Złote myśli kibiców calcio

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Złote myśli kibiców calcio

Post autor: ZnawcaCalcio »

Temat humorystyczny w którym będziemy wklejać wypowiedzi kibiców calcio,
Fajnie jakby każdy podawał również źródło wpisu, to zrobimy statystykę najbardziej oderwanych od rzeczywistości kibiców calcio.
Tak więc może ja zacznę

poniedziałek, 11.09.2017, 11:19 krystianXD / komentarzy: 5647 1 OK | 0 Nie OK
Arnodl zgodze się tylko z jednym. Borja Valero zjada Biglie i od początku żałowałem że doniesienia Marci się nie sprawdziły. Yo prawdziwy geniusz jak Iniesta. Jeśli uważasz że Calhanoglu, Ricarfo Rodiguez nad którym się spuszcaliscie że do was trafi, Musacchio kozak, Conti który zostawił was na lodzie czy Andre Siva który w turnieju Nike zdeklasował waszego Icara czy Aubemeyanga i ma 21lat to nietrafione transfery to się lecz. Gdybyśmy mieli lepszego trenera to LM mielibyśmy na 100% w tym sezonie i nie byłoby drewna Kallinicia

źródło: acmilan24.com
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: IlCapitano »

NewMaldini | 09.09.2017 15:49 Jeśli porównamy obie drużyny jeden do jednego to siła Milanu względem Lazio jest nieco przytłaczająca
Pozdr.

źródło: seriea.pl
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Kredence »

Wysłany: 10.08.2017 04:36:58 Lucas87
Liga europy to maksimum na co stać Inter, nawet ze Spalettim

źródło : forum juvepoland.com
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: ZnawcaCalcio »

NewMaldini | 02.09.2017 12:47
Jednej rzeczy nie rozumiem - Kim Inter chce rozegrać ten sezon jeśli chodzi o środkowych obrońców? Trzema zawodnikami, z czego jeden nadaje się co najwyżej do podawania bidonów? Miranda najlepsze lata ma za sobą, a Skriniar w Sampie grał po prostu przeciętnie.
Oj, nasi sąsiedzi mają ogromny problem.

źródło: seriea.pl
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Kredence »

PostWysłany: 05.08.2017 16:06:42 pejsate gówno Cabrini

Prezes Nicei powiedział że Dalbert nie przejdzie do Interu. rotfl . Ależ sobie zagrali z nimi. Brawo Nicea.

źródło: forum juvepoland.com

4 dni pozniej Dalbert staje się oficjalnie zawodnikiem Interu .
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Piter »

Andre silva zdeklasował Icara w turnieju nike, masakra co xdd
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Orzeu »

Owszem na papierze mieliście na starcie lepszych graczy to i wzmocnień mniej ale nie mów mi, że wasze mercato jest przemyślane smile przepłacacie za średniaków (Skriniar 23mln vs Musacchio 18mln) To nie są przemyślane ruchy tylko improwizacja.

Śmiej się z Silvy śmiej tylko się nie zdziw jak on i Cutrone na koniec sezonu będą mieć po 15+ bramek.
gpl88, juvepoland
Milan zgwałci te ligę. Możecie zrobić screena mojego postu.
Stachoo, fcinter ;)
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: ZnawcaCalcio »

niejaki i znany nam już gpl88

"Silvy nie skomentuję, ogladnij 1-2 mecze (polecam ostatni z LE gdzie strzelił 2 bramki) i zobaczysz dlaczego jest wart tych 38mln."
Polecał mecz z Macedończykami

źródło: juvepoland.com
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: IlCapitano »

Van Dall 01.06.2009, 21:43 Jeśli o mnie chodzi to Mourinho z Ibrą mogą iść do Madrytu, zmieniamy prezesa, na ławkę przychodzi Zenga i od nowa budujemy zespół, bo obecna koncepcja w ogóle mnie nie przekonuje.

Van Dall 02.06.2009, 09:54 (...) Co do Mourinho - zwyczajnie nie lubię takich najemników. Odziedziczył po Mancinim świetny zespół, bierze ogromne wynagrodzenie, a od siebie nie wniósł kompletnie nic. Poza tym, jeśli trafi mu się lepsza oferta, mam 100% pewności, że ucieknie od nas tak samo jak uciekł z Porto. Dlatego wolałbym od podstaw budować zespół z Zengą.

SlimShady 30.06.2009, 12:35 Zobaczy co pokaże faworyzowany, przez wielu z was Milito, ja oceniam jego szanse na 50%, szkoda, że Acquafresce tak łatwo oddaliśmy, zawodnika, który za 2-3 będzie już lepszy od naszego Diego, a potem już Roberta nie kupimy, bo sam nie będzie chciał do nas iść i mu sie nie dziwie ze względu jak go potraktowaliśmy, szkoda gościa, który odszedł kosztem drewniaka z 30 na karku, co jeszcze nie grał w wielkim klubie. <br /> Co do Motty ma nadzieje, ze zdarzy sie cud i nie dojdziemy do porozumienia z tym zawodnikiem, a w jego miejsce będzie lepszy Melo, było by fantastycznie, ale to prawdopobnie fikcja

źródło wiadome :D
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Odet »

Odell pisze:Milan robi swietne i przemyslane transfery a my jakiś leszczów z ligue 1 nieznanych boże dopomóż niech ten Rudyger przyjdzie
Na mnie też się coś znajdzie, tak więc bez obrazy:)

Serio gościu polecał mecz z Mecodończykami?? Niezły tam mają kabaret :)
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: IlCapitano »

Yascarr 17.04.2015, 15:15
Nie ma porównania, dużo lepszy bramkarz od Handanovića. Jeśli ktoś chce Słoweńca to oddać. Tylko nie chce mi się wierzyć, że kluby które stać na opłacenie kontraktu Samira będą chciały mieć takiego przeciętnego bramkarza.

żródło: https://fcinter.pl/news/26170-inter-kon ... e-mandandy

Yascarr 01.03.2015, 20:44
Pech, a do tego brak pewności w defensywie, bo jak już ktoś wspomniał, w każdym meczu ktoś sie obsra jak typowa pizda. Dzisiaj padło na nasz klubowy ręcznik. Tak, bramka na jego konto, interwencja w stylu Berniego, a myśle że nawet nasz wychowanek by sobie lepiej z tym poradził. Nienawidzę tego gościa - to po pierwsze, ale obiektywnie to Carizzo prezentuje sie lepiej. Może jest niepewny przy wyjściach, ale widać że jak dostanie szanse to robi co w jego mocy. Ręcznik jak to ręcznik, a to go zamuruje, a to wypluje przed siebie. Dobrze ktoś napisał że ma wyjebane.

źródło wiadome
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Piekarz »

"Beka z Pjekera i Pytera piotrkowskiego kałesiaka"

~ kondziorek
dawid123784
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:05

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: dawid123784 »

Z kim z Interu (nie musi to być piłkarz) najchętniej poszedłbyś na piwo?
- Na piwo chętnie wybrałbym się oczywiście z Nagatomo, moim małym wielkim idolem, ale nie wiem czy zdążę bo Real o niego pyta :) Jeśli nie z nim to z Wandą Narą...:)

Jak powiedziałeś, jesteś wielkim fanem Nagatomo. Czym ten zawodnik Cię do siebie przekonał, może wynika to z jakiejś fascynacji Japonią, z której on pochodzi?
- Sympatia do Nagatomo wynika z jego stylu gry.Pierwszy raz zobaczyłem go na MŚ w RPA jak śmigał po skrzydle,pomyślałem wtedy że on może zrobić furorę w Europie.Bardzo mnie zdziwiło kiedy trafił do beniaminka z Ceseny,jeszcze bardziej zaskoczył mnie transfer do Interu.Wiem dobrze że nie jest to wielki piłkarz,ma sporo mankamentów,zwłaszcza w obronie,ale zawsze zostawia zdrowie na boisku,a że ma skromne warunki fizyczne to nie jego wina


Głos Kibica: Klinsi64
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Orzeu »

xD
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Imrahil »

NewMaldini | 10.09.2017 18:45

Tak jak pisałem przed sezonem - prędzej czy później Milan będzie piekielnie mocny, ale początek sezonu na pewno nie będzie należał do nas. Skład się musi zgrać, a na razie jest zdecydowanie za wcześnie. Jeśli ktoś uważał, że po zakupie kilku zawodników z najwyższej półki jakakolwiek drużyna od razu zacznie wygrywać wszystko, to radzę się udać do lekarza ; )
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Piter »

maverik 24.07.2017, 20:46
Co do meczu...wydaje mi się, ze to cb dupka boli na widok Milanu dominującego Bayern. Wiadomo, ze wy będzie zawsze mówić jaki to Milan jest słaby itd (tak już macie w zwyczaju) ale wyniku 4-0 mie zmienicie i będziecie sobie wmawiać tekstami typu: "Bayern grał na stojąco". Powodzenia wam życzę z Bayernem :)


Nie wiem czy to jakiś cytat czy nie, ale brzmi komicznie
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Alfa »

Piter9702 pisze:maverik 24.07.2017, 20:46
Co do meczu...wydaje mi się, ze to cb dupka boli na widok Milanu dominującego Bayern. Wiadomo, ze wy będzie zawsze mówić jaki to Milan jest słaby itd (tak już macie w zwyczaju) ale wyniku 4-0 mie zmienicie i będziecie sobie wmawiać tekstami typu: "Bayern grał na stojąco". Powodzenia wam życzę z Bayernem :)


Nie wiem czy to jakiś cytat czy nie, ale brzmi komicznie

przeciez tu ewidentnie mavernik cytuje jakiegos merdacza, chyba ze na acm tez jest jakis maverik :O
VVujek
Posty: 382
Rejestracja: 4 mar 2012, 23:51

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: VVujek »

Newmaldini to mój ulubiony user z seriea.pl gość ewidentnie nie posiada mózgu
Kredence
Posty: 254
Rejestracja: 22 lip 2012, 16:18

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Kredence »

tober12 ostatnio aktywny:
11 września 2017, 19:58

Ancelotti zimą ma odejść do Chin więc może go skusimy w pakiecie z Lewym bo wkurzeni na niego są w Bayernie.

acm24
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: maverik »

Alfa pisze:
Piter9702 pisze:maverik 24.07.2017, 20:46
Co do meczu...wydaje mi się, ze to cb dupka boli na widok Milanu dominującego Bayern. Wiadomo, ze wy będzie zawsze mówić jaki to Milan jest słaby itd (tak już macie w zwyczaju) ale wyniku 4-0 mie zmienicie i będziecie sobie wmawiać tekstami typu: "Bayern grał na stojąco". Powodzenia wam życzę z Bayernem :)


Nie wiem czy to jakiś cytat czy nie, ale brzmi komicznie

przeciez tu ewidentnie mavernik cytuje jakiegos merdacza, chyba ze na acm tez jest jakis maverik :O
potwierdzam, że to był cytat, w życiu bym takich pierdół nie napisał, do tego wychwalających Milan, to chyba widoczne po tym jak się wypowiadam na sb czy forum :P zresztą najbardziej widać po "Powodzenia wam życzę z Bayernem :)"

to ja dorzuce wczorajszy hit o pogodzie

Rosik20 ostatnio aktywny: Dzisiaj, 10:11 11 września 2017, 10:11 Dodam jeszcze jedną uwagę: przeszła ulewa i niewiadomo było czy ten mecz się odbędzie.Nie tłumacze Milanu w ten sposób,ale wydaję mi się że psychicznie mieli mentlik w głowie. WG mnie Gdyby mecz był rozgrywany planowo o 15 to my byśmy grali lepiej

W Barcelonie kiedyś trawa była nierówno skoszona, a w polskiej lidze ktoś się wypowiadał, że niedziela 16, słońce to kiepskie warunki do gry, czy jakoś tak, już nie pamiętam, a teraz mamy mentlik z powodu opóźnienia meczu :D
dawid123784
Posty: 28
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:05

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: dawid123784 »

VVujek :/ 12 wrz 2017, 09:45
[...]A co do Ambrosio to spokojnie może grać na poziomie takiego lichego.[...]
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Lopez »

"...a w polskiej lidze ktoś się wypowiadał, że niedziela 16, słońce to kiepskie warunki do gry, czy jakoś tak, już nie pamiętam, a teraz mamy mentlik z powodu opóźnienia meczu :D"

Tak na marginesie to był Piotrek Ćwielong jeszcze w barwach Śląska Wrocław.Jak grali mecz o 17 w niedziele w kwietniu:D
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: maverik »

O własnie Lopez o to mi chodziło :D

poniedziałek, 11.09.2017, 11:19 krystianXD / komentarzy: 5652 4 OK | 0 Nie OK
Jeśli uważasz że Calhanoglu, Ricarfo Rodiguez nad którym się spuszcaliscie że do was trafi, Musacchio kozak, Conti który zostawił was na lodzie czy Andre Siva który w turnieju Nike zdeklasował waszego Icara czy Aubemeyanga i ma 21lat to nietrafione transfery to się lecz. Gdybyśmy mieli lepszego trenera to LM mielibyśmy na 100% w tym sezonie i nie byłoby drewna Kallinicia

XD

Troy92 11 września 2017, 00:10 Nie wiem czego koledzy oczekujecie od zupełnie nowej drużyny. Oczywiście zwracam się tutaj tylko do "gorących" komentarzy i "nowych kibiców". W NBA gdzie na parkiecie masz pięciu graczy i wymieniasz skład nawet na super gwiazdy to w rok nic nie ugrasz. Tutaj masz graczy jedenastu, więc nie ma opcji, że to będzie jakoś wyglądać przez pierwszą połowę sezonu. Dobrze pójdzie jak pod koniec się zgrają. Nie zdziwię się jak nastąpi to dopiero za rok.

ja na miejscu milanistów bym poczekał tak z 5 lat najlepiej, tak dla pewności


niedziela, 10.09.2017, 20:45 zawiszafans / komentarzy: 79 5 OK | 4 Nie OK
Niestety połowa z Was nie rozumie piłki tak, ze głowa mała :) dymisjonujecie trenera po 3 meczach, trenera który dostał kilkunastu nowych ludzi i tworzy z tego drużynę. Czego się spodziewaliście, ze będziemy klepać wszystkich jak leci? Nie rozumiecie ze to wszystko musi potrwać. Nie rozumiecie ze gdyby tak sobie przeszli na inne ustawienie, to prawdopodobnie byłby jeszcze większy oklep, bo to co Milan ma wpojone na ta chwile to jest 433, na zmianę stylu czy ustawienia przyjdzie czas, o czym mówi sam Monte, ale nie, wy chcecie tu i teraz wyników, tu i teraz A.Silva Hakan w podstawie, nieważne ze dopiero uczą się tego co maja grać.
W poprzednim wpisie napisałem "dzieciaki", bo taki poziom komentarzy połowa prezentuje, czego najlepszym dowodem są wpisy w trakcie meczu - żenada. Jak jest dobrze to jesteście w niebie, jak złe to w piekle, nie ma stanów pośrednich. Trochę pokory i cierpliwości dla tej drużyny i dla Montelli bo zasłużył na to po poprzednim sezonie w czym większość buła zgodna, ze wycisnął maxa, a teraz c***owy trener.. nie rozumiem tego
Sam nie jestem wielbicielem Monte, jest mi on obojętny, jestem za Milanem, ale potrzeba czasu. Polecam wszystkim na ciśnieniu spojrzeć na M United, na Mourinho, ile dostał czasu, jak pod jego wodza grało United, często bez przekonania, ile Mou domagał się transferów, jakie transfery dostał i na jakie jeszcze czeka. Narazie niewiele wygrał ale tam nikt nikogo nie zwalnia, bo u nich tez nastąpiła pewna zmiana kadry drużyny.
Dajmy czas Panowie

polecam typa wyżej, on porównał Montellę do Mourinho xDDD

źródło acm24 i acmilan.com.pl
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Piter »

NewMaldini | 11.09.2017 20:59
"Trzecia kolejka kolejka Serie A, pierwsza porażka w siódmym oficjalnym meczu tego sezonu i co? ...projekt Milanu przekreślony! Bonnuci to już nie top 3, a zwykły ręcznik. Conti, Gigio, Kessie, Silva i Cutrone to już nie mega talenty, a zwykli przeciętniacy! Montella do zwolnienia! 200 mln poszłooo, etc...


Bosz zlituj się ; )
Czasem mam wrażenie, że 1/3 komentujących tutaj użytkowników ogląda piłkę od wczoraj."

To jest prawdziwa beka, koleś się ekscytuje tymi meczami z rumuńcami czy tam macedończykami i podnieca się, że "oficjalny" mecz, a prawda jest taka, że prawdziwy pierwszy rywal czyli cagliari cudem przegrało i mocno ich obiło na Meazza, a Lazio czyli solidny ligowy średniak zrobiło im gangbang z najwyższej półki.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Piter »

Łukasz Piotrowski
"No i co Wam z tej tripletty? Ja tam wolałbym grać choćby w 2 finałach w ciągu 4 lat, gdzieś w międzyczasie zaliczyć półfinał i na stałe budować markę klubu. Dlatego nie rozumiem jakim sposobem wypominacie Juventusowi przegrane finały."

źródło: facebook
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Lopez »

Marcin1995 ostatnio aktywny:
13 września 2017, 14:53

Borini odpoczywa bo będzie odgrywał kluczową rolę w ważniejszych meczach, nie ma co ryzykować kontuzji zawodnika o takiej klasie w meczu z Austria
Alfa
Posty: 386
Rejestracja: 20 wrz 2011, 22:50

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Alfa »

Piter9702 pisze:Łukasz Piotrowski
"No i co Wam z tej tripletty? Ja tam wolałbym grać choćby w 2 finałach w ciągu 4 lat, gdzieś w międzyczasie zaliczyć półfinał i na stałe budować markę klubu. Dlatego nie rozumiem jakim sposobem wypominacie Juventusowi przegrane finały."

źródło: facebook

o kurwa xDDDDDDDDDD
TestoForza
Posty: 171
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:10
Lokalizacja: Szczecin

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: TestoForza »

Alfa pisze:
Piter9702 pisze:Łukasz Piotrowski
"No i co Wam z tej tripletty? Ja tam wolałbym grać choćby w 2 finałach w ciągu 4 lat, gdzieś w międzyczasie zaliczyć półfinał i na stałe budować markę klubu. Dlatego nie rozumiem jakim sposobem wypominacie Juventusowi przegrane finały."

źródło: facebook

o kurwa xDDDDDDDDDD
Jak to się mówi "lepiej 2 razy przegrać niż raz wygrać :D".
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: Odet »

Seba7 | 15.09.2017 05:06

Jak widać porażka z Lazio była tylko wypadkiem przy pracy. Milan udowodnił, że nadal będzie głównym kandydatem do wygrania LE i triumfu w Serie A. Silva za rok, dwa będzie wart 200 mln.
bo strzelił 3 bramki gówniakom z Austrii.
Pozdr.
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Złote myśli kibiców calcio

Post autor: ZnawcaCalcio »

Andre Silva: Taki występ mnie motywuje

ACMichal83 | 15.09.2017 16:15
Przyszły zdobywca Złotej Piłki :)

źródło: seriea.pl
ODPOWIEDZ