gracie w piłke

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
Orzeu
Posty: 6531
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

gracie w piłke

Post autor: Orzeu »

ja gram w Zniczu Obra. obecnie w swojej lidze zajelismy 1 msc i gralismy w barazach o lige wojewodzką, lecz niestety przegralismy 2:1
Obrazek
1908

gracie w piłke

Post autor: 1908 »

Ja tam nigdzie niegram bo nie mam czasu ! ale jak tylko dostane sie na studia to AZS i ligi amatorow ...... I bede sławił dobre imie kibicow INTERU :D :D :D :D
lex

gracie w piłke

Post autor: lex »

na temat gry w klubie to skonczylem podobnie jak kloaka.po 1 za pozno zdecydowalem sie na pojscie do klubu, a po drugie to meczylem sie z tym wszystkim(stres,wyczerpujace treningi,szaybko sie zniechecalem). doszedlem do wniosku w koncu ze i tak nie dorownam idolowi z dziecinstwa tomkowi helwegowi :D . i po prostu sobie odpuscilem. teraz gram w noge na podworku z qmplami i sprawie mi to wieksza radoche. nimt mi juz nie krzyczal co mam robic itd. pelen fristajl czyli to co najbardziej lubie :D
17_7

gracie w piłke

Post autor: 17_7 »

a ja gram w OLIMPII ZAMBRÓW !! nie jest to chyba profesjonalny klub bo tam to kazdy nie gra zawodowo :P ale mamy jednego znanego wychowanka ktory zaczynal kariere w tym klubie, a jest nim Łągiewka :) niektorzy moga nie znac, ale czesc osob na pewno wie co to za gosciu
Bielik

gracie w piłke

Post autor: Bielik »

Ja także jak lex nie gram w żadnym klubie. Wole chodzić sobie z kumplami grać na podwórku... :wink:
rr
Posty: 150
Rejestracja: 5 mar 2004, 14:09
Lokalizacja: Białystok

gracie w piłke

Post autor: rr »

No toż kurde kto Łągiewki nie zna :!: W końcu to gracz Jagielloni BIałystok :D
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

gracie w piłke

Post autor: Andy »

Ja lubie sobie pograć , ale mam możliwość jedynie z kumplami z osiedla :P . Dzisiaj prawdopodobnie ide grać , taki sparing : plac vs plac :lol: , nawet jest niekiedy smiesznie 8) A tak to grałem w klubie przez jakieś 5 miesięcy może w klubie Górnik 09 Mysłowice 8)
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

gracie w piłke

Post autor: Winiar »

Ja grałem w Gwieździe Bydgoszcz.Ale to juz dosyc odległe czasy... Teraz chciałem znowu sobie gdzieś pograć, ale chyba juz za późno. 15 lat to juz zaawasnowany wiek.
Dexster

gracie w piłke

Post autor: Dexster »

Ja gram w Sokól Wola na pozycj napastnika.Niezle se radzimy no w przyszlosci bedzie Inter :lol: :lol: heheh
Przemek

gracie w piłke

Post autor: Przemek »

Ja tam za dobry jestem :P.U mnie w Legionowie stworzyli 3 ligi i właśnie zaczołem z kumplami pykać ale jakoś nam to nie wychodzi :lol:
rapen

gracie w piłke

Post autor: rapen »

Ja gram w "LIDZE PODWÓRKOWEJ" :D :D :D

I gra się fajnie ! ! !

FORZA INTER!!!
17_7

gracie w piłke

Post autor: 17_7 »

rr pisze:No toż kurde kto Łągiewki nie zna :!: W końcu to gracz Jagielloni BIałystok :D
yyy... były gracz ?
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

gracie w piłke

Post autor: Peter »

Jak sie juz chwalicie kto jest najslawniejszym wychowankiem klubow w ktorych gracie [graliscie] to ja tez sie pochwale. Gralem w klubie Węgrzcanka a najslawiniejszym wychowankiem jest Kazimierz Kmiecik, wielokrotny krol strzelcow polskiej ligii i najlepszy strzelec w histori Wisly Krakow.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

gracie w piłke

Post autor: Winiar »

A ja od wtorku wracam do gry w Gwieździe Bydgoszcz :D Jej wychowankiem jest Stefan Majewski :D
Citka

gracie w piłke

Post autor: Citka »

ja grałem chyba z 2 lata w Bytovi Bytów.... ale pozniej zrezygnowalem z 3 powodow.... 1. trener rabniety 2. niektorzy co tam chodzili porabani jak..... 3. bylem tak zmeczony ze niechcialo mi sie chodzic.... a teraz zaluje trcohe bo pogralbymm se w jakims klubie :D
Anonymous

gracie w piłke

Post autor: Anonymous »

Ja gram w Legionie Lublin.W sezonie 03/04 zajeliśmy pierwsze miejsce w lidze. Jestem trampkarzem starszym.
BartFCI

gracie w piłke

Post autor: BartFCI »

Ja od 2 miesięcy gram na "STADIONIE ŚLĄSKIM" rocznik 91 ....

Jest zarąbiście , w ferie jedziemy na obóz do małej miejscowości koło Żywca :)
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

gracie w piłke

Post autor: Scpn »

Jarek_FCI pisze:Ja gram w Legionie Lublin.W sezonie 03/04 zajeliśmy pierwsze miejsce w lidze. Jestem trampkarzem starszym.
Graliscie moze z Wieniawą Lublin keidys :P ? jak tak, to z jakim rocnzikiem ?
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

gracie w piłke

Post autor: Ljarro »

Ja grywam na sali co tydzien ostatnio.
Graliscie moze z Wieniawą Lublin keidys Razz ? jak tak, to z jakim rocnzikiem ?
Przed nami na hali grywa teraz jakiś rocznik z Wieniawy w czwartki, ale jaki to nie wiem :P
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

gracie w piłke

Post autor: Scpn »

Ljarro pisze:Ja grywam na sali co tydzien ostatnio.
Graliscie moze z Wieniawą Lublin keidys Razz ? jak tak, to z jakim rocnzikiem ?
Przed nami na hali grywa teraz jakiś rocznik z Wieniawy w czwartki, ale jaki to nie wiem :P
A gdzie ta hala :) :) :) ?
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

gracie w piłke

Post autor: Ljarro »

W szkole nr.5 na Czechowie, to chyba Braci Wieniawskich ulica jest :)
Scpn
Posty: 253
Rejestracja: 22 cze 2004, 07:33
Lokalizacja: Lublin

gracie w piłke

Post autor: Scpn »

E to chyba nei ten moj rocznik. Ci z mojego trenuja w 16, to jakies 300 metrow dalej :) (to moja szkola :D ). Kiedys tam grałem, ale dałem sobie spokoj, bo wtedy pilak nie krecila mnie az tak abrdzo jak teraz(miałęm 10 lat :/). Teraz juz gram lepiej i wogole gra sprawai mi radosc, ale glupio tak wracac , zreszta koles by mnie pewnie nei przyjal... a innego klubu w okolicy niema... cóż pozostaje mi kariera od pucybuta (A klasy) do milionera (reprezentacji) :wink: :wink: :wink: :wink: :D:D:D
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: gracie w piłke

Post autor: ferii »

gram w KS Limblach Zaczernie w juniorach starszych chociaż jestem rocznik 91 w lidze A :D :D
ale teraz wchodzimy do okręgowej wszytskie mecze wygrane oprócz 1  :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
bulin90
Posty: 122
Rejestracja: 20 maja 2007, 22:03
Lokalizacja: Kalinowa\Oława

Odp: gracie w piłke

Post autor: bulin90 »

ja gram w juniorach klubu Logan Witowice jest to B klasa grupa VII okręg wrocławski na półmetku mieliśmy 2 miejsce.A sobote zaczyna się runda wiosenna.Ale to już ostatni sezon w juniorach póżniej ide do seniorów.  :lol2: :lol2:
Obrazek
CaRsoN
Posty: 15
Rejestracja: 5 lip 2008, 20:11
Lokalizacja: Prószków K/Opola

Odp: gracie w piłke

Post autor: CaRsoN »

Ja kopie piłkę w Fc Stara Kuźnia xD Liga podwórkowa :P do stadionu mam 2 kroki :P pojemność : "zależy ile łąka obok pomieści" xD
oświetlenie tez czadowe jeśli maja to takie latarki na głowę albo w rękę latare i wio !! xD
choć kiedyś grałem w Polonii Prószków ale to było może z miesiąc 
Jest wiele rzeczy mało wartych ale, czytanie wypowiedzi fanów Juve Czytam za dopłatom...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: gracie w piłke

Post autor: Dzonyy »

A ja gram w drużynie Jełopów :) Zawsze gramy o piwo bo inaczej to się nawet ruszyć do piłki nie chce :D
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: gracie w piłke

Post autor: kjuska »

Ja gram w Jagiellonii Białystok teraz jestem juniorem młodszym. Sukcesów mamy bardzo dużo ale m.in. zwycięstwo w Remes Cup rok temu, zwycięstwo w Coca-cola Cup ( w nagrode wychodziliśmy z piłkarzami Milanu za ręke w meczu z Palermo) co roku mistrzostwo podlasia w tym roku odpadliśmy w półfinale MP z SMS Łódź w dużej mierze przez sędziego.
Against Modern Football
Obrazek
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: gracie w piłke

Post autor: Kielben »

Ja gram u nas w juniorach : Promień Kowalewo Pomorskie  :D
W tym sezonie awansowaliśmy do ligi wojewodzkiej no i bedzie ciezko :P
Moja pozycja na boisku to bramkarz  :-D
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: gracie w piłke

Post autor: kjuska »

ja ofensywny pomocnik albo napadzior :P
Against Modern Football
Obrazek
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: gracie w piłke

Post autor: groch »

Ja grałem w Gople Kruszwica  juniorzy starsi... Ogólnie 5 liga ;> Mam za soba 1,5 meczu w druzynie seniorów... W składzie mamy praktycznie sam 91 rocznik i wywalczylismy macro region wiec jest sie czym pochwalic... Lecz teraz pilka tylko kolo bloku Koniec kariery przyspieszyla kontuzja i kobita... :lol2:
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
ODPOWIEDZ