Jesteś nowy...przedstaw się

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Orzeu »

No i pojawił się nowy IMPPERATORE i PIEKŁO w nowej osobie - ANONIM :D
Obrazek
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szymon »

to może przesatnę pisać? Staram wyrazić tylko swoje uczucia
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Bart »

To muszą być bardzo płytkie, skoro nie można ich wyrazić w więcej niż jednym zdaniu...
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: scozzi »

w/g mnie się czepiacie ; )
Obrazek
.
Obrazek
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szymon »

dzięki miło mieć kogoś kto cię poprze
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Orzeu »

[quote=""rivero [scozzi"]"]w/g mnie się czepiacie ; )[/quote]

czepiamy się dlatego, bo to trochę denerwuje, jak wchodzę na "zobacz posty od ostatniej wizyty" a tam lista 15 tematów i w każdym ostatniego posta napisał Anonim, lub też teraz Miki - i do tego większość tych postów to jednozdaniowe, płytkie wypowiedzi
Obrazek
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Ljarro »

W dodatku Miki pisze trzy takie same posty...napisałem mu na PW i nawet odpowiedział, ale dalej robi to samo. Brak mi słów :P
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: RoB »

Ciekawe dlaczego Miki tak robi :?:
Może jest tego jakaś głębsza przyczyna :lol:
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Scpn »

Ej sory, ale... nie mozna by bylo wprowadzic jakiejs selekcji ? Na forum ebda mogli pisac tylko "normalni" ludzie. Bo mnie takie dzieci jak chociazby Miki poprostu denerwuja. Zerowy poziom postow... oj w ogole nie chce sie komentowac. Eh, ja sprobowalem nawiazac kontakt z tym panem w temacie o Krzynowku. Moze mi cos odpowie ?

Edytka: Kolejny sie zarejestrowal. Tym razem z rodzaju "reklama i s***dalam"... Ehh...
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: scozzi »

tzn jesli chodzi o 15 nowych postów

jak ja "wróciłem" na forum tez chcialem nadrobic braki takze ileś postów dopisałem w roznych tematach. a co do płytkosci sie nie wypowiadam bo nie kojarze zadnego postu mikiego ; )
Obrazek
.
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Orzeu »

Tu masz przykłady anonima:
Recoba jest najlepszym zawdonikiem Interu
widzisz tu wielowątkową wypowiedź odświeżającą temat, ale to jeszcze nic:
PES 4 RZĄDZI
OOOHHH - a tutaj to już mnie zadziwiłeś swoim potencjałem intelektualnym :D - powiedz mi co twoja wypowiedź wniosła do tematu ???

Miki:
tutaj trzeba odświeżyć stary temat:
Jak najbardziej Inter powinna wzmocnić gwiazda Polskiej piłki.

Trzymajmy kciuki żeby Jacek przeszedł do Interu. [/b]
next -
Z Eliakwu miał być talent a jak narazie to nic z tego
a tutaj Miki za tą wypowiedź ma ode mnie tytuł "mistrza ortografii forum Interu 2005" -
Burdisso jest zarombistym piłkarzem szkoda że ma jakieś problemy
i znowu:
Jak dla mnie to nie ma tematu Adriano miejmy nadzieje wszystko zdementuje
przykładów mogłoby być jeszcze wiele, ale nie chce mi się wiecej szukać.

PS. musicie mi pogratulować zaje...istego szczęścia: na początku wakacji miałem: chodzić na plaże, biegać z kumplem dookoła jeziora, jechać na piwak, iść na pielgrzymkę, ognisko, koncert OSTR, zagrać kilka meczyków itd. a tymczasem w sobotę podczas grania w nogę (na boso :D) złamałem mały palec u nogi i mam gips do 22 lipca !!! a późńiej jeszcze jakieś stabilizatory itd będę musiał nosić i lekarz mi powiedział, że w piłkę zagram dopiero ok. 29 sierpnia :( ;( ;( ;( ;( ;(
Obrazek
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szycha »

Jako człowiek czyli istota uczuciowa strasznie Ci współczuje :| . Wracaj do zdrowia jak najszybciej :!:
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szymon »

Po co mam sie rozpisywać nie wiadomo na ile zdań tylko po to żeby wyrazić coś o Pes4 i zadowolić ciebie. Niektórym nie przeszkadzają krótkie posty, lecz tobie bardzo. Ja osobiście wolę napiasć krótko i na temat wtedy ktoś to pzreczyta do końca a nie ty rozpisujesz sie na 50 linijek i zadowolony jesteś ze swojego wypracowania. Każdy musi czytać cały tekst(który przynajmniej ja mógłbym napisac w 5 zdaniach).
Podsumowując. wole pisać krótkie posty zwięźle napisane i żeby każdy przeczytał cały tekst bez znudzenia(nie chodzi tu o ten post z PES4).
Obrazek
klusek
Posty: 554
Rejestracja: 10 kwie 2005, 00:54

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: klusek »

orzeu pisze:a tymczasem w sobotę podczas grania w nogę (na boso :D)
nie trzeba bylo zgrywac Leonidasa :P :wink: zycze szybkiego powrotu do zdrowia
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: MiRas. »

PS. musicie mi pogratulować zaje...istego szczęścia: na początku wakacji miałem: chodzić na plaże, biegać z kumplem dookoła jeziora, jechać na piwak, iść na pielgrzymkę, ognisko, koncert OSTR, zagrać kilka meczyków itd. a tymczasem w sobotę podczas grania w nogę (na boso ) złamałem mały palec u nogi i mam gips do 22 lipca !!! a późńiej jeszcze jakieś stabilizatory itd będę musiał nosić i lekarz mi powiedział, że w piłkę zagram dopiero ok. 29 sierpnia
Gips w takim wypadku jest na 2 - 3 dni, pozniej powinni ci go usztywnić zwykłym plastrem, wiem coś o tym, bo tak miałem, poza tym w moim miescie jest jedna z najlepszych, jak nie najlepsza Urazówka w Polsce, więc wiedzą co robią :D Zdjąc gips, usztywnić palec do drugiego pala plastrem i po 2 tygodniach wszysto wraca do normy.. ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
scozzi
Posty: 147
Rejestracja: 20 sty 2004, 23:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: scozzi »

orzeu pisze:jechać na piwak
ehehe, jakiś konkretny browar ? 8 )
Obrazek
.
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Orzeu »

MiRas pisze: Gips w takim wypadku jest na 2 - 3 dni, pozniej powinni ci go usztywnić zwykłym plastrem, wiem coś o tym, bo tak miałem, poza tym w moim miescie jest jedna z najlepszych, jak nie najlepsza Urazówka w Polsce, więc wiedzą co robią :D Zdjąc gips, usztywnić palec do drugiego pala plastrem i po 2 tygodniach wszysto wraca do normy.. ;)
@Miras - tylko, że w tym sęk że ja mam złamanie z przemieszczeniem i jak to powiedział lekarz jest to "paskudne złamanie". Zwykle się daje gips na 2-3 dni ale w moim wypadku nie tzn. tez myślałem że gips jest nie potrzebny i specjalnie udałem się do Poznania do lekarza od tego typu urazów (gościu jest dobry, leczy się u niego mnóstwo sportowców m.in. J. Zieliński) i ten gościu mi właśnie powiedział że muszę gips nosić :( do 22 lipca a później dadzą mi jakiś stabilizator. nawet jeśli palec się krzywo zrośnie, to wtedy tylko dadzą mi jakiś specjalny ściągacz, który mi ten palec wyprostuje (w moim rodzimym Wolsztynie jakby mi się źle palec zrosnął to by mi jeszcze raz go łamali i znowu na miecha do gipsu więc dziekuje).

@all - dziex wielkie za współczucia ;).

@rivero - miało być 3 dni z 5 kumplami i z 35 Lechami Zielonymi na łebka(jestem ciekaw ile z tego bym wyrzygał - najlepsze jest to że te 180 lechów butelkowyvh miało wejść do malucha :D), więc zapowiadało się nieźle :(

@anonim - nie przeszkadzają mi krótkie posty, ale pojedyńcze, ale po co pisać 10 jednozdaniowych postów w 10 tematach - jesli twoja wypowiedź nic nie wniesie do tematu, to po co się wypowiadać ??
Obrazek
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Szymon »

czasami wypowiadam sie pełnymi i długimi wypowiedziami a czasami krótkimi które jednak coś wnoszą do tematu. To o tym PES4 to jakoś tak wyszło i nie trzeba cały czas jako mój najdurniejszy post pisać i myśleć tylko o nim bo napisałęm też inne posty niektóre większość wnosiła coś do tematu.
Obrazek
tha blazer

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: tha blazer »

cześć y'all, ciut o mnie

Paweł | Suwałki | za miesiąc 20 lat
kibicuję: Inter, Arsenal, Valencia, Lazio, z Polski tylko Wigry Suwałki, Polska, Włochy, Holandia, Argentyna, Brazylia
słucham: Snoop Dogg, The Game, NWA, Disturbed, Limp Bizkit, Marilyn Manson, Kid Rock
inne: nałogowo gram w GTA i pracuję nad swoją stronką

pozdro 4 all my niggaz
Matti_FCI

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Matti_FCI »

8)
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2005, 19:15 przez Matti_FCI, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Anonymous »

Matti_FCI => avatara ode mnie zglapiles hhehee.... nie no zartuje :P
Tifos

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Tifos »

Witam wszystkich. Mam na imię Oliver, mieszkam we Wrocławiu i jestem jednym z redaktorów serwisu InterMediolan.pl

Ulubione kluby w Polsce: Śląsk Wrocław, Wisła Kraków, Lechia Gdańsk;

Ulubione kluby zagraniczne: Inter Mediolan, Celtic Glasgow, FC Barcelona;

Ulubieni piłkarze w Polsce: Radosław Janukiewicz (Śląsk), Marcin Baszczyński (Wisła), Paweł Sasin (Lech);

Ulubieni piłkarze za granicą: Adriano, Jermaine Defoe (Tottenham), Samuel Eto'o (Barca).

Myślę, że tyle wystarczy. :wink:
dzamro

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: dzamro »

Tez jestem nowy... witam wszystkich jestem kibicem m.in Interu :mrgreen:
Citka

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Citka »

m.in. to kogo jeszcze jestes ? :> 8)
toldo12
Posty: 101
Rejestracja: 15 lip 2005, 09:21
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: toldo12 »

Teraz ja :mrgreen: Nazywam się Paweł. Aktualnie mieszkam w Słupsku 8) Od roku kibicuję Nerazzurrim :P
Ostatnio zmieniony 16 lip 2005, 15:36 przez toldo12, łącznie zmieniany 1 raz.
Milu78
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2004, 11:09
Lokalizacja: Yeovil

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Milu78 »

Po dluzszej nieobecnosci, spowodowanej niesluszna banicja i braku dostepu do internetu, witam ponownie :P.
Ps specjalnie pozdrowienia dla "najlepszego" admina na swiecie tzn oczywiscie :Ljarro :twisted:
GRAZIE " 17  " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004
Rządło

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Rządło »

Witam wszystkich, mam na imię Marcin i co tu dużo mówić po prostu uwielbiam Inter :).
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Ljarro »

Milu78 pisze:Po dluzszej nieobecnosci, spowodowanej niesluszna banicja i braku dostepu do internetu, witam ponownie :P.
Ps specjalnie pozdrowienia dla "najlepszego" admina na swiecie tzn oczywiscie :Ljarro :twisted:
Dawno nie dałem żadnego bana, ale widze że niedłguo będę miał tą okazję
InterF@n

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: InterF@n »

Witam wszystkich tifosi Interu :P
Cosik o mnie :
Kamil / Myszków ( Górny Śląsk ) / 16 lat
Kibicuje...jestem im wierny od 1999
Moim ulubionym piłkarzem jest obecnie Adriano ( mało orginalne )
To narazie tyle :smile:
Pozdro
Dani666

Jesteś nowy...przedstaw się

Post autor: Dani666 »

Siemacie bracia
Łukasz / Głuszyca (Dolny Sląsk) 20 lat
Kibicuję Interowi od 1998 r.
Pozatym interesuje mnie muzyka: Hardcore, metalcore, black metal itp.
Moim ulubionym piłkarzem jest Recoba.
ODPOWIEDZ