Twoje zdanie, mój wylot do Mediolanu miał tylko jeden cel :) Świetne uczucie ( p.s. małe te szatnie troche mają, ale cóż Moratti twierdzi, że mają być jak rodzina więc niech bedzie ) Pozostaje zaliczyć jeszcze kilka spotkan na tym stadionie ;)
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
Kamillo46
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2012, 10:43
Lokalizacja: Radzymin

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Kamillo46 »

Siema!

Mam na imię Kamil, lat 23 i mieszkam w Ciemnem. Miejscowość znajduje się w woj. Mazowieckim, pomiędzy Radzyminem, a Wołominem i jest znana z produkowanych tam ciastek "TAGO". Piłką interesuję się od France 98, a Interowi kibicuję od 2000. Jestem ich fanem dzięki Ronaldo i barwom( głównie niebieski, bo to mój ulubiony). Ulubiony zawodnik to Vieri (mam jeszcze koszulkę - podróbkę).
szymson95
Posty: 30
Rejestracja: 2 lis 2011, 23:16

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: szymson95 »

Czorny87 pisze:A dokładnie skąd jesteś jesli można wiedzieć ?

W samym Mogilnie znam 1 oficjalnego kibica Interu :P A miasto liczy około 13 tys. i większość to Lech/Zawisza oraz MU, Real, Barca. Co jest pewne - fan clubu FCI napewno tutaj nie ma.

Dokładnie do z małej wioski koło Strzelna ;p
Czorny87
Posty: 106
Rejestracja: 14 lis 2012, 04:01
Lokalizacja: Koźminek k. Kalisza / Mogilno

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Czorny87 »

To jesteśmy prawie sąsiadami :P
Godny fanpage dot. piłki nożnej i tego jak ją postrzegaliśmy w młodości.

https://www.facebook.com/pages/Tu-gra%C ... 825?ref=hl
szymson95
Posty: 30
Rejestracja: 2 lis 2011, 23:16

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: szymson95 »

A Ty skąd jesteś ;p
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Kubus »

aurelia pisze:cześć wszystkim :) mam nadzieję, że nie będę jedyną fanką FC płci żeńskiej na tym forum, bo wiem, że nas dziewczyn kochających Medialan jest wiele. Pozdrawiam wszystkich - Aurelia :)
Czy jedyną kobietą to nie wiem ale jedynym botem to chyba na pewno jesteś <oczko> :lol:
Klinsi64

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Klinsi64 »

Kubuś:) pisze:
aurelia pisze:cześć wszystkim :) mam nadzieję, że nie będę jedyną fanką FC płci żeńskiej na tym forum, bo wiem, że nas dziewczyn kochających Medialan jest wiele. Pozdrawiam wszystkich - Aurelia :)
Czy jedyną kobietą to nie wiem ale jedynym botem to chyba na pewno jesteś <oczko> :lol:
Kubuś nie ściemniaj tylko zapraszaj koleżankę na Sylwestra :P
Ravcio
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2012, 17:29

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Ravcio »

Witam wszystkich!
Na imię mi Rafał, mam 20 lat, pochodzę z Ostrołęki (woj. Mazowieckie), a od ponad roku studiuję i mieszkam w Olsztynie. Piłką nożną interesuję się od 10 lat, a Interem mniej więcej od 2004 roku. W początkowych latach z powodu braku internetu ograniczało się to jedynie do sporadycznego oglądania meczów (nigdy nie miałem canal+), czytania czasopism sportowych i gry Interem w Fifach/PESach, gadać nie miałem z kim, ponieważ moi najbliżsi znajomi są kompletnymi piłkarskimi ignorantami. Na szczęście niedługo potem otrzymałem dostęp do internetu, dzięki czemu mogę śledzić wszystkie wydarzenia dotyczące Interu i nie tylko. Do dziś nie odczuwałem potrzeby dzielenia się z innymi, chciałbym to zmienić zostając użytkownikiem fcinter.pl.

Forza Inter! :-D
Jovanyc
Posty: 16
Rejestracja: 1 sty 2013, 21:17
Lokalizacja: Lkr

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Jovanyc »

Cześć
Mam na imię Mateusz mieszkam w pow. Kraśnik woj Lubelskie, z Interem jestem od 1997.
Ulubieni piłkarze (z tych grających) to Javier Zanetti i Joaquín.
Postaram się być pożytecznym użytkownikiem tego forum.
Pozdrawiam.
cocu77
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2013, 14:53
Kontakt:

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: cocu77 »

Cześć ;) Jestem nowy tutaj. Mam na imie Adam.

Kocham Inter ;)
Solidnie budowane hale magazynowe.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Matteo »

Jestem Mateusz, mieszkam niedaleko Raciborza woj. śląskie. Jestem kibicem Interu od 15 lat 8-) Konto mam od dawna ale jakos nie było mi po drodze zeby się udzielac na stronie i forum. W koncu trzeba to zmienic :-P
Pozdrawiam
Karuna29
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2013, 16:39

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Karuna29 »

Jako nowa, witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :) Jestem Karolina z Wrocławia.
Obrazek PND Polska - Ajurweda Club Obrazek
MB45
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2013, 11:23

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: MB45 »

Jestem tu nowy więc wypada się przywitać, Buongiorno ;)
Minio
Posty: 17
Rejestracja: 5 lut 2013, 19:52

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Minio »

Cześć Jestem Michał i jestem kibicem Interu od 2008 roku. Moje zainteresowanie Nerrazurich zapoczątkował Zlatan Ibrahimovic, który był wtedy moim ulubionym piłkarzem. Zlatan jednak odszedł, a Interowi kibicuję do teraz i mam nadzieję, że jeszcze długo będę jego wiernym fanem. Oprócz Interu kibicuję też Liverpoolowi, Atletico Madryt, AS Saint Ettiene, Internacionolowi, Sportingowi CP i Utrechtowi. Moim ulubionym zawodnikiem z obecnej kadry Interu jest Fredy Guarin, ale bardzo lubię też Alvaro Pereire i Ricardo Alvareza. Poza futbolem dużo słucham muzyki, szczególnie rapu, głównie tego zza oceanu. Moimi ulubionymi wykonawcami są J.Cole, Lil Wayne, T.I., A$AP Rocky i wielu wielu innych... z Polski przede wszystkim Buka.
DonRafiki
Posty: 21
Rejestracja: 25 wrz 2012, 16:08
Lokalizacja: Głogów/Wrocław
Kontakt:

Re: Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: DonRafiki »

Buongiorno :) Z tej strony Rafał z Głogowa / Wrocławia :) Witam wszystkich fanatyków,
ODPOWIEDZ