Podsumowanie roku 2018

Czyli wszystko i nic :) Rozmowa o wszystkim i o wszystkich :)
ODPOWIEDZ
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Podsumowanie roku 2018

Post autor: domin98 »

Podsumowań nadszedł czas, czyli to na co wszyscy czekali.

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz
2. Najgorszy mecz
3. Gol roku
4. Kiks roku
5. Parada bramkarska roku
6. Babol bramkarski roku
7. Najładniejsza asysta roku
8. Najlepszy zawodnik 2018
9. Najgorszy zawodnik 2018
10. Najlepszy transfer
11. Najgorszy transfer
12. Pozytywne zaskoczenie roku
13. Rozczarowanie roku
14. Wydarzenie roku

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku
2. Jajcarz roku
3. Najmądrzej piszący
4. Redaktor roku
5. Najlepszy redaktor - debiutant
6. PokemonKiller
7. News roku na stronie
8. Plotka roku
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda)
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio
12. Wydarzenie roku na stronie
13. Kompromitacja roku
14. Prezes Shoutboxa
15. Zakała strony
16. Temat roku na forum
17. Post roku
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: Piekarz »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz: Lazio-Inter 0-3
2. Najgorszy mecz: Atalanta-Inter 4-1
3. Gol roku: nie pamiętam wszystkich i nie mam czasu sobie przypominać, ale chyba najwięcej razy odtworzyłem gola Icardiego z Tottenhamem
4. Kiks roku: nie wiem
5. Parada bramkarska roku: nie wiem
6. Babol bramkarski roku: nie wiem, Handa miał parę porównywalnie słabych
7. Najładniejsza asysta roku: asyst pamiętam jeszcze mniej niż goli, ale najlepiej znów zapamiętałem sprytne, perfekcyjne "cofnięte dośrodkowanie" Asamoah do Icardiego z Tottenhamem; jakbym obejrzał wszystkie to pewnie wybrałbym którąś Brozovicia
8. Najlepszy zawodnik 2018: Milan Skriniar
9. Najgorszy zawodnik 2018: Ivan Perisić
10. Najlepszy transfer: De Vrij
11. Najgorszy transfer: Lisandro Lopez
12. Pozytywne zaskoczenie roku: odrodzenie, a właściwie to narodzenie się po raz pierwszy Joao Mario
13. Rozczarowanie roku: degeneracja Perisicia do statusu robaka śmietniskowego po bardzo dobrym 2017 roku
14. Wydarzenie roku: ostatnia kolejka sezonu i awans do LM po wielu latach

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku: IlCapitano - powrócił do redakcji, pełno go na SB, pełno go na forum, pełno go nawet w komentarzach. I bardzo dobrze.
2. Jajcarz roku: uwielbiam dowcip Klinsiego, Czarsona, IlCapitano
3. Najmądrzej piszący: na tematy calciowe maverik, Kredens i Saff, na tematy życiowe Czarson i Klinsi
4. Redaktor roku: przez to że od zmiany wyglądu strony autora newsa widać dopiero po otworzeniu go, nie mam już zielonego pojęcia kto ile pisze
5. Najlepszy redaktor - debiutant: jak wyżej
6. PokemonKiller: nie wiem
7. News roku na stronie: bo ja wiem, oficjalka Nainggolana?
8. Plotka roku: Modrić
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda): andyvdm
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio: maverik ma potężną wiedzę z przeszłości i teraźniejszości, IlCapitano ma potężną intuicję i bardziej transcendentne wyczucie calcia
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio: Minister
12. Wydarzenie roku na stronie: odrodzenie redakcji pod wodzą Randamy
13. Kompromitacja roku: Kaprykoza
14. Prezes Shoutboxa: IlCapitano
15. Zakała strony: Pango
16. Temat roku na forum: nie wiem
17. Post roku: nie wiem
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: Klinsi
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: IlCapitano »

Najlepszy temat na forumie, te całe podsumowanie, a to znaczy, że niebawem sylwester i wszyscy będą nadźgani mocno bo sobie mogą pozwolić w ten dzień niestety, ja to już nie wiem.

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz - Lazio - Inter 2:3. Absolutnie nie do opisania, te emocje niepowtarzalne, a także powrót do LM. To jakiś obłęd był i w ogóle.
2. Najgorszy mecz - Inter - Juventus 2:3. Wał sędziowski, ta kurwa osrato zwany sędzią dla niepoznaki, morda Allegriego betona, Pjanik amator i grubasek Higuain, który za karę kisi się teraz we Milanie amatorskim.
3. Gol roku - szczerze bez obijania przyznaję - nie pamiętam. Najbardziej ucieszył mnie ten Vecino z Lazio, ale który był najładniejszy to sobie nie przypominam masakra jakaś.
4. Kiks roku - Zmarnowane setki Icardiego na wiosnę z Milanem. Nie pojmuję jak mogliśmy wtedy nie wygrać z tymi ogórami, ale teraz sobie odbiliśmy jak im Pan Mauro dokuczył w 94 minucie co.
5. Parada bramkarska roku - Handanović w połączeniu z Asamoah ostatnio z Napoli, jakbyśmy wtedy stracili bramkę to byśmy przejebali ten mecz i byłaby beka dożywotnia z Interu niestety.
6. Babol bramkarski roku - Handanowik z Juventusem wiadomo kiedy, beka była mocna.
7. Najładniejsza asysta roku - nie wiem.
8. Najlepszy zawodnik 2018 - wybór może być jeden - Pan Piłkarz Git Marcych Brozowik, innymi słowy KRÓL.
9. Najgorszy zawodnik 2018 - pewnie Dalbert ten amator, ale jeszcze zupełnie go nie przekreślam.
10. Najlepszy transfer - Stefcio de Vrij, absolutny kozak za darmo. Ze Skriniarem tworzą najlepsza parę środkowych obrońców w Serie A.
11. Najgorszy transfer - biorąc pod uwagę oczekiwania i cenę w stosunku do prezentowanej do tej pory jakości i przydatności to niestety Nainggolan.
12. Pozytywne zaskoczenie roku - renesans Marcycha Nieposkromionego Brozowika, Panie Spalletti - dziękujemy.
13. Rozczarowanie roku - Nainggolan. Oby na wiosnę było duuuużo lepiej masakra.
14. Wydarzenie roku - upragniony awans do LM po 6 latach aco. Osiągnąłem wówczas ekstazę, tak było nie kłamię.

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku - Dzonyy. Merytoryczny, aktywny, rozumuje boks potrafi rozkręcić dobrą beke, a przede wszystkim lubi sobie wypić. Doceniam i szanuje masakra.
2. Jajcarz roku - ciężko wybrać mi jedną osobę, toteż oddaję głos zbiorowo na cały SB. Beka niemiłosierna się często odbywa, nie do opisania i poskromienia, mam nadzieję, że w przyszłym roku nic się nie zmieni a jeśli już to wyłącznie na lepsze.
3. Najmądrzej piszący - ostatnimi czasy najwięcej tej całej jakości wypływa z wpisów KoBy, to się po prostu dzieje i nic nie możemy poradzić na to.
4. Redaktor roku - domin98, on jest po prostu nieposkromiony niczym Marcyś Brozowik na boisku.
5. Najlepszy redaktor - debiutant - ddamiann17 aco.
6. PokemonKiller - nie wiem kto tam najbardziej dokucza tym gnidom, zapewne ktoś z trójki Klinsi, Pjeker, Dzonyy.
7. News roku na stronie - ten wezleja87 skopiowany w 100% z intermediolan.com, ależ beka z tego idioty.
8. Plotka roku - nie wiem, opisałbym Modrika, ale czy to była plotka? Oni już robili grunt pod interesy ale skończyła się po prostu wódka i nikomu nie chciało się iść na Orlen o 4 rano.
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda) - na SB to Slepy i Mora. A na forumie to każdy opisuje bo ma taki kaprys.
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio - jest ich tutaj całe mnóstwo, zwłaszcza na SB. Czołówka pojmujących to chyba KoBa, Mawernik, Randamiak vel Windykator, Pjeker, Timon, Klinsi, Czarson, Kondzik, Dzonyy, no nie sposób wymienić wszystkich, jeśli kogoś pominąłem to przepraszam bo mnie stać, ale zainteresowani wiedzą o kogo chodzi.
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio - te randomowe nicki co to się nie udzielają na co dzień w ogóle, nikt ich nie kojarzy, a podczas meczu włażą na SB i opisują te swoje wysrywy których nie sposób czytać, gardzę.
12. Wydarzenie roku na stronie - nowy wygląd strony, jest wybitny. Renesans niezwykły tego całego FCInter.pl, masakra jakaś absolutna.
13. Kompromitacja roku - począwszy od tych, którzy w lutym opisywali, że na pewno nie wejdziemy do LM, skończywszy na Ministrze na forum ostatnio. Trochę tego było.
14. Prezes Shoutboxa - Klinsi64 ta stara dziadyga, kreatura, zakała i wyjątkowo odrażające indywiduum. Szanuję mocno, daj się w końcu namówić temu Pjekarowi na gorzałe, pochlejmy, zróbmy to, ludzie tego pragną.
15. Zakała strony - Drughi a także każdy cebulak, który włazi na nią wyłącznie aby wysrać się na Inter, zwłaszcza kiedy nie idzie. Oprócz tego pogardzam mocno kryptojuventynami, którzy udają Interistów, a nie brakuje ich u nas niestety.
16. Temat roku na forum - ten w którym właśnie opisuję, lubię je mocno co roku te całe podsumowania takie.
17. Post roku - nie wiem, nie pamiętam, chui mnie obchodzi generalnie i co mi zrobicie.
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - Z kilkoma wybitnymi osobistościami tej strony już spożywałem, ale jest jedna którą pożądam szczególnie mocno. Kondzik, czekam mordo.
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: KoBa »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz - Lazio 3:2 Inter
2. Najgorszy mecz - Atalanta 4:1 Inter
3. Gol roku - Icardi z Tottenhamem
4. Kiks roku - Joao Mario z Milanem w CI
5. Parada bramkarska roku - Handa przy rzucie wolnym Kolarova z Romą
6. Babol bramkarski roku - Handa z Torino
7. Najładniejsza asysta roku - Asa przy bramce Mauro ze Spurs
8. Najlepszy zawodnik 2018 - Icardi
9. Najgorszy zawodnik 2018 - Candreva
10. Najlepszy transfer - De Vrij
11. Najgorszy transfer - Nainggolan
12. Pozytywne zaskoczenie roku - Politano
13. Rozczarowanie roku - Nainngolan
14. Wydarzenie roku - powrót do LM

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku - Il Capitano
2. Jajcarz roku - Il Capitano, maniekfci, Piter
3. Najmądrzej piszący - Piekarz, maverik, Il Capitano, Saff, Orzeu,wszystkie wcielenia Randamy i inni
4. Redaktor roku Orzeu
5. Najlepszy redaktor - debiutant -ddamian17
6. PokemonKiller - n/w
7. News roku na stronie - Inter wraca do LM
8. Plotka roku - Messi w Interze
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda) - Alfa
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio - Il Capitano, Maverik, Piekarz, w.w. Randamy, Kredence, Alfa
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio - Lukijakisciagliczb
12. Wydarzenie roku na stronie - nowy layout
13. Kompromitacja roku - n/w
14. Prezes Shoutboxa - Klinsi
15. Zakała strony - wszystkie spamery o laskach w mojej okolicy
16. Temat roku na forum - Inter-Napoli
17. Post roku - n/w
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - każdy pojmujący Calcio
maverik
Posty: 623
Rejestracja: 27 sie 2012, 03:27

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: maverik »

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz: Lazio 2:3 Inter z tamtego półrocza oraz Lazio 0:3 Inter z tego sezonu.
2. Najgorszy mecz: Inter 2:3 Juventus, ciężko było się po tym pozbierać.
3. Gol roku: Mauro Icardi z Tottenhamem na Meazza.
4. Kiks roku: Kwadwo Asamoah z PSV.
5. Parada bramkarska roku: Handanović sporo razy ratował tyłek, ale nie pamiętam w jakich meczach konkretnie.
6. Babol bramkarski roku: Handanović z Torino z tego sezonu.
7. Najładniejsza asysta roku: Vecino do Icardiego z PSV w Eindhoven.
8. Najlepszy zawodnik 2018: Milan Skriniar
9. Najgorszy zawodnik 2018: Antonio Candreva
10. Najlepszy transfer: Stefan de Vrij
11. Najgorszy transfer: Ciężko wybrać. Z jednej strony Keita i Lautaro zawodzili, ale ostatnio dali ważne wygrane. Z drugiej strony Radja nam początek sezonu ratował, a teraz go nie ma, więc dam na Dimarco bo zabuliliśmy za niego hajs, a on nam wpakował gola przez który przegraliśmy i z tego co kojarzę to niedługo po tym golu się połamał typowe.
12. Pozytywne zaskoczenie roku: Marcelo Brozović
13. Rozczarowanie roku: Ivan Perisić
14. Wydarzenie roku: Awans do Ligi Mistrzów.

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku: Orzeu
2. Jajcarz roku: Randama
3. Najmądrzej piszący: KoBa, Kredence
4. Redaktor roku: Lopez, pisze te newsy jak szalony.
5. Najlepszy redaktor - debiutant: ddamiann17
6. PokemonKiller: domin98 i już on wie czemu xd
7. News roku na stronie: https://fcinter.pl/news/fcinter-pl-zmienia-sie-dla-was Pamiętam jak to wprowadzaliśmy, do dziś jara mnie ta nowa odsłona.
8. Plotka roku: Nie przywiązuje wagi do wymysłów gazet takich jak Tuttosport itp. także od razu zapominam, że coś takiego się pojawiło.
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda): maniekfci
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio: KoBa, Kredence, Randama, IlCapitano choć ostatnio było jakieś zwątpienie.
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio: Luki165 czy jakoś tak i inne randomy jak to Capitano pisał, które się udzielają przy niepowodzeniach Interu, a potem siedzą cicho to typowe.
12. Wydarzenie roku na stronie: Nowa odsłona wybitnego FCInter.
13. Kompromitacja roku: Minister w temacie meczowym z Napoli i porównania do Liverpoolu.
14. Prezes Shoutboxa: Klinsi
15. Zakała strony: ten co spamuje ciągle tymi linkami z laskami.
16. Temat roku na forum: Podsumowanie roku 2018, lubię powspominać.
17. Post roku: Zebrane w wiadomym temacie wszystkie kompromitacje ze strony Romy, Nainggolan nigdzie nie odejdzie, a już na pewno nie do Interu, amerykański humor Pallotty itp. itd.
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: z pojmująca Calcio
domin98
Posty: 127
Rejestracja: 22 lis 2009, 21:43
Lokalizacja: wodzisław śląski

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: domin98 »

1. Najlepszy mecz - Sampdoria 0-5 Inter z marca ubiegłego roku. Wcześniej wielki kryzys Interu, a w tym spotkaniu jakaś absolutna dominacja Nerazzurrich i geniusz Icardiego. To spotkanie dało bodziec do walki o LM w ostatnich spotkaniach poprzedniego sezonu
2. Najgorszy mecz - Atalanta 4-1 Inter. Niestety Inter nie miał w tym spotkaniu nic do powiedzenia i zasłużenie przegrał. Znalazłoby się jeszcze kilka spotkań, które można by tu podpiąć, ale kiedy dostaje się 4 bramki od Atalanty to wybór może być tylko jeden
3. Gol roku - Gol Icardiego z Tottenhamem
4. Kiks roku - Większość nieudolnych zachować Candrevy pod bramką rywala, szczególnie w pierwszej połowie roku
5. Parada bramkarska roku - Kilka interwencji Samir miał wybitnych, ale nie potrafię wskazać tej jedynej
6. Babol bramkarski roku - Handanovic w spotkaniu z Torino w tym sezonie. Masakra, co on tam zrobił przy tej pierwszej bramce
7. Najładniejsza asysta roku - Asamoah do Icardiego w meczu z Tottenhamem
8. Najlepszy zawodnik 2018 - Mauro Icardi. Najpierw udana walka o tytuł króla strzelców i wprowadzenie Interu do Ligi Mistrzów, potem kolejne gole w drugim półroczu z czego 4 w fazie grupowej tych rozgrywek. Ratuje nam dupę i gdyby nie jego bramki, wolałbym nie myśleć gdzie byśmy byli.
9. Najgorszy zawodnik 2018 - Ivan Perisic. Duży minus dla Ivana za ten rok. Zaczął go w fatalnej formie, potem na chwilę się przebudził, ale po powrocie z Mundialu znowu był w większości spotkań fatalny. Niestety. A na drugim miejscu Candreva
10. Najlepszy transfer - Stefan de Vrij. Za darmo dołączył do nas obrońca klasy światowej. Już w wielu spotkaniach w duecie ze Skriniarem udowodnił swoje umiejętności. Oby było jeszcze lepiej.
11. Najgorszy transfer - Radja Nainggolan niestety. Przychodził jako król i wódz, a w dodatku autorski pomysł Spallettiego, który ma nas poprowadzić do sukcesów. Na razie klapa, chociaż nie ułatwiły mu tego kontuzje.
12. Pozytywne zaskoczenie roku - Przemiana Marcelo Brozovicia. Z zawodnika, którego każdy chciał się pozbyć do generała środka pola, bez którego trudno wyobrazić sobie obecnie środek pola Nerazzurrich.
13. Rozczarowanie roku - Niestety ale spotkanie z PSV i brak wyjścia z grupy w LM. Brak słów, ten remis to była kompromitacja. A było tak blisko awansu :/
14. Wydarzenie roku - Powrót do Ligi Mistrzów. Nic więcej nie trzeba dodawać.

1. Użytkownik roku - Il Capitano. Jak zwykle w wielkiej formie, pojmujący Calcio w sposób niezaprzeczalny. To był jego rok.
2. Jajcarz roku - Myślę, że Capitano, gdzieś tam w czołówce jeszcze na pewno Klinsi, no i Maniek, za nieustanną bekę toczoną z pewnej osoby w pewnej konwersacji
3. Najmądrzej piszący - Capitano, Kondzik, Piekarz, Maverik, Orzeu
4. Redaktor roku - Lopez. Chłop dołączył do nas z początkiem roku jakoś i zrobił prawie 500 newsów. Do tego niebywały postęp i po początkowych trudnościach teraz jego newsy są pisane w dobrym stylu. Oby tak dalej.
5. Najlepszy redaktor - debiutant: Dużo ich w tym roku, ale wyróżnić chciałbym Damiana, bo jak wpadnie w ciąg to jest w stanie napisać 8 newsów z rzędu, Maverika, który dużo pomógł przy nowym layoucie i InteristeES. Wyróżniłbym też Fryfoniarza, ale jest zbyt leniwy :/
6. PokemonKiller - Wszyscy moderatorzy
7. News roku na stronie - https://fcinter.pl/news/fcinter-pl-zmienia-sie-dla-was
8. Plotka roku - Nie wiem
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda) - Maniek leniu, może byś jednak powrócił do redakcji?
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio - Capitano, Randama niestety, Piekarz, Maverik, Orzeu, KoBa
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio - Wszyscy, którzy ostatnio zwątpili w Inter. Wstydźcie się
12. Wydarzenie roku na stronie - Nowy wygląd strony i powrót silnej redakcji
13. Kompromitacja roku - Niestety, ale ucieczka Randamy tuż przed startem nowej wersji strony
14. Prezes Shoutboxa - Piekarz. On nad wszystkim czuwa
15. Zakała strony - Skepta
16. Temat roku na forum - No ja to nie wiem, chyba ten
17. Post roku - Nie wiem
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - Kondzik, Cap, Orzeu, FreeFonix, Dzony
ddamiann17
Posty: 68
Rejestracja: 23 cze 2009, 21:35

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: ddamiann17 »

1. Najlepszy mecz - Lazio - Inter 2:3 - emocje z tego meczu, który dał nam awans do LM, były po prostu nie do opisania
2. Najgorszy mecz - Nie wiem, czy najgorszy, ale najgorzej go wspominam - Inter - juve 2:3 - brak czerwa dla Pjanica, wygrana, która była na wyciągnięcie ręki i 3 minuty, które pozbawiły nas trzech punktów..
3. Gol roku - Bramka Icardiego piętką z meczu z Sampdorią (5:0 dla nas) - piękna bramka, pokazująca geniusz naszego kapitana
4. Kiks roku - dośrodkowania Candrevy - tego po prostu nie dało się już oglądać..
5. Parada bramkarska roku - Handanovic broniący strzał z rzutu wolnego Kolarova - to było po prostu fenomenalne
6. Babol bramkarski roku - pamiętny mecz z Torino i "interwencja" Handy.. Totalna kompromitacja
7. Najładniejsza asysta roku - podanie Asamoah do Icardiego w meczu z Tottkami - coś niesamowitego
8. Najlepszy zawodnik 2018 - zdecydowanie Icardi - zdobył koronę króla strzelców a do tego pokazał, że również w LM potrafi sporo strzelać. Poza tym jego przemiana jest niesamowita - był typowym lisem pola karnego, a teraz cofa się, podaje, coraz więcej asystuje - jest po prostu wszędzie
9. Najgorszy zawodnik 2018 - Perisic - od zawodnika takiej klasy, wymaga się zdecydowanie więcej - gra fatalnie, nie strzela, nie asystuje..
10. Najlepszy transfer - Biorąc pod uwagę wartość transferu i klasę piłkarza, to musi to być De Vrij - zawodnik, który przychodzi za darmo, a od samego początku odgrywa bardzo ważną rolę w zespole - nasz zarząd naprawdę się popisał przy tym transferze
11. Najgorszy transfer - Niestety ten, wokół tego było najwięcej szumu i oczekiwań - Radja Nainggolan - wciąż jeszcze wierzę, że wreszcie zacznie grać na miarę oczekiwań..
12. Pozytywne zaskoczenie roku - Marcelo Brozovic - sam już chciałem go sprzedawać w pewnym momencie za półdarmo, już nie mogłem patrzeć na jego ciągłe machanie rękami, ale on pokazał charakter i stał się prawdziwym liderem naszego zespołu
13. Rozczarowanie roku - Brak wyjścia z grupy w LM - tuż po losowaniu nikt nie dawał nam szans na wyjście z grupy, ale to, w jaki sposób odpadliśmy, pozostawia ogromny niedosyt
14. Wydarzenie roku - Awans do LM - cudownie było wreszcie usłyszeć hymn Champions League na Stadio Giuseppe Meazza :)



1. Użytkownik roku - Orzeu
2. Jajcarz roku - IlCapitano
3. Najmądrzej piszący - domin98 i Orzeu
4. Redaktor roku - Orzeu
5. Najlepszy redaktor - debiutant - jestem tu chyba najkrócej i niestety nie wiem, kto w tym roku poza mną dołączył do redakcji :D
6. PokemonKiller - nie wiem
7. News roku na stronie - news o zawieszeniu Radji - pamiętam, jak wielkie poruszenie wywołał
8. Plotka roku - Modrić w Interze
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda) - nie wiem
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio - myślę, że każdy z redaktorów bardzo dobrze pojmuje Calcio
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio - Minister
12. Wydarzenie roku na stronie - nowa odsłona FCInter.pl
13. Kompromitacja roku - komentarze Ministra dotyczące Spallettiego oraz jego porównania Interu do Liverpoolu
14. Prezes Shoutboxa - Klinsi
15. Zakała strony - wszyscy Ci, którzy wrzucają te chore komentarze pod postami "laski z Twojej okolicy"
16. Temat roku na forum - Rzadko bywałem i bywam na forum, ale najbardziej zaciekawił mnie ostatni temat dotyczący spotkania Inter - Napoli - nie muszę chyba pisać, z jakiego powodu
17. Post roku - Awans Interu do LM !
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - rzadko kiedy wódkę pijam, ale jak już miałbym się na nią umawiać to ze wszystkimi z redakcji - trochę już Was poznałem, ale po wódce na pewno byłoby jeszcze zabawniej
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: Lopez »

Związane z Interem:

1. Najlepszy mecz: Wygrany mecz z Lazio w Rzymie bo dał awans do LM.
2. Najgorszy mecz: Inter – juventus 2:3. Stracone w kilka minut prestiżowe zwycięstwo.
3. Gol roku: Gol Vecino dający LM.
4. Kiks roku: Strata piłki Asamoah w meczu z PSV.
5. Parada bramkarska roku: Obrona strzału Hateboera w meczu z Atalantą. Handa wyciągnął dobitkę Holendra z 3(?) metrów.
6. Babol bramkarski roku: Wyjście Handy w meczu z Torino, co poskutkowało tym, że Belotti miał pustą bramkę przed sobą.
7. Najładniejsza asysta roku: Dośrodkowanie Vecino do Icardiego meczu z Milanem
8. Najlepszy zawodnik 2018: Milan Skriniar
9. Najgorszy zawodnik 2018: Candreva – Perisic obniżył mocno loty, ale i tak niebo lepszy od Włocha.
10. Najlepszy transfer: Politano
11. Najgorszy transfer: Nainggolan – zdecydowanie gra poniżej oczekiwań
12. Pozytywne zaskoczenie roku: Brozovic – miał odejść na początku roku, a stał się topowym zawodnikiem.
13. Rozczarowanie roku: Perisic – myślałem, że w nowym sezonie będzie grać lepiej niż w tym ostatnim oraz Brak awansu z grupy Ligi Mistrzów.
14. Wydarzenie roku: Awans do Ligi Mistrzów


Związane ze stroną:

1. Użytkownik roku: Nitrogen - Milansita, ale jednak da się z nim porozmawiać normalnie. Adriano Furewer – za to, że nie dokucza już na SB tak jak kiedyś, gdy był moderatorem.
2. Jajcarz roku: Kusy i jego szoty na SB
3. Najmądrzej piszący: Jeśli chodzi o Calcio to Maverik i Kredens. Klinsi, który racjonalnie pisze o różnych tematach poruszanych na SB.
4. Redaktor roku: Domin98 i Orzeu. Zawsze pomocni, jeśli chodzi o redakcje plus ogarniają różne konkursy na stronie.
5. Najlepszy redaktor – debiutant: ddamian17 - mocne wejście
6. PokemonKiller: Myślę, że całe SB.
7. News roku na stronie: Miranda: Jestem najlepszym obrońcą Serie A
8. Plotka roku: Suso do Interu
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda): jeśli chodzi o redakcję to: FreeFonix. Jeśli chodzi o SB: Alfa, Mora
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio: Kredens, Maverik
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio: nie wiem
12. Wydarzenie roku na stronie: Nowa odsłona strony
13. Kompromitacja roku: Posty Olka B.
14. Prezes Shoutboxa: Niestety ta kreatura Capitano
15. Zakała strony: Drughi – niestety wchodzi tylko, żeby prowokować i dokuczać.
16. Temat roku na forum: Podsumowanie roku
17. Post roku: Minister – post o przeciętnym Liverpoolu - nie wchodzę już na forum, a tylko to mi się przypomina, bo działo się parę dni temu.
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę: Najwyższy czas w końcu coś chlapnąć. W pierwszej kolejności to będą Interiści z Krakowa: Pango, Czarson i Dzony, później zobaczymy.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Re: Podsumowanie roku 2018

Post autor: Odet »

Moje subiektywne podsumowanie:

Związane z Interem:
1. Najlepszy mecz - Lazio - Inter 0-3
2. Najgorszy mecz - Inter - Sassuolo 1-2 z maja
3. Gol roku - Vecino z Lazio (w maju)
4. Kiks roku - coś z Perisica, może jego przyjęcie piłki?
5. Parada bramkarska roku - Handa w meczu z Atalantą 4-1 w plecy
6. Babol bramkarski roku - Handa z Torino z sierpnia
7. Najładniejsza asysta roku - tak ich mało, że nie wiem
8. Najlepszy zawodnik 2018 - Icardi
9. Najgorszy zawodnik 2018 - Perisic
10. Najlepszy transfer - Politano
11. Najgorszy transfer - Nainggolan (niestety)
12. Pozytywne zaskoczenie roku - Brozovic
13. Rozczarowanie roku - Nainggolan (niestety)
14. Wydarzenie roku - Inter w LM

Związane ze stroną:
1. Użytkownik roku - IlCapitano
2. Jajcarz roku - IlCapitano
3. Najmądrzej piszący - Piekarz, ale wielu innych naszych fanów pisze mądrze
4. Redaktor roku - Orzeu
5. Najlepszy redaktor - nie wiem
6. PokemonKiller - nie wiem
7. News roku na stronie - Ninja w Interze
8. Plotka roku - Modric w Interze
9. Ten, któremu pisać się nie chce (a szkoda) - nie wiem
10. Użytkownik, który najlepiej pojmuje Calcio - maverik
11. Użytkownik, który nie pojmuje Calcio - ten co pisał głupoty już zniknął ze strony (inter_21)
12. Wydarzenie roku na stronie - nie wiem
13. Kompromitacja roku - nie wiem
14. Prezes Shoutboxa - nie wiem
15. Zakała strony - nie wiem
16. Temat roku na forum - nie wiem
17. Post roku - nie wiem
18. Osoba, z którą umówiłbym się na wódkę - z każdym, kto jest kibicem Interu przenajświętszego
ODPOWIEDZ