Złote myśli kibiców calcio

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Skepta »

kredens2222 pisze: Szczerze? nie wierze. Nie wierze że piłkarz ktory jest wiekszy niz klub moze przejsc do takiego klubu a jednak sie to dzieje masakra co a wiecie co jesrt najgorsze? że gdyby nie kupno Cancelo i pogawedka Mendesa z Marotta to by do tego transferu nie doszlo za pewne nigdy
prawda boli co? ale taka jest prawda. Gdybysmy porzadnie zrobili te umowe z Valencia rok temu i wykupili go teraz to zadnego Cristiano Ronaldo by nie bylo i przy okazji waszego bólu dupy o niego też.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: IlCapitano »

http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 868#952868

Ostatni wpis, znanego tutaj niejakiego pana jackopa co to narzekał na niski poziom na forum Interu, a z tego co zauważyłem to sam robi niesamowity chlew u siebie(o ile większy się da zrobić) :lol:

Tym ludziom już do reszty rozum odebrało :hahaha:

No tak, cieszcie się naszą porażką w jakimś sparingu. Większych dowodów, że się nas boicie nie trzeba.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Stachoo »

IlCapitano pisze:http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 868#952868

Ostatni wpis, znanego tutaj niejakiego pana jackopa co to narzekał na niski poziom na forum Interu, a z tego co zauważyłem to sam robi niesamowity chlew u siebie(o ile większy się da zrobić) :lol:

Tym ludziom już do reszty rozum odebrało :hahaha:

No tak, cieszcie się naszą porażką w jakimś sparingu. Większych dowodów, że się nas boicie nie trzeba.
To jest ten jufek, który tak biadoli tutaj o nas na forum?
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: maverik »

Pisałem niecały miesiąc temu po transferze Radji do znawców z asroma
maverik pisze: Następnym razem proponuję tak nie sapać, bo można się grubo pomylić ;)
Niestety naczelny strony Romy nie wytrzymał

abruzzi Dodano: wczoraj o 18:33 | Karma: 0
No i świetnie. Kluivert (nie jestem do końca do niego przekonany) i Malcom, pozbywamy się Defrela, a Inter i Napletes kupują skrzydłowych na poziomie Defrela :)


No i gdzie ten Malcom? Szybko się rozmyślił, a ponoć tak bardzo pragnął Romy. Fajnie, że rzeczywistość tak brutalnie wyjaśnia znawców, może już za trzecim razem się zastanowią co napiszą.

A i tak tylko przypominam, Defrel jest na opcji wykupu, więc za rok zapewne wróci ;)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: IlCapitano »

Stachoo pisze:
IlCapitano pisze:http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 868#952868

Ostatni wpis, znanego tutaj niejakiego pana jackopa co to narzekał na niski poziom na forum Interu, a z tego co zauważyłem to sam robi niesamowity chlew u siebie(o ile większy się da zrobić) :lol:

Tym ludziom już do reszty rozum odebrało :hahaha:

No tak, cieszcie się naszą porażką w jakimś sparingu. Większych dowodów, że się nas boicie nie trzeba.
To jest ten jufek, który tak biadoli tutaj o nas na forum?
No to ten psychol co tu pisał u nas i narzekał na żenujący poziom, a sam na swojej obsranej stronie notorycznie używa zwrotu "GorszaCzęśćMediolanu" zamiast napisać jak normalny człowiek nazwę naszego klubu. Widocznie cierpi na kompleks małego fiutka albo boli go przegranie 7 finałów LM z czego 5 z rzędu, generalnie beka z typa.
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Kredence »

Kolega MRN uraczył nas bardzo ciekawym wpisem. Nie wiem jak to nazwać , to już nawet nie jest choroba...

,,Dzisiaj miałem miłe spotkanie. W Postirze ( Chorwacja ) zaczepiła mnie kobieta z facetem komplementując Juve jako, że miałem na sobie koszulkę wyprodukowaną przez JP. Okazało się, że to kuzynka Del Piero, która mieszka w Conegliano. Zatkało mnie i ucięliśmy sobie miłą pogawędkę około 25 minut. Kuzynka ADP również jest przeciwna powrotowi Bonuca do Juve, stwierdziła, że wyzbyła się do niego resztek szacunku i nie tylko ona jak to z uśmiechem podkreśliła Ciekawe kogo miała na myśli ? "
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: VVujek »

Niezła beka tym wpisem udowodnił że jest psychiczny, gość ma wyobraźnie
Michellaga
Posty: 245
Rejestracja: 18 lut 2012, 10:15
Lokalizacja: Szczecin

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Michellaga »

Uruchomił się dzisiaj wątek Interu na jp.
Kawek PostWysłany: 28.07.2018 13:34:13
Bary i mediolanska drogowka już liczą Eurasy
Zebracko proszace mercato interu trwa, teraz zaczną prosić Bayern o Vidala za 24 mln a jeśli go wezmą będą trabic że są anti Juve
Piotr Juvefan PostWysłany: 28.07.2018 13:36:17
No i dobrze bedą z nimi ciekawe mecze. Płakał Icardi to teraz będzie płakał Vidal
Piotr Juvefan PostWysłany: 28.07.2018 13:50:55 Oni tam poza Radją nikogo nie mają w środku,więc mając ich dwóch to jakoś by to wyglądało. Może to zwykła plotka,bo nie wydaje mi się,że to sam Vidal chciałbym tam grać. Trochę jednak zrobiłby nam świństwo,pamiętając przy tym jak nam kibicował w dwumeczu z Realem. Jednak wiadomo,że Vidal za kołnierz nie wylewa i po pijaku głupie rzeczy do głowy przychodzą. smiech
Mrozzi PostWysłany: 28.07.2018 14:09:16 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Radja i Vidal w jednym zespole? Nieźle się zapowiada. Z imprezowego punktu widzenia rzecz jasna. W Bayernie jakoś nie robią wielkiego problemu z faktu, że ma odejść. Swego czasu czytałem w kilku niemieckich źródłach, że Arturo w dalszym ciągu po transferze do Bayernu śmigał nawalony po klubach. Ostatnio pojawiło się też info prosto z Romy, że z kolei pomocnik z Belgii odszedł nie tylko ze względów finansowych.

Dla mnie Inter to kabaret, ale niech ta liga się wzmacnia. Każdemu z nas zależy na silnej lidze. Nawet, jeśli jesteśmy w niej absolutnym hegemonem to i tak silniejsi rywale sprawiliby, że zwycięstwo na koniec sezonu smakowałoby inaczej. Mocniejsza liga to jeszcze mocniejszy Juventus.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: IlCapitano »

Jakby u nich mieli teraz grać Ninja z Vidalem to by się posrali z podniecenia, no ale będą w Interze więc pijaki i palacze narkomany masakra, Emre Can lepszy.

Hipokryci.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Seba »

IlCapitano pisze:Jakby u nich mieli teraz grać Ninja z Vidalem to by się posrali z podniecenia, no ale będą w Interze więc pijaki i palacze narkomany masakra, Emre Can lepszy.

Hipokryci.
Kto to jest Emre Can? :D
Obrazek
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Seba »

MarcosSalinas | 31.07.2018 13:50

"Milan wykreował w poprzednim sezonie więcej sytuacji od Juventusu, więc ciężko, żeby z konkretnym napastnikiem(Higuain co by nie pisać wciąż jest gwarantem min. 15-20 goli w sezonie) zrobili powtórkę z tego co się działo w 2017 roku.Prędzej zamienią się miejscami z niebiesko-czarnymi kuzynami, którzy z wybuchową mieszanką Radja+Vidal mogą zaliczyć mega wtopę."

Zaczyna się. Higuain sprawi, że przeskoczą Inter, który przeprowadza najlepsze okienko od 8 lat. Ależ będzie znowu rozczarowanie :cool:
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: miniu86 »

O ja pierdolę facepalm Obczajcie gościa: https://twitter.com/pat_kubik/status/10 ... 6753936384
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: ZnawcaCalcio »

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C06D3D5
Rajin podrzucił na sb, a ja przekazuję dalej
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Kusy »

Imrahil Hitokiri 02.08.2018, 20:52
tak jak myslalem, hipokryzja typowa januszowej polskosci, ide do pracy wy sie teraz podniecajcie modrikiem.
Beka Panie Imra, ktoś ma inne zdanie to zaraz agresja sie załaczyla i wygrażanie pięściami do monitora. Miłej pracy na nocnej zmianie :D
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Imrahil »

kusy pisze:Imrahil Hitokiri 02.08.2018, 20:52
tak jak myslalem, hipokryzja typowa januszowej polskosci, ide do pracy wy sie teraz podniecajcie modrikiem.
Beka Panie Imra, ktoś ma inne zdanie to zaraz agresja sie załaczyla i wygrażanie pięściami do monitora. Miłej pracy na nocnej zmianie :D
Nie wiem co Ty pijesz, bo nawet nie masz wejścia na sb i nikt nie może poczytać Twoich, jak zwykle ułomnych, mądrości. Poczytaj w słowniku znaczenie moich słów bo chyba też nie dociera. Kolejna sprawa jedno zdanie wyrwane z kontekstu całej rozmowy. Za dużo TVN, za mało świeżego powietrza.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Kusy »

Twój wpis tylko pokazuje Twoją pracę na trzy zmiany, nie będę dyskutować z debilem
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Imrahil »

kusy pisze:Twój wpis tylko pokazuje Twoją pracę na trzy zmiany, nie będę dyskutować z debilem
:D Cztery zmiany, nie trzy :lol: Jak zawsze kompromitacja z Twojej strony, nie wiem czy ogarniasz ale np. lekarze czy ratownicy też mają zmiany nocne, ale co ja się będę wiecznie powtarzać:
Imrahil Hitokiri pisze:nie masz wejścia na sb i nikt nie może poczytać Twoich, jak zwykle ułomnych, mądrości
koniec offtop
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Skepta »

kusy pisze:Twój wpis tylko pokazuje Twoją pracę na trzy zmiany, nie będę dyskutować z debilem
czemu mierzysz wszystkich swoja miarą kusy, to że kiedys pracowales w jakiejs fabryce na tąsmie na 3 zmiany nie znaczy że tylko w tego typu pracach są takie zmiany :hahaha:
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Kusy »

Fabryka pracuje na mnie, a tyle leniu bezrobotny zawsze będziesz zerem.zmień zdj nick co kolwiek, tyle tylko możesz zerowy człowieku zaoferować państwu
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Skepta »

kusy pisze:Fabryka pracuje na mnie, a tyle leniu bezrobotny zawsze będziesz zerem.zmień zdj nick co kolwiek, tyle tylko możesz zerowy człowieku zaoferować państwu
uwierz mi zarabiam wystarczajaca dobrze na obecny moment a na pewno lepiej niz ta ta twoja dzialalnosc gospodarcza ;) z pewnoscia moge wiecej zaoferować niz podrzędny pijaczyna z łodzi 30 kilkuletni

fabryka pracuje dla ciebie? :cry:

wstawaj kusy, zesrałeś sie!!!
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Piter »

Skepta pisze:
kusy pisze:Fabryka pracuje na mnie, a tyle leniu bezrobotny zawsze będziesz zerem.zmień zdj nick co kolwiek, tyle tylko możesz zerowy człowieku zaoferować państwu
uwierz mi zarabiam wystarczajaca dobrze na obecny moment a na pewno lepiej niz ta ta twoja dzialalnosc gospodarcza ;) z pewnoscia moge wiecej zaoferować niz podrzędny pijaczyna z łodzi 30 kilkuletni

fabryka pracuje dla ciebie? :cry:

wstawaj kusy, zesrałeś sie!!!
akat taka jes prawda ale to już wasza broszka nie moja bęc
emika
Posty: 178
Rejestracja: 28 wrz 2011, 18:02

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: emika »

kusy dawaj KRS, NIP, cokolwiek- nie każ nam czekać co
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: ZnawcaCalcio »

Masakra co tu się dzieje. Kusy z przytupem wchodzi w sobotę. To nie będzie spokojny wieczor na bałutach.
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Klinsi64 »

Wojtala 05.08.2018, 16:26
Oglądałem MŚ i Modrić niczym szczególnym się nie wyróżnił jak dla mnie...
jasiom22

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: jasiom22 »

O szansach Milanu na LM w przyszłym sezonie


Kogo Milan przeskoczy z pierwszej czwórki? Naples? Rome? Inter?

jasiom22 do ameno
...całą trójkę? ;-p w sumie by mogli...

Milan robi małe kroczki do przodu, a już tabela od przejęcia przez Gattuso wyglądała obiecująco, Milan był bodajże trzeci, teraz wreszcie odrobina stabilizacji i porządy napastnik - może być lepiej.
Napoli rozbite od środka (Jorginho) zgranie, nowy bramkarz? Meret złamana ręka.. i ogólnie zmiana trenera, jakby nie szanować Carlo to wątpie żeby w pierwszym sezonie dorównał grze Napoli, z zeszłego sezonu. Więcej z tego Napoli już się chyba nie wycisnie więc idą zmiany, a to trwa..
Roma, trochę cicha woda... Pastore i Schick raczej nie zbawią, ale w sumie to chyba będą najgrozniejsi dla Juve... i innych, z tej czwórki. Stabilna druzyna.
Inter to Inter. Kogo by nie kupili tam zawsze będzie bałagan. Będa mocni, ale Rino już ich pokonał w dwumeczu, wystawiając Locatellego bez formy.

Wszystko będzie zalezeć od formy Gattuso, to dla mnie największa niewiadoma aktualnie, choć sledzę niusy Milanu kilka razy dziennie... Skład jest wystarczająco dobry, i dobrze ze nie aż tak dużo zmieniony tylko wzmocniony, po Bonuccim nikt płakać nie będzie, nie był niezawodny, też robił błedy aż się chciało go na ławke posadzić, no ale się nie dało bo to "bonucci kapitan". Musacchio i jeszcze Caldara spokojnie utrzymają poziom obroby, teraz tylko nie można zbyt asekuracyjnie grać, trzeba trochę wiecej inicjatywy do przodu, niż w drugiej połowie zeszłego sezonu pokazywał własnie Rino - wszystko w jego rękach - takiego wsparcia teraz z Leonardo i Maldinim (od wczoraj) dawno żaden trener Milanu nie miał,, Hakan się rozkręca... Kessie biega jak warjat, Suso i Hakan będą mieli komu podawać. No przydał by się jeszcze jakiś kompletny pomocnik.
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Stachoo »

marcinomilano
8 sierpnia 2018, 17:14
Nie no wiadomo, tutaj wszystko jest możliwe, ale to mimo wszystko jest trochę transfer w ciemno, Balde Keita też idzie teraz do Interu, w Lazio fenomen, w Monaco zagrał w sezonie 19 spotkań i nic wielkiego nie pokazał, tak samo jak Bakayoko, tylko ten po świetnej grze dla Monaco poszedł do Chelsea i zagrał okropny sezon.

Łącznie: Występy: 33 Bramki: 8 Asysty: 11 Minuty: 2.006'

Nie no 33 to nie 19 + 8 bramek, 11 asyst, nie pokazał zbyt wiele
TomHardy
Posty: 468
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: TomHardy »

Oraxor 11 sierpnia 2018 | 16:45

"Myślę,że Rafinhia dałby jeszcz więcej niż Modric i na dodatek juz grał w Interze i się sprawdził."

Nie wierzę co czytam :-D
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Piter »

dokładnie Oraxor
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: ZnawcaCalcio »

MARCO VAN BASTEN
2018-08-11 23:01:42, 0 odpowiedzi
po meczu Gonzalo długo rozmawiał z Luką, oby namawiał go na przybycie do garnia na San siro
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Orzeu »

Myślę, że to odpowiednia chwila, by wspomnieć kilka opinii na temat przyjścia Martineza jakie można było przeczytać na fci:

El_Loco - 24 maj:
"Nie rozumiem transferu Martineza. Jest Pinnamontti, któremu należy dawać szanse, a w przyszłości z pewnością się odwdzięczy."

miniu86 28.02.2018, 10:34 188.146.166.94 usuń komentarz
Łohohohohho łahahahahah łehehehehe Inter i jego transfery w pigułce !!

Van Dall 06.02.2018, 12:00 107.181.78.135 usuń komentarz
Kolejny przepłacony typek z Ameryki Płd. ze śmieszną fryzurką. Prawdopodobnie trener go nie chciał, szans dostanie tyle co poprzednicy, a karierę zrobi gdzieś indziej albo wcale. Dobrze wydane prawie 20 baniek.

intermed1 08.02.2018, 19:37 79.184.252.156 usuń komentarz
"Pokemon!
Czy już wszystkie masz?"
ODPOWIEDZ