Wszystko o pięściarstwie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

https://www.youtube.com/watch?v=PwHqYHWkvls

Jugołin Dałn odniósł się do afery końskiej

Ciekawe co powie olimpijczyk po takiej ostrej zaczepce.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

- Wyobrażacie sobie to? Ktoś jest zbudowany jak Adonis, wygląda jak rzeźba kamienna a leje go grubas, który pożarł wszystkie Snickersy w Kalifornii? Co za wstyd! Ja na jego miejscu już bym się nigdy nie pokazał publicznie! - oświadczył Fury, który 15 czerwca w Las Vegas zmierzy się z notowanym na drugiej pozycji rankingu WBO wagi ciężkiej Tomem Schwarzem (24-0, 16 KO).

Wilder i Fury mocno będą beke kręcić z tego dzosuy, coś mi się zdaje, że anglik się mentalnie już nie podniesie. W sumie to myślę nawet, że gość może po prostu nie jest do końca zweryfikowany. Stary Powietkin go robił, prawie przegrał ze starym Kliczką. Z Takamem fatalne Cardio.

Wilder i Fury go robią przed czasem ale to już ustaliliśmy pół roku temu.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Mora »

Obecna waga ciężka to jakiś żart. Evander, Lennox i Mike tworzyli prawdziwą wagę ciężką, a ich walki oglądało się z przyjemnością.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Tyson Fury awansował na 1. miejsce w rankingu bokserów wagi ciężkiej cenionego magazynu "The Ring".
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Ekscytuje mnie ten ranking, zgadzam się z nim całkowicie, bo mogę. Każde dziecko wie, że Tyson Fury jest najlepszy, a tuż za nim jest Pan Bomber z Alabamy. Ten cały Joshua nic już kompletnie nie znaczy, nasz Adaś też by mu nastukał leciutko. Tylko by na Łemblej boksował, a tu myk i pasy u Ruiza, rewanż w Meksyku i co teraz czujesz Hearn?
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

IlCapitano pisze: 6 cze 2019, 14:51 Ekscytuje mnie ten ranking, zgadzam się z nim całkowicie, bo mogę. Każde dziecko wie, że Tyson Fury jest najlepszy, a tuż za nim jest Pan Bomber z Alabamy. Ten cały Joshua nic już kompletnie nie znaczy, nasz Adaś też by mu nastukał leciutko. Tylko by na Łemblej boksował, a tu myk i pasy u Ruiza, rewanż w Meksyku i co teraz czujesz Hearn?
Hearn wyciagnie tyle hajsu z szuflady, ze Ruiz wpław na Łembłej popłynie.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: sampam »

Szkoda, ze Ortiz nie zawalczy z Fury`m:/
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Główka zrób to 15 czerwca, kurs fajny, nie zawiedz mnie, bo walczysz w moje urodziny 🎂.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

W sobotę na TVP Sport od 22 gala w Rydze, najpierw Dorticos - Tabiti a po nich Briedis z Głowackim. Potem od 3 w nocy gala w Las Vegas i Fury ze Schwarzem na Polsat Sport.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

IlCapitano pisze: 10 cze 2019, 10:58 W sobotę na TVP Sport od 22 gala w Rydze, najpierw Dorticos - Tabiti a po nich Briedis z Głowackim. Potem od 3 w nocy gala w Las Vegas i Fury ze Schwarzem na Polsat Sport.
Tak więc nic nie planuje na sobotę, wolę w domowym zaciszu obejrzeć spektakl bokserski 🥊
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Dorticos zdaje się już opierdala na treningach, ale Tabiti to placek i raczej ogarnie.

Breidis stylowo będzie koszmarem dla Główki i specjalnie nie widzę go w tej walce.

Fury raczej nadal na etapie zrzucania rdzy, ale teraz pewnie pójdzie po nokaut.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Skandaliczny przebieg walki Głowackiego z Breidisem. Jak żyje to nie widziałem jeszcze tak fatalnej postawy sędziego. Jeśli ta walka nie zostanie unieważniona albo Breidis nie dostanie dyskwalifikacji to chyba pora skończyć z tym sportem.

Dorticos jak mówiłem już się na treningach opierdala, ale ma petardę w ręce i jak uderzy to zabije.

Fury kozackie uniki w drugiej rundzie i calkiem przyjemny nokaut.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

https://m.youtube.com/watch?v=wXRZzYzkZy8 Już jutro walka Artura Szpilki. Bardzo mnie ciekawi jak zaprezentuje się pod wodzą nowego trenera. Mimo tego, że za nim nie przepadam, to liczę na to, że pozytywnie mnie zaskoczy i po prostu jutro zwycięży.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Stryjek »

Moim zdaniem jedyna jego szansa to pójście na wymianę.W innym wypadku Chisora go zepchnie do defensywy,że ten znowu zacznie pajacować i blokować ciosy mordoszczęką.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Szpilka to mentalne gówno, kurwa zrezygnował z pajacerki i w garniturze na wazeniu się pojawił jakby do pierwszej komunii szedł. Pewnie wpierdol wyłapie i pójdzie do KSW.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Stryjek »

Z tym KSW dobry pomysł,zawsze to ciekawsze gale , Izu już powinien tam iść,a teraz chyba czas na Artura.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Dzonyy »

Stryjek pisze: 19 lip 2019, 10:24 Z tym KSW dobry pomysł,zawsze to ciekawsze gale , Izu już powinien tam iść,a teraz chyba czas na Artura.
Izu nie ma nawet ćwiartki popularnośći Szpilki. Ajtuj w KSW może być magnesem jak Pudzianowski. Zwłaszcza, że stara gwardia się kończy, a nowych gwiazd nie widać.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Jeśli wygra walkę Chisora w nast walce będzie walczył z Parkerem. Natomiast jeśli wygra Szpilka w nast walce zmierzy się z Usykiem :D Eddie Hearn podał takie informacje.
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Stryjek »

Czyli przed jednym i drugim ściana nie do przejścia po wygranej walce :D
Za to dobra kasa do zarobienia.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Wielkie grzmoty już dzisiaj. Oby Ajtuj nie wyłapał zbyt szybko i coś nowego pokazał w ringu :D może garnitur oznaką zmian 😃
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

o której jugołin
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

maniekfci pisze: 20 lip 2019, 15:54 o której jugołin
najprawdopodobniej około godz. 21.45-22.00.
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Wybraniec »

Jezu myślałem że go zabił xd
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

Taki ktoś kompromituje Polske na Świecie. Zabrać mu rękawice, każde życie jest ważne.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Piter »

Niech się cieszy Szpilka, że ten ostatni prawy nie wszedł czysto, bo już by go w garniak wkładali.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Woo-cash »

Pięknie mu zgasił światło parodyście ju gołin dałn Szpilce. Mam tylko nadzieję ze ktoś go w końcu zeskrobał z maty chyba że dalej tam leży.
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Kusy »

mastersnake pisze: 20 lip 2019, 23:19 Pięknie mu zgasił światło parodyście ju gołin dałn Szpilce. Mam tylko nadzieję ze ktoś go w końcu zeskrobał z maty chyba że dalej tam leży.
Pewnie pójdzie do KSW teraz, albo stoczy "prestiżowe" walki z Zimnochem czy innym anty bokserem. Kariera Szpilki już dawno dobiegła końca na światowym poziomie. Ten jego trener to jakaś parodia boksu trenerki.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: Lopez »

Powiem tak nie interesuje się boksem, ale jak usłyszałem, że artur gołing dałn szpilka dostał szybki nokaut w sobotę, to aż mi się łezka w oku zakręciła. łza szczęścia i wzruszenia. "wielka" pseudo gwiazda polskiego sportu.
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: IlCapitano »

Info z Onetu sprzed chwili:

"Rosyjski bokser Maksim Dadaszew zmarł w szpitalu po walce z Subrielem Matiasem - informuje Russia Today. Przyjął 260 ciosów i na skutek licznych urazów głowy nie odzyskał już przytomności. Była to jego pierwsza porażka na zawodowym ringu."

https://twitter.com/AntonioTarver/statu ... traszne%2F
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wszystko o pięściarstwie

Post autor: maniekfci »

9 listopada - Wilder vs Ortiz, potwierdzony rewanż
ODPOWIEDZ