Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
CzarodziejCzasu

Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: CzarodziejCzasu »

Jak poradziliście sobie z emocjami po wczorajszym meczu? Nauczony doświadczeniem 8 ostatnich lat i bólem z tym związanym doszedłem do siebie po godzinie. Po prostu jestem świadomy, że takich historii jak wczoraj jeszcze masa przed nami, ból który czujemy niebawem przeminie, ponieważ mam mentalność zwycięzcy i pragnę zdobywać zrozumcie.

Wczoraj zwyzywałem mankafci na fb, zrobiłem 4 fikołki i 3 przysiady i dzisiaj czuje się naprawdę nieźle.

A wy?
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: IlCapitano »

Wczoraj byłem rozjuszony straszliwie. Gardziłem, plułem, tupałem nogami i szkalowałem kogo popadnie. Wystarczyło pójść spać. Obudziłem się jako inny człowiek, wyluzowany, zrelaksowany, pełen wigoru i chęci do życia. Po prostu to się dzieje i znów czuję, że mogę wiele. Inter będzie zwyciężał zrozumcie to.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: Odet »

Windykator pisze: 12 gru 2018, 08:39 Po prostu jestem świadomy, że takich historii jak wczoraj jeszcze masa przed nami,
Taka jest piłka.
Pomyślcie co czuli kibice Liverpoolu w finale ubiegłorocznej LM.
Raz się wygrywa, raz przegrywa, raz remisuje :)
Pozdr.
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: Nasir »

Ja to sobie wlaczam pamietne nagranie kamila z wieczornego spaceru, uswiadamiam sobie ze ludzie maja powazne problemy psychiczno-emocjonalne i zapominam o kompromitacjach Interu.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: KoBa »

Ja to w sumie zaczynam się już jarać tym całym LE.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: Odet »

KoBa pisze: 12 gru 2018, 10:45 Ja to w sumie zaczynam się już jarać tym całym LE.
Ja już też, tylko tej kasy z LM szkoda.
Pozdr.
Skepta
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2013, 16:57
Kontakt:

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: Skepta »

Jak rozladowywac stres? napierdalalem z piąchy w sciane az mi sie kostki pokrwawiły, teraz to ponoć modne a kobiety na widok rozwalonych kostek u rąk same sciagaja bielizne
Psycholog Kliniczny

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: Psycholog Kliniczny »

CIEKAWY JESTEM JAK ZE STRESEM RADZI SOBIE KAMIL KUSIAK
ZnawcaCalcio
Posty: 256
Rejestracja: 21 maja 2011, 09:19
Kontakt:

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: ZnawcaCalcio »

Ja wchodzę na wikipedię i patrze na ilość przegranych finałów przebrzydłego juventusu i myślę sobie, że inni mają gorzej od nas.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: Odet »

Skepta pisze: 12 gru 2018, 11:28 teraz to ponoć modne a kobiety na widok rozwalonych kostek u rąk same sciagaja bielizne
Teraz podobno wystarczy powiedzieć, że jesteś prześladowany imigrant z Orientu (z ośrodka dla uchodźców) i kisiel mają w majtach...

Pozdr.
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: maverik »

Wczoraj to gardziłem tym wszystkim, chyba to przyzwyczajenie, że Inter albo nie jest w LM albo gra w fazie pucharowej, ale dziś tak na spokojnie to nic trzeba powalczyć w tej LE. Wrócimy silniejsi to pewne.
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Jak rozładowujecie stres, opiszcie

Post autor: Piter »

no ja to się próbowałem zniżać do poziomu podludzi z milanu i wmawiałem sobie dalej EUROPEJSKIE PUCHARY .... ale nie mam mentalności frajerów i jestem głodny zwycięstw tylko w lidze, motywuje mnie już sobotnie obicie udinese i powrót na zwycięski tor usłany różami i sukcesami
ODPOWIEDZ